بیوگرافی ایرم آلتوگ و همسرش + عکس های جدید و حاشیه ساز او

0 دیدگاه

ایرم آلتوگ یک بازیگران ترکی می باشد که در فیلم های متعدد زیادی بازی کرده است او همچنین شخصی می باشد که بسیار حامی حیوانات است و در کنار بازیگری به حیوانات کمک می کند لذا در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا درمورد زندگی او و اطلاعات شخصی او و همچنین درمورد چند عدد از معروف ترین فیلم هایی که در آن حضور داشته است اطلاعاتی را به شما بدهیم تا بتوانید این بازیگر را بهتر بشناسید و برای دانلود فیلم های او بتوانید بهترین فیلم های او را انتخاب کنید و تماشا کنید.

ایرم آلتوگ کیست؟

ایرم آلتوگ کیست؟

ایرم آلتوگ یکی از بازیگران زن ترکی بسیار مشهور می باشد که در بین ایرانی ها نیز بسیار پر طرفدار است، او با بازی کردن در فیلم گودال توانست معروفیت زیادی را در بین تماشاگران آن فیلم به دست آورد لذا در ادامه بیوگرافی ایرم آلتوگ باید گفت که او متولد 15 سپتامبر 1980 می باشد و در شهر استانبول به دنیا آمده است، این بازیگر معروف فارغ التحصیل از گروه تئاتر دانشگاه معمار سینان می باشد.

او کار حرفه ای خود را از سال 1989 آغاز کرده است و در سال 1992 در فیلم یک رویای سال نو شروع به فعالیت کرد و جلوی دوربین رفت، لذا او در سن هشت سالگی نیز تبلیغات تلویزیونی انجام داده است. همچنین این بازیگر هنوز ازدواج نکرده است و هیچ فرزندی ندارد او بیشتر به حیوانات اهمیت می دهد و آن ها را دوست دارد یکی از حیواناتی که بسیار دوست دارد گربه می باشد، ایرم آلتوگ با کمک های مختلف به انجمن های حمابت از حیوانات توانسته به حیوانات زیادی کمک کند.

این بازیگر در فیلم های زیادی فعالیت کرده است که هر کدام از آن ها موضوعات متفاوت و متنوعی می باشند که این موضوع نشان می دهد این بازیگر در هر نقشی که دارد توانایی بالایی برای اجرای نقش های متفاوت دارد حتی او موفق شده است در یک سال جایزه بهترین زن در سریال های ترکی را کسب نماید.

عکس های ایرم آلتوگ را از کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های این بازیگر از جذاب ترین بازیگران ترکی می توانید به گوگل مراجعه کنید و با سرچ کردن نام او عکس های وی را مشاهده کنید و یا این که در فضای مجازی و اینستاگرام نام او را سرچ کنید تا وارد پیج اصلی خودش شوید و تمام عکس های وی و فیلم هایش را مشاهده کنید.

آدرس پیج اینستاگرام ایرم آلتوگ چیست؟

برای پیدا کردن پیج اینستاگرام او می توانید نام او را به انگلیسی در اینستاگرام سرچ کنید و یا این که این آی دی iremaltug را داخل برنامه اینستاگرام سرچ کنید و اولین پیجی که برای شما با تیک آبی بالا بیاید پیج اصلی این بازیگر می باشد. او در پیج خود 335 هزار دنبال کننده دارد و در حال حاضر 396 نفر را دنبال می کند و 153 عدد پست به اشتراک گذاشته است، اگر می خواهید عکس این بازیگر را ببینید پیج او بهترین جایی می تواند باشد برای دیدن عکس هایش زیرا تعداد بالایی عکس از خود به اشتراک گذاشته است. درمورد یوتیوب ایرم آلتوگ اطلاعاتی نداریم لذا ایرم آلتوگ اینستا فعالی دارد و در اینستا پست ها و عکس های زیادی به اشتراک ‌می گذارد.

همسر ایرم آلتوگ کیست؟

در مورد همسر این بازیگر از خوشتیپ ترین بازیگران ترکی باید گفت او هنوز ازدواج نکرده است و هنوز همسری ندارد، همانطور که در پیج اینستاگرام او مشاهده می شود او هیچ عکسی با مردی ندارد که رابطه ای با او داشته باشد به همین دلیل می توان گفت این بازیگر به غیر ازدواج با شخصی در رابطه عاطفی نیز نمی باشد، درمورد حاشیه این بازیگر هیچ چیزی وجود ندارد و می توان گفت او یکی از بی حاشیه ترین بازیگر می باشد که درمورد زندگی خصوصی او نیز هیچ چیزی فاش نشده است.

ایرم آلتوگ در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

ایرم آلتوگ بازیگر ترک در فیلم های مختلف زیادی بازی کرده است لذا یکی از بهترین فیلم های وی فیلم گودال می باشد که جزو برترین فیلم های ترکیه می باشد اما در این متن ما به تعدادی دیگر از فیلم های این بازیگر اشاره خواهیم کرد.

Melekler ve Kumarbazlar

فیلم فرشتگان و قمار بازان یکی از فیلم هایی است که ایرم آلتوگ در سال 2009 در آن نقش بازی کرده است، این فیلم به کارگردانی Ertekin Akpınar در سال 2009 منتشر شد. داستان این فیلم به این صورت است که این فیلم روایتی بر اساس واقعیت می باشد و از آسیب های چهار دوست صمیمی آداپازاری گفته می شود و همچنین از امید های آن ها به آینده و تعقیب ها و علایق آن ها پس از زلزله 1999 می باشد، این فیلم به عنوان یکی از فیلم های سخت استانی تعریف می شود که ایرم آلتوگ نیز در آن نقشی را بازی کرده است.

Eve giden yol 1914

این فیلم می تواند شبیه به یک فیلم تاریخی باشد که ایرم آلتوگ در آن نقش بازی کرده است این فیلم مربوط به سرزمین های عثمانی و آخرین سرنگونی آن ها می باشد، شما می توانید با دیدن این فیلم از آن لذت ببرید و برای دانلود کردن آن می توانید نام فیلم را در گوگل سرچ کنید تا اطلاعات کامل تری درمورد این فیلم کسب کنید. این فیلم نشان می دهد که ایرم آلتوگ در هر فیلمی با هر ژانری بازی کرده است.

سریال گودال

می توان گفت سریال گودال یکی از بهترین فیلم هایی می باشد که ایرم آلتوگ در آن بازی کرده است، این فیلم که به صورت سریال و قسمت های طولانی از شبکه ترکیه پخش شده است بسیار طرفدار پیدا کرد و ایرم آلتوگ نیز در این فیلم در نقش آیشه، مادر و همسر کوچوالی ها بازی کرده است. داستان این فیلم این صورت می باشد که افرادی در محله کوچکی به نام گودال حضور دارند که این محله را برای خودشان می دانند و سر این محله دعوا ها و خون ریزی های زیادی اتفاق می افتد.

این دعوا ها باعث می شود همسر آیشه کشته شود و سپس آیشه از خانه کوچوالی ها بیرون می آید و با فردی دیگر ازدواج می کند. می توان گفت این فیلم یکی از بهترین فیلم های سال می باشد و اکثر افراد فیلم گودال را دنبال کرده اند حتی با وجود قسمت های خیلی زیادی که دارد هر قسمت آن بسیار مفید و زیبا می باشد برای دانلود کردن قسمت هایی از این فیلم می توانید نام فیلم را در گوگل سرچ کنید تا دوبله فارسی این فیلم را پیدا کنید و از دیدن آن لذت ببرید.

ایرم آلتوگ مدل است؟

این بازیگر گویا فقط در زمینه بازیگری فعالیت می کند و مدل نمی باشد تمام عکس های او در صفحه اینستاگرامش عکس های شخصی می باشد و یا عکس هایی که در کنار بازیگران گرفته شده است، او هیچ عکس مدلینگی در پیج اینستاگرام خود ندارد و همین موضوع نشان می دهد که او در عرصه مدلینگ فعالیتی ندارد.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

از آن جابی که ایرم آلتوگ مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است می توان گفت او هنوز فرزندی ندارد لذا به حیوانات بسیار علاقه دارد و همیشه حامی حیوانات می باشد او حتی به انجمن حمایت از حیوانات بسیار کمک کرده است و می توان گفت در بین حیوانات گربه ها را بیشتر دوست دارد، می توانید عکس های وی با گربه ای در بغل گرفته را نیز در گوگل مشاهده نمایید.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

درآمد تمام بازیگران درآمدی بسیار بالا می باشد پس می توان گفت ایرم آلتوگ نیز درآمد بسیار بالایی از شغل خود کسب می کند لذا مبلغ دقیق این درآمد مشخص نمی باشد، بازیگران طبق پروژه هایی که دارند یک درآمدی کسب می کنند که ممکن است برای شخصی کمتر و برای شخصی بیشتر باشد اما در کل درآمد تمام آن ها بسیار بالا است. درمورد قد ایرم آلتوگ نیز باید بگوییم او 164 سانتی متر است و پنجاه کیلو وزن دارد.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیگر در یک سال جایزه بهترین زن در سریال های ترکی را از آن خود کرده است و در یکسری از سریال های بسیار معروف نقشی را بازی کرده است که توسط آن توانسته به معروفیت بالایی برسد یکی از این سریال ها سریال گودال می باشد که ایرم آلتوگ در آن نقشی را به صورت حرفه ای بازی کرده است. درمورد زندگی شخصی او نیز باید گفت او یکی از زنانی می باشد که به حیوانات بسیار اهمیت می دهد و به انجمن حمایت از حیوانات کمک های زیادی کرده است.

سوالات متداول

 1. ایرم آلتوگ کیست؟

  ایرم آلتوگ یکی از بازیگران ترکیه ای می باشد که توانسته جایزه بهترین زن در سریال های ترکی را کسب کند.

 2. آیا این بازیگر در سریال گودال بازی کرده است؟

  ایرم آلتوگ در نقش آیشه در سریال گودال بازی کرده است که بسیار نقش خود را به صورت حرفه ای انجام داده است.

 3. رابطه این بازیگر با حیوانات چگونه است؟

  او حیوانات را بسیار دوست دارد و در هر شرایطی حامی حیوانات می باشد و حتی به انجمن حمایت از حیوانات کمک های زیادی کرده است.

 4. آیا ایرم آلتوگ ازدواج کرده است؟

  ایرم آلتوگ بازیگر معروف هنوز با شخصی ازدواج نکرده است و اطلاعاتی از رابطه او با شخصی وجود ندارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0