بیوگرافی آیس کیوب رپر و بازیگر معروف آمریکایی

0 دیدگاه

آیس کیوب از گنگ ترین رپرها، فیلم نامه نویس و بازیگر آمریکایی است که تا به حال توانسته کارهای خوبی را در این زمینه های به بازار عرضه کند و نام خود را جاودانه کند. این سلبریتی کار خود را از زمانی که در گروه هیپ هاپ سی آی ای عضو شد، آغاز کرد و پس از آن گروه دیگری رفت. کارهای او نیز با مضامینی شبیه به دیگر خواننده های رپ می باشد که بیشتر به مسائلی مانند نژاد پرستی، فقر، مشکلات و معضلات مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی می پردازد.

وی یکی از مشهورترین خواننده به سبک رپ می باشد که نام او بر سر زبان های بسیاری  از علاقمندان قرار گرفته است. وی همچنین تا به حال کارهای نابی را در زمینه سینما منتشر کرده است که سعی می کنیم در ادامه این مقاله به برخی از کارهای ice cube اشاره ای داشته باشید. با ما با ادامه مقاله همراه باشید.

محتوا پنهان
بیوگرافی آیس کیوب

بیوگرافی آیس کیوب 

شاید شما نیز بارها نام او را شنیده باشید و یا در سایت های مختلف آن را دیده باشید و از خود بپرسید که  آیس کیوب کیست؟ در واقع باید بگوییم که اسم اصلی او اوشا جکسون است که در تاریخ 15 ژوئن سال 1969 میلادی متولد شده است. زمانی که در گروه هیپ هاپ سی آی ای عضو شد کارهای هنری خود را آغاز کرد. پس از مدتی از این گروه جدا شد و به گروه دیگری به نام دبلیو ای پیوست که یکی از مشهورترین گروه های آن زمان بود. وی یک برادر بزرگتر از خودش دارد و یک خواهر ناتنی هم داشت که زمانی که تنها 12 سال داشت در کوچه های اطراف خانه اش به قتل رسید. این خواننده در دبیرستانی به نام جورج واشینگتن ثبت نام کرده بود و در همان زمان هم شعر می گفت.

سبک شعرهای او رپ بود و همواره با دوستان خود چالش هایی را به سبک شعر برپا می کردند. پس از آن این بازیگر به دبیرستانی به نام ویلیام هاوارد انتقال یافت اما دوباره هم از شعر دور نشد و به طور مدام در این زمینه فعالیت می کرد و حتی برخی از مواقع آنها را ضبط می کرد و با گروه ان دبلیو ای آنها را می خواند. این خواننده رفته رفته به یکی از خواننده های برتر دنیا تبدیل شد و به شهرت رسید. در سال 1988 بود که آلبومی با نام Staight Outta Compton  را به بازار عرضه کرد. در همان دوران بود که با دیگر اعضای گروه درگیری لفظی پیدا کرد و در سال 1990 از آن جدا شد. پس از آن یک آلبوم تک نفره به نام فراری را منتشر کرد و سپس آلبوم های بعدی خود را نیز عرضه کرد. در سال 1993 او چهارمین آلبوم موفق خود را هم به بازار عرضه کرد و سپس روی فیلم متمرکز شد. این تاریخچه مختصری از زندگی نامه آیس کیوب به عنوان یکی از بهترین رپر های جهان بود.

آخرین آهنگ آیس کیوب چیست؟

گفته می شود که آخرین آلبومی که وی به بازار عرضه کرده است، Everythangs Corrupt می باشد. این آلبوم در سال 2018 بازار عرضه شده است. از سال 1990 که با برخی از هم گروهی های خود درگیری لفظی پیدا کرده بود، تصمیم گرفت تا جداگانه کار کند و به صورت تک نفره کارهایش را ضبط می کرد و آن ها را به بازار عرضه می کرد.

وی تا به حال موفق به عرضه ترانه های زیادی شده است که توانسته رتبه های خوبی رد بیلبوردهای کشورهای مختلف بدست بیاورد. این آهنگ های تنوع زیادی دارند و می توانید در بسیاری از سایت هایی که در این زمینه کار می کنند، به آن ها دسترسی داشته باشید از آن ها لذت ببرید.

برترین کار های این رپر شامل چه مواردی می باشند؟

گفته می شود که آیس کیوب خواننده است که کارهایش در زمینه های سیاسی و گانگستری ساخته شده بود. همچنین او در زمینه سینما و تلویزیون هم شهرت زیادی داشت. موزیک هایی که او خوانده است از برترین موسیقی های تاریخ شناخته می شود که به سبک رپ می باشد. در زیر با برخی از کارهای ناب او آشنا می شوید.

روز خوبی بود از آیس کیوب

ice cube این آهنگ را با کیفیت خوبی اجرا کرد و توانست پس از اینکه آن را به بازار عرضه کند توجهات بسیاری را به طرف خود جلب کند. این آهنگ در 23 فوریه سال 1993 میلادی به بازار آمد. همچنین این موسیقی دومین تک آهنگ وی از سومین آلبومش بود که پس از اینکه به بازار آمد توانست رتبه هفتم ترانه های داغ سبک آر اند بی را از آن خود کند و در جدول تک آهنگ های کشور بریتانیا نیز در رتبه بیست و هفتم قرار بگیرد. این ترانه از میان 100 ترانه موفق به کسب رتبه پانزدهم شده بود و این رتبه بالاترین رتبه ای بود که وی موفق به کسب آن شده بود. اگر به لیست بهترین آهنگ های رپ جهان نگاهی داشته باشید می توایند ببینید که درخشش این ترک بیش از حد می باشد!

Bob Gun

این آهنگ در سال 1994 میلادی به بازار آمد و موفق شد تا در بیلبورد داغ آمریکا رتبه 23 را از آن خود کند. سبک آن آر اند بی بود و موفق شد تا در ترانه های این سبک جایگاه سی و هفتم را نیز بدست بیاورد. همچنین این آهنگ در استرالیا نیز رتبه 93 و بریتانیا رتبه 22 را بدست آورد.

You can do it ice cube

این موسیقی نیز یکی دیگر از ناب ترین کارهای این خواننده محسوب می شود که در سال 1999 میلادی به بازار عرضه شد. این آهنگ در بیلبورد آمریکا موفق به کسب رتبه سی و پنجم و در سبک آر اند بی هم جایگاه 14 را از آن خود کرد. اما در بیلبورد بریتانیا این آهنگ موفق به کسب رتبه دوم شده بود.

آیس کیوب Men of steel

این آهنگ ice cube رپر نیز در سال 1997 میلادی روانه بازار شد و در بیلبورد داغ آمریکا جایگاه 82 را کسب کرد. همچنین این آهنگ در بین آهنگ هایی که به سبک آر اند بی می باشند، موفق به کسب رتبه پنجاه و سوم و نیز در میان آهنگ های سبک رپ نیز جایگاه دهم را به خود اختصاص داده بود.

Arrest the President

اما یکی دیگر از کارهای ناب او می باشد که در سال 2018 میلادی به بازار عرضه شده است. رتبه بیلبوردهای این آهنگ در نیز چندان چنگی به دل نمی زد اما طرفداران زیادی در شبکه های مجازی از آن استقبال کرده اند.

آیا آیس کیوب و توپاک با همدیگر فیت داده اند؟

زمانی که توپاک زنده بود دوست داشت که با او که به عنوان یکی از مشهورترین خواننده های دنیا شنخته می شود فیت بدهد. این خواننده در این مورد اعلام کرده بود که از آرزوهایش است که به این هدف دست یابد و حتی بیشتر خواننده ها هم دوست دارند به این هدف برسند.

همان طور که می دانید توپاک آنقدر حرفه ای و مشهور بود که به او لقب پدر رپ جهان را داده اند. او متاسفانه در یک حادثه ای به قتل رسید و نام و کارهای او برای همیشه به یادگار مانده است. وی همیشه توجه بسیاری از جوانان را به طرف خود جلب کرده بود. اما از طرف دیگر هم آیس کیوب یکی از برترین و تاثیرگذارترین خواننده هایی است که در بین علاقمندان شناخته می شود.

ماجرای آیس کیوب و اسلام چیست؟

اما یکی از موارد جنجالی که در مورد این خواننده به عنوان گنگ ترین رپرها وجود دارد این مسئله است و او همواره اعلام کرده است که یک مسلمان است و تا جایی که بتواند تمام دستورالعمل های دین اسلام را اجرا می کند. حتی وی گفته است که برخی از مواقع به مسجد می رود تا عبادت کند و به این کار اعتقاد قلبی دارد.

وی اعلام کرده است که مسلمانی وی یک معامله ای بین ا و نیز خدای او می باشد که این مسئله بارها موجب شده است تا حرف و حدیث های گوناگونی در مورد او وجود داشته باشد و برخی از افراطیان وی را مورد هجمه و حمله قرار دهند. هر چند که این حرکات موجب نشده است تا به حال آیس کیوب خواننده دست از این کار بکشد اما موجب انتقادهایی شده است.

بهترین آهنگ آیس کیوب کدام می باشد؟

اینکه دقیقا بگوییم که کدام یک از آهنگ های وی نسبت به بقیه برتر می باشد، واقعا کار سختی است و در بین طرفدارانش هم اختلاف نظر بسیاری وجود دارد. بسیاری از آن ها می گویند که کار روز خوبی بود از بهترین کارهای آیس کیوب رپر می باشد و با توجه به اینکه این آهنگ چندین سال قبل منتشر شده است، هنوز هم در بین آهنگ هایی که به این سبک خوانده شده اند، زبان زد می باشد و یکی از بهترین ها است.

آن ها می گویند که با گوش دادن آن احساس خوبی به شما دست می دهد. اما برخی دیگر می گویند که آهنگ دیگر او به نام آدم های استیلی که رتبه های بالایی هم در بیلبوردهای کشورهای مختلف کسب کرده بود را برترین آهنگ می دانند. از جمله کارهای برتر او می توان به “تو هم می تونی آن را انجام بدی” می باشد که کافیست یک بار امتحان کنید.

درآمد آیس کیوب چقدر می باشد؟

همواره میزان درآمد این خواننده ها از جمله مواردی بوده است که برای بیشتر افراد از جاذبه های خاصی برخوردار می باشد. برخی از سایت ها همواره در مورد این موضوع مطالبی را منتشر می کنند تا بتواند از این طریق نظر برخی از افراد را به طرف خود جذب کنند. در یکی از این گزارشات آمده است که آیس کیوب یکی از پولدارترین خواننده های جهان می باشد. وی با انتشار آلبوم های بسیار توانسته پول خوبی را از طریق فروش آنها به جیب بزند.

همچنین برخی از تک آهنگ های او نیز رتبه های خوبی را کسب کرده اند که نشان دهنده وارد بودن این خواننده می باشد. از آن گذشته این خواننده تا به حال در زمینه فیلم و سینما هم فعالیت هایی داشته است که درآمدهایی را هم از آن طریق کسب کرده است. میزان درآمد و سرمایه خالص این خواننده در سال 2019 میلادی طبق این گزارش حدود 160 میلیون دلار برآورد شده بود که رقمی بی نظیر می باشد.

نگاهی به فیلم های آیس کیوب رپر

آیس کیوب یک خواننده پر طرفدار است که در زمینه بازیگری هم فعالیت دارد و توانسته است در این عرصه به خوبی هنرنمایی کند. او تا کنون موفق شده است که در فیلم های بسیاری حضور پیدا کند، در ادامه به تعدادی از فیلم های او اشاره می کنیم. نا گفته نماند که علاوه بر فیلم های سینمایی، او در مجموعه ها و سریال ها نیز حضور داشته است.

یادداشت عالی

فیلم یادداشت عالی با ژانر کمدی و درام ساخته شده و محصولی از کشور آمریکا می باشد. این فیلم در سال 2020 تولید شده است وبازیگرانی مانند داکوتا جانسون، تریسی الیس راس، بیل پومن و جاناتان فریمن در آن حضور داشته اند. نیشا گاناترا کارگردان این فیلم می باشد و مدت زمان آن 113 دقیقه است. برای ساخت این فیلم 20 میلیون دلار هزینه شده است و از فروش آن مبلغی حدود 88 میلیون دلار به دست آمده است.

مبارزه با مشت

مبارزه با مشت نام یکی از فیلم های بسیار خوبی است که آیس کیوب در آن حضور دارد. این فیلم به صورت کمدی و توسط کشور آمریکا ساخته شده است و کارگردان آن ریچی کین می باشد. این فیلم در تاریخ 13 فوریه سال 2017 بر روی پرده سینما رفت و در تمام دنیا به مبلغ 41 میلیون دلار به فروش رسید. تریسی مورگان، چارلی دی، کریستینا هندریکس و جیلیان بل هم در این فیلم حضور داشتند و زمان این فیلم 91 دقیقه است.

سواری با هم 2

فیلم سواری با هم 2 به صورت کمدی و اکشن تولید شده است و تیم استوری کارگردانی آن را برعهده داشته است. این فیلم محصولی از سال 2016 می باشد و بازیگرانی مانند کوین هارت، تیکا سومپتر، بروس مک‌ گیل، الیویا مان و اوتکارش آمبودکار به همراه آیس کیوب در آن ایفای نقش کرده اند. مدت زمان این فیلم 101 دقیقه است و فروش آن بیش تر از 124 میلیون دلار بوده است.

کارمان تمام شده

این فیلم در سال 2007 تولید شده است و استیو کار، کارگردانی آن را بر عهده داشته است. گفته می شود که این فیلم دنباله ای بر فیلم بلاخره رسیدیم می باشد و ژانر آن کمدی می باشد. آلیشا الن، جاناتان کتز، نیا لانگ، جان کریستوفر مک‌ گینلی، هیز مک‌ آرتور و پدرو میگوئل آرسی نام تعدادی از بازیگران این فیلم است. مدت زمان این فیلم 94 دقیقه است و 28 میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شده است.

ماشین آیس کیوب چه مارکی می باشد؟

اما در مورد اینکه این خواننده از چه مارکی استفاده می کند، نمی توان دقیقا اشاره کرد. زیرا او در پارکینگ خانه خود چندین ماشین مدل بالا و جدید دارد که نمی توان در این مقاله به تمام آن ها پرداخت. اما فقط به چند مدل خاص آن ها که مخصوص افراد ویژه می باشند اشاره می کنیم. در میان این کلکسیون عظیمی از ماشین های کلاسیک و مدرن مارک هایی مانند بنز، پورشه، فراری و بوگاتی دیده می شود که از جمله مهمترین های آن محسوب می شوند.

خانه های ice cube  کجاست؟

اما همان طور که شما نیز با داستان زندگی این خواننده آشنا هستید، او نیز در دوران کودکی مانند بیشتر خواننده های سیاه پوست سبک رپ با معضلات و مشکلات شدید اقتصادی روبرو بوده است و همواره شاهد صحنه های دردناک قتل و ترس و وحشت بوده است اما با تکیه بر توانایی خود موفق شده است ثروت زیادی را کسب کند و در حال حاضر وضعیت را به گونه ای بچرخاند که به تمام آرزوهای خود دست یابد.

در حال حاضر او در یکی از بهترین خانه های شهر زندگی می کند و دارای تجهیزات و امکانات مدرن روز می باشند. همچنین او دکوراسیون مدرنی را برای خانه خود در نظر گرفته است که چشم همه را به خود خیره می کند. خانه او در محله انسینو شهر کامپتون است.

دختر ice cube کیست؟

این خواننده مشهور یک دختر هم دارد که اسم او دجا جکسون می باشد. او یگانه دختر این خواننده است  علاوه بر آن 3 پسر دیگر هم دارد. دجا در 17 فوریه سال 1994 میلادی متولد شد و جالب است بدانید که او نیز راه پدر را ادامه می دهد. این دختر در گروه آن وی ای عضویت دارد و در آن هم به شهرت رسیده است. در برخی از سایت های آمده است که دجا یک خواهر دوقلو به نام کریمه هم دارد که البته هرگز این موضوع ثابت نشده است.

آیا مرگ آیس کیوب حقیقت دارد؟

در برخی از سایت ها و کانال های شبکه های مجازی همواره خبرهایی در مورد قتل این خواننده منتشر می شود که گفته می شود که توسط افرادی که دشمنانش بوده اند انجام شده است. در این خبرها آمده است که به وی حمله شده است و به قتل رسیده است. اما مدتی از این خبر نمی گذرد که او در صفحات مجازی ظاهر می شود و این خبرها را تکذیب می کند.

باید به یاد داشته باشید که همواره ازا ین خبرها در فضای مجازی وجود دارد و حتی این شایعات در مورد دیگر خواننده ها هم صدق می کند و در مورد آنها هم چنین خبرهایی وجود دارد. چندی پیش خبرنگاری در مصاحبه با  آیس کیوب که چندی پیش ضبط شده بود این سوال را از او پرسیده بود و واکنش وی جالب بود و گفت که نباید به این جور خبرها توجهی کنید.

برنامه این رپر در آینده چیست؟

مشخص نیست که در حال حاضر او چه برنامه ای را برای خود چیده است و آیا قصد دارد که دوباره در زمینه های موسیقی، تهیه کنندگی و یا بازیگری کار کند یا خیر اما احتمالا او با کار جدیدی دوباره برگردد و توجه همه را به طرف خود جلب کند. برخی از طرفدارانش همواره منتظر هنرنمایی این خواننده مشهور می باشند.

آیا یوتیوب ice cube فعال است؟

این خواننده هم مانند سایر خواننده های دیگر در این  شبکه ویدئویی فعالیت های گسترده ای می کند و توانسته است که میلیون ها طرفدار را به طرف خود جذب کند. وی پس از ضبط کارهای خود آن ها را در این شبکه بارگزاری می کند و از این طریق هواداران خود را خوشحال می کنند. این آهنگ ها کامنت، لایک و بازدید زیادی می گیرند و موجب می شود که از طرفی هم به درآمد وی اضافه کنند. یوتیوب آیس کوب را می توانید از اینم لینک دنبال کنید.

همسر ice cube کیست؟

کیمبرلی وودراف اسم زن ice cube می باشد. جالب است بدانید که آنها زمانی که در دانشگاه بودند با یکدیگر همکلاسی بودند و سپس با یکدیگر دوست می شوند. رابطه دوستی آنها همین طور ادامه داشت تا اینکه از او خواستگاری می کند و تصمیم می گیرند که با یکدیگر زندگی مشترکی را شکل دهند.

مدتی بود که این دو از یکدیگر فاصله زیادی داشتند اما این نیز موجب نشد که عشق همدیگر را فراموش کنند و بالاخره به یکدیگر رسیدند. گفته می شود که این خواننده آنقدر سرش شلوغ بود که مدت های طولانی می گذشت و از او سر نمی زد و حتی این نیز موجب نمی شد که یاد و خاطره او از یادش برود و با او ازدواج کرد.

آیا آیس کیوب مشروب مصرف می کرد؟

آیس کیوب ودکا نام برندی است که در یکی از کشورهای طی نام او مشروب تولید می کند. همانطور که می دانید این خواننده اعلام کرده بود که یک مسلمان است و همواره به شرایط و اعتقادات خود پایبند می باشد و برای عبادت به مسجد می رود.

حال برخی ها با دیدن کارخانه مشروب سازی می گویند که این سلبریتی کارخانه ای را به نام خود تاسیس کرده است و از آن طریق درآمد زیادی کسب می کند. این گمانه زنی ها موجب شده بود تا وی عصبانی شود و نسبت به آن واکنش شدیدی داشته باشد و تاکید کند که همواره دستورالعمل های دینی را اجرا می کند و هیچ ارتباطی با کارخانه مربوطه ندارد.

برنامه کنسرت آیس کیوب چگونه است؟

این خواننده تا به حال کنسرت های زیادی را در کشورهای مختلف اجرا کرده است که در یک سال اخیر به دلیل شیوع کرونا یا مجازی برگزار شده است و یا اینکه اصلا برگزار نشده است. اما برای اینکه بتوانید از برنامه های این خواننده آگاهی داشته باشید به شما توصیه می کنیم که به سایت او سر بزنید و از تمام تورهای این بازیگر معروف آگاهی یابید.

همچنین اطلاعات دیگری نیز در مورد نحوه برگزاری و نیز قیمت بلیط آن نیز می توانید به دست بیاورید. ناگفته نماند که بیشتر کنسرت های وی در داخل آمریکا برگزار شده است که در یکی از آنها اهنگ جدید آیس کیوب را رونمایی کرد.

موزیک ویدئوهای آیس کیوب را از کدام سایت دانلود کنم؟

برای دانلود موزیک ویدیو آیس کیوب راه های گوناگونی وجود دارد که به شما توصیه می کنیم در وهله اول به سایت وی مراجعه کنید تا کار اورجینال را بدست بیاورید. همچنین اگر نتوانستید به آن مراجعه کنید به پیج یوتیوب وی نیز مراجعه کنید و از آنجا آن را در اختیار بگیرید که می توانید پس از مشاهده به راحتی با ترفندی آن را دانلود کنید. علاوه بر آن، برخی از موزیک ویدئوهای وی در صفحه اینستاگرام نیز گذاشته شده اند.

همچنین برخی از سایت ها هستند که کارهای او را نیز به طریق مختلفی در اختیار شما قرار می دهند. به طور مثال موزیک را به همراه لیریک آن و یا اینکه به همراه زیرنویس در دسترس شما قرار می دهند. این کار موجب می شود تا توجه بسیاری از کاربران را به طرف خود جلب کند و موجب تبلیغات نیز می شود.

پلی لیست آیس کیوب شامل چه مواردی می باشد؟

آیس کیوب پلی لیست شامل تمام ترانه هایی است که این خواننده خوانده است. همچنین برخی از سایت ها پلی لیستی را در اختیار شما قرار می دهد که شامل برترین کارهای وی می باشد و در واقع گلچینی از بهترین کارهای او را در اختیار شما می گذارد.

علاوه بر آن، برخی دیگر کارهایی را در نظر می گیرد و با ارائه برخی از خدمات هزینه ای را هم از شما طلب می کند. به عنوان مثال گلچینی از برترین کارها در کنار زیرنویس و یا لیریک آن ها می تواند جزء گزینه های آن سایت باشد که شما می توانید در صورت تمایل با پرداخت هزینه آن، این لیست را در اختیار داشته باشید.

آیس کیوب با چه کسانی همکاری داشته است؟

آیس کیوب یک خواننده با استعداد و پر طرفدار است که خوانندگان بسیاری با او همکاری داشته اند. این همکاری ها معمولا رضایت هواداران را جلب کرده و باعث ایجاد ترانه های مشترک بسیاری شده است. در ادامه به تعدادی از این همکاری ها اشاره می کنیم.

دکتر دره

دکتر دره یکی از خوانندگان آمریکایی است که در سبک رپ فعالیت دارد. او با همکاری آیس کیوب ترانه ای به نام Hello را تولید و منتشر کرده اند. این ترانه محصولی از سال 2000 است و ام سی رن هم در تولید آن همکاری کرده است. مدت زمان این ترانه حدود 4 دقیقه است و با کیفیت های مختلفی در سایت های موسیقی قرار گرفته است. برای دانلود کردن آهنگ های آیس کیوب می توان به اینترنت مراجعه کرد و تمامی ترانه های او را به صورت یک جا به دست آورد.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ یک رپر معروف آمریکایی است که اکنون 52 سال سن دارد. این خواننده به همراه آیس کیوب رپر ترانه ای به نام Big Subwoofer تولید کرده که در سال 2020 آن را منتشر کرده اند. این ترانه با همکاری چند خواننده دیگر اجرا شده است و یکی از زیبا ترین ترانه های مشترک این خواننده است. مدت زمان ترانه 4 دقیقه است و هم اکنون متن آن در اینترنت موجود می باشد.

Das EFX

Das EFX یک گروه دو نفره است که در سبک هیپ هاپ فعالیت می کنند. این گروه از سال 1988 فعالیت خود را آغازکرده و ترانه ای را به کمک آیس کیوب اجرا کرده اند. Check Yo Self نام ترانه مشترک این خوانندگان است که حدود 4 سال قبل آن را تولید کرده اند. این ترانه مورد استقبال طرفداران قرار گرفته است و در تعداد بالایی دانلود شده است. بهتر است بدانید که این ترانه بیش تر از 4 دقیقه زمان برده است. می توان گفت این ترانه، یکی از بهترین آهنگ های آیس کیوب رپر است.

کدام رپرها با آیس کیوب مشکل داشته اند؟

درگیری و مشکل بین رپرها در همه جای دنیا امری طبیعی است. بسیاری از رپرها با ایجاد درگیری با سایر رپرها توانسته اند به شهرت برسند و معروف شوند. در مورد آیس کیوب هم باید بدانید که او نیز با برخی از خوانندگان سبک رپ، دچار مشکل شده است. بسیاری از این افراد رپرهای ایست ساید هستند. آن ها بارها دچار اختلاف شده اند و دیس و دیس بک های مختلفی را منتشر کرده اند. بیف آیس کیوب را گوش کنید و نظر خود را کامنت کنید.

این رپرها در منطقه ساحل شرقی در ایالت نیویورک زندگی می کنند. بیگی، جی زی و کی آر اس وان هم تعدادی از رپرهای مهم ایست ساید هستند که با این خواننده درگیر می باشند. البته بهتر است بدانید که این افراد از نظر فلو و تکست و بیت نیز تفاوت های بسیار فاحشی با یک دیگر دارند. دیس ها و اهنگ جدید آیس کیوب را از طریق یوتیوب این خواننده گوش کنید.

حرف زدن آیس کیوب در مورد وست ساید

ویدئویی از آیس کیوب منتشر شده است که در مورد وست ساید نظر داده است. او در این ویدئوی کوتاه بیان می کند که وست ساید همیشه و هر روز برای زندگی است و تا لحظه مرگ و سقوط در آن باقی خواهند ماند، موزیک وست ساید هم بسیار خوب است و در نهایت همه این موضوع را خواهند فهمید. به اینترنت مراجعه کنید و این ویدئو را تماشا کنید.

سوالات متداول

  1. ایا آیس کیوب مسلمان است؟

    این خواننده بارها اعلام کرده است که یک مسلمان است و از دستورالعمل های این دین تبعیت می کند و به مسجد می رود.

  2. آیس کیوب در لیست برترین خواننده ها چه جایگاهی را دارد؟

    گفته می شود که او هشتمین خواننده برتر دنیا می باشد که توانسته به سبک رپ فعالیت های خود را ادامه دهد و دستاوردهایی را کسب کند.

  3. آیس کیوب چه ماشینی سوار می شود؟

    او در پارکینگ خانه خود بهترین مارک های ماشین را دارد و هر روز سوار یکی از آن ها می شود.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0