جلال همتی یکی از خوانندگان ایرانی و از موسیقی دان های ایرانی می باشد که در اوایل شروع کار خود در ایران و رادیو کار خود را آغاز کرده است. پس از مدت زمان کوتاهی که از معروف شدن او گذشت، فعالیت خود را در کشور آمریکا ادامه داد. در این مقاله قصد داریم شما را با این خواننده به صورت دقیق آشنا کنیم و اطلاعاتی را در رابطه با زندگی شخصی وی به شما ارائه دهیم. در ادامه می توانید با مطالعه این پست از اطلاعات جذابی پیرو این موضوع بهره مند شوید.

جلال همتی کیست؟

جلال همتی کیست؟

آقای جلال همتی که یکی از خوانندگان قدیمی ایرانی محسوب می شود در تاریخ 16 اردیبهشت ماه سال 1315 و در شهر هرسین کرمانشاه به دنیا آمده است. او در سن 70 سالگی و در تاریخ 1 مهر ماه سال 1385 بر اثر بیماری آلزایمر از دنیا رفت. جالب است بدانید که او در ابتدا فعالیت هایش را در زمینه رادیو آغاز کرده بود و سپس به کالیفرنیا و کشور آمریکا مهاجرت کرد. جلال همتی 12 سال پس از مهاجرتش به آمریکا در یکی از آلبوم هایش که به پارتی 7 معروف بود، توانست معروفیت زیادی را به دست آورد. او بیشتر ترانه های خود را در ژانر مردمی و کوچه بازاری اجرا کرده و از همین طریق نیز طرفداران و دوست داران زیادی را به دست آورده است.

عکس های جلال همتی را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس ها و تصویر های این خواننده راه های زیادی وجود دارد که در این قسمت می خواهیم به آن ها اشاره کنیم. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های اینترنتی و جست و جو کردن در آن ها می باشد. شما می توانید با یک سرچ ساده عکس های زیادی از این شخص را مشاهده کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به پیج های اینستاگرامی که از طرفداران و فن پیج های او هستند عکس های زیادی را از جلال همتی ببینید. جالب است بدانید که او در تلگرام نیز دارای کانال می باشد و طرفداران او عکس های زیادی را از این شخص، در این فضا منتشر کرده اند. شما می توانید در ادامه همین پست یکی از عکس های جذاب و با کیفیتی که از این فرد تهیه کرده ایم را مشاهده کنید.

همسر جلال همتی که بود؟

همسر جلال همتی که بود؟

برخی از افراد دوست دارند بدانند که خانواده و همسر خواننده و سلبریتی مورد علاقه خود را چه کسی تشکیل می دهد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به جست و جو های انجام شده متوجه شدیم که هیچ اطلاعاتی در رابطه با خانواده این شخص یعنی جلال همتی در سایت های مختلف موجود نمی باشد و نمی دانیم که همسر وی چه کسی می باشد.

علت فوت جلال همتی چه بود؟

همان طور که می دانید جلال یکی از معروف ترین خوانندگان فوت شده ایرانی است. حال یکی از سوالاتی که مدت ها در میان مردم بود مربوط به علت و چگونگی مرگ جلال همتی می باشد. گفته می شود که این خواننده در تاریخ 1 مهر ماه سال 1385 و بر اثر بیماری آلزایمر در یکی از بیمارستان های آمریکا از دنیا رفته است. این طور مشخص است که کالبد او در شهر کالین و ایالت تگزاس به خاک سپرده شده است.

برترین آهنگ های جلال همتی کدامند؟

جلال همتی یکی از خوانندگان قدیمی و پر طرفدار ایرانی می باشد که توانست با ترانه های خود توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و همچنین طرفداران و دوست داران زیادی را به خود جلب کند. در این قسمت می خواهیم برخی از آهنگ های این شخص را به شما معرفی کنیم و توضیحاتی را در رابطه با آن ها به شما ارائه دهیم.

پریوش

آهنگ پریوش یکی از جذاب ترین و پر طرفدارترین آهنگ های قدیمی آقای همتی می باشد که توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. این آهنگ در سال 1367 منتشر شده است و در سایت های مختلف نیز موجود است.

بابا کرم

باباکرم یکی از قدیمی ترین آهنگ های ساخته شده می باشد که با لحن کوچه بازاری ساخته شده است. این آهنگ در واقع در سال 1361 ساخته شده و در کشور آمریکا به پخش عمومی رسیده است.

داش داش

آهنگ داش داش یکی از ماندگار ترین ترانه های آقای جلال همتی می باشد که توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و همچنین تاکنون نیز از معروفیت و محبوبیت ویژه ای را در میان طرفداران این شخص به خود اختصاص دهد.

آی بانو

آی بانو از دیگر ترانه های قدیمی مرحوم جلال همتی می باشد که در سال 1370 و در شهر کالیفرنیا منتشر شده است. موزیک ویدئو این آهنگ نیز در همان زمان ساخته و توسط خود او به پخش رسیده است.

تولدت مبارک

تولدت مبارک از دیگر آهنگ های جلال همتی می باشد که برای تولد همسرش خوانده شده و پخش شده است. شما می توانید این آهنگ را در سایت های مختلف پیدا کرده و دانلود کنید.

در زمان حیات این خواننده چه حواشی برایش ایجاد شد؟

همان طور که خود می دانید، برخی از افراد معروف و سلبریتی ها سعی می کنند که با ایجاد حاشیه هایی برای خود توجه افراد زیادی را به خود جلب کنند. در این میان فردی مانند جلال همتی در زمان حیات و زندگی اش هیچ حاشیه ای نداشته و سعی کرده است که به حواشی دامن نزند. البته تنها حاشیه ای که این شخص مدت ها به آن درگیر بود، مربوط به بیماری آلزایمرش می باشد که به صورت مداوم حاشیه های زیادی را برای او ایجاد می کرد.

کنسرت های جلال همتی چگونه بود؟

شاید برایتان جالب باشد بدانید که کنسرت های آقای جلال همتی چگونه برگزار می شده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این شخص در کنسرت هایی که مرتب در آمریکا برگزار می کرد مدت زیادی را برای طرفدارانش می رقصید و حتی با صدای زن نیز برای آن ها شعر می خواند. شما می توانید فیلم های رقص این شخص را در برخی از سایت های اینترنت پیدا کرده و تماشا کنید.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

برای دانلود کردن آهنگ ها و ترانه های این شخص راه های زیادی وجود دارد. یکی از این راه ها مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در سایت های مختلف این آهنگ را پیدا کرده و دانلود کنید. همچنین شما می توانید در برخی از کانال های تلگرامی نیز این آهنگ ها را پیدا کرده و در صورت تمایل دانلود کنید.

جلال همتی در کدام شهر زندگی می کرد؟

جلال همتی در کدام شهر زندگی می کرد؟

آقای جلال همتی که خوانندگان معروف و مطرح ایرانی بوده است در تاریخ 16 اردیبهشت ماه سال 1315 و در شهر هرسین استان کرمانشاه به دنیا آمده بود. این شخص پس از انقلاب و مدت ها بعد از فعالیت های خود، ترجیح داد که ایران را به مقصد کالیفرنیا که در کشور آمریکا قرار دارد ترک کند. گفتنی است که او در حال حاضر فوت کرده و در شهر کالین که در ایالت تگزاس واقع شده است به خاک سپرده شده است.

قبر جلال همتی کجاست؟

برخی از طرفداران و دوست داران جلال همتی می پرسند که قبر این شخص در چه شهری می باشد و او در کدام کشور به خاک سپرده شده است؟ در پاسخ به این سوال دوست داران جلال همتی باید بگوییم که وی در 1 مهر ماه سال 1385 از دنیا رفته است و اکنون در شهر کالین ایالت تگزاس دفن شده و در این مکان به خاک سپرده شده است.

جلال همتی ترنس بود؟

رایج ترین سوالی که طرفداران جلال همتی داشتند مربوط به این بود که آیا این شخص که از خوانندگان معروف و مطرح قدیمی می باشد ترنس بوده است؟ دلیل این سوال این می باشد که این شخص در کنسرت های خود با صدای زنانه و تقلید و تحریر صدا به راحتی ادای خوانندگان زن را در می آورد و شبیه به آن ها می رقصید. البته او چهره ای زنانه را نیز دارا می باشد که شباهت های زیادی را به زنان دارد. اما باید بگوییم که او ترنس نمی باشد و از افراد دو جنسه نیست.

سوالات متداول

 1. آقای جلال همتی که از خوانندگان مطرح می باشد در چه تاریخی به دنیا آمده است و در چه تاریخی از دنیا رفته است؟

  این شخص در تاریخ 16 اردیبهشت ماه سال 1315 و شهر کرمانشاه به دنیا آمده است و در تاریخ 1 مهر ماه سال 1385 در سن 70 سالگی از دنیا رفته است.

 2. آیا این شخص یعنی آقای جلال همتی در کنسرت های خود می رقصید؟

  جالب است بدانید که آقای همتی که از خوانندگان قدیمی و مطرح ایرانی محسوب می شود، در برخی از کنسرت های خود دقایقی را برای طرفدارانش می رقصیده است. به همین علت نیز برخی از دوست داران او گمان می کردند که جلال همتی از افراد دو جنسه می باشد.

 3. این خواننده معروف در حال حاضر در چه شهری به خاک سپرده شده است؟

  جالب است بدانید که این فرد در حال حاضر در شهر کالین که در ایالت تگزاس واقع شده است دفن شده است.

 4. همسر این خواننده چه کسی می باشد؟

  با توجه به جست و جو های به عمل آمده متوجه شدیم که در رابطه با خانواده این شخص هیچ اطلاعاتی در اینترنت وجود ندارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید