بهترین استریمرهای ایران در سال 2024 که بیشترین درآمد را از یوتیوب داشته اند

9 دیدگاه

استریمرهای ایران امروزه فعالیت بسیار زیادی دارند. استریم، شاخه ای بسیار جذاب می باشد که در ایران بسیار بسیار فراگیر می باشد. اگر دقیق تر بخواهیم بگویم استریمر کیست باید بگوییم استریم شاخه ای می باشد که بر طبق امار تقریبا بازدهی بسیار زیادی دارد و می تواند به عنوان شغل برای افراد کسب درآمد کند. اکنون می خواهیم این بار در مورد استریمرهای ایران صحبت کنیم و ببینیم که این افراد به چه فعالیتی و چگونه مشغول می باشند.

محتوا پنهان
معرفی استریمر های معروف ایران

معرفی استریمرهای معروف ایران

در ایران نیز همانند کشور های اروپایی و امریکایی، استریمرهای موفقی داریم. کسانی که با توجه به انواع تحریم های ایرانی، توانسته اند بسیار موفق عمل کنند. در این جا قصد داریم به معرفی چند نفر از این استریمرها بپردازیم و با نحوه کار ان ها بیشتر از گذشته آشنا شویم.

نیلو

نیلو یکی از دخترهای استریمر ایرانی می باشد که در توییچ فعالیت دارد. اگر نمی دانید توییچ چیست کلیک کنید. او دارای بیست و دو سال سن می باشد و به گفته خودش از سن شش سالگی وارد این کار شده است. ورود وی به این حرفه به وسیله سگا بوده است. او اکنون دارای سه هزار و صد و نود و شش دنبال کننده است است که برای ان ها بازی هایی ویدیویی را استریم می کند. او با توجه به سن بسیار کمی که دارد توانسته است در بین استریمرها جایگاه خوبی برای خود به دست اورد. این شخص فعالیت بسیار زیادی در اپارت نیز دارد.

میا پلیز

میا پلیز علاوه بر اینکه یک استریمر است یک یوتیوبر حرفه ای می باشد. وی بیشتر به تولید محتوای ویدیویی علاقه دارد و در این کار بسیار موفق بوده است. او دنبال کنندگان زیادی را در پیج خود دارد و تا جایی که اطلاعات در دست است می گویند که او بسیار زیاد به فورنتایت علاقه دارد. ویدیوهای وی درمورد گیم می باشد و همه چیز را در مورد گیم بیان می کند. او با تولید این چنین ویدیوهایی بیشتر به یک تولید کننده محتوا شبیه می باشد تا اینکه به یک استریمر شباهت داشته باشد. بازی هایی که این شخص انجام می دهد بسیار جذاب می باشد. وی به کمک کوروش توپیا همیشه محتوا های سرگرم کننده برایتان دارند!

آریا کئوکسر

آریا از دیگر استریمرهای ایرانی می باشد که در توییچ نیز فعالیت بسیار زیادی دارد. او حدود ده هزار دنبال کننده دارد و استریم هایی از بازی های روز را پخش می کند. اما جدیدا به یوتیوب روی اورده است و ویدیو هایی برای یوتیوب تولید می کند. آریا کئوکسر با سرگرم کردن مخاطبان خود هم یک تولید کننده محتوا حرفه ای می باشد و هم اینکه یک استریمر حرفه ای است. او یک استریمر جذاب است و دنبال کنندگان زیادی در این حرفه دارد.

کوثر

کوثر، از دیگر استریمرهای ایرانی است و با بیست و چهار سال سن، اولین دختر استریمری در ایران است. به او تاکسیک گرل می گویند و از ان جا که پیداست وی بسیار پرمخاطب و پر طرفدار است. وی در کانالی که در توییچ دارد حدود هجده هزار نفر دنبال کننده دارد و بازی هایی همانند رینبو سیکس، فورتنایت و تمامی بازی های روز را استریم می کند. بهترین استریم هایی که تا کنون از وی دیده شده است بازی های ترسناک است. وی از دسته یوتیوبرهایی می باشد که می تواند از طریق آپارت نیز کسب درآمد کند.

غزاله نقدی

غزاله نقدی، فعال ترین دختر استریمر ایران می باشد. لقب وی باگ می باشد و گاها به ان مازل نیز می گویند. این نوع لقب یک اسم حرفه ای برای این گیمر می باشد چرا که بسیار حرفه ای است. و در رقابت های مختلفی نیز شرکت کرده است. او در اینستاگرام نیز فعالیت بسیار زیادی دارد. بیشتر استریم های باگ مازل از بازی محبوبش می باشد. غزاله نقدی شاید نام او کمتر به گوش بخورد اما بسیار پرکار می باشد.

کیو دی پای

کیو دی پای نیز یکی از معروف ترین استریمرهای ایرانی است که در کانال توییچ وی حدود نود و سه هزار دنبال کننده وجود دارد. کیو دی پای به شوخی کردن و خندیدن معروف می باشد و برخی بر این باورند که درآمد او از استریم بسیار زیاد و فوق العاده می باشد. البته باید گفت که او در اینستاگرام خودش نیز بسیار بسیار دنبال کننده دارد و حدود هشتصد هزار نفر می باشند. کیودی پای احتمالا باید نسخه ایرانی پیودی پای خارجی باشد.

فرشاد سایلنت

اگر بخواهیم در مورد بهترین یوتیوبر و استریمر ایرانی صحبت کنیم باید از فرشاد سایلنت بگویم. فرشاد سایلنت نیز یکی از بهترین استریمرها بوده است و حدود هشتاد هزار نفر دنبال کننده دارد. نام اصلی وی فرشاد دهقانی است و هم اکنون ساکن سوئد می باشد. باید گفت که برخلاف اسمش ان چنان زیاد هم سایلنت نمی باشد.

آروین شو

آروین شو یکی دیگر از افراد بسیار معروف ایرانی در زمینه استریم می باشد. او حدود سی هزار دنبال کننده دارد و از جذاب ترین کار هایی که انجام می دهد، پخش کردن بازی مافیا می باشد. او هم چنین بحث آزاد هم می گذارد و این گونه محتوای پیجش را متفاوت می کند. بازی مورد علاقه وی کال اف دیوتی می باشد. او به گفته خودش تا کنون حدود سی میلیون تومان به استریمرهای معروفش دونیت کرده است. آروین شو از دسته افراد جذاب استریمر می باشد.

ختن

از دیگر کانال های فوق العاده می توان به کانال ختن اشاره کرد. کانال ختن از کانال هایی می باشد که حدود پنجاه و هفت هزار دنبال کننده دارد. او از این طریق یک استریمر بسیار محبوب است که چالش های بسیار محبوبی برگزار می کند و این چالش های وی بسیار جذاب است. مثلا یکی از چالش های وی که بازدید بالایی نیز داشت چالش پلک نزدن بود. وی هم اکنون در ترکیه زندگی می کند. او قهرمان رشته تکواندو است. ختن را با نام خوتن نیز صدا می نمایند.

امیر فانتوم

دنبال کنندگان امیر فانتوم حدود پنج هزار نفر است و طرفداران زیادی دارد. او موفق شده است عضو رسمی استریمرهای ایرانی بشود. امیر فانتوم بازی محبوبش دوتا دو می باشد و حرفه ای ترین گیمر این بازی است. او اکنون ساکن انگلستان می باشد و به دلیل سابقه بالای خود در بازی های ویدیویی توانسته جوایز زیادی را دریافت کند.

درآمد استریمرهای ایران چقدر است؟

استریمرها از درآمد بسیار خوبی برخوردار می باشند. در این حد که درآمد استریمرهای ایران، حدود بیست و دو هزار برابر صنعت نفت ایران می باشد. درآمد استریمری در کشورهای خارجی تقریبا بیشتر از ایرانی ها می باشد. به این دلیل که در ایران پرداخت ارزی کمی سخت می باشد و این به دلیل تحریم هایی می باشد که وجود دارد. به عنوان مثال، یک استریمر آمریکایی، که نینجا لقب او می باشد با یک رپر بازی مشترکی برگزار کرد که این بازی توسط ششصد هزار نفر دیده شد. این امر باعث شد که رکورد تماشاگران شکسته بشود. او گفته است که درآمد ماهانه اش بیشتر از پانصد هزار دلار می باشد. افراد زیادی در ایران نیز در این حرفه فعالیت دارند و به بازی مشغول هستند و از این طریق نیز پول در می اورند.

اما به دلیل اینکه واسطه گر ها وجود دارند مقداری از پول در این میان کم می شود. استریمرهای ایران از طریق آپارات فعالیت بسیار زیادی دارند و از این طریق نیز تبلیغ می کنند و چون آپارات تقریبا سایتی ایرانی محسوب می شود، مزایایی که ایرانی ها دارا می باشند استریم کردن در سایت آپارات است و هم چنین اشتراک گذاری محتوای خود در آپارت که می تواند به کسب درآمد این افراد کمک بسیار زیادی بکند. درآمد از آپارات نیز همانند درآمد از استریم بسیار بالا می باشد و افراد می توانند از این طریق نیز به درامد خوبی دست پیدا کنند.

استریمرهای ایرانی پول خود را چگونه دریافت می کنند؟

با پیشرفت تکنولوژی، افراد راه های مختلفی برای درآمد زایی ایجاد کرده اند و یکی از آن ها استریم کردن است. اکنون افراد بسیاری در ایران حضور دارند که در حال استریم کردن هستند، استریمرهای ایران برای به دست آوردن پول خود می توانند از طریق نوین پرداخت، درآمد ارزی خود را تبدیل کنند. استریمرها درآمد ارزی خود را از طریق پی پال و وب مانی و سایر پلت فرم ها دریافت می کنند که برای نقد کردن آن کافی است که وارد سایت نوین پرداخت شوند.

این سایت می تواند در کوتاه ترین زمان و با امنیت بالا، این ارز را به ریال تبدیل کند. استفاده از این سایت هم بسیار ساده است و کافی است که وارد سایت شوند و با مشاوران آن ارتباط برقرار کنند و پول خود را دریافت نمایند. استریمرهای ایرانی قدیمی نیز با کمک همین روش ها پول خود را دریافت می کردند.

استریمرهای ایرانی فیفا چه کسانی هستند؟

تقریبا تمام کسانی که گیمر می باشند و استریم می کنند، همه نوع بازی هایی را انجام می دهند. افراد معروف در استریم فیفا عموما پسرها می باشند و اغلب به این امر علاقه بسیار زیادی دارند. افراد محبوب و معروف و کسانی که فیفا بازی می کنند و افرادی مانند امیرفانتوم و یا آریا می باشند. فیفا از جمله بازی های جذابی است که از ابتدا در تمام کنسول های بازی وجود داشته است و هم اکنون نیز در تمام کنسول های محبوب همانند پی اس فور و یا پی اس فایو موجود می باشد.

از این جهت هم اکنون در دنیای گیم پلی ها و گیمرها و هم چنین استریمرها موجود می باشند. افراد با استریم کردن فیفا هیجان زیادی را برای کاربران مختلف به وجود می اورند و این نیز خود مانند دیدن بازی فوتبال عمل می کند. فیفا استریم یکی از بخش های جذاب استریم کردن می باشد.

پولدار ترین استریمرهای ایران چه اشخاصی می باشند؟

ده نفر برتر دنیای استریم ایران که معرفی شده است تقریبا جزو پولدار ترین استریمرها می باشند. چرا که فعالیت زیادی دارند و قطعا دونیت زیادی می شوند. هم چنین اینکه از طریق تبلیغات نیز می توانند کسب درآمد کنند. پس بنابراین نتیجه می گیریم که افرادی که در دنیای استریم بیش از دیگر افراد فعالیت می کنند و هم چنین فعالیت پیوسته زیادی دارند، می توانند به درآمد بسیار خوبی برسند. البته که باید گفت این درآمد نیز به نظم استریمر وابسته می باشد. چراکه با یک فعالیت مستمر و پیوسته می توان درآمد خوبی از گیمری و استریمری کسب کرد.

البته باید گفت که افرادی نیز وجود دارند که با عنوان استریمرهای ارزان می باشند. چراکه این اشخاص، با فعالیت کم و صرفا برای سرگرمی پول کمی در می اورند و هم چنین با استریم های ارزان و کم هیجان فعالیت می کنند و بنابراین مخاطب چندانی ندارند.

البته باید گفت که درآمد استریمرهای ایران در آپارات نیز زیاد می باشد و با گذاشتن محتوا در آپارات نیز درآمد خوبی کسب می کنند. این افراد از یوتیوبر های مشهوری هستند که به شدت به حرفه شان علاقه دارند و یک شخص حرفه ای در دنیای استریم شناخته می شوند.

پرطرفدار ترین استریمرهای ایران چه کسانی هستند؟

قطعا آریا و امیر فانتوم از پرطرفدار ترین استریمرهای ایران می باشند. هم چنین اینکه کیودی پای نیز به دلیل اینکه شوخ طبع می باشد بسیار توانسته معروف و محبوب شود. این اشخاص به دلیل محتوای جذابی که استریم می کنند و یا در یوتیوب خود تولید می کنند باعث شده اند که طرفداران بسیار زیادی داشته باشند. این اشخاص با تفکری خلاقانه و هم چنین روش و شیوه درست استریم کردن باعث شده اند که افراد زیادی جذبشان شوند.

آن ها پرطرفدار ترین استریمرهای ایرانی کسانی هستند که معرفی شده اند. مثلا آروین شو و یا نیلو و یا غزاله نقذی جزو افرادی می باشند که معروف هستند. هم چنین تاکسینگ گرل نیز دختر معروف استریمر ایران است. این افراد با فعالیت زیاد مخاطب زیادی را جذب کرده اند و تماشای زیادی را برای خود گرفته اند. این تماشاها باعث شده است که آمار بازدید کانال و فضای توییچ این اشخاص بالا رفته و باعث شود که به یک استریمر معروف تبدیل بشوند. با معروف شدن نیز قطعا راه آنان آسان تر خواهد شد و بهتر می توانند به فعالیت خود رسیدگی کنند.

پرکار ترین استریمر ایران کیستند؟

ده استریمر برتر ایران که در مقالات قبل معرفی شدند، جزو پرکار ترین استریمرهای ایران می باشند. این استریمرها با برگزاری چالش های جذاب و هم چنین استریم کردن بازی های بسیار جذاب تر و گاها ترسناک، و هم چنین ساعت بازی بالا و مثلا پنحاه الی شصت ساعت بازی در هفته باعث شده اند که طرفداران زیادی را داشته باشند و هم چنین به عنوان یک استریمر پرکار شناخته بشوند. این استریمرها، با فعالیت بیست و چهار ساعته در فضای توییچ و یوتیوب، عنوان پرکار ترین استریمرهای ایران را از ان خود کرده اند.

اشخاصی مانند کئوکسر، پلیز، نیلو و هم چنین اروین شو، از پرکار ترین استریمرها هستند که مخاطبان بسیار زیادی را دارند. این افراد، محتوا گذارهای حرفه ای و هم چنین پلیرهای حرفه ای هستند که در دنیای بازی های ویدیویی حرف اول را می زنند. بازی های که توسط این افراد استریم می شود عمدتا بازی های استراتژی و فوتبال و هم چنین ترسناک است و البته به صورت گروهی بازی می شود که بسیار بر جذابیت بازی می افزاید. این جذابیت زمانی زیاد می شود که تعداد تماشای افراد بالا برود و هم چنین دونیت ها افزایش یابد. اصولا هم استریمرهای ایران فورتنایت نیز از جذابیت بالایی برخوردار است. البته گاهی اوقات باید گفت که این پرکاری باعث اسیب رسیدن به این گیمرها و هم چنین باعث اسیب رسیدن به سلامتی این افراد می شود.

استریمرهای ایران چه بازی هایی را انجام می دهند؟

اگر تمایل دارید تا بدانید که استریمرهای ایران چه بازی‌ هایی را انجام می‌ دهند، پیشنهاد می‌ کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

گتینگ اور ایت ویت بِنِت فادی

گتینگ اور ایت ویت بنت فادی به انگلیسی ( Getting Over It with Bennett foddy) یک بازی سکو برای اندروید است که توسط بنت فادی طراحی شده‌ است. این بازی در تاریخ شش اکتبر 2017 منتشر شد. در حال حاضر این بازی مورد استقبال خیلی از استریمرهای ایران قرار گرفته است.

Xgun

بازی ایرانی Xgun (ایکس گان) یک بازی مولتی پلیر آنلاین در سبک اکشن شوتر با دید اول شخص و هم چنین سوم شخص اثر استودیو فینکس گیمز است. این بازی مورد استقبال خیلی از استریمرهای ایران همچون آریا کئوکسر قرار گرفته است.

DOTA ALLSTAR

دفاع از باستانیان (DOTA ALLSTAR) یک ماد در سبک میدان جنگ چند نفره آنلاین برای بازی وارکرفت 3: تخت یخ‌ زده و وارکرفت 3: پادشاهی آشوب می باشد. این بازی یکی از بازی‌ های اصلی مسابقات بازی‌ های کامپیوتری است که مورد استقبال خیلی از استریمرهای ایرانی قرار گرفته است.

DOTA 2

روند بازی DOTA 2 شامل تلاش برای رویارویی با هیروهای رقیب و از بین بردن خطوط دفاعی آن‌ ها برای رسیدن به Ancient و نابود کردن آن است. البته تیم دشمن هم نقشه مشابهی برای نابود کردن انشنت شما دارد و در این مسیر، هر دو تیم با هم بار ها درگیر می‌ شوند و باید جان سالم به در ببرند.

فورتنایت

فورتنایت به انگلیسی (Fortnite ) یک بازی ویدیویی آنلاین می باشد که توسط اپیک گیمز توسعه یافته و در سال 2017 منتشر شد. در سال 2021، نخستین بار فورتنایت با هدف نمایش قدرت موتور گرافیکی آنریل 4 معرفی شد. این بازی مورد استقبال خیلی از استریمرهای ایران همچون غزاله نقدی قرار گرفته است.

Rainbow six

Rainbow six سری بازی جنگی و تیراندازی ویدیویی آنلاین می باشد که توسط یوبی‌ سافت مونترآل توسعه یافته و به‌ وسیله یو بی‌ سافت منتشر شده‌ است. این روز ها این بازی هم مورد استقبال خیلی از استریمرهای ایرانی قرار گرفته است.

معرفی بازی های 2024 توسط استریمرهای ایران

استریمرهای ایرانی تا کنون ویدئوهای بسیاری را معرفی کرده اند. اکنون به برخی از معرفی های آن ها در سال 2024 می پردازیم. البته باید بدانید که تاریخ دقیقی برای این بازی های ویدئویی اعلام نشده است و فقط برنامه ریزی شده که در سال 2024 آن ها را منتشر خواهند کرد. War Hospital نام یکی از بازی های ویدئویی است که یک بازی تک نفره و بسیار مهیج است و در مورد یک بیمارستان صحرایی است.

Bulletstorm VR یکی دیگر از بازی های ویدئویی 2024 است که در مورد فرود آمدن در یک سیاره متروکه می باشد. Prince of Persia: The Lost Crown و Turnip Boy Robs a Bank هم تعداد دیگری از این بازی ها می باشد. می توانید به صفحات مجازی استریمر مورد علاقه خود مراجعه کنید و اطلاعات بیش تری در مورد بازی های 2024 به دست آورید.

بهترین استریمرهای بازی دوتا چه کسانی هستند؟

از اشخاصی که بازی دوتا را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند یکی امیر فانتوم می باشد که به این بازی علاقه بسیار زیادی دارد و دیگر میا پلیز که ارادت خاصی به این بازی دارد. بازی دوتا از بازی های محبوب می باشد که قطعا چشم هر گیمر و هر پلیری را محو خود می کند. این بای از بازی های استراتژی می باشد که بازی کردن با ان ساعت ها می تواند یک استریمر و یک گیمر با بسیار زیاد سرگرم کند. البته قبل از تمام افراد باید گفت که میا علاقه خاصی به این بازی دارد.

بهترین استریمرهای وارزون

وارزون یکی از بازی های رایانه ای محبوب در میان گیم استریمرها می باشد. یکی از مشهور ترین استریمرهای این بازی، الکس زدرا است. زدرا یکی از مدل های مشهور اینستاگرامی است که در پلتفرم توئیچ به عنوان یک گیم استریمر فعالیت می کند. این چهره همچنین شباهت بسیار زیادی به شخصیت مارا در بازی وارزون دارد. از این رو در میان علاقه مندان به این بازی بسیار محبوب و شناخته شده است.

این استریمر به تازگی با یکی از گروه های استریمری بازی وارزون شروع به همکاری و رقابت کرد که در حین بازی متوجه تقلب بازیکنان دیگر شد. وی به سرعت چهره های متقلب در این بازی را بن کرد. شهرت و محبوبیت این چهره پس از انجام این فعالیت، چندین برابر شد و تا کنون از او به عنوان بهترین استریمر بازی وارزون نام می برند.

تبلیغات استریمرهای ایران

جالب است بدانید که استریمرها برای فعالیت های گسترده خود در سطح جهانی اقدام به تبلیغات کار های خود می کنند. مثلاً یکی از تبلیغات آن ها این است که رقابت خود با یک گیمر دیگر را در روز و ساعتی معین به نمایش می گذارند تا فعالان در پیج های مجازی و بازی های کامپیوتری تبلیغ آن ها را ببینند و به تماشای بازی آن ها بپردازند.

استریمرها از طریق تبلیغات نیز کسب شهرت می کنند و وقتی زمان اجرا شدن برنامه هایشان فرا می رسد میلیون ها نفر به تماشای بازی آن ها که به صورت استریم در حال پخش است می پردازند. آن ها از تبلیغات شان کسب درآمد هم می کنند. حتماً برای تان سوال پیش آمده که چطور از طریق تبلیغات کسب درآمد می کنند؟ در حقیقت آن ها برای ورود دیگران به استریم های خود بلیط می گذارند که آن بلیط را به قیمت های گوناگون می فروشند.

استریمرهای ایران از چه برنامه هایی برای استریم استفاده می کنند؟

در ابتدا بهتر است بدانید که استریمینگ یکی از سرگرمی‌ های محبوب در میان گیمر‌های ایرانی است که باعث درآمد‌زایی هم می‌ شود. علاوه‌ بر آن، پلتفرم‌ ها و یا سایت‌ های استریم باعث نزدیک‌ تر شدن علاقه‌ مند به بازی و تعامل بیشتر در بین آن‌ ها می شود. حال در ادامه قرار است در رابطه با این که استریمرهای ایران از چه برنامه هایی برای استریم استفاده می کنند، بپردازیم.

استریمرهای ایران از Twitch استفاده می کنند

توییچ (Twitch)، یکی از محبوب‌ ترین و برترین برنامه‌ های استریم در سراسر جهان است که از سال 2011 فعالیت خود را شروع کرده است. حال ناگفته نماند که توییچ در بین گیمر‌های ایرانی هم بسیار محبوب و پر‌طرفدار است.

YouTube Gaming

یوتیوب در ابتدا بستری برای انتشار استریم‌ های ضبط شده در توییچ بوده است. اما پس از مدتی در رقابت با توییچ وارد شد و یوتیوب لایو را راه‌ اندازی کرد. در حال حاضر امکانات یوتیوب لایو باعث شده است تا در بین همه استریم‌ باز‌ ها به محبوبیت بالایی برسد و در حال حاضر خیلی از استریمرهای ایران از YouTube Gaming استفاده می کنند.

UStream

یو‌استریم (UStream)، یکی از حرفه‌ ای‌ ترین و برترین پلتفرم‌ های استریم در دنیا است که به دلیل طراحی ساده و آسان آن، لذت به‌ اشتراک گذاشتن استریم‌ های زنده با سایر شبکه‌ ها بیشتر می‌ شود.

آپارات

آپارات یکی از پلتفرم‌ های استریم ایرانی می باشد که به نسبت سایر پلتفرم‌ های خارجی از سرعت بالاتری برخوردار است. بر خلاف سایر پلتفرم‌ ها در آپارات همه استریمر‌ها ایرانی هستند. به همین دلیل بهترین فضا برای تعامل بین گیمر‌ها و استریمر‌های فارسی زبان است.

یوتیوب استریمرهای ایران

بهتر است بدانید در حال حاضر خیلی از استریمرهای معروف ایران در یوتیوب فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهند. حال از این افراد می توان به: آریا کئوکسر (ARIA KEOXER)، امیر فانتوم (Amir Phantom)، میا پلیز (Mia Plays)، کیو دی پای (Kewdiepe) و غزاله نقدی (Bugmazel) اشاره کرد.

حاشیه های استریمرهای ایران

بهتر است بدانید در حال حاضر برخی از استریمرهای ایرانی از شهرت بسیار زیادی برخوردار هستند و توانسته اند در میان علاقه‌ مندان به گیم، طرفداران بسیار زیادی را به دست آورند. حال این موضوع را هم باید افزود که هر از گاهی در پیرامون آن ها نیز حاشیه‌ هایی مشاهده می شود. حال ناگفته نماند که معمولا حواشی پیرامون آن ها مربوط به فعالیت در حرفه شان می باشد.

مقایسه برترین استریمرهای جهان با استریمرهای ایران

استریمرهای ایرانی و خارجی تفاوت های زیادی دارند. مهم ترین تفاوت آن ها در این است که استریمرهای ایرانی معمولا به بازی های معروف که تعداد مشخصی هستند، علاقه دارند و بیش تر به آن ها مشغول می شوند، اما استریمرهای خارجی بازی های بیش تری را انجام می دهند و فعالیت نسبتا بیش تری دارند. تفاوت بعدی در دنبال کنندگان آن ها می باشد، استریمرهای ایرانی معمولا دنبال کنندگان ایرانی دارند، اما استریمرهای خارجی دنبال کنندگان بیش تری دارند و به صورت بین المللی فعالیت دارند.

استریمرهای ایرانی و خارجی با توجه به فرهنگ خود در ویدئوها شوخی می کنند که تفاوت بسیار زیادی بین کلیپ های آن ها به وجود می آورد. استریمرهای ایرانی معمولا در خانه و یا در استودیوهای خانگی و معمولی استریم می کنند، در حالی که اکثر استریمرهای خارجی در استودیوهای بسیار حرفه ای و مجهزی این کار را انجام می دهند. البته اخیرا بسیاری از استریمرهای ایرانی جدید، تلاش می کنند که محتواهای با کیفیت و مشابه استریمرهای خارجی تهیه کنند. بهتر است بدانید که با استفاده از نرم افزارهای مختلف، استریمرهای ایرانی توییچ می کنند و به صورت زنده بازی های خود را ضبط و منتشر می کنند.

نگاهی به بهترین گیم پلی استریمرها

آریا کئوکسر و فرشاد سایلنت و تاکسیک گرل تعدادی از بهترین استریمرهای ایران هستند که گیم های بسیاری را انجام می دهند. آن ها بر اساس سلیقه خود و یا میزان محبوبیت بازی در بین مردم، بازی هایی را انجام می دهند. PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) یکی از بهترین بازی های چند نفره است که بسیاری از استریمرها به همراه یک دیگر آن را انجام می دهند. بازی در مورد یک جزیره است که 100 بازیکن در آن فرود می آیند و به کمک سلاح ها و عدوات نظامی خود را مجهز می کنند.

Overwatch هم یکی دیگر از بازی های محبوب در بین استریمرها است که توسط کمپانی Blizzard Entertainment تولید شده است. اورواچ یک بازی رقابتی و تیر اندازی است که از همان ابتدا بسیار مورد توجه گیمرها قرار گرفت. World of Warcraft هم یک بازی دیگر از همین کمپانی است که در سال 2004 تولید شده است و جزو بازی های قدیمی اما محبوب می باشد که گیمرهای بسیاری آن را انجام می دهند، محتوای بازی جادویی و فانتزی می باشد.

FC 24 یک بازی فوتبالی بسیار معروف است که شرکت EA Sports آن را ایجاد کرده است. این بازی بسیار چالشی است و برای استریم کردن بسیار مناسب است. در این بازی گیمرها به صورت تک نفره و یا چند نفره و آنلاین آن را انجام می دهند و رقابت می کنند. این بازی به دلیل فوتبالی بودن آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و ویدئوهای آن بازدید بالایی می خورد.

سوالات متداول

  1. بازی های محبوب در بین گیمر های ایرانی کدام بازی ها می باشند؟

    بازی دوتا دو و بازی فیفا و بازی های ترسناک از جمله بازی های محبوب می باشد.

  2. اولین استریمر رسمی ایران چه کسی است؟

    امیر فانتوم جزو اولین استریمرهای رسمی ایران می باشد.

  3. درآمد استریمرهای ایرانی چقدر می باشد؟

    درآمد استریمرها بسیار بالا می باشد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 2 / 5. 1