10 مورد از سلبریتی های ایلومیناتی ایرانی و خارجی که باید آن ها را بشناسید

0 دیدگاه

شاید تا به حال این نام ایلومیناتی را شنیده باشید و با خود فکر کرده اید که چه افرادی عضو آن هستند. در واقع این فرقه یک تئوری است که می گویند نظم جهان را بر عهده دارند و به نوعی فرا زمینی هستند. تا مدت ها در باور عموم سلبریتی های ایلومیناتی را سلبریتی های شیطان پرست می دانستند. از طریق رسانه این کار انجام می دهند و به همین دلیل در این جا می خواهیم با سلبریتی های ایلومیناتی آشنا شویم. پس با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
سلبریتی های ایلومیناتی هالیوود چه افرادی هستند؟

سلبریتی های ایلومیناتی هالیوود چه افرادی هستند؟

قبل از هر چیزی باید بگوییم که این فرقه شیطان پرست نیستند. درواقع عده ای عقیده دارند که از اول پیدایش زمین تا به امروز وجود داشته اند و نماد آن ها شبیه به فراماسونری هست. در زیر چند سلبریتی هالیوودی را نام می بریم که گفته می شود عضو این فرقه هستند یا توسط این فرقه شبیه سازی شده اند.

کیتی پری

کاترین الیزابت هادسون که با نان کیتی پری شناخته شده است متولد ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴ است و یکی از خوانندگان مطرح آمریکایی است. او تا به امروز آثار موفق زیادی داشته است و جوایز زیادی نیز دریافت کرده است. اما افرادی که نظریه ایلومیناتی را باور دارند و می گویند که این افراد وجود دارند کیتی پری را یکی از اعضای آن ها می دانند. او در چند آهنگ خود این موضوع را نشان داده است و از نماد های ایلومیناتی مانند اهرام مصر و یا تم مصری استفاده کرده است. او هم چنین در یک اجرای زنده یک مراسم جادوگری را راه انداخت و این موضوع را بیشتر از قبل به بقیه نشان داد.

ریحانا

رابین ریحانا فنتی متولد ۲۰ فوریه ۱۹۸۸ معروف به ریحانا نیز یکی از بهترین خوانندگان در آمریکا و در سطح جهان است. او در ابتدای کار خود شخصی بسیار ساده بود و این را از آهنگ ها و موزیک ویدئو هایش می شد فهمید. اما او به یک باره تغییر کرد و‌ عده ای بر این عقیده هستند که او وارد سازمان ایلومیناتی شده و یا این که آن ها او را مجبور کرده اند که از طریق‌ آهنگ هایش این را نشان دهد. ریحانا نیز در موزیک ویدئو هایش از نماد مثلث استفاده کرده است. برخی بر این عقیده هستند که ریحانا پرنسس سازمان ایلومیناتی است.

جاستین بیبر

جاستین درو بیبر زاده اول مارس ۱۹۹۴ یک خواننده کانادایی است که از کودکی در این حرفه فعالیت کرده است. او بین نوجوانان و جوانان در سراسر دنیا بسیار معروف بود و حال نیز برای بزرگسالان مشهور شده است. عده ای می گویند که سازمان ایلو‌میناتی از او استفاده می کنند و حتی جاستین در یک تصادف کشته شده است و جاستین فعلی یک نمونه شبیه سازی شده است. جاستین روی یکی از دست های خود تتوی جغد دارد و جغد علامت اصلی این سازمان است.

مایلی سایرس

مایلی ری‌ سایرس متولد ۲۳ نوامبر ۱۹۹۲ هم از خوانندگانی است که از کودکی در صنعت موسیقی فعالیت داشت و در فیلم های زیادی نیز بازی کرده است. او در کودکی بسیار ساده و به نظر مخاطبان معصوم بود اما چندی پیش او‌ بسیار تغییر کرد و رفتار های زننده از خود نشان داد و دیگر آن مایلی سابق نبود. علامت های ایلو‌میناتی در موزیک ویدئو های او دیده می شد و این طور نشان داده می شد که آن ها او‌ را شبیه سازی کرده اند و یا مغز او‌ را شستشو داده اند.

مدونا

مدونا یکی از خوانندگان قدیمی آمریکایی است که امروزه نیز‌ فعالیت دارد. این عقیده برای‌ او‌ وجود دارد که مدونا سال های سال است که عضو سازمان ایلومیناتی است و‌ بسیار نیز سابقه دارد. او نماد های این سازمان را بسیار در آهنگ های خود نشان داده است و‌ حتی یک آهنگ‌ نیز به همین نام دارد. حتی وقتی با او مصاحبه شده است آن ها را انکار نکرده است. اما با این حال باید به این موضوع فکر کرد که اگر ایلومیناتی یک سازمان سری است پس چرا نشانه های بسیاری را از خود نشان می دهد.

سلبریتی های ایلومیناتی ایرانی کدامند؟

در ایران نیز بعضی از هنرمندان خواسته یا نا خواسته از نماد های این گروه استفاده کرده اند و یا در مصاحبه های خود چیزهایی را بیان کرده اند که به نوعی شبیه به این گروه است. در زیر به تعدادی از این افراد اشاره می کنیم.

بهاره کیان افشاری

بهاره کیان افشاری زاده ۱۲ اردیببهشت ۱۳۶۴ و یکی از بازیگران با استعداد ایرانی است که تا به حال در فیلم ها و سریال های زیادی بازی کرده است. اگر به عکس های او دقت کنید در میابید که در بسیاری از آن ها می توانید نماد هایی از ایلومیناتی ببینید. این نماد ها یا مثلث هستند که روی لباس های او وجود دارند یا به صورت آشکار از نماد چشم و یا تک چشم استفاده کرده است.

الناز شاکردوست

یکی دیگر از بازیگران ایرانی که گفته می شود عضو این سازمان هستند الناز شاکردوست است. او زاده ۷ تیر ۱۳۶۳ است و تا به حال در مصاحبه های خود صحبت هایی که به این گروه مربوط است را گفته است و یا این که عکس های زیادی دارد که به صورت تک چشم است یا یک چشم خود را پوشانده است.

مهناز افشار

نفر دیگری که در این لیست وجود دارد مهناز افشار است. این بازیگر معروف و پر آوازه که هم اکنون از ایران مهاجرت کرده است و در خارج زندگی می کند در واقع اولین بازیگری است که از این نماد ها بسیار استفاده کرده است. او در بسیاری از عکس های خود یک چشم خود را پوشانده است. یا درباره نماد تک چشم صحبت کرده است و یا اینکه عدد ۶۶۶ را در عکس ها پست هایش استفاده کرده است.

بهاره رهنما

بهاره رهنما نیز از بازیگرانی است که بسیار نیز حاشیه ساز است و معمولا افراد زیادی همیشه درباره او در حال صحبت هستند. او هم از این نماد ها استفاده کرده است و در لایو هایش هم دیده شده که حالت چشمانش تغییر کرده است و شبیه به افرادی شده است که در این سازمان هستند.

احسان علیخانی

احسان علیخانی یکی از مجریان معروف ایرانی است که سال هاست در صدا و سیمای ایران فعالیت دارد و برنامه های زیادی را اجرا کرده است. این فرد تهیه کنندگی چند برنامه را نیز بر‌ عهده دارد و یکی از مجریان بسیار معروف است. در یکی از برنامه های این فرد که پخش زنده نیز بوده است وقتی دوربین نزدیک می رود حالت چشمانه او تغییر می کند و این که دیده شده است که او نیز از نماد های این گروه استفاده کرده است. این که این اتفاقات واقعی باشند یا خیر دلیل محکمی وجود ندارد اما ممکن نیست چیزی بی هدف اتفاق بیوفتد.

آیا سلبریتی های ایلومیناتی ایرانی ممنوع الکار هستند؟

تقریبا هیچ کدام از سلبریتی های ایرانی که گفته می شود در این سازمان هستند ممنوع الکار نیستند. معمولا آن ها این حرف ها را خرافات می دانند و این که عضو این سازمان باشند را نیز قبول ندارند. پس کار اشتباهی را انجام نداده اند که از طرف صدا و سیما مننوع الکار شده باشند. معمولا ممنوع الکاری برای این افراد به این دلیل است که کار غیر اخلاقی یا مخالف نظام اسلامی انجام دهند.

عکس سلبریتی های ایلومیناتی هالیوود

عکس سلبریتی های هالیوودی ایلومیناتی را می توانید از طریق اینترنت نگاه کنید. تمام افرادی که در این مقاله معرفی کردیم بسیار معروف هستند و‌ معمولا در بیشتر سایت های اینترنتی که مربوط به موسیقی یا خوانندگان است عکس هایی نیز دارند. شما باید برای دسترسی به عکس های آن ها به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید و نام آن ها را در قسمت تصاویر وارد کنید. به این صورت می توانید به همه عکس های آن ها در اینترنت دسترسی داشته باشید و آن ها را ببینید.

عکس سلبریتی های ایلومیناتی ایرانی

سلبریتی های ایرانی ایلومیناتی که در این جا مطرح کردیم نیز معروف هستند و معمولا در تمام اینترنت از آن ها عکس هایی وجود دارد. برای دیدن عکس های آن ها هم می توانید به گوگل مراجعه کنید. هم چنین می توانید به کانال های تلگرام در این زمینه مراجعه کنید و عکس های این افراد را نیز در آن جا نگاه کنید.

پیج اینستاگرام سلبریتی های ایلومیناتی هالیوود چیست؟

تقریبا بیشتر سلبریتی های هالیوودی در اینستاگرام نیز صفحه ای اختصاصی برای خود دارند. آن ها در این صفحه با طرفداران خود در ارتباط هستند و عکس های خود را به اشتراک می گذارند. به طور مثال آدرس صفحه جاستین بیبر justinbieber است که بیش از ۲۲۱ میلیون دنبال کننده دارد و تیک آبی نیز گرفته است.

پیج اینستاگرام سلبریتی های ایلومیناتی ایرانی چیست؟

سلبریتی های ایرانی نیز اینستاگرام دارند و در آن با طرفداران در ارتباط هستند. برای دسترسی به صفحه آن ها می توانید نام آن ها را در این اپلیکیشن جستجو کنید آن هایی که دنبال کننده بالا دارند و یا تیک آبی گرفته اند صفحه اصلی این افراد است.

سلبریتی های ایلومیناتی هالیوود چه حاشیه هایی داشته اند؟

معمولا سلبریتی های هالیوودی پر از حاشیه هستند. به عنوان مثال حواشی پیرامون مایلی سایرس و نامزدش را می توان نام برد و برهنه بودن او در آهنگ ها و کنسرت هایش و یا عکس های برهنه ای که مدونا با وجود سن زیاد از خود گرفته بود و منتشر کرده بود.

سلبریتی های ایلومیناتی ایرانی چه حاشیه هایی داشته اند؟

افراد معروف ایلومیناتی در ایران نیز حواشی مربوط به خود داشته اند. به طور مثال بهاره رهنما صحبت های بسیاری را در مورد مردم انجام داده بود که باعث شده بود اعتراض مردم را برانگیزد و باعث نارضایتی شده بود.

سلبریتی های ایلومیناتی ایرانی در چه زمینه هایی مشغول به کار هستند؟

سلبریتی هایی که درباره آن ها صحبت کردیم معمولا بازیگر هستند و طرفداران بسیاری نیز دارند. البته در میان آن ها مجری تلویزیون نیز وجود دارد و شاید در میان خواننده ها نیز از این افراد وجود دارد. همان طور که گفتیم اگر این موضوع حقیقت داشته باشد آن ها از سلبریتی ها و افراد معروف استفاده می کنند تا بتوانند روی مردم اثر بگذارند و کنترل آن ها را به دست بگیرند.

درآمد سلبریتی های ایلومیناتی ایرانی چقدر است؟

درآمد سلبریتی های ایرانی ایلومیناتی دقیقا مشخص نیست و هیچوقت نیز از میزان دقیق این درآمد صحبتی نکرده اند. اما معمولا این افراد به دلیل کار هایی زیادی که انجام می دهند درآمد بالایی دارند. هم چنین چون معروف هستند کارهای زیادی نیز به آن ها پیشنهاد می شود پس می توانند پول زیادی را برای زندگی داشته باشند.

درآمد سلبریتی های ایلومیناتی هالیوود چقدر است؟

سلبریتی های ایلومیناتی هالیوودی درآمد بسیار بالایی دارند. درست است که میزان آن ها مشخص نیست اما آن ها معمولا پول زیادی را از فروش آهنگ هایشان و کنسرت ها به دست می آورند. این درآمد بالا را می توان از سبک زندگی آن ها نیز دید.

سوالات متداول

 1. بازیگران هالیوودی ایلومیناتی چه کسانی هستند؟

  در میان بازیگران هالیوودی لئوناردو دی کاپریو نیز در عکس هایش معمولا یک چشم خود را پوشانده است هم چنین جاستین تیمبرلیک نیز عکس هایی مانند این دارد.

 2. ویدئو درباره سلبریتی های ایلومیناتی را کجا ببینیم؟

  کانال های سلبریتی های ایلومیناتی آپارات برای دیدن این ویدئو وجود دارد . باید آن ها را جستجو کنید.

 3. آیا سلبریتی های ایرانی عضو ایلومیناتی در ایران زندگی می کنند؟

  تقریبا تمام این سلبریتی ها به جز مهناز افشار در ایران زندگی می کنند. و مهناز افشار در آلمان زندگی می کند.

 4. آیا سلبریتی های ایلومیناتی در حال افزایش هستند؟

  این گروه از ابتدا وجود داشته اند و در هر دوره ای از تاریخ تعدادی را عضو سازمان خود می کنند. پس ممکن است افزایش یابند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0