در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با یکی دیگر از آرتیست های فعال و پرطرفدار رپ و هیپ هاپ فارسی برای شما عزیزان مطالبی را بازگو کنیم که با توجه به پرسش های مطرح شده در ارتباط با این شخصیت یعنی ایمانمون می تواند بسیار مورد توجه مخاطبان این آرتیست تازه کار و باعث داد رپ و هیپ هاپ فارسی قرار بگیرد در صورت تمایل در ادامه با ما همراه باشید. قبل از هر چیزی باید بدانید که او در گروه پایدار با مدیریت عرفان پایدار حضور دارد!

بیوگرافی ایمانمون خواننده

بیوگرافی ایمانمون خواننده

اگر شما نیز یکی از علاقه مندان به رپ و هیپ هاپ فارسی باشید قطعاً تاکنون آهنگ ها و آلبوم های گروه بزرگ پایدار را شنیده اید که یکی از پرطرفدار ترین و شناخته شده ترین گروه های رپ و هیپ هاپ فارسی در دنیا می باشد که تقریباً می‌ شود گفت که از همان سال های ابتدایی ورود رپ به موسیقی کشورمان این گروه توسط رهبرش یعنی عرفان حاج رسولی ها و ملقب به عرفان پایدار تشکیل شد.

در آن زمان اعضای آن به غیر از خود عرفان کاملا با اعضای کنونی این گروه متفاوت بوده و در سال‌های گذشته و تقریباً این ۲۰ سالی که از تشکیل شدن گروه پایدار می گذرد اعضای آن نیز دستخوش تغییراتی شده و عده ای از رپر های قدیمی آن همکاری با گروه را کنار گذاشته و با توجه به نظرات خود عرفان افراد جدیدی که بسیار در زمینه رپ با استعداد هستند به گروه اضافه شده‌ اند تا علاوه بر تغییر کردن حال و هوای آهنگ ها و آلبوم های این گروه قدیمی استعداد های جدید رپ فارسی نیز بتوانند تا خودشان را در این زمینه به مخاطبان و علاقه مندان به هیپ هاپ نشان داده و ثابت کنند.

شخصی که در این پست می خواهیم تا در ارتباط با او صحبت کنیم یعنی ایمانمون یکی از همین افراد می باشد که تا کنون توانسته است بسیار زیاد به رپ و هیپ هاپ فارسی علاقه نشان داده و مورد توجه این طرف داران گروه پایدار قرار بگیرد چرا که با توجه به حال و هوای این روزهای رپ فارسی چه اغلب آرتیست های کشورمان به دنبال به پاک کردن جنجال های عجیب و غریب هستند افرادی می مانند ایمانمون در حال فعالیت برای رپ و هیپ هاپ به فارسی می باشند.

ایمانمون از افرادی است که توانست با در استعداد یابی های جدید گروه بزرگ پایدار شرکت کرده و با نوشتن ورق ها و اشعار حرف های در سبک ها و مدل های مختلف توانست با نظر رهبر گروه پایداری یعنی عرفان را جذب کرده و با توجه به دوستی و صمیمیت قدیمی که با عضو دیگر گروه پایدار داشت خیلی راحت توانست تا به عنوان یکی از اعضای گروه پایدار شناخته بشود.

بیوگرافی ایمانمون خواننده

بیوگرافی ایمانمون خواننده

همان طور که جلو تر نیز توضیح دادیم ایمانمون در سال ۲۰۱۸ میلادی یعنی حدود ۲ سال پیش توانست تا فعالیت اش را در عرصه رپ و هیپ هاپ به فارسی به عنوان یکی از اعضای گروه بزرگ پایدار شروع کند که در واقع این اتفاق را بزرگترین و مهمترین اتفاق زندگی اش در زمینه هنرش یعنی رپ کردن و شعر گفتن می داند چرا که این اتفاق باعث معروفیت و شهرت بسیار بالایی برای او شد و ایمانمون توانست تا اشعار و سبک خفن خودش را به گوش شنوندگان علاقه‌مندان به رپ و هیپ هاپ فارسی برساند.

در واقع ایمانمون با پیوستن به گروه بزرگ پایدار این شانس را پیدا کرد که سال ها از آنچه که باید برایش اتفاق می افتاد جلوتر بیفتد و به شهرت و معروفیت در عرصه رپ و هیپ هاپ خیلی سریع تر دست پیدا کرد. و این موضوع در حالی است که اگر او می خواست تا به عنوان یک آرتیست تازه وارد راه دیگر علاقه مندان به خوانندگی در عرصه رپ و هیپ هاپ را در پیش بگیرد شاید سال ها گمنام باقی مانده و اعتبار این چنینی در رپ و هیپ هاپ به فارسی را به دست نمی آورد.

نکات جالبی که در ارتباط با گذشته ایمانمون و قبل از پیوستنش به گروه پایدار وجود دارد این است که او با علی جی دال و یا همان علی غنی نژاد که یکی از اعضای نسبتاً جدید گروه پایدار می باشد آشنایی و رفاقت دیرینه داشت که آشنایی او با علی جی دال و همین طور مهتا که یکی دیگر از خواننده های گروه پایدار به حساب می آید و ترک های زیادی را با آنها همکاری کرده است سبب شد تا بتوانند بعد از چندین همکاری که با آنها داشت قرارهای ملاقات را با عرفان پایدار ترتیب داده و به عنوان یکی از استعداد های رپ فارسی در نظر عرفان شناخته شود.

بیوگرافی ایمانمون و همسرش

بیوگرافی ایمانمون و همسرش

صحبت ها و پرسش های بسیار زیادی در ارتباط با بیوگرافی ایمانمون و همسرش مطرح می شود چرا که او مانند سایر اعضای گروه پایدار روابط شخصی و خصوصی خود را علنی نکرده و هیچ کس در ارتباط با رابطه او با همسر و یا دوست دخترش چیزی نمی داند و خود ایمانمون نیز هیچ گونه پستی را در رابطه با روابط عاشقانه اش منتشر نکرده است در نتیجه می توانیم بگوییم که او همچنان مجرد می باشد و هنوز ازدواج نکرده است.

البته صحبت هایی در ارتباط با روابط عاشقانه اش با مهتا که یکی از آرتیست های خواننده زن در رپ و هیپ هاپ فارسی می باشد به گوش خورده است که هیچکدام از این دو آرتیست راجع به این موضوع صحبت نکرده و از آن پرده برداری نکرده‌اند در نتیجه نمی‌توانیم با قطعیت راجع به این موضوع صحبت کنیم.

بيوگرافي ایمانمون

بيوگرافي ایمانمون

ایمانمون در واقع لقب و اسم هنری ایمان یکی از آرتیست ها و هنرمندان عرضه رپ و هیپ هاپ می باشدکه حدود ۲۷ سال سن داشته و از دوستان قدیمی علی غنی‌نژاد معروف به علی جی دال که او هم یکی از آرتیست های بنام و اعضای گروه پایدار می باشد بوده و به علت صمیمیت و دوستی زیادی که این دو آرتیست با یکدیگر داشته‌اند علی جی دال و بعد از پیوستن به گروه بزرگ پایدار توانست تا با صحبت هایی که با عرفان رهبر این گروه داشت ایمانمون را به او معرفی کرده و با انتشار چند تا از کارهایش برای عرفان پایدار نشان داد که ایمان لیاقت پیوستن به گروه پایدار را دارد.

عرفان پایدار که مدتهاست از او به عنوان خورشید رپ فارس یاد می‌شود همیشه به دنبال جذب استعدادهای رپ و هیپ هاپ فارسی بوده است و سعی کرده که همیشه افراد با استعداد رپر را شناسایی کرده و با زیر نظر گرفتن آنها و شنیدن کارهایشان در صورت مناسب بودن برای گروه پایدار از آنها دعوت به عمل آورده و آنها را به عضویت گروه در آورده است.

در این باره می توانیم به چند نفر از اعضای نسبتاً جدید گروه پایدار اشاره کنیم که به همین صورت وارد گروه شده و به عضویت آن درآمده اند که یکی از آنها علی جی دال و قدیمی‌تر از او پایا پایدار توانسته بودند تا توسط چنین حرکاتی از عرفان به گروه پایدار بپیوندند.

ورود به گروه پایدار

بعد از این که عرفان پایدار با ایمانمون آشنا شد و توانست با کارهای او را بشنود تصمیم گرفت که به علت قوی بودن رپ کردن ایمان او را به گروه دعوت کند و همین کار را نیز انجام داد که با استقبال بسیار زیادی از طرف ایمان مواجه شد و از آنجا به بعد ایمانمون به عنوان یکی از اعضای گروه پایدار شروع به فعالیت کرد که تاریخ این اتفاق در سال ۲۰۱۸ میلادی می باشد.

با انتشار خبر پیوستن ایمانمون به گروه بزرگ پایدار این خبر از طرف هواداران عرفان و گروه پایدار بسیار مورد تمسخر قرار گرفت و بسیاری از طرفداران گروه فایل ها نتوانستند این موضوع را بپذیرند که یکی از آرتیست های نوپا این عرصه به گروه بزرگی مانند گروه پایدار بپیوندد و به همین علت آنها با نظرات منفی خود سعی کردند تا عرفان را از این کار منع کنند و تصمیم داشتند تا با اعتراضات زیاد در کامنت ها و نظراتی که برای عرفان می فرستادند او را از قبول کردن عضویت ایمانمون در گروهشان منصرف کنند.

با توجه به این درخواست های بسیار زیاد و همینطور فحاشی هایی که به ایمان و گروه پایدار از طرف هواداران شان صورت گرفت اما عرفان از آنجایی که سالهاست در عرصه رپ و هیپ هاپ فعالیت گسترده دارد و توانسته تا استعدادهای بسیار زیادی را به رپ فارسی معرفی کند این اعتراضات را از سمت هوادارانش نشنیده گرفت و بدون توجه و تاکید خاصی روی این موضوع تصمیم گرفت تا با ایمانمون به کارش ادامه دهد.

در نتیجه این گونه شد که اعضای پایدار تصمیم گرفتند تا ایمانمون نیز در آهنگ های آلبوم آیت الترپ که یکی از حرفه ای ترین و جذاب ترین آلبوم های گروه پایدار می باشد حضور داشته و در چند ترک ورس های خود را بخواند تا به جای بحث کردن با اعضای گروه پایدار با نشان دادن فعالیت حرفه ای این رپر مهر تاییدی بر فعالیت او در گروه پایدار بزنند.

این اعتماد عرفان پایدار به ایمانمون سبب شد تا آن ها در ترک هایی با یکدیگر فعالیت داشته باشند که از معروف ترین این ترک ها می توانیم به آهنگ BVK از ایمانمون اشاره کنیم که به عنوان یکی از فوق العاده ترین و پر مخاطب ترین آهنگ ها و همین طور جذاب ترین ترک های گروه بزرگ پایدار شناخته می شود و به علت جذابیت بسیار بالایی که داشته است نه تنها رکورد تعداد دفعات شنیده شدن در سایت های بزرگ را در بین آهنگ های گروه پایدار شکسته است بلکه مدت ها برای این کار در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام از طرف فن پیج ها و هواداران گروه پایدار هشتگ های بسیاری زده می شد و همین طور کلیپ های دابسمش و رقص و افکت های بسیار جذابی ساخته و منتشر می‌ شد که سبب شد تا بار دیگر عرفان پایدار ثابت کند که هیچگاه یک نفر را الکی و بدون فکر به گروه خود که یکی از بزرگترین گروه های رپ فارسی است دعوت نخواهد کرد.

زندگینامه ایمانمون

زندگینامه ایمانمون

طبق اطلاعاتی که ما در تحقیقات مان در ارتباط با ایمانمون به دست آورده‌ایم او یک جوان حدوداً ۲۷ ساله می باشد که در در ایران و در شهر تهران متولد شده است و در همان جا با توجه به علاقه ای که از همان ابتدا به رپ و هیپ هاپ داشته است در مسیر این کار با اشخاص معروفی مانند علی جی دال همکاری داشته و آهنگ هایی را ساخته بود که از مهم‌ ترین آن ها میمی توانیم به همکاری او با علی جی دال در آلبوم ۷۰ که یکی از بهترین آلبوم های رپ فارسی به حساب می‌آید اشاره کنیم.

ایمانمون در سال‌های حضورش در کشورمان ایران تحصیلات خود را تا مدرک کارشناسی ادامه داد و در همان سال ها بدون اینکه به خدمت سربازی برود توانست تا خیلی سریع به کشور فرانسه و شهر پاریس مهاجرت کند. او از همان ابتدا علاقه بسیار زیادی به مدل های رپی داشت و همانطور که در عکس های او در صفحه اینستاگرامش می توانید مشاهده نمایید همیشه لباس های شل و لش بر تن کرده و کلیپ های رفیق به عنوان یکی از جذابیت هایش در ارتباط با حرفه‌ اش شناخته می شود.

مهارت در نواختن ساز های مختلف

ایمانمون علاقه بسیار زیادی به نوازندگی و هنر نقاشی به همین منظور علاوه بر اینکه نواختن با انواع ساز ها مانند گیتار و پیانو به خوبی آموخته بود سعی می کرد تا با رفتن به کلاس های نقاشی این علاقه خود را نیز پیگیری کرده و هنرش را در ارتباط با این موضوع نیز افزایش دهد ولی رفته رفته بیشتر فکرش درگیر رپ و هیپ هاپ شد تا اینکه در حال حاضر تمام فعالیت هنری اش در این زمینه انجام می شود.

دوست دختر ایمانمون

دوست دختر ایمانمون

همانطور که گفتیم مطالب بسیار زیادی در ارتباط با دوست دختر ایمانمون در اینترنت وجود ندارد و دلیل این موضوع عدم انتشار پست های او در ارتباط با دوست دخترش می باشد چراکه همچنان ایمان از روابطش با دوست دختر خود پرده برنداشته است وهیچگونه پستی را منتشر نکرده است.

زندگی نامه ایمانمون

در ارتباط با زندگی نامه ایمان من باید بگویم که او با توجه به شرایط بدی که در ایران برای فعالیت در عرصه رپ و هیپ هاپ وجود دارد تصمیم گرفت تا خیلی سریع از ایران مهاجرت کند و به علت تمایل بسیار زیادی که برای مدلینگ شدن داشت تصمیم گرفت تا این فعالیت را در خارج از کشور پیگیری کرده و با چند شرکت تولید کننده لباس که اول آن ها در ایران نیز فعالیت دارند قرارداد بست.

یکی از این شرکت های تولیدی لباس برند جاسکی می باشد که به نوعی متعلق به جیدال بوده و توسط تیم او رهبری می شود که کاران تولید تیشرت ها و بلوزهای لش و بلند با طرح های خاص و خفن بوده که با مدت کوتاهی فعالیت در ایران توانسته است علاقه مندان و مشتریان خاص خود را پیدا کند. ایمان نیز به عنوان یکی از مدل های این گروه فعالیت گسترده داشته و عکس های زیادی از او با لباس های این برند در فضای مجازی منتشر شده است.

آهنگ های ایمانمون

ایمانمون یکی از رپرها و آرتیست های موسیقی زیرزمینی ایران است که اغلب فعالیت هایش در این زمینه و آهنگ هایی که منتشر می کند به صورت همکاری با سایر آرتیست ها و دوستانش می باشد و خیلی کم نسبت به سایر آرتیست های رپ و پاپ آهنگ های تک نفره دارد ولی جدیدا یک آهنگ منتشر کرده است که کلیپ ویدیو آن را نیز در همان زمان انتشار آهنگ منتشر نمود و نام آن را شترمرغی گذاشت که این آهنگ نوعی سبک گنگ داشته و بسیار مورد توجه هوادارانش قرار گرفته است.

ایمانمون تاکنون آهنگ های زیادی را با اعضای گروه پایدار خوانده است که اغلب این ترکها به شدت مورد توجه علاقمندان به رهایی پا و به خصوص طرفداران گروه پایدار قرار گرفته است که در این قسمت می خواهیم تا به چند مورد از آنها اشاره کنیم.

جزو اولین همکاری‌های ایمانمون با جیدال که به عنوان اولین آهنگ های حرف های او نیز از آنها یاد می شود می‌توانیم به آهنگ های سخت یه دوست و فردا نه اشاره کنیم که از آهنگ های پرمخاطب آلبوم ۷۰ که در واقع متعلق به علی جی دال بود شناخته می شود. در واقع ایمان با شرکت در این ترک ها توانست تا حد زیادی نظر عرفان پایدار را برای حضور در گروه پایدار جلب کند.

بعد از همکاری ایمانمون با علی جی دال او در یک سینگل ترک خودش را بیشتر نشان داد که نام این آهنگ هدف بود و بسیار مورد توجه هواداران ایمان قرار گرفت این آهنگ یک فیت با دوتا از دوستان ایمان بود که آهنگسازی آن را دارا پایدار انجام داده بود.

در واقع دارا پایدار نیز مانند علی جی دال به عنوان یکی از دوستان صمیمی ایمان به حساب می آید که سال هاست در ایران و خارج از کشور، روابط آن ها با یکدیگر کاملاً نزدیک و صمیمانه ادامه داشته است و می توانیم بگوییم که تقریباً آهنگسازی بیشتر کار های ایمانمون را دارا انجام داده و فقط بخشی از این کار را پریسا که یکی از آهنگساز های زن ایرانی می باشد بر عهده داشته است.

سینگل ترک بعدی که از ایمانمون در فضای مجازی منتشر شد آهنگ یادمه بود که یک آهنگ احساسی و عاشقانه به حساب می‌آمد و آهنگسازی این کار را نیز دارا پایدار آهنگساز حرفه‌ای گروه پایدار بر عهده داشت که یک آهنگ جالب و شنیدنی از کار درآمد.

همکاری این رپر با علی جیدال و دارا پایدار

قضیه فعالیت های ایمانمون با علی جی دال می توانیم به شرکت کردن او در آلبوم ابر های نقره ای از جیدال اشاره کنیم که یکی از جذاب ترین طرح های آنها با یکدیگر در این آلبوم ریلیز شده و نام این ترک کجا بودی هستش که می توانید تا به راحتی آن را دانلود کرده و گوش کنید.

یکی دیگر از ترک های جذاب ایمانمون آهنگ همینم می باشد که این آهنگ نیز مانند بسیاری از آهنگ های دیگر ایمان توسط دارا پایدار ساخته شده و یکی از پر مخاطب ترین کار های ایمان هست و به گفته خودش کلی برای این آهنگ زحمت کشیده بود.

ایمانمون همچنین در جلد دوم آلبوم ابرهای نقره ای از علی جی دال نیز حضور پیدا کرد و یک همکاری دیگر را با او داشت که نام این آهنگ دیده و دل می باشد و یکی از خاطره انگیز ترین آهنگ های این دو آرتیست خوب کشورمان در رپ فارسی بوده و توصیه می شود که حتماً آن را گوش کنید.

آهنگ جدید ایمانمون

آهنگ جدید ایمانمون

همانطور که گفتیم جدیدترین آهنگ ایمانمون همان ترک شتر مرغی بوده و بعد از آن کار جدیدی از ایمانمون به دست ما نرسیده و شما می توانید تا این آهنگ را با ورود به صفحه ایمانمون در اینستاگرام پیدا کرده و از طریق لینک آن را دانلود نموده و گوش کنید.

قبل از آهنگ شترمرغی ایمانمون در آلبوم یانگ پاچینو که متعلق به خودش بود حضور داشت و این آلبوم تنها آلبوم منتشرشده از این آرتیست می باشد که در آن با تک تک اعضای گروه پایدار همکاری داشته و بهترین آهنگ این مجموعه همان ترک بابا ولم کن می باشد که با حضور عرفان و جیدال ساخته و منتشر شده است.

حاشیه های ایمانمون

حاشیه های ایمانمون

با توجه به این موضوع که ایمانمون به تازگی و حدود دو سال است که فعالیت اش را به طور حرفه‌ای در عرصه رپ و هیپ هاپ فارسی آغاز کرده است و با توجه به این موضوع که او شخصیتی جنجالی در رپ فارسی نمی باشد و تا کنون هیچ گونه خبر جنجالی را از طریق صفحه اینستاگرام منتشر نکرده است می توانیم بگوییم که تا این لحظه او به عنوان بی حاشیه ترین آرتیست گروه پایدار شناخته می شود که تمام توانش را برای ساخت آهنگ های حرفه ای و جذاب گذاشته است.

سوالات متداول

ایمانمون اکنون در کدام کشور و در کدام شهر زندگی می کند؟!

در حال حاضر با توجه به تصاویری که ایمان از خودش در فضای مجازی منتشر می‌کند او در شهر لندن و کشور انگلستان ساکن بوده و آنجا زندگی می‌کند.

بهترین آهنگ ایمانمون با توجه به نظر هواداران گروه پایدار کدام آهنگ می باشد؟!

با توجه به آمارها و نظرات طرفداران ایمان و همین طور گروه پایدار آهنگ بابا ولم کن و یا همان BVK به عنوان بهترین و پرمخاطب ترین آهنگ این آرتیس شناخته می شود.

ایمانمون در چه گروهی فعالیت دارد؟

ایمانمون در گروه پایدار یکی از اعضای اصلی محسوب می شود.1/5 - (1 امتیاز)