خانه فوتبالیست های ایرانی کجاست؟ بررسی قیمت این خانه های لاکچری

0 دیدگاه

در این مقاله قصد داریم درمورد خانه فوتبالیست های ایرانی اطلاعات بسیار به روزی را به شما ارائه دهیم. فوتبالیست های ایرانی الخصوص فوتبالیست های پرسپولیس و فوتبالیست های استقلال با دریافت دستمزد های بسیار بالا همواره دارای ماشین ها و خانه های بسیار لوکس و گران قیمت هستند. برخی از این بازیکنان نیز به صورت ترکیبی دارای خانه هایی داخل و برخی نیز دارای خانه هایی خارج از کشور هستند. با ما همراه باشید.

کدام یک از فوتبالیست های ایرانی خانه گران قیمت دارند؟

کدام یک از فوتبالیست های ایرانی خانه گران قیمت دارند؟

معمولا بسیاری از بازیکنان ایرانی که قرارداد هایی با تیم های باشگاهی داخلی و خارجی دارند، خانه هایی بسیار لوکس و گران قیمت دارند. این خانه ها، معمولا در قسمت های شمالی تهران قرار دارد و قیمت های بسیار نجومی بر روی آن ها وجود دارد. در برخی از مواقع، زمانی که شما به جست و جو خانه های لوکس بازیکنان فوتبال ایران در گوگل هستید، مواردی که برای شما ارائه می شود، اطلاعات بسیار اندکی را برای شما ارائه می دهد و یا اشاره ای به نام بازیکنی که مالک خانه لوکس و گران قیمت است ندارد. با ما در این قسمت همراه باشید تا علاوه بر اشاره به نام این بازیکن ها، مشخصاتی نیز از خانه های معرکه و جذاب آن ها نیز به شما بدهیم.

سردار آزمون

زمانی که تمامی افراد درگیر ورود تیم ملی به جام ملت های آسیا بودند، به یک باره خبری تمامی فضا های مجازی را پر کرد. این خبر با مضمون خانه 70 میلیارد تومانی بازیکن ایرانی بود. در این اخبار اشاره ای به نام این بازیکن نمی شد، تا زمانی که یکی از منبع ها اشاره کرد که این بازیکن، گران قیمت ترین بازیکن ایرانی می باشد. با اشاره به این موضوع تمامی نظر ها به سوی سردار آزمون رفت. پس از چندی نیز این خبر تایید شد. وی در شمال ترین نقطه ایران خانه بسیار لوکسی را به قیمت 70 میلیارد تومن خریداری کرده است.

علی دایی

به تازگی خبر هایی از خانه بسیار لاکچری علی دایی یکی از اسطوره های پرسپولیس که درون آن دکوراسیونی با طلا ساخته شده است، منتشر شد. این خانه 1700 متر مربع است و قیمت هر متر مربع 60 میلیون است. شما در این خانه استخر مجزا، شیرآلاتی کار شده با آب طلا، سیستم صوتی، آسانسور نفر بر اختصاصی درون خانه، پنت هاوس و هم چنین یک استخر رو باز در سقف خانه به همراه یک زمین ورزشی اختصاصی و باغ گل اختصاصی به راحتی مشاهده می کنید. لوازمی که برای تزئین این خانه استفاده شده است، از قیمت بسیار بالایی برخوردار است.

کریم باقری

منزل کریم باقری در پنت هاوس های برج های شمالی شهر تهران قرار دارد. پنت هاوس این برج تقریبا 425 متر زیر بنا دارد و دور تا دور خانه از تراس تشکیل شده است. این خانه هر متر مربع 40 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. در این خانه نیز شما استخر، سیستم گرمایشی که با آخرین تکنولوژی روز در خانه وجود دارد، یک زمین ورزشی اختصاصی و اتاق فیلم را مشاهده می کنید. وسایل این خانه نیز از بهترین متریال ها هستند و قیمت بسیار خوبی را برای خود قرار داده اند.

علی کریمی

جریان افشا شدن خانه علی کریمی نیز بسیار جذاب است. زمانی که این شخص برای اعتراض به قبض برق چهار میلیونی اش به مراکز مربوطه مراجعه می کند، آدرس خانه وی فاش می شود. این خانه در منطقه لواسانات قرار دارد. در زمانی که این خانه ساخته شد و قیمت ها تا حدودی متناسب بود، بالای 17 میلیارد تومان خرج برداشت! در حال حاضر می توان گفت خانه بالای 100 میلیارد قیمت دارد. نمای این خانه کاملا مانند یک کاخ ساخته شده است. از لوکس بودن این خانه همین را بدانید که تمامی دستگیره های در های آن از جنس طلا می باشند.

قیمت خانه فوتبالیست های ایرانی چقدر است؟

زمانی که شما به عنوان مثال به جست و جو عکس خانه های بازیکنان پرسپولیس می پردازید و در کنار آن عکس خانه فوتبالیست های معروف جهان را نیز مشاهده کنید، متوجه می شوید که تا حدودی شبیه به هم هستند. اما فوتبالیست های جهان، قیمت های بسیار بالایی را برای خرید خانه های خود پرداخت کرده اند. آیا خانه فوتبالیست های ایرانی نیز همین مقدار می ارزد؟

باید بگوییم که با توجه به نوسانات ارز در کشور ایران، خانه های فوتبالیست های ایرانی بیشتر از چیزی که فکرش بکنید قیمت دارد!. تمامی آن ها بالای 50 میلیارد تومان می ارزند. بسیاری از آن ها نیز تا مرز 100 میلیارد تومان رسیده اند. این موضوع نشان می دهد که درآمد فوتبالیست های ایرانی با این که خیلی کمتر از درآمد فوتبالیست های خارجی می باشد، اما نسبت به آن ها و یا حتی بیشتر از آن ها برای زندگی خود خرج می کنند.

نظر مردم درباره خانه های لوکس فوتبالیست های ایرانی چیست؟

این بازیکنان ایرانی که دارای خانه های لوکس و گران قیمت می باشند در واقع نیمی از مردم هستند، اما چرا نوع زندگی آن ها با مردم عادی زمین تا آسمان متفاوت است؟ این جمله عمده صحبت هایی است که مردم زمانی که نظر آن ها را درمورد خانه های لوکس فوتبالیست ها ازشان پرسیدند ارائه دادند. برخی نیز این موضوع را اشاره کردند که بازیکن ها می گویند ما از تیم ملی پولی نمی گیریم و باشگاه ها نیز پول ما را نمی دهند، پس چگونه خانه هایی 100 میلیاردی می خرند؟

برخی دیگر از افراد نیز به شغل دوم فوتبالیست های ایرانی اشاره کردند. آن ها گفتن احتمال زیاد بسیاری از این بازیکن ها به شغل دوم می پردازند و همین موضوع باعث می شود تا بتوانند بیشتر از درآمدی که از فوتبال دارند خرج کنند. البته ناگفته نماند که بسیاری از این بازیکن ها، زمانی جزء فقیرترین فوتبالیست ایران به حساب می آمدند و پس از ورود به عرصه فوتبال حرفه ای توانستند به ثروت بسیار زیادی دست یابند.

عکس فوتبالیست های ایرانی با خانه هایشان

برای مشاهده کردن عکس خانه های فوتبالیست های ایرانی کافیست نام آن ها را در کنار کلمه خانه در گوگل جست و جو کنید. تقریبا تا جایی که امکان بوده است، خبرنگاران توانسته اند عکس هایی از این خانه ها را دریافت و در سایت های معتبر قرار دهند تا شما عزیزان بتوانید آن ها را مشاهده کنید. البته می توانید با استفاده از صفحات مجازی این بازیکنان نیز، عکس های خانه های آن ها را از این طریق نیز مشاهده کنید.

خانه فوتبالیست های ایرانی در کدام مناطق تهران است؟

معمولا تمامی فوتبالیست های ایرانی که در تهران سکونت دارند، خانه های خود را در قسمت های شمالی این شهر که معمولا بافتی بسیار لوکس و جذابی دارد خریداری می کنند. آن ها علاوه بر خانه به محلی که خانه در آن جا قرار دارد نیز بسیار اهمیت می دهند. به همین دلیل شما معمولا در منطقه های شمالی تهران مانند لواسانات، خانه های این فوتبالیست ها را مشاهده می کنید.

لوکس ترین خانه متعلق به کدام فوتبالیست است؟

تا به امروز می توان گفت لوکس ترین خانه مربوط به علی دایی می باشد. زمانی که عکس های خانه این بازیکن منتشر شد، علی دایی با واکنش بسیار تندی از سوی مردم رو به رو شد. همین موضوع باعث شد تا وی در یکی از پست های اینستاگرامی خود این موضوع را مطرح کند که سال های زیادی است برای ایران در حال خدمت است و از این طریق پول بسیاری را کسب کرده است. اگر از این پول برای رفاه خودش استفاده نکند، می خواهد آن را چکار؟ حرف های این شخص مورد تایید بسیاری از افراد بود.

حواشی خانه های فوتبالیست های ایرانی 

با منتشر شدن عکس های خانه های این بازیکن ها، حواشی برای آن ها بیش از پیش شکل گرفت. این حواشی معمولا پیرامون این موضوع بود که این بازیکن ها از چه طریق توانسته اند پول برای خرید این خانه های بسیار گران قیمت را به دست آورند و یا این که آن ها شغل دوم فوتبالیست های خارجی را برای خود دارند؟ برخی از اخبار این گونه به نظر می رسید که برخی از افراد اقدام به دزدی از این خانه ها کرده اند و برخی نیز خبر از اجاره این خانه ها برای ساختن فیلم ها و سریال ها به کارگردانان را می دادند. ممکن است خبر اول کاملا شایعه باشد اما خبر دوم کم و بیش صحیح است.

آدرس خانه فوتبالیست های ایرانی لو رفت؟

آدرس برخی از خانه های بازیکن های فوتبال لو رفته است و همین موضوع باعث شده تا مزاحمت های بسیاری برای آن ها به وجود بیاید. با این که آدرس بسیاری از آن ها از سایت هایی که لو رفته است پاک شده است، اما هنوز آدرس خانه علی دایی و کریم باقری در دسترس است. آدرس خانه کریم باقری، نیاوران، میدان یاسر به سمت شمال، سه راه یاسر در نزدیکی محله جماران، خیابان صادقی قمی را رد و وارد خیابان بوکان می شویم. برج هایی که در دو سر خیابان قرار دارند. پنت هاوس برج سفیر شماره 38، خانه کریم باقری می باشد.

کمی پایین تر از سه راه یاسر، در خیابان محمودی پلاک 38 نیز پنت هاس دوبلکسی را مشاهده می کنید که خانه علی دایی می باشد. اطلاعاتی از آدرس دیگر خانه های بازیکنان ایرانی وجود ندارد.

سوالات متداول

 1. لوکس ترین خانه برای کدام بازیکن فوتبال ایران می باشد؟

  لوکس ترین خانه مربوط به علی دایی می باشد. این خانه یک پنت هاوس دوبلکس است که در آن زمین ورزشی اختصاصی، دو استخر و دیگر موارد که مربوط به یک پنت هاوس است وجود دارد.

 2. چگونه می توان عکس های این خانه ها را مشاهده کرد؟

  با جست و جو در قسمت تصاویر گوگل می توانید به راحتی تمامی عکس های مربوط به خانه های این بازیکنان را نیز با کیفیتی بسیار خوب مشاهده کنید.

 3. این خانه ها معمولا در کدام مناطق قرار دارند؟

  خانه های بازیکنان فوتبال ایرانی معمولا در قسمت شمال تهران قرار دارند. این خانه های بسیار لاکچری را عمدتا در قسمت لواسانات مشاهده می کنید.

 4. قیمت خانه فوتبالیستان حدودا چقدر است؟

  قیمت خانه های این بازیکن های فوتبال حدودا بین 50 تا 100 میلیارد، بسته به نوع لوازمی که در آن وجود دارد و مکانی که این خانه ها در آن جا قرار دارند تغییر می کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0