جواد خواجوی چگونه در اینستاگرام معروف شد؟ + لیست 10 کلیپ خنده دار او

0 دیدگاه

در این مقاله می خواهیم پیرامون یکی از مشهورترین افراد اینستاگرام اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. جواد خواجوی از جمله افرادی است که سعی داشته در این شبکه مجازی بسیار محبوب اطلاعاتی را در زمینه طنز و کمدی و دوبلوری در اختیار مردم و مخاطبانش قرار دهد و نه تنها لبخند و خنده را بر لبان مردم و هوادارانش بنشاند، بلکه از این طریق به کسب درآمد نیز بپردازد. اگر شما طرفدار این واینر موفق می باشید و او را در اینستاگرام و دیگر شبکه های مجازی دنبال می کنید، پیشنهاد می دهیم که تا انتها همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری را درباره این هنرمند در اختیارتان قرار دهیم.

بیوگرافی جواد خواجوی

بیوگرافی جواد خواجوی

این که جواد خواجوی کیست؟ از جمله سوالاتی است که طرفداران سینما و تلویزیون و گویندگی در ذهن خود دارند‌، زیرا نام او را بسیار به گوش خود شنیده اند. جواد خواجوی از جمله افراد موفق در سینما و تلویزیون است که مدت های طولانی فعالیت‌ هایش را در مسیر کسب شهرت در سینما و تلویزیون و گویندگی رادیو و دوبلوری صرف نموده است. به همین دلیل است که طرفداران سینما و تلویزیون با او آشنایی کامل دارند و مدت‌ های طولانی نام او را شنیده‌ اند.

جواد خواجوی در خرداد ماه سال ۱۳۷۱ متولد شده است و در شهر بسیار زیبا و مذهبی مشهد زاده شده است. علت کسب شهرت اصلی این سلبریتی فعالیت در اینستاگرام بوده است زیرا تا قبل از اینستاگرام هیچ فعالیتی در فضای مجازی نداشت و بعد از آن به سرعت به شهرت رسید و فعالیت تحصیلی خود را در رشته سینما ادامه داد، اما از تحصیل در این رشته انصراف داد و تمایل زیادی به ادامه در این رشته نشان نداد. بعد از آن فعالیت خود در زمینه تئاتر را آغاز کرد و سعی نمود تا فعالیتش را با برنامه بسیار جذاب خندوانه ادامه دهد.

البته باید بگوییم که خانواده این هنرمند نیز در کسب ثروت و شهرت برای او چندان بی تاثیر نبوده اند زیرا او را در هر زمینه‌ ای حمایت می‌ کردند و قدرت تصمیم‌ گیری را به او داده بودند. او اصالتا مشهدی هست اما مادرش در شهر تهران زاده شده است. پدر او در یکی از شهرستان های نزدیک مشهد زندگی می‌ کند و خودش نیز تمام عمر خود را در شهر مشهد گذرانده است و همچنان میان شهر تهران و مشهد در حال رفت و آمد می باشد.

شروع فعالیت های هنری جواد خواجوی از عرصه تئاتر آغاز شد و به عنوان یکی از نویسنده‌های مشهور و کارگردانان خبره در تئاتر فعالیت خود را آغاز نمود و بعد از گذراندن یک دوره توانست در این حرفه تجربه و مهارت لازم را به دست آورد. متاسفانه او بعد از رفتن به سربازی نتوانست فعالیت‌ های خود را در این حرفه ادامه دهد و برای مدتی از تئاتر و سینما دور شد. اما باید بگوییم که او برای مدتی یکی از نویسندگان دیرین دیرین بود که به ارتقاء سطح کیفی این فیلم بسیار کمک نمود و از این طریق توانست پیشنهادات بسیار خوبی برای انجام نویسندگی پیدا کند.

اما باید بگویم که هر سلبریتی بدون فعالیت در اینستاگرام به فراموشی سپرده می‌ شود. چرا که ارتباط روزانه و لحظه به لحظه خود را با مردم از دست می دهد. اما زمانی که این سلبریتی و هنرمند وارد فضای مجازی و اپلیکیشن اینستاگرام شد فعالیت جدی اش را ادامه داد. او بر روی کلیپ هایش صدا گذاری می نمود و با تلاش های شبانه روزی که از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد کم‌ کم صفحه شخصی خود را ارتقا بخشید و میزبان ده‌ ها هزار نفر شد که امروزه با گذشت یک سال از فعالیت هایش در حدود یک میلیون فالوور دارد.

ورود او به عرصه اینترنت و فضای مجازی برای او تنها پایان کار نبود بلکه کسب شهرت و درآمد برای او تازه از ورود او به برنامه بسیار جذاب خندوانه آغاز شد. او زمانی که با رامبد جوان آشنا شد دعوت شد تا در این برنامه حضور پیدا کند و از این طریق توانست محبوبیت خود را در دل مردم ایجاد نماید. او برای جذابیت در صدا گذاری اش توانست در این برنامه استخدام شود و به او پیشنهاد همکاری داده شود. به همین دلیل با قرار دادی که میان او و خندوانه بسته شد تا او در جام جهانی ۲۰۱۸ برای این برنامه فعالیت نماید و روی کلیپ های صداگذاری نماید، توانست چهره ای شناس میان مردم عادی نیز بشود. به همین دلیل است که می‌ گوییم خندوانه برای او پلی بود تا به سرعت بتواند کسب شهرت دلخواهش را داشته باشد.

باید بگویم که درآمد این هنرمند زمانی به اوج خود رسید که توانست یک میلیون فالوور را در صفحه مجازی اش در اینستاگرام پیدا کند و بعد از آن اسپانسرهای بسیار خوب پیدا کند تا بتواند ویدیو و کلیپ هایش را با سرعت بیشتری بسازد و بتواند به سرعت به تولید محتوا بپردازد تا شایعه های زیادی را پشت سر گذاشته تا به نقطه امن خود در این سازمان دست پیدا کند زیرا بسیاری از افراد گمان می کردند که او بادیگارد دارد و در شبکه مجازی اینستاگرام تمام این شایعات را تکذیب نمود اما حالا او با مدیر برنامه و چند ادمین فعالیت های خود را در زندگی واقعی و اینستاگرام پیش می برد.

او تاکنون چندین بار اعلام نموده که تمام کارهایی که برای ساخت کلیپ نیاز است را خود بر عهده گرفته است و سعی می کند تا در این زمینه دوستان هنرمند خود را نیز با خود همراه نماید تا به او کمک کنند. زیرا او هر چیزی را که می سازد برای بالا بردن و ارتقای کیفیت تولید محتوایش به دوستانش نشان می‌ دهد تا با فهمیدن واکنش و ری اکشنشان، متوجه میزان کیفیت کلیپ هایش بشود و بعد آنها را آپلود نمایید.

حمایت های خانواده این هنرمند سرشناس

طبق گفته این هنرمند در مصاحبه های متعدد، او برای پیش بردن کارهایش به حمایت خانواده اش بسیار نیازمند بوده است. به همین دلیل کمک خانواده‌ اش را قبول می‌ کرد تا بتواند تحت حمایت آنها از نظر روحی تامین شود و تمام تلاشش را بکند که خانواده‌ اش به او تکیه کنند و بتواند در این زمینه به خانواده‌ اش نیز کمک کند تا آنها بتوانند بدون هیچ نگرانی از فعالیت‌ هایش استقبال کنند و به صفحه او در اینستاگرام سر بزنند. او یکی از علل پیشرفت و موفقیتش را کمک ها و حمایت های خانواده اش دانسته و گفته بدون حمایت خانواده‌ ام به هیچ نقطه ای نمی رسیدم.

او در این عرصه تنها با حمایت خانواده اش به جایگاه امروز دست پیدا کرده است. زیرا او مجرد است و هم اکنون خانواده خود را تشکیل نداده است و همچنان تصمیم دارد که ازدواج نکند. بسیاری از افراد گمان می کنند که عکس هایی که از او منتشر می‌ شود، در کنار همسرش است اما با توجه به این که او این اخبار و شایعات را تکذیب نموده، باید بگوییم که مجرد است و همچنان به زندگی مجردی بیشتر اعتقاد دارد.

جواد خواجوی اگر توانایی صدا گذاری بر روی کلیپ هایش را نداشت، نمی‌ توانست هیچ کدام از ساخت کلیپ و ویدیو هایش را به اتمام برساند اما توانایی و علم او در این زمینه کمک کرد تا او نه تنها در اینترنت بلکه در تدوین و ساخت فیلم های سینمایی نیز استعداد و تجارب لازم را به دست آورد و هم اکنون شما با مشاهده کلیپ ها و ویدیوهای در پست های اینستاگرامی او متوجه میزان استعداد او خواهید شد.

مدیر برنامه خواجوی

از جمله سوالاتی که در ذهن طرفداران این هنرمند وجود دارد، این است که چگونه او می تواند هم در اینستاگرام و هم در زمینه بازیگری در دنیای حقیقی به کسب شهرت برسد. باید بگوییم که او دارای مدیر برنامه و برنامه ریزی بسیار دقیق می باشد که بتواند تمام فعالیت هایش را در کنار هم پیش ببرد. استعداد جواد خواجوی به جز صدا گذاری در زمینه نویسندگی در سبک طنز بسیار بالا می باشد و ا‌و در این عرصه بسیار با استعداد و با مهارت است و به خاطر تجربه بالایی که در طول سال‌ ها فعالیتش به دست آورده، توانسته اعتماد بسیاری از فعالان این زمینه را به دست آورد.

اینستاگرام جواد خواجوی

جواد خواجوی اینستا را محلی برای کسب مخاطب بیشتر قرار داده است. او در سریال‌ های مختلفی بازی کرده و سعی نموده تا این سریال ها را در اینستاگرام تبلیغ نماید و این چنین بازدید سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی که در ان نقش داشته را بالا ببرد. برای مثال سریال سرباز و سریال نوروز رنگی از جمله سریال هایی بود که در زمان پخش، تبلیغات آنها را در اینستاگرام داشت.

او همچنین در سال ۱۴۰۰ با کارگردانی علی مسعودی که یکی از همشهری های جواد خواجوی در شهر مشهد بود، توانست در سریال نوروز رنگی حضور پیدا کند و این سریال را در اینستاگرام خود در تبلیغات بگذارد و همچنین زمانی که در خندوانه شروع به فعالیت نمود، سعی داشت با انتشار پست و استوری هایی در زمینه پخش برنامه جذاب خندوانه خود را در این برنامه شناخته و مشهور گرداند و در اینستاگرام توانست بر روی کلیپ هایش صداگذاری نماید و از این طریق یکی از گزینه‌ هایی باشد که به برنامه خندوانه دعوت شده است و بعد از آنکه با این سریال قرار دادی را امضا کرد، به کسب شهرت خود در این شبکه مجازی کمک نمود.

پیج جواد خواجوی تا همین لحظه بیشتر از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار دنبال کننده و فالوور دارد. پیج اینستاگرامی او از جمله صفحاتی است که والدین می‌ توانند به فرزندانشان اجازه بدهد که آنها بدون هیچ گونه احساس خطری او را در این شبکه مجازی دنبال کنند و کلیپ های طنز او را مشاهده کنند. جواد خواجوی در پیج اینستاگرامش از زندگی شخصی و هنری خود پست و استوری هایی به نمایش می‌ گذارد و از این طریق مخاطبانش را با خود همراه می‌ کند. شما می توانید با آیدی javadkhaajavi این سلبریتی و هنرمندان معروف و شناخته شده را دنبال کنید.

عکس های جواد خواجوی

اگر شما از جمله افرادی هستید که به جواد خواجوی علاقه زیادی دارد و دوست دارد که او را در شبکه مجازی دنبال نماید، بهتر است که عکس های او را در اینستاگرام مشاهده کنید و متوجه شوید که روزانه چه فعالیت‌ هایی را انجام می‌ دهد. آشنایی با این هنرمند به صورت روزانه در اینستاگرام می تواند به شناخت شما نسبت به او بیشتر کمک نماید.

یوتیوب جواد خواجوی

کلاب هاوس جواد خواجوی و یوتیوب از جمله راه های برقراری ارتباط با این هنرمند می باشد. جواد خواجوی گوگوش را یکی از خوانندگان محبوب خود اعلام نموده و جواد خواجوی جدیدا اعلام نموده که در یکی از کنسرت های این خواننده نیز حضور پیدا کرده است.

جواد خواجوی در عصر جدید

جواد خواجوی بازیگر بسیار مشهوری است که در عصر جدید نیز به عنوان دوبلور بسیار موفق حضور پیدا کرده است. بهتر است که شما درباره این هنرمند در برنامه عصر جدید جستجوی لازم به عمل آورید تا بتوانید برنامه او را که در سال گذشته یعنی در سال ۱۳۹۹ پخش شده است مشاهده نمایید.

درامد جواد خواجوی چقدر است؟

ثروت جواد خواجوی به قدری زیاد است که بسیاری از افراد گمان می‌ کنند که او منابع درآمدی بسیار مختلفی دارد و باید بگوییم که تا حدودی درست فکر می‌ کنند و این گمانه‌ زنی صحیح می باشد. زیرا او نه تنها در زمینه واینرینگ در اینستاگرام موفق است، بلکه تبلیغات زیادی را نیز انجام می دهد و همچنین دوبلور بسیار موفق در صدا و سیما نیز شناخته شده است.

گربه های جواد خواجوی

گربه های جواد خواجوی از جمله جذابیت هایی هستند که در کلیپ های او دیده می‌ شود. کلیپ های معروفی همانند میمون و کرونا و ترامپ و ساعت چنده و ساجده مهلا از جمله کلیپ هایی هستند که در آن شما می توانید گربه های زیبا و بامزه جواد خواجوی را مشاهده نمایید.

جواد خواجوی در سرباز حضور داشت؟

بسیاری از ایفای نقش های این بازیگر از شبکه سه سیما پخش می رسد. در این قسمت چند نمونه از کلیپ ها و سریال های این بازیگر را برایتان معرفی خواهیم نمود تا شما نیز متوجه میزان جذابیت این بازیگر بشوید. او در سریال نوروز رنگی و سرباز حضور پیدا کرد و این سریال در سال ۱۹۹۹ از شبکه سه سیما نیز به پخش رسید.

جواد خواجوی در نوروز رنگی

جواد خواجوی میمون و یا کلیپ های جواد خواجوی و یا اهگ دیش دیری دیریت ماشالاه جواد خواجوی از جمله کلیپ هایی اند که شما می توانید طی مشاهده انها، دوبله مشهدی جواد خواجوی و لهجه زیبای جواد خواجوی مشهدی را دنبال نمایید. تمامی این عناوین از جمله عناوینی اند که بعد از نقش آفرینی جواد خواجوی در سریال نوروز رنگی مورد کنجکاوی مردم قرار گرفت. جواد خواجوی فعالیت خود را در عرصه هنر از حرفه تئاتر شروع نمود و بعد از آن به او پیشنهاداتی برای نویسندگی و کارگردانی داده شد و به همین دلیل بود که او در سریال نوروز رنگی نیز به سرعت به شهرت رسید و بعد از آن پیشنهاد همکاری در خندوانه نیز به او داده شد.

جواد خواجوی در کدام شهر ساکن است؟

صداگذاری جواد خواجوی روی حیوانات از جمله استعداد های javad khaajavi می باشد. با اینکه در شهر مشهد متولد شده اما توانسته مانند کسی که در پایتخت زندگی می‌ کند به سرعت موفق عمل نماید. او بر روی کلیپ هایش صداگذاری می‌ کند و با لهجه زیبای مشهدی توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید. او این کلیپ ها را در اینستاگرام منتشر می‌ کند و هم اکنون به نقطه‌ ای دست پیدا کرده که نیاز به مدیر برنامه پیدا کرده است. شما می توانید او را در شبکه مجازی اینستاگرام دنبال نمایید تا با لهجه زیبای مشهدی او آشنا شوید.

کانال تلگرامی جواد خواجوی

جواد خواجوی کانال تلگرامی مخصوص به خود را ندارد و بیشتر از خود کلیپ هایی منتشر می‌ کند که در یوتیوب و آپارات منتشر می‌ شود و شما می‌ توانید با مشاهده این گونه پست های منتشر شده از او، جواد خواجوی را حمایت نمایید. البته کانال های تلگرامی هستند که به اسم این هنرمند فعالیت می‌ کنند اما این کانال‌ ها همه فن پیج های این هنرمند معروف می باشد و نمی‌ توان به هیچ کدام از آنها اعتماد نبود. به هر حال اگر شما قصد دارید که کانال تلگرامی از او بیابید، بهتر است که به اکانت اینستاگرام جواد خواجوی پیام بدهید و از او آدرس کانالش را بخواهید.

مصاحبه با جواد خواجوی

جواد خواجوی تاکنون در مصاحبه‌های زیادی حضور پیدا کرده است و از طریق حضور در این مصاحبه ها توانسته اطلاعات دقیقی را از خود و خانواده‌ اش در اختیار مصاحبه گران قرار بدهد و از این طریق اطلاعات غلطی را از خود رواج نداده و به همین علت توانسته ارتباط بهتری را با مخاطبانش دریافت نماید. زیرا این گونه هیچ کسی به رواج شایعه و حاشیه علیه او نمی پردازد. شما می توانید برای مشاهده این مصاحبه‌ ها به آپارات و یوتیوب این سلبریتی مراجعه نمایید و اطلاعاتی را که در اختیار مخاطبانش قرار داده در این مصاحبه ها مشاهده نمایید و بیشتر از قبل با او ارتباط برقرار کنیم.

حاشیه های این واینر

جواد خواجوی از سال ۱۳۹۶ بود که تصمیم گرفت فعالیت‌ های خود را از طریق انتشار پست و استوری در اینستاگرام ارتقاء ببخشد و فعالیت های جدی اش را در اینستاگرام آغاز کند. شروع شایعات و حواشی مختلف برای این واینر از همان سال ۱۳۹۶ آغاز شد و او بر روی کلیپ ها صدا گذاری می نمود و از این طریق لهجه قشنگ و زیبای مشهدی خود را برای مخاطبان ارائه می کرد و با بیان اصطلاحات و کلمات بسیار زیبا توانسته بود مخاطبان زیادی را با خود همراه نماید. مخاطبان او از هر رنج سنی بودند و هر قشر مردم او را دنبال می‌ کردند و از این طریق، علاقه و حمایت از خود را به او نشان می دادند.

او بعد از آنکه کلیپ های خود را در پیج اینستاگرامی خود بارگذاری نمود، در حدود سه میلیون نفر دنبال کننده و فالوور پیدا کرد و این نقطه، آغاز موفقیت او در شبکه مجازی اینستاگرام به حساب می آمد‌ زیرا بعد از آن توانست برای اداره کار هایش به یک مدیر برنامه روی بیاورد و از این طریق فعالیت‌ های خود را ارتقاء بخشد.

همسر خواجوی کیست؟

او بعد از آن پیج خود را باز نمود تا بتواند به کسی که سعی دارد او را دنبال کند، این اجازه را بدهد. کلیپ های خانوادگی و کلیپ های کاری او هم با لهجه زیبای مشهدی همراه است که شما می توانید تمام پست های او را در شبکه مجازی اینستاگرام دنبال نمایید و شاهد این فعالیت های او باشید. این بازیگر و واینر تاکنون ازدواج نکرده به شما هیچ عکسی در فضای مجازی پیدا نمی کنید که در کنار همسرش منتشر شده باشد، پس اگر در اینستاگرام در گوگل به دنبال عکس در کنار همسرش می باشید باید بگوییم که تلاش بیهوده می کنید.

سریال جواد خواجوی از کدام شبکه تلویزیون پخش شد؟

بیشتر سریال هایی که جواد خواجوی در آن حضور داشته از شبکه سه و دو و یک صدا و سیما به پخش رسیده است. باید بگوییم که بسیاری از سریال‌ هایی که جواد خواجوی در آن حضور داشته است، با نویسندگی او همراه بوده و به خاطر نویسندگی خوبی که در فیلم ها و سریال ها ایفا نموده، توانسته ارتقاء کیفیت سریال‌ ها را رقم بزند.

سوالات متداول

 1. جواد خواجوی کیست؟

  جواد خواجوی از جمله واینر های موفق در اینستاگرام می باشد که فعالیت حرفه ایش در سینما و تلویزیون و تئاتر ادامه پیدا کرده است. شما می توانید لهجه زیبای مشهدی او را به عنوان یکی از علت‌ های کسب شهرت او بدانید.

 2. همسر جواد خواجوی کیست؟

  جواد خواجوی تا کنون مجرد مانده و تشکیل خانواده نداده است. بنابر این تمام شایعات ازدواج او غلط می باشد.

 3. جواد خواجوی در چه عرصه ای فعالیت می کند؟

  جواد خواجوی در عرصه تولید کلیپ و تولید محتوا در اینستاگرام و همینطور دوبلوری در صدا و سیما فعالیت می‌ کند. فعالیت او در زمینه بازیگری در تئاتر و سینما و تلویزیون نیز گسترش پیدا کرده است.

 4. آدرس اینستاگرامی جواد خواجوی چیست؟

  آیدی اینستاگرام جواد خواجوی javadkhaajavi می‌ باشد که در حدود ۳ میلیون نفر او را در این شبکه مجازی دنبال می‌ کنند و شما نیز با جستجو این آدرس می توانید به دنبال کردن او بپردازید.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0