بیوگرافی ایلایدا آلیشان + عکس های او قبل از عمل زیبایی

0 دیدگاه

ایلایدا آلیشان بازیگری ترک بوده که در سریال های ترکی نقش آفرینی کرده است. در این مقاله ما شما را با زندگینامه و بیوگرافی ایلایدا آلیشان آشنا خواهیم کرد پس تا آخر با ما همراه باشید.

ایلایدا آلیشان کیست؟

ایلایدا آلیشان کیست؟

ایلایدا آلیشان از بازیگران ترکی 11 دی سال 1374 در استانبول به دنیا آمد. ایلایدا فارق التحصیل بهچت کمال چاغلار در استانبول است. سریال های ایلایدا آلیشان مخصوصا گودال بسیار پر بازدید بوده و او با نقش آفرینی در آن ها بسیار معروف شده است. وی از کودکی به بازیگری علاقه داشته او پس از ثبت نام در آژانس مدلینگ و بازیگری اربک در آگهی های تبلیغاتی شروع به بازی کرده و پس از مدتی پیشنهاد های بسیاری برای بازیگری دریافت کرد.او در آگهی های تبلیغاتی مثل آکبانک، کوکو کولا، اولکتر، اتی و نستله نقش داشته است. قد ایلایدا آلیشان 1.58 سانتی متر و وزن او 48 کیلوگرم و رنگ چشمان او آبی است. او در 9 سالگی مادر خود را از دست داده و پدرش او و خواهرش را بزرگ کرده است او می گوید خانواده خوشبختی داشته و همیشه در کنار هم آرامش داشته اند.

ایلایدا آلیشان بازیگر ترک، با بازی در فیلم گودال که یک سریال ترکیه ای است و در سال 2017 پخش شد توانست به شهرت زیادی برسد. او در این سریال با بازیگرانی همچون سونگول اودن، مرت فیرات هم بازی بوده است.

آلیشان از کودکی به بازیگر علاقه داشته و اولین فیلم خود را در سال 2011 بازی کرده است پس از آن او در فیلم هایی همچون دزد قلب ها، گنجشک، قهرمان، گودال و محافظ حظور داشته و آخرین فیلمی که این بازیگر در آن نقش آفرینی کرده سریال معصومیت بوده که در سال 2021 شروع به ساخت و اولین قسمت آن 24 فوریه از شبکه fox پخش شد. این سریال یکی از پربازدید ترین فیلم ها بوده و ایلایدا آلیشان در آن با بازی کنار بازیگرانی مثل سرکای توتونجو، دنیز چاکیر، دنیز ایشین و هولیا اوشار خوش درخشیده است. بیوگرافی ایلایدا در سریال معصومیت نقش دختری 19 ساله معصومی را داشته که مورد تجاوز قرار گرفته است.

ایلایدا آلیشان در سریال اتاق قرمز نیز در سال 2021 به عنوان بازیگر مهمان حضور پیدا کرده است.

ایلایدا آلیشان مدل است؟

وی از کودکی به بازیگری علاقه داشته او پس از ثبت نام در آژانس مدلینگ و بازیگری اربک در آگهی های تبلیغاتی شروع به بازی کرده و پس از مدتی پیشنهاد های بسیاری برای بازیگری دریافت کرد.او در آگهی های تبلیغاتی مثل آکبانک، کوکو کولا، اولکتر، اتی و نستله نقش داشته است.

عکس های ایلایدا آلیشان را از کجا ببینیم؟

شما می توانید عکس های این زن از بازیگران زن ترکی را علاوه بر شبکه های اجتماعی در پیج اینستاگرامی او نیز مشاهده کنید. او در پیج خود عکس های شخصی خود را منتشر می کند پس اگر می خواهید از زندگی روزمره و کارهای او بیشتر بدانید او را در اینستاگرام دنبال کنید.

او با انتشار عکسی از 15 سالگی خود توجه بسیاری از افراد را به خود جذب کرد کاربران زیادی گفتند که چهره جدید او با ایلایدا آلیشان قبل عمل بسیار متفاوت است که خود او در ارتباط با این حواشی گفت من هیچ عملی به جز بزرگ کردن لب انجام نداده و عکسی که شما دیده اید 15 سالگی من است و اکنون 25 سال دارم.

آدرس پیج اینستاگرام ایلایدا آلیشان چیست؟

پیج رسمی ایلایدا آلیشان با آدرس ilaydalisan در دسترس عموم قرار دارد. او در حال حاظر بیش از 2 میلیون فالور دارد.

همسر ایلایدا آلیشان کیست؟

حاشیه این بازیگر در ارتباط با ازدواجش بسیار زیاد است. وی در حال حاظربا فردی در رابطه است ولی تا کنون ازدواج نکرده است و این که آیا این دوستی به ازدواج ختم بشود معلوم نیست.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

خیر ایلایدا آلیشان در حال حاظر مجرد بوده و تا کنون ازدواج نکرده است.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

درآمد این بازیگر از خوشتیپ ترین بازیگران ترکی به طور خالص بین 5 تا 10 میلیون دلار بوده که بیشتر درآمد آن از کفش های ورزشی yeezy است. تخمین ارزش دارایی او در سال 2021 حدودا بین 1 تا 5 میلیون دلار بوده است.

ایلایدا آلیشان در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

در قسمت زیر به معروف ترین فیلم های این بازیگر اشاره شده است.

سریال گودال Cukur سال 2017

این فیلم در سال 2017 از شبکه شو تی وی ترکیه پخش شد این سریال در منطقه بالات فاتح استانبول و همچنین برخی تصویر ها در فصل دوم در پاریس و فصل سوم نیز در برلین فیلم برداری شده است. آلیشان در این فیلم نقش آکشین را در فصل اول و دوم بازی کرده است. ایلایدا آلیشان بازیگر ترک، با بازی در فیلم گودال که یک سریال ترکیه ای است و در سال 2017 پخش شد توانست به شهرت زیادی برسد. او در این سریال با بازیگرانی همچون سونگول اودن، مرت فیرات هم بازی بوده است.

سریال دوست داشتن را به من یاد بده Bana Sevmeyi Anlat سال 2016

این سریال در سال 2016 از شبکه فاکس ترکیه پخش شد. آلیشان در این فیلم نقش ایلول ارن را بازی کرده و بازیگرانی همچون سدا باکان، کادیر دوغلو، کادیر چرمیک، سردار اوزر، مینه کیلیچ و ناز سایینر نقش آفرینی کرده اند.

سریال محافظ Hakan سال 2018

این سریال با کارگردانی گوننج اویانیک در سال 2020 منتشر شد. آلیشان در این فیلم نقش آیلین را ایفا کرده علاوه بر او بازیگرانی مثل اوکان یالابیک، بوران کوزوم و تانر اولمر نیز حضور داشته اند.

سریال معصومیت

در سال 2021 شروع به ساخت و اولین قسمت آن 24 فوریه از شبکه fox پخش شد. این سریال یکی از پربازدید ترین فیلم ها بوده و ایلایدا آلیشان در آن با بازی کنار بازیگرانی مثل سرکای توتونجو، دنیز چاکیر، دنیز ایشین و هولیا اوشار خوش درخشیده است. بیوگرافی ایلایدا در سریال معصومیت نقش دختری 19 ساله معصومی را داشته که مورد تجاوز قرار گرفته است.

سریال دوست داشتن را به من یاد بده Bana Sevmeyi Anlat سال 2016

این سریال در سال 2016 از شبکه فاکس ترکیه پخش شد. آلیشان در این فیلم نقش ایلول ارن را بازی کرده و بازیگرانی همچون سدا باکان، کادیر دوغلو، کادیر چرمیک، سردار اوزر، مینه کیلیچ و ناز سایینر نقش آفرینی کرده اند.

سریال قهرمان Sampiyon سال 2019

ایلایدا آلیشان در سریال اتاق قرمز نیز در سال 2021 به عنوان بازیگر مهمان حضور پیدا کرده است

مصاحبه با ایلایدا آلیشان

بخشی از معروف ترین مصاحبه های این بازیگر دس قسمت زیر آمده است.

 • نظر شما درباره این که از نظر مردم مورد ستایش و انتقاد قرار می گیری چیست؟

به نظر من همه ما دوست داریم که مورد ستایش قرار بگیریم ولی برای من انتقاد مهم تر از مورد ستایش و تمجید قرار گرفتن است چرا که به چیزی که آگاه نبوده ام و کار نادرستی که انجام داده ام پی برده و آن را تصحیح می کنم.

 • چقدر خودت هستی؟

من خیلی به شهرت اهمیت نداده و همیشه سعی کرده ام خودم باشم.

 • شما قبلا گفته بودید شجاع نیستید الان چگونه هستید؟

من در گذشته خودم اصلا آدم شجاعی نبوده و کاملا درون گرا بودم که به طور خیلی ناگهانی احساسی در من به وجود آمد که این شرایطم را کاملا تغییر داد. من در حال حاظر توانایی انجام هر کاری را دارم.

 • چه چیزی برایت لذت بخش و هیجان انگیز است؟

هر چیزی که بتواند من را تکان داده و من را شاد کند برای من لذت بخش است.

 • نظرت راجع به خانواده ات چیست؟

من در یک خانواده آرام و خوشبخت اما کوچک به دنیا آمدم. به دلیل آن که در 9 سالگی مادرم را از دست دادم خواهرم برایم مادر کوچک بود و پدرم ما را بزرگ کرد من همیشه خدا را بابت این خانواده شکر می کنم.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

وی تا به حال جوایز زیادی را در ترکیه ازآن خود کرده است که شامل جوایز جوانان ترکیه، جوایز پروانه طلایی و جوایز ورودی می شود.

سوالات متداول

 1. ایلایدا آلیشان کیست؟

  ایلایدا آلیشان 11 دی سال 1374 در استانبول به دنیا آمد. ایلایدا فارق التحصیل بهچت کمال چاغلار در استانبول بوده است. وی از کودکی به بازیگری علاقه داشته او پس از ثبت نام در آژانس مدلینگ و بازیگری اربک در آگهی های تبلیغاتی شروع به بازی کرده و پس از مدتی پیشنهاد های بسیاری برای بازیگری دریافت کرد. قد ایلایدا آلیشان 1.58 سانتی متر و وزن او 48 کیلوگرم و رنگ چشمان او آبی است. او در 9 سالگی مادر خود را از دست داده و پدرش او و خواهرش را بزرگ کرده است او می گوید خانواده خوشبختی داشته و همیشه در کنار هم آرامش داشته اند.
  ایلایدا آلیشان در سریال گودال نیز حضور داشته و با بازی در این سریال توانست به شهرت زیادی برسد. او در این سریال با بازیگرانی همچون سونگول اودن، مرت فیرات هم بازی بوده است.

 2. ایلایدا آلیشان ازدواج کرده است؟

  شایعات زیادی راجع به ایلایدا آلیشان و همسرش وجود دارد وی در حال حاظربا فردی در رابطه است ولی تا کنون ازدواج نکرده است و این که آیا این دوستی به ازدواج ختم بشود معلوم نیست.

 3. اولین و آخرین فیلم ایلایدا آلیشان کدام است؟

  آلیشان از کودکی به بازیگر علاقه داشته و اولین فیلم خود را در سال 2011 بازی کرده است پس از آن او در فیلم هایی همچون دزد قلب ها، گنجشک، قهرمان، گودال و محافظ حظور داشته و آخرین فیلمی که این بازیگر در آن نقش آفرینی کرده سریال معصومیت بوده که در سال 2021 شروع به ساخت و اولین قسمت آن 24 فوریه از شبکه fox پخش شد. این سریال یکی از پربازدید ترین فیلم ها بوده و ایلایدا آلیشان در آن با بازی کنار بازیگرانی مثل سرکای توتونجو، دنیز چاکیر، دنیز ایشین و هولیا اوشار خوش درخشیده است.

 4. ایلایدا آلیشان قد و وزن او چقدر است؟

  قد ایلایدا آلیشان 1.58 سانتی متر و وزن او 48 کیلوگرم است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0