بیوگرافی جونگ هویون بازیگر معروف سریال بازی مرکب

0 دیدگاه

جونگ هویون یکی از زیباترین بازیگران کره ای است در فیلم های بسیاری ایفا نقش کرده است. این بازیگر در این فیلم توانسته افراد بسیاری را به خود جذب کند و به هوادارانش بی افزاید. جونگ در بیست و سوم ژوئن سال هزار و نهصد و نود و چهار در میونموک دیونگ دونگ سئول به دنیا آمد. او در خانواده ای شش نفره به دنیا آمد و دو خواهر و برادر دارد. او از دانشگاه زنان دونک دوک از رشته مدلینگ فارغ التحصیل شده است. در ادامه به بیوگرافی جونگ هویون می پردازیم.

جونگ هویون کیست؟

جونگ هویون کیست؟

این بازیگر یکی از محبوب ترین بازیگر کره ای می باشد. او یکی از مشهورترین و معروف ترین مدل ها و بازیگران کره می باشد. او در این زمینه از سال دو هزار و ده به صورت فریلنسری به فعالیت پرداخته است و در نمایش هفته مد سئول به مدت دو سال روی صحنه رفت. او در سال دو هزار و سیزده در فصل چهارم برنامه مدل برتر توانست مقام دوم را کسب کند. او در سال دو هزار و شانزده با آژانس سوسایتی منیجمنت قرارداد بست و کره جنوبی را ترک کرد تا در این حیطه خارج از کشور به فعالیت بپردازد.

او بعد از شروع فعالیت خود به عنوان مدل در هفته مد نیویورک شهرت یافت و در بین مردم شناخته شد. او در سال دو هزار و شانزده تبدیل به مدل منتخب یا ویژه‌ لویی ویتون شد و در سال دو هزار و بیست و یک به عنوان سفیر جهانی این برند انتخاب شد‌. جونگ در بیست و سوم ژوئن سال هزار و نهصد و نود و چهار در میونموک دیونگ دونگ سئول به دنیا آمد. او در خانواده ای شش نفره به دنیا آمد و دو خواهر و برادر دارد. او از دانشگاه زنان دونک دوک از رشته مدلینگ فارغ التحصیل شده است.

عکس های جدید جونگ هویون

باید بدانید او یکی از افراد معروف و از کراش های کره ای است. معمولا عکس های افراد معروف همانند جونگ هویون در اکثر رسانه ها دیده می شود. اگر علاقه مند هستید تا عکس های این بازیگر و مدلینگ معروف را مشاهده کنید می توانید نام او را در موتور جستجو وارد کنید و به راحتی از سایت های متعدد به تصاویر این بازیگر دست یابید. او در فضا هایی مانند اینستاگرام نیز به فعالیت پرداخته و عکس های خود را در قالب پست و استوری برای هواداران به اشتراک گذاشته که لایک و کامنت بسیاری دریافت می کنند.

همسر جونگ هویون کیست؟

این بازیگر در سال دو هزار و پونزده شایعه های بسیاری در رابطه با نانا یکی از خوانندگان منتشر شد. در بسیاری از سایت ها در رابطه با ارتباط صمیمی آن ها نوشته شد و دوست نانا نیز آن را تایید کرد اما این دو نفر این حرف ها تایید نکردند و گفتند شایعه ای بیش نیست. این رابطه و حرف ها به جایی رسید که باعث شد جونگ هیون اخراج شود. جونگ هیون در یک برنامه اعتراف کرد که علاقه زیادی دارد که ازدواج کند و وارد رابطه شود و بیشتر دوست دارد که تا سن سی و پنج سالگی ازدواج کند. او گفته اس به کیم سو یون که یکی از بازیگر های معروف می باشد علاقه بسیاری دارد و دوست دارد تیپ شخص مورد نظرش این گونه باشد.

پیج اینستاگرام جونگ هویون چیست؟

اکثر سلبریتی ها در شبکه مجازی اینستاگرام به فعالیت می پردازد این بازیگر هم در این شبکه فعالیت بسیاری دارد. این افراد در شبکه های مجازی فعالیت می کنند و هوادار بسیاری دارند. هیون جونگ اینستا فعالی دارد و روزانه پست و استوری های بسیاری را در پیج خود قرار می دهد که هر کدام از پست های لایک و کامنت زیادی را به خود اختصاص می دهند. شما می توانید نام او را در قسمت جستجو گر این فضا وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج او دست یابید. معمولا هواداران برای این بازیگر محبوب پیج هایی به عنوان فن پیج زده اند و عکس های او را در این شبکه اجتماعی برای هواداران به اشتراک گذاشته است. او در هر یک از پیج ها اعم از فن پیج و یا پیج اصلی هواداران بسیاری دارد و حدودا به یک میلیون می رسد.

فیلم های جونگ هویون کدامند؟ 

این بازیگر تا به اکنون در فیلم های بسیاری ایفا نقش کرده است و شما می توانید با وارد کردن نام او در گوگل به راحتی به فیلم های او دست یابید. این بازیگر در سال ۲۰۲۰ به همراه سارام ترینت به عنوان بازیگر قرار داد را امضا کرد. او اولین فیلم خود را در سال دو هزار و بیست و یک امضا کرد و توانست با این بازی افراد را به خود جذب کند و همین طور شهرت برسد و پیشنهاد های متعدد را به او بدهند. او در مجموعه نتفلیس، بازی مرکب نقش سانگ سه بیوک را داشت که در این نقش تمام استعداد خود را به کار گرفت و مورد تحسین منتقدان سینما قرار گرفت.

آقای ملکه

کیم جونگ هیون در فیلم آقای ملکه بازی کرد و توانست افراد بسیاری را به خود جذب کند. او نقش پادشاه را در این فیلم داشت و این فیلم در سال 2020 برای هواداران منتشر شد.

شام رفیق

یکی دیگر از فیلم هایی که این بازیگر توانمد در آن ایفا نقش کرده است شام رفیق نام دارد او در این سریال نیز توانسته به خوبی بازی کند. او در این فیلم نقش لی یونگ دونگ را داشته است.

زمان

یکی دیگر از فیلم ها او زمان نام دارد که شما می توانید نام این فیلم را در سایت های متعدد وارد کنید و به راحتی به این فیلم دست یابید.

حواشی پیرامون جونگ هویون

این بازیگر حاشیه های بسیاری دارد که یکی از آن ها در رابطه ازدواجش بود. در سایت های بسیاری عکس های او منتشر شد که با افراد گرفته و تیتر هایی برای او درج کردند که او ازدواج کرده است در صورتی که این گونه نبود و او اصلا تا به اکنون ازدواج نکرده است و این عکس ها را با هواداران گرفته است. یکی دیگر از حواشی او در این رابطه بود که او گفته بود قصد ندارد دیگر بازیگری کند و به همین علت تمام پیشنهاد ها را رد می کند اما او پیشنهاد ها را به علت دوست نداشتن نقشش و همین طور کم بودن دستمزد قبول نکرده است.

این بازیگر همیشه سعی می کند تا در راستا خود حرکت کند و حاشیه ای نیز نداشته باشد اما همیشه درگیر حواشی بوده است و افرادی که به او علاقه ای ندارند این حاشیه ها را ایجاد کرده اند. این بازیگر در فیلم آقای ملکه بازی کرد و بیشتر حاشیه های او در این رابطه بود. او در پشت صحنه رفتار سرد با سوهیون داشته که این رفتار باعث شد تا به او افسردگی را نسبت دهند اما او افسردگی نداشته فقط کمی مشکلات شخصی داشته است.

جونگ هویون چه افتخاراتی کسب کرده است؟

این بازیگر در دوران زندگی اش در زمینه های مختلفی مانند بازیگری و خوانندگی فعالیت کرده است و توانسته برای هر یک از هنر هایش افتخارات بسیاری را از آن خود کند. او فعالیت خود را در زمینه بازیگری آغاز کرد و بعد ها جز گروه دابل اس شد. گروه دابل اس در سال 2007 جایزه MNET show hdol World  را به علت فعالیت مختلف در ژاپن دریافت کرده است.

جونگ هویون در بازی مرکب

 این بازیگر از بازیگران سریال بازی مرکب در نقش کانگ سه بیوک که یک بازیکن فراری از کره شمالی می باشد و با پرداخت و هزینه دلال، برای نجات خانواده وارد بازی خطرناکی به نام بازی مرکب شد. این فیلم در حال حاضر روی سایت های بسیاری قرار گرفته است.

آیا این بازیگر خواننده هم هست؟

این بازیگر در زمینه خوانندگی نیز فعالیت می کند و آهنگ های بسیاری را برای هواداران به اشتراک گذاشته است. برای دسترسی به آهنگ های او می توانید نام آهنگ های او را در مرورگر خود وارد کنید و از طریق سایت های متعدد به راحتی به آهنگ های او دسترسی داشته باشید و آن ها را دانلود کنید. یکی از آهنگ های او جنتلمن نام دارد که این آهنگ او بسیار شهرت دارد و افراد بسیاری را به خود جذب کرده است.

هویون جونگ مدل است؟

این بازیگر در حیطه مدلینگ نیز به فعالیت پرداخته و عکس او در بیلورد های سطح شهر دیده می شود. او از سال 2010 یعنی زمانی که شانزده سال داشت در عرصه مدلینگ قدم گذاشت و بعد از این که اولین فیلم را بازی کرد به شهرت بیشتری رسید.

سوالات متداول

 1. جونگ هیونگ کیست؟

  او یکی از بازیگران و خواننده های حرفه ای می باشد که تا به اکنون به فعالیت بسیاری در این زمینه کرده است.

 2. یکی از حاشیه های مهم این خواننده در رابطه با چیست؟

  یکی از حاشیه های او در رابطه با بازی در فیلم آقای ملکه می باشد که می گفتند او به دلایل افسردگی و عدم سلامت روان بازیگری در این فیلم را ادامه نداده است.

 3. چگونه به عکس های این بازیگر دست یابیم؟

  اگر شما نام این بازیگر را در گوگل وارد کنید می توانید از سایت های متعدد تصاویر او را مشاهده کنید.

 4. این خواننده در چه سالی به دنیا آمده است؟

  او در پنجم آوریل سال 1990به دنیا آمده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0