هیپ هاپ ایرانی از کی شروع شد؟ | لیست خواننده های هیپ هاپ ایرانی ار ابتدا تا به امروز

0 دیدگاه

هیپ هاپ یک سبک در موسیقی می باشد که بسیاری از خوانندگان این سبک را دنبال می کنند لذا شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هیپ هاپ ایرانی در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

معروف ترین خوانندگان هیپ هاپ ایرانی چه افرادی هستند؟

معروف ترین خوانندگان هیپ هاپ ایرانی چه افرادی هستند؟

هیپ هاپ یکی از شاخه های رپ می باشد، در واقع شخصی که سبک هیپ هاپ را دنبال می کند یک رپر می باشد که داستان هایی را در آهنگ خود تعریف می کند و به این صورت به این سبک، سبک هیپ هاپ گفته می شود که تا کنون بسیاری از خوانندگان ایرانی به سبک هیپ هاپ روی آورده اند که ما در این متن تعدادی از برترین این خوانندگان را به شما معرفی خواهیم کرد.

رضا پیشرو

رضا پیشرو یکی از افرادی می باشد که سبک هیپ هاپ ایرانی را دنبال می کند و تا کنون توانسته است به معروفیت بسیار بالایی در بین مردم ایران برسد همچنین وی تهیه کننده، آهنگساز و خواننده در رپ فارسی نیز می باشد و می توان او را به عنوان برترین رپر هیپ هاپ بشناسیم که شما می توانید برای دانلود آهنگ‌هایش به سایت های اینترنتی مراجعه کنید.

حسین تهی

یکی دیگر از افرادی که تا به حال بسیار شناخته شده است حسین تهی می باشد که کمتر کسی وجود دارد نام وی را نشنیده باشد، حسین تهی نیز جزو افرادی می باشد که سبک هیپ هاپ را دنبال می کند لذا وی به سبک هایی مانند رپ فارسی و پاپ نیز می پردازد، به همین صورت شما می توانید برای دانلود آهنگ های این خواننده به سایت های معتبر مراجعه کنید.

جاستینا

جاستینا خواننده و ترانه سرای رپ فارسی و بازیگر تئاتر اهل ایرانی می باشد که به سبک هیپ هاپ روی آورده است این خواننده مشهور در حال حاضر در سه سبک هیپ هاپ، رپ فارسی و آر اند بی فعالیت می کند که شما می توانید با مراجعه به اینترنت آهنگ های این خواننده مشهور را دانلود کرده و گوش دهید.

سالومه ام سی

سالومه ام سی خواننده، تهیه کننده موسیقی و هنرمند چند رسانه ای می باشد که وی به عنوان یک خواننده هیپ هاپ نیز شناخته می شود که شما می توانید از طریق اینترنت اطلاعات بیشتری را درباره این هنرمند مشهور به دست بیاورید و آهنگ‌ هایش را دانلود کنید.

صادق

صادق واحدی که با نام هنری صادق شناخته می شود وی یک هنرمند هیپ هاپ می باشد که در سبک های دیگری مانند رپ فارسی نیز فعالیت می‌ کند این خواننده در کنار خوانندگی ترانه سرایی آهنگ هایش را انجام می دهد و به همین طریق او یک خواننده بسیار مشهور به شمار می رود.

حمید صفت

حمید صفت خواننده و ترانه نویس می باشد که در سبک هیپ هاپ و رپ فارسی فعالیت می کند، همانطور که بسیاری از افراد می دانند مدتی برای این خواننده مشکلاتی پیش آمده بود که از دنیای موسیقی دور شده بود لذا این مشکلات به پایان رسیده و این خواننده باز هم در زمینه موسیقی فعالیت خود را ادامه می دهد که شما می توانید آهنگ های پی را از طریق سایت های معتبر دانلود کنید.

بهزاد لیتو

بهزاد لیتو‌ نیز یکی دیگر از افراد بسیار معروف می باشد که در سبک هیپ هاپ فعالیت می‌کند وی خواننده، آهنگساز و ترانه سرا می باشد که به عنوان یک رپر رپ فارسی بسیار موفق شناخته می شود که شما می توانید از طریق اینترنت آهنگ های این خواننده را دانلود کنید.

بهرام نورایی

بهرام نورایی با نام هنری بهرام یک خواننده، ترانه سرا و آهنگساز ایرانی می باشد که در سوئد زندگی می کند، این خواننده در زمینه رپ فارسی، هیپ هاپ، هیپ هاپ آلتر ناتیو و هیپ هاپ تجربی فعالیت می کند، که شما می توانید از طریق اینترنت تمام آهنگ های وی را گوش دهید.

سروش هیچکس

هیچکس نیز یکی دیگر از خواننده های بسیار معروف رپ فارسی می باشد که در سبک هیپ هاپ نیز فعالیت می کند وی خواننده و ترانه سرا می باشد که خارج از کشور ایران زندگی می کند لذا یک خواننده هیپ هاپ می باشد که شما می توانید آهنگ های وی را از طریق اینترنت دانلود کنید.

حصین

حصین یکی از خواننده های بسیار معروف می باشد که در زمینه هیپ هاپ فعالیت می کند، همانطور که می دانید سبک اصلی وی از همان آغاز فعالیتش رپ فارسی بوده است از ابن رو شما می توانید برای دانلود آهنگ های هیپ هاپی وی به اینترنت مراجعه کنید و از طریق سایت های معتبر آهنگ این خواننده را گوش دهید.

دانلود بهترین آهنگ های هیپ هاپ ایرانی

برای دانلود بهترین آهنگ های هیپ هاپ ایرانی کافیست به سایت های معتبر در گوگل مراجعه کنید تا تمام این آهنگ ها را بیابید و دانلود کنید لذا قابل ذکر است که بهترین این آهنگ ها مربوط به هیچکس و رضا پیشرو می باشند.

عکس خوانندگان هیپ هاپ ایرانی را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس این خوانندگان کافیست به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و با سرچ کردن در گوگل به راحتی تمام عکس های آن ها را مشاهده کنید و یا از طریق صفحات مجازی مانند اینستاگرام عکس های آن ها را مشاهده کنید و تنها با سرچ‌ نام آنها به فارسی یا انگلیسی می توانید عکس‌هایشان را در اینستاگرام ببینید.

پر طرفدار ترین آهنگ های هیپ هاپ ایرانی کدامند؟

پر طرفدار ترین آهنگ های هیپ هاپ مربوط به خوانندگان مشهور رپ فارس می باشد که تمام آهنگ های آن ها طرفدارانی دارد لذا اگر بخواهیم به صورت کلی تعدادی از این آهنگ ها را به شما معرفی کنیم می توانیم به آهنگ یه روز خوب میاد و اختلاف از هیچکس و به چی اعتماد داری، اینجا ایرانه، منو ببخش از بهرام نورایی و همچنین آهنگ قبرستون هیپ هاپ از رضا پیشرو اشاره کنیم که جزو پر طرفدار ترین آهنگ‌ های هیپ هاپ به شمار می روند.

پیج اینستاگرام خوانندگان هیپ هاپ ایرانی چیست؟

برای پیدا کردن پیج اصلی اینستاگرام این خوانندگان کافیست نام خواننده را در اینستاگرام به انگلیسی بنویسید تا وارد پیج اصلی این خواننده های هیپ هاپ بشوید.

هیپ هاپ ایرانی از چه سالی رایج شد؟

در سال نود میلادی هیپ هاپ در ایران شناخته شد لذا بیشتر شناخت آن مربوط به رقص هیپ هاپ بوده است اما با گذر زمان در اواخر دهه هفتاد خورشیدی این موسیقی در ایران به صورت جدی و حرفه ای ایجاد شد و افرادی مانند هیچکس آغازگر این حرفه بوده اند.

تفاوت هیپ هاپ ایرانی با رپ چیست؟

همانطور که می دانید رپ یکی از زیرشاخه های هیپ هاپ به شمار می رود لذا تفاوت رپ و هیپ هاپ در سرعت آهنگ، قافیه، کورس همچنین موضوعاتی است که در این نوع سبک موسیقی به آن پرداخته می شود و معمولا در هیپ هاپ از موضوعات داستانی استفاده می شود و خواننده در طول آهنگ داستانی را به مخاطب تعریف می‌کند، به همین دلایل می باشد که رپ و هیپ هاپ تفاوت های بسیار اندکی با یکدیگر پیدا کرده اند.

ساختار آهنگ های هیپ هاپ ایرانی چگونه است؟

ساختار آهنگ های هیپ هاپ معمولا به این صورت می باشد که در کانون آهنگین خود می چرخد همچنین در آهنگسازی هیپ هاپ، از ضرب‌ های ۲/۴، ۳/۴، ۶/۸ و غیره نیز استفاده می‌شود، در این موارد نیز شما می توانید برای کسب اطلاعات کامل و دقیق درباره ساختار آهنگ های هیپ هاپ به سایت های مختلفی مراجعه کنید و اطلاعات خود را افزایش دهید.

آلات موسیقی هیپ هاپ ایرانی کدامند؟

در موسیقی هیپ هاپ از آلات متفاوتی استفاده می شود که اگر بخواهیم تعدادی از این آلات را به شما معرفی کنیم می توانیم به ترن تیبل، سینث سایزر، رپ خوان، درامز الکترونیک، سَمپلِر، گیتار و پیانو اشاره کرد که تمام این موارد جزو آلات موسیقی هیپ هاپ می باشند.

اثرات اجتماعی هیپ هاپ ایرانی چیست؟

این موسیقی ها معمولا به دلیل داستان گویی و جذب مخاطب بالا اثرات اجتماعی بالایی را به همراه دارد و خواننده این آثار می توانند با خواندن آهنگ اثراتی را در بین طرفداران خود منتشر کنند و مغز طرفداران را درگیر کنند.

هیپ هاپ ایرانی به چند دسته تقسیم می شود؟

این هیپ هاپ را می توان به چهار عنصر تقسیم کرد، دو عنصر اصلی آن دی جِی اینگ و اِم سی اینگ که اولین عنصر مخفف عبارت دیسک جوکی است که شامل ترکیب صدا ها و اسکرچ می باشد و دومی همان رپ خوانی است که به آن ” رئیس تشریفات ” نیز گفته می شود، دو عنصر فرعی آن نیز بِرِک دَنسینگ و گرافیتی می باشد که عنصر اول نوعی ورزش است شامل ترکیبی از حرکات آکروباتیک با نوعی رقص شکسته و عنصر دوم به نقاشی و ایجاد طرح روی دیوار و اجسام مختلف گفته می شود.

پیشینه هیپ هاپ مربوط به چه زمانی است؟

پیشینه هیپ هاپ مربوط به زمان دوره های هیپ هاپ مکتب قدیم دهه هفتاد میلادی می باشد، هیپ هاپ در دهه هشتاد میلادی تنوع بیشتری پیدا کرد و تبدیل به یک سبک موسیقی بسیار پیچده شد و پس از آن زمان بود که هیپ هاپ در بین رپر ها جا افتاد.

رقص هیپ هاپ ایرانی

رقص هیپ هاپ یکی از رقص های پر طرفدار در عصر جدید می باشد که شما می توانید برای آموزش این نوع سبک از رقص به کلاس های رقص مراجعه کنید و یا فیلم های آموزشی این رقص را در اینترنت ببینید، همچنین می توانید رقص هیپ هاپ ایرانی دخترانه و پسرانه را به صورت جداگانه آموزش ببینید و یا می توانید به رقص هیپ هاپ ایرانی اینستا مراجعه کنید تا از طریق برنامه اینستا نیز این رقص ها را مشاهده کنید.

شما می توانید به سایت هیپ هاپ مراجعه کنید و درباره خواننده های هیپ هاپ ایرانی و هیپ هاپ جدید اطلاعاتی را کسب کنید و برای دانلود آهنگ هیپ هاپ ایرانی برای ماشین می توانید ریمیکس هیپ هاپ ایرانی و یا آهنگ‌ هیپ هاپ ایرانی شاد را دانلود کنید و از شنیدن آن لذت ببرید.

سوالات متداول

 1. هیپ هاپ چیست؟

  هیپ هاپ یک سبک از موسیقی می باشد که معمولا با سبک رپ رابطه نزدیک تری دارد.

 2. چه افرادی سبک هیپ هاپ می خوانند؟

  افرادی مثل هیچکس، رضا پیشرو، جاستینا، حصین و بسیاری از خواننده های رپ فارسی این سبک را دنبال می‌کنند.

 3. این سبک در چه دهه ای وارد ایران شد؟

  این سبک در دهه هفتاد خورشیدی وارد ایران شد و در اواخر این دهه به اوج خود رسید.

 4. آیا رپ زیر شاخه هیپ هاپ می باشد؟

  بله، رپ یک سبکی می باشد که جزو زیر شاخه های هیپ هاپ به شمار می رود.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0