در این مقاله می خواهیم جلوه جدید از سلبریتی های اینستاگرام را برایتان در دسترس قرار بدهیم. حرفه ای که ایرانی ها در آن سرآمد هستند و پرچم ما در این حرفه بالاست. اینفلوئنسر ها شغل مهمی را در اختیار دارند و کار آن ها واقعا سخت و دشوار است در ادامه این مقاله می خواهیم خیلی دقیق و مفصل با جزئیات کامل به شغل آن ها و انواع آن بپردازیم. اینفلوئنسر به معنای تاثیر گذاری است هر کسی که تاثیر بیشتر، بهتر و عمیق تری در مخاطبین بگذارد اینفلوئنسر بهتری است و مهارات های این کار نیز که در ادامه به آن اشاره می کنیم آسان نیست و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد. این روز ها و در دنیای مدرن شرکت ها و تجارت های بزرگ شدیدا به دنبال اینفلوئنسر ماهر و کار درست می گردند زیرا این روز ها همه تجارت ها و کسب و کار ها در دنیای مجازی هم تبلیغ می شوند و دنیای مجازی بخش مهمی از شناخت و فروش آن ها را رقم می زند.

اینفلوئنسر کیست

اینفلوئنسر کیست

کسی که با اعمال و رفتار و بادی لنگوئج خود خیلی خوب، ساده و صریح بر روی مخاطب تاثیر می گذارد را اینفلوئنسر می گویند. برای این که مثال واضحی زده باشیم تا شما خیلی خوب معنی کلمه اینفلوئنسر را بفهمید به سریال پیکی بلایندرز اشاره می کنیم این سریال معروفی است و خیلی از شما ها آن را دیده اید در آن سریال تامی شلبی رئیس گروه مافیا و آرتیست اول این سریال به طرز خاص و هنر مندانه ای سیگار می کشد و دائما در طول سریال این کار را تکرار می کند این کار او فروش سیگار در انگلیس و امریکا را به طرز چشمگیری بالا برد. تامی شلبی تاثیر خود را بر روی مخاطب گذاشته بود، خبری منتشر شد مبنی بر این که کیلین مورفی بازیگر نقش توماس شلبی که او را تامی صدا می زنند برای بازی در این سریال در طول فیلمبرداری 6000 نخ سیگار کشیده است.

دقیقا بعد از پایان فصل پنجم این سریال آمار فروش سیگار به شدت بالا رفت و گفته می شود برای فصل ششم معروف ترین شرکت های تولید سیگار به سمت این سریال و توماس شلبی آمدند تا برای سیگار آن ها تبلیغ کند اما به احتمال زیاد در این سریال برای برند خاصی تبلیغ نمی شود. در این جا کیلین مورفی در نقش توماس شلبی نقش یک اینفلوئنسر بسیار حرفه ای و قهار را به عنوان کسی که تاثیر خود را بر روی مخاطبان بسیار زیادی گذاشته است اجرا کرده است، شاید بگویید این یک تاثیر گذاری بد است شاید هم بگویید نه خیلی هم خوب است نظر ها متفاوت است و همه آن ها قابل احترام اما به هر حال او کار خود را کرده است و طبق آمار فروش سیگار در سراسر دنیا بعد از این سریال رشد چشمگیری داشته است.

چگونه اینفلوئنسر شویم

چگونه اینفلوئنسر شویم

همانطور که در بالا به طور کامل و جامع برای شما توضیح دادیم اینفلوئنسر می تواند هر کسی باشد و انواع و اقسام کار ها را انجام دهد حتی یک نفر می تواند بدون آن که قصد این کار را داشته باشد بر روی دیگران تاثیر بگذارد و یک اینفلوئنسر شود مثلا اگر دقت کرده باشید بازیکنان معروف فوتبال مثل کریتسن رونالدو و پائولو دیبالا و نیمار و غیره خود به خود این کار را انجام می دهند مثلا رونالدو مدل مویی را برای خود می زند و فردای آن روز این مدل مو را در سراسر دنیا عده زیادی می زنند و یا تتوی دیبالا، تتویی که دیبالا بر روی دست خود انجام داده است را خیلی ها در سراسر دنیا بر روی دست خود پیاده کردند و یکی از پر طرفدار ترین تتو های دنیا شده است افراد معروف کسانی هستند که خواسته و ناخواسته اینفلوئنسر هستند.

شما از اشخاص و محیط تاثیر می گیرید و کسانی که ادعا می کنند که تاثیری نمی گیرند کاملا در خواب زمستانی هستند زیرا دانشمندان در تحقیقات علمی خود ثابت کرده اند که عمل تاثیر گرفتن بر عهده ضمیر نا خود آگاه شما است و کنترل ضمیر نا خود آگاه دست شما و دست ذهن شما نیست شما فقط می توانید الگو ها و باور هایی که او دریافت می کند را کنترل کنید یا به زبان ساده تر می توانید ورودی های ضمیر نا خود آگاه خود را کنترل کنید که در جدید ترین تحقیقات حتی این مورد را هم زیر سوال بردند و گفته اند که شما فقط 50 درصد ورودی های ضمیر نا خود آگاه خود را می توانید کنترل کنید برای همین شما چه بخواهید و چه نخواهید از محیط و اشخاص تاثیر می گیرید.

مثلا فیلم هایی که شما می بینید بر روی شما تاثیر می گذغارد برای همین خیلی ها معتقد هستند که بچه ها و کسانی که در سن نو جوانی هستند نباید خیلی از فیلم ها را تماشا کنند و هر محتوایی را نگاه کنند زیرا مثلا وقتی شما فیلمی خشن و دعوایی می بینید نا خود آگاه بر روی شما تاثیر می گذغارد یا وقتی فیلمی را می بینید که در آن مصرف مشروبات الکلی زیاد است و یا بازیگر مورد علاقه شما در آن فیلم زیاد مشروب می خورد این مورد بر روی شما تاثیر می گذارد این به آن معنا نیست که شما بلافاصله به سراغ مشروبات الکلی می روید و تا آن را مصرف نکنید آرام نمی شوید نه، این به این معناست که این مورد در ضمیر نا خود آگاه شما شکل می گیرد و شما علاقه مند و آماده این کار می شوید و به محض این که شرایطش پیش آید این کار را انجام می دهید، پس یک فیلم سینمایی و یک محیط هم می تواند نقش اینفلوئنسر را داشته باشد.

تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر

تفاوت بلاگر و اینفلوئنسر

اگر بلاگرهای ایرانی را بشناسید می دانید که بلاگر و اینفلوئنسر تقریبا یک کار را انجام می دهند با این تفاوت که کار اینفلوئنسر گسترده تر است و بلاگر در زمینه تجارت و بیزینس فعالیت می کند. اگر بخواهیم بهتر توضیح دهیم باید بگوییم توضیح اینفلوئنسر را مفصل در بالا دادیم و اما بلاگر کسی است که سایت و یا شبکه ای را برای خود دارد و در عرصه های تجاری مختلف مثل پوشاک و انواع و اقسام کالا ها فعالیت می کند او وظیفه اش این است که با گذاشتن عکس های مختلف و متنوع از کالا و نوشتن فواید و کاربرد های آن در قالب یک متن و تعریف و تمجید از آن گارانتی را برای مخاطبان فراهم کند و مردم را جذب کند تا به سمت خرید آن کالا بروند یک جورایی می توان گفت که بلاگر کار بازار یابی و معرفی کالا را برای انواع و اقسام کالا ها و شرکت ها انجام می دهد منتها در فضای مجازی این کار را انجام می دهد.

وقتی بلاگری پروژه ای را مثلا فروش مانتو را در اختیار می گیرد باید پیج خود را از بهترین و زیبا ترین مدل های مانتو پر کند و آب و تاب آن را زیاد کند و با انتشار ویدیو هایی از خود و نوشتن متن هایی در باره ویژگی های آن مانتو ها مشتری را مجاب کند که از آن مانتو ها بخرد و دست خالی از پیج بیرون نرود برای بلاگر شدن اصلا مهم نیست که شما شخص معروفی باشید فقط کافی است تعداد قابل توجه و استانداردی فالوور داشته باشید تا کسب و کار های مختلف سراغ شما را بگیرند و یا خودتان می توانید به آن ها پیشنهاد کار دهید. اگر بخواهیم یک جور دیگر بلاگر را تعریف کنیم باید بگوییم بلاگر زیر مجموعه اینفلوئنسر است و کار او تاثیر خوب گذاشتن بر روی مشتری است که کالای مورد نظر را بپسندد و آن را بخرد.

Influencer

شغل Influencer چیست و چقدر درآمد دارد ؟

از چندین سال قبل با گسترش فضای مجازی و برخواستن شبکه ای به نام اینستاگرام کسب و کار ها و بیزینس های مجازی و اینترنتی رونق فراوانی گرفت و در همین حین بود که عده ای به فکر درآمد زایی از این دنیای بزرگ و پر رونق افتادند، خیلی ها به تبلیغ کالاها و خدماتشان پرداختند و کسب و کار خود را تبلیغ کردند اما عده ای هم به فکر این افتادند که بیایند و بازاریابی شرکت ها و کسب و کار ها را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام بر عهده گیرند، آن ها صفحه و پیج شخصی خودشان را داشتند و از قبل تعدادی مخاطب برای خود دست پا کرده بودند به هر طریق ممکن، مثلا با گذاشتن کلیپ های خنده دار یا با گذاشتن عکس هایی از خودشان یا با ترفند های متفاوتی که این روز ها خیلی خوب می بینید که چطور جذب مخاطب می کنند.

سپس آن ها پروژه هایی را برای تبلیغ کالا ها از شرکت ها و کسب و کار های مختلف قبول می کردند و با روش های نوین به تبلیغ آن ها می پرداختند که این کار به شغل بلاگری معروف شد. حالا در این روز ها این شغل بسیار در سراسر دنیا روی بورس افتاده است و بلاگر های ایرانی و خارجی در حال کار کردن برای معتبر ترین شرکت ها هستند. در این شغل اما در سراسر دنیا این ایرانی ها هستند که دست بالا را در اختیار دارند. اینفلوئنسر ایرانی این روز ها بیشترین قیمت را در فضای مجازی و مخصوصا اینستاگرام دارد، اینستاگرام اپلیکیشنی است پر مخاطب و پر کاربرد که به دلیل امکاناتی که دارد مورد توجه کسب و کار ها و بیزینس ها قرار گرفته است. در اینستاگرام هر شخص و هر شرکتی می تواند پیج مخصوص خودش را داشته باشد و محصولاتش را معرفی کنید و با انتشار عکس های مختلف و البته ویدیو های متنوع آن ها را به مردم معرفی کند این کار در اینستاگرام نسبت به شبکه های اجتماعی دیگر خیلی راحت تر و بهتر صورت می گیرد.

اینستاگرام بازار بزرگ تجارت جهانی

اینستاگرام بازار بزرگ تجارت جهانی

شبکه اینستاگرام در حال حاضر قدرت بزرگی در تجارت جهانی حساب می شود از چندین سال قبل صحبت ها حاکی از آن بوده است که دنیا دارد به سمت اینترنتی شدن می رود و همه کار ها با اینترنت انجام پذیر است اما در واقعیت زیاد تغییری در روش کسب و کار ها ایجاد نشد مخصوصا در کشور های جهان سوم و رو به پیشرفت کار های اینترنتی زیاد مورد استقبال قرار نگرفت. در غرب اما موضوع متفاوت بود همانطور که می دانید معروف ترین مثالش شرکت آمازون است که خیلی وقت است یکی از غول های دنیا است و درآمد هنگفتی را ماهیانه بدست می آورد، درآمد سالیانه این شرکت برابری می کند با در آمد سالیانه خیلی از کشور های دنیا که این باور کردنش بسیار سخت است.

اما پس از شیوع ویروس کرونا همه چیز تغییر کرد و در کشور های جهان سوم و رو به پیشرفت هم بازار مجازی و اینترنتی بسیار داغ شد. تمامی فروشگاه های معمولی تا زنجیره ای و تمامی کسب و کار های بزرگ شروع به ساختن پیج خود کردند و محصولات خود را به اشتراک گذاشتند اما مشکلی که وجود داشت این بود که آن ها به اندازه کافی فالوور و طرفدار نداشتند تا محصولات خود را در فضای مجازی به فروش قابل توجهی برسانند در این جا هست که پای اینفلوئنسر ها به این مسئله باز می شود و آن ها نقش تاثیر گذاری بر روی مشتری را بر عهده می گیرند و آن ها را با ترفند های متفاوت و تبلیغات با محصولات آشنا می کنند و آن محصولات را به آن ها می فروشند.

لیست اینفلوئنسر های ایرانی

لیست اینفلوئنسر های ایرانی

در این شبکه اجتماعی و در این زمینه ایرانی های زیادی سرآمد بودند و در حال حاضر هم هستند. در این جا می خواهیم نگاهی به این اشخاص بیندازیم و با نحوه کار آن ها آشنا شویم این ها ایرانی هایی هستند که خود را به بازار جهانی تحمیل کردند و با تلاش خود کاری کردند که این شرکت های بزرگ و کمپانی های معروف به دنبال این اشخاص باشند و از آن ها برای تبلیغات محصولات خود وقت بگیرند.

نواب ابراهیمی

نواب ابراهیمی از اینفلوئنسر هایی است که لذت آشپزی و غذا را تبلیغ می کند، نواب آشپز است و در حین آشپزی انواع و اقسام مواد غذایی و اطلاعات مربوط به آن را در اختیار مردم قرار می دهد. وقتی به پیج اینستاگرام او بروید انواع و اقسام غذا های خوشمزه را می بینید نواب با این کار روی مردم تاثیر خوشمزگی و لذت غذا را می گذارد و مردم با دنبال کردن او میل خیلی زیادی به رستوران رفتن، خریدن و خوردن غذا پیدا می کنند. نواب به گفته خودش عاشق آشپزی است و انواع و اقسام تکنیک های آشپزی را به فالوور های خود آموزش می دهد و هدفش این است که آن ها را به امر آشپزی تشویق کند.

مستر تیستر

مستر تیستر اینفلوئنسر ایرانی

مستر تیستر که یکی از معروف ترین اینفلوئنسر ها در دنیای غذا ها و رستوران ها است به شهر های مختلف ایران سفر می کند و به رستوران های معروف و با کیفیت هر شهر و منطقه می رود و بهترین غذا های آن ها را تیت می کند و در حال خوردن غذا از خود فیلم می گیرد و به صورت لایو پخش می کند و در باره آن رستوران و غذا هایش اطلاعاتی را به مردم و فالوور های خود می دهد. او در انگلیس متولد شد اما همراه با خانواده اش به ایران آمد به گفته خودش از همان بچگی عاشق غذا شد و دوست داشته است که تمام غذا های خوشمزه دنیا را امتحان کند. او ثابت کرد که انسان به هر چیزی که علاقه داشته باشد می تواند در آن کار وارد شود و در آن فعالیت کند او غذا را دوست داشت آن هم نه آشپزی خوردن غذا، بله فقط خوردنش و دقیقا در همین کار هم وارد شد و به شهرت رسید حالا اکثر رستوران های معروف برای او دعوت نامه می فرستند تا او به رستوران آن ها برود و رستوران آن ها را برای فالوور های خود تبلیغ کند و فقط خدا می داند که چقدر پول می گیرد.

تیستر

صدف بیوتی بلاگر و اینفلوئنسر ایرانی

صدف مسائلی یا همان صدف بیوتی در سال 1368 به دنیا آمد و در حال حاضر 31 سال دارد او یکی از موفق ترین تبلیغ کنندگان لوازم آرایشی و زیبایی است و در حال حاضر یکی از ثروتمند ترین اینفلوئنسر ها است که در زمینه زیبایی کار می کند. رشته تحصیلی او شیمی است اما صدف هم مثل خیلی های دیگر به این موضوع رسید که باید برود به دنبال علاقه اش و همین کار را هم کرد او ابتدا از صفحه اینستاگرامش شروع کرد و عکس هایی را از خودش منتشر می کرد با انواع و اقسام تیپ ها و آرایش های مختلف سپس بعد از این که تعدادی فالوور بدست آورد تصمیم گرفت تا کار کند و کار تبلیغ و فروش لوازم آرایش را بر عهده گرفت او دومین اینفلوئنسر در زمینه آرایش و زیبایی در دنیا است او ابتدا آموزش میکاپ و آرایش می داد و بعد از آن بود که وقتی دختران و خانم های زیادی را به واسطه کار و آموزش هایش جذب کرد شرکت های بزرگ و معروف لوازم آرایشی به سراغ او آمدند و زندگی حرفه ای او آغاز شد.

الناز گلرخ کیست

الناز گلرخ کیست

الناز گلرخ اسفند ماه سال 1364 در شهر بزرگ تهران چشم به جهان گشود و در حال حاضر یکی از شاخ های اینستاگرام و یک میکاپیست حرفه ای است. الناز در عرصه مد و لباس هم فعالیت می کند و وقتی به صفحه شخصی او می روید یک پکیج کامل از لباس های به روز و تیپ های مد روز و آرایش های زیبا و طراحی چهره می بینید که این پکیج هر دختر و خانمی را به این پیج متصل می کند او از سال 2017 رسما به عنوان یکی از بهترین ها در جهان در کار خود یعنی اینفلوئنسر اعلام شد و موفق شده تا خود را به درآمد هنگفتی از این کار برساند به گفته خودش هیچ وقت فکر نمی کرد که بتواند این کار را انجام دهد و به عنوان شغل ثابت به آن نگاه کند او می گفت که فقط با علاقه کار می کرده است و خیلی ها به او گفته اند که این کار آینده ای برای او ندارد و به دنبال یک کار دیگر باشد اما الناز به کار خود ایمان داشته است و در جواب آن ها گفته است که من تصمیم گرفته ام تا کاری را که دوست دارم انجام دهم.

الناز گلرخ کیست

محمد امین کریم پور معروف ترین اینفلوئنسر ایران

محمد امین سال 1373 به دنیا آمد این پسر تهرانی پر شور به گفته خودش عاشق بازی های کامپیوتری بود و از صبح تا شب در گیر انواع و اقسام بازی ها بود هم در خانه و هم در بیرون از خانه در گیم سنتر ها با دوستان خود، محمد امین در حال حاضر یکی از سلیبریتی های اینستاگرام است و با این که رشته تحصیلی اش برق الکترونیک می باشد اما مسیر متفاوتی را طی کرد. او در منطقه اکباتان تهران زندگی می کند و طرفدار 2 6 آتیشه تیم پرسپولیس است. در حال حاضر او نزدیک به 3 ملیون فالوور دارد، او در مصاحبه ای گفته بود که دوست داشته است فوتبالیست شود اما این امکان هیچ وقت برایش پیش نیامد و به آن راحتی که فکرش را می کرده است نبوده، محمد امین مشغول به ساخت ویدیو و دابسمش شد او ابتدا از فیسبوک شروع کرد و سپس در اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرد محمد امین سیک طنز پرداز قوی است و تاتر نیز بازی کرده است.

هدی رستمی اینفلوئنسر و جهان گرد ایرانی

هدی رستمی اینفلوئنسر و جهان گرد ایرانی

هدی رستمی متولد اردیبهشت ماه سال 1365 در تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه سوئد در رشته طراحی صنعتی می باشد. هدی در سن 18 سالگی بود که با خانواده اش ایران را ترک کرد و به سوئد رفت. هدی در زمانی که در دانشگاه درس می خواند در یک رستوران هم کار می کرد، هدی خیلی مسافرت کردن را دوست داشت و گشتن به دور دنیا آرزوی او بود. شاید بگویید این کار هزینه بسیار بالایی دارد اما وقتی هدف داشته باشید و چیزی را بخواهید خودش خود به خود درست می شود. هدی در رستوران کار می کرد و پس انداز می کرد و البته پدرش هم وضع مالی خوبی داشت و او را ساپورت می کرد اما پدر و مادر او به هدی اجازه نمی دادند که به سفر های دور و دراز برود برای همین او تصمیم گرفت که بدون اجازه آن ها سفر خود را شروع کند و همین کار را هم کرد هدی پاریس را به خاطر زیباییش و رم را به خاطر تاریخش و البته تیم فوتبالش که طرفدار آس رم بود دوست داشت و در اولین سفرش به این دو شهر رفت.

امیر رضا سعیدی

امیر رضا سعیدی ترفند های ناب و جدیدی را برای شروع به کار در اینستاگرام به شما آموزش می دهد و واقعا هم دوره های این اینفلوئنسر پر طرفدار و پر مخاطب شده است. در هر دوره نزدیک به 7 هزار نفر شرکت می کنند که نسبت به جاهی دیگر بسیار آمار خوبی است. امیر رضا تضمین می دهد و می گوید کسانی که من آموزش داده ام امکان ندارد که نتوانند از اینستاگرام کسب درآمد کنند.

نهال سلطانی

نهال سلطانی

نهال را کمتر کسی است که نشناسد این سوپر مدل جذاب و خوشگل ایرانی را که غوغایی در فضای مجازی به پا کرده است نشناسد. او با 26 سال سن یکی از جوان ترین و بهترین سوپر مدل های ایرانی است که در اینستاگرام فعالیت می کند. نهال با گذاشتن عکس های زیبا و خوش استایل مخاطبین زیادی را به خود جذب کرده است و در حال حاضر معروف ترین مدل لباس در اینستاگرام است. نهال هنر را به عنوان آینده خود انتخاب کرد و از وقتی 14 سال داشت در زمینه مدلینگ فعالیت می کرد، او تجربه بازیگری و خوانندگی نیز دارد. نهال در حال حاضر با معتبر ترین شرکت های ایرانی و البته خارجی در عرصه مد همکاری می کند و واقعا تاثیر زیادی بر روی خرید لباس های مختلف بر روی مشتریان می گذارد وقتی فالوور ها لباس ها را در تن نهال می بینند با استایل خاصی که دارد و ترفند های عکس برداری بسیار پیشرفته ای که او به کار می برد مجاب می شود که حتما آن لباس ها را بخرد.

نگین عابد زاده

نگین عابد زاده نیز زندگی بسیار جالبی دارد او در دانشگاه گرافیک خواند اما به عکاسی علاقه زیادی داشت. نگین از دانشگاه عکاسی را آغاز کرد و با گذاشتن عکس های مختلف برای خود فالوور جمع کرد. نگین ازدواج کرد و ماجرای ازدواجش هم جالب بود شوهر او کافی شاپ دارد و نگین گفت که هنگام خواستگاری ابتدا 500 سکه به آن ها گفتیم و خانواده داماد با 114 تا موافق بودند اما روی 300 تا با هم به توافق رسیدیم اما روز عقد مادرم مهریه ام را بخشید. نگین فعال در اینستاگرام در بخش سبک زندگی است او عکس های مختلفی از خودش و همسرش پخش کرد و البته از عروسی مجللشان و همین باعث زیاد شدن فالوور هایش شد.

اینفلوئنسر شدن از صفر تا صد

اینفلوئنسر شدن از صفر تا صد

ایده برای اینفلوئنسر شدن خواه یا نا خواه در ذهن همه ما پیش آمده است شاید تا به امروز اسم آن را نمی دانستیم یا معنی آن را درست درک نمی کردیم اگر شما قصد این را داشته اید که با فعالیتی در اینستاگرام فالوور جمع کنید و روی آن ها تاثیر بگذارین شما قصد اینفلوئنسر شدن را کرده اید. اینفلوئنسر ها بعضی مواقع از عمد و بعضی مواقع هم غیر عمد تاثیر خود را می گذارند. برخی از آنان مثل مدل های لباس یا آشپزی و غیره با کمپانی های مختلف قرار داد دارند و وظیفه شان این است که روی مخاطب تاثیر بگذارند تا او را به سمت این خدمات و کالا ها بکشانند.

اما در مقابل خیلی ها هستند که قصد جلب مشتری به کالایی خاص را ندارند اما فالوور ها با دنبال کردن آن ها و دیدن کار هایی که آن ها انجام می دهد و یا لباس هایی که پوشیده اند و مدل آن ها از این اشخاص تاثیر می گیرند البته این امر معمولا در افراد خیلی معروف پیش می آید مثل بازیگر ها و بازیکن های دنیای فوتبال که در بالا مثال هایی را برای شما آوردیم. اینفلوئنسر همانطور که اشاره کردیم نیازی نیست حتما خیلی معروف باشد مثلا بازیگر باشد یا فوتبالیست اما حتما باید پر مخاطب باشد و فالوور های زیادی را داشته باشد اینفلوئنسر یعنی فالوور بالا و این را می توانیم یکی از تعاریف این کلمه بدانیم. همانطور که می بینید خیلی ها با انتشار محتویات مختلف از کلیپ های طنز گرفته تا دابسمش و انواع و اقسام کار های متعارف و نا متعارف سعی در جمع کردن فالوور می کنند و خیلی هایشان هم در این زمینه موفق شده اند.

کسب درآمد میلیاردی از رویا تا واقعیت

کسانی که خیلی زود تر فعالیت در اینستاگرام را شروع کرده اند در این امر موفق تر بوده اند زیرا روز به روز فشردگی در این بازار بیشتر می شود و مخصوصا در ایران آمار تعداد کسانی که در این شبکه اجتماعی فعالیت خود را آغاز می کنند روز به روز بیشتر می شود در ابتدا بحثی مطرح شد، در اوایل داغ شدن اینستاگرام و کار کردن جوان ها در آن خیلی ها معتقد بودند که کسانی که به این شبکه اجتماعی روی می آورند و در آن مشغول به کار می شوند از سر بیکاری است و چون جوان ها در ایران کار زیادی برای انجام دادن ندارند و وضع بازار کار هم خوب نیست سر خود را به این مسائل بند می کنند که آخرش هم هیچی نیست و هیچ نتیجه ای ندارد.

اما وقتی عده ای آن هم نه عده کمی بلکه عده زیادی از جوان ها که خیلی هایشان زیر 35 سال سن داشتند به درآمد های هنگفت ملیونی و البته میلیاردی رسیدند کم کم مردم متوجه شدند که دنیا تغییر کرده است و دیگر مثل زمان قدیم نیست که معنای کار کردن این باشد که از صبح تا شب سر کار برویم تا آخر ماه پولی در بیاوریم که آن فقط جواب دخل و خرجمان را بدهد. نسل جدید نسلی پویا و به روز است و البته زیاده خواه که این امر بسیار خوب است و باعث پیشرفت می شود. کسانی که اعتقاد دارند باید قناعت کرد و به یک زندگی معمولی راضی بود دیگر تفکرشان پوسیده است و در دنیای امروز راه هایی وجود دارد که با کمترین ساعت کاری و کار هایی که با دهن انجام می شود و نه با زور بازو بیشترین درآمد را در سن نو جوانی و جوانی کسب می کنند، شما هم می توانید از نفرات نام برده شده الگو بگیرید و صفحه خود را به طور رایگان در اینستاگرام داشته باشید و با هر استعدادی که دارید جلو بروید و شانس خود را امتحان کنید، این کار ارزش امتحان کردن دارد زیرا اگر جواب دهد زندگی تان زیر و رو می شود.

کسب درآمد میلیاردی از رویا تا واقعیت

سوالات متداول در مورد اینفلوئنسر ها

 1. اینفلوئنسر به چه کسی گفته می شود ؟

  به کسی که با فعالیت های مختلف خود در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام تعداد فالوور های زیادی را بدست آورده است و برای شرکت ها و کمپانی های مختلف کار می کند و وظیفه اش تاثیر گذاشتن بر روی فالوور های خود است تا آن محصولات را بخرند.

 2. اینفلوئنسر در لغت به چه معنی است و چه کسانی می توانند اینفلوئنسر باشند ؟

  اینفلوئنسر به معنای تاثیر گذاشتن است به کسانی که روی عده زیادی تاثیر می گذارند اینفلوئنسر گویند. آن ها می توانند بازیگر، فوتبالیست و یا افراد معروف دیگری باشند یا کسی که با ترفند های مختلف برای خود فالوور های زیادی جمع کرده است.

 3. مستر تیستر چه کاری را در اینستاگرام انجام می دهد ؟

  مستر تیستر یک اینفلوئنسر است، او به رستوران های معروف در شهر های مختلف کشور سفر می کند و غذا های معروف آن ها را می خورد و با انتشار ویدیو های لایو از غذا خوردن خود آن ها را به مردم معرفی می کند و توضیحات لازم درباره رستوران و غذا را به مردم می دهد این کار او تاثیر زیادی بر روی مردم گذاشته است و خیلی ها پیج او را دنبال می کنند.

 4. چگونه می توانی اینفلوئنسر شویم ؟

  برای اینفلوئنسر شدن ابتدا باید پسج شخصی خود و تعداد قابل توجهی فالوور داشته باشیم تا بتوانیم وارد این کار شویم.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید