در این مقاله سعی داریم شما با راه هایی که چگونه یوتیوبر شویم آشنا کنیم و مراحل انجام این کارها را برای شما بازگو کنیم اگر دوست دارید در این حرفه به موفقیت برسید ما را تا پایان مطالب همراهی کنید تا شما را با این شغل و درآمد هنگفتی که از این راه می‌ توان به دست آورد آشنا کنیم. برای آشنایی بیشتر با این شغل و افرادی که در این شغل توانستند به موفقیت برسند تا پایان مطالب همراه ما باشید.

شرایط یوتیوبر شدن چیست؟

شرایط یوتیوبر شدن چیست؟

شرایط یوتیوبر شدن همانگونه که به نظر می رسد آن قدر سخت نیست و می توانید با داشتن یک گوشی هوشمند در این زمینه به فعالیت بپردازید برای شروع این کار باید هنر های خاصی داشته باشید امروزه افرادی که در این زمینه فعالیت می‌ کنند توانسته اند با منتشر کردن کلیپ های متفاوتی از خود در این برنامه به معروفیت برسند و سابسکرایبرهای زیادی جذب کنند و همین باعث می‌ شود تا یک یوتیوبر معروف و موفق باشند شما نیز می‌ توانید با منتشر کردن کلیپ هایی از کارهایی که انجام می دهید توجه افراد زیادی را جلب کنید و در این زمینه به موفقیت برسید و زمانی که موفق شدید تا توجه افراد زیادی را به کار و حرفه خود جلب کنید می توانید از این راه کسب درآمد کنید و به درآمد هنگفتی برسید و یک یوتیوبر محبوب شناخته شوید.

در این راستا می‌ خواهیم شما را با افرادی که توانسته اند در یوتیوب به معروفیت زیادی برسند و در این حرفه شغلی توانستند به موفقیت زیادی دست یابند که این افراد ختن و آروین شو و امیر فانتوم و امیر توسلی و خیلی از یوتیوبر های موفق دیگر هستند که هر کدام از آنها توانستند با فعالیت در زمینه شغلی مختلف به معروفیت و موفقیت زیادی در یوتیوب برسند و سابسکرایبر های زیادی جذب کنند و از این راه نیز به درآمد زیادی رسیده اند و توانسته اند در بین مخاطبانشان محبوبیت زیادی داشته باشند. شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه بدون هزینه یوتیوبر شویم و در یوتیوب فعالیت کنیم البته اینکه بدون هزینه یوتیوبر شویم ممکن نیست زیرا این افراد با هر پستی و ولاگی که منتشر می کنند هزینه کلانی باید بپردازند.

چگونه با کمترین امکانات یوتیوبر شویم؟

هیچ وقت نمی توان بدون امکانات و هزینه کم در یوتیوب فعالیت کرد و جزو بهترین یوتیوبر ها شد اما بعضی از افراد هستند که با امکانات کمی در یوتیوب فعالیت کردند و هم اکنون توانسته‌ اند جزو پر درآمد ترین و ثروتمند ترین یوتیوبر ها شناخته شوند که در این راستا می ‌توانیم به دنیا جهانبخت اشاره کنیم او گفته است من زمانی که در یوتیوب فعالیت خود را آغاز کردم هزینه کلانی برای ویدیو هایی که منتشر می کردم پرداخت نمی کردم و البته امکانات بسیاری برای ساخت ویدیو نداشتم اما امروزه توانسته ام به معروفیت زیادی برسم و درآمد بسیاری جذب کنم و ویدیو های بسیاری منتشر کنم. البته بسیاری از افراد دیگر هستند که با فعالیت کردن در یوتیوب توانسته اند به معروفیت برسند البته زمانی که آنها فعالیت خود را در یوتیوب آغاز کردند امکانات چندانی نداشتند و ویدیو هایشان مانند امروز پربازدید نبود.

البته هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم بدون پرداخت هزینه‌ ای در یوتیوب فعالیت کنیم و به معروفیت برسیم و این کار غیر ممکن است زیرا با هر فیلم و ولاگی که این افراد در یوتیوب منتشر می کنند هزینه کلانی باید پرداخت کنند تا بتوانند این فیلم ها را درست کنند و در یوتیوب منتشر کنند اما در این بین افراد زیادی هستند که توانسته اند با کمترین امکانات به در آمد هنگفتی دست یابند و یک یوتیوبر معروف و موفق شوند. این افراد با استفاده از قدرت ذهن و خلاقیت هایی که دارند توانسته اند به معروفیت برسند.

چگونه از یوتیوب پولدار شویم؟

چگونه از یوتیوب پولدار شویم؟

افراد زیادی هستند که با فعالیت در اینستاگرام و یوتیوب و برنامه ‌هایی دیگر توانسته اند به معروفیت برسند و درآمد زیادی جذب کنند که در این راستا می‌ توانیم به چند شاخ مجازی یعنی دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی و امیر تتلو و ندا یاسی و پویان مختاری و پدرام مختاری و نیکتا مختاری و سحر تبر و نیلی افشار و بسیاری از افراد دیگر اشاره کنیم که توانسته اند با فعالیت در اینستاگرام و یوتیوب به معروفیت برسند و درآمد زیادی بدست بیاورند البته درآمد بیشتر این افراد از طریق اینستاگرام می باشد اما درآمد بسیاری هم از طریق یوتیوب دارند یکی از شاخه های مجازی گفته است که من توانستم با فعالیت در یوتیوب درآمد بسیاری به دست بیاورم و جزو پر درآمد ترین و ثروتمند ترین یوتیوبر ها شناخته شوم البته بسیاری از شاخ های مجازی دیگر هستند که با فعالیت در یوتیوب توانسته اند ثروتمند شوند که در این راستا می‌ توانیم به دنیا جهانبخت اشاره کنیم که توانسته با ویدیو هایی که در یوتیوب منتشر می‌کند درآمد هنگفتی به دست بیاورد این افراد برای ویدیو هایشان پول کلانی پرداخت می کنند ولی زمانی که ویدیو هایشان را منتشر می‌ کنند پول بسیاری به دست می‌ آورند که همین امر سبب شده تا آن ها جزو ثروتمند ترین یوتیوبر ها شناخته شوند. البته این افراد توانسته اند با ویدیو هایی که در یوتیوب منتشر می کنند پولدار شوند اما بسیاری از افراد دیگر هستند که توانسته اند با ویدیو ها و ولاگ هایی که در یوتیوب منتشر می‌ کنند درآمد بسیاری به دست می‌ آورند هر کس که قصد دارد در یوتیوب فعالیت کند باید پشتکار قوی داشته باشد و ویدیو های زیبایی منتشر کند تا بتواند درآمد هنگفتی به دست بیاورد. در مورد درآمد یوتیوبر ها می توانید از این لینک اطلاعات لازم را کسب کنید.

دانستن نکات ساده ارائه شده در این مقاله می تواند به این سوال شما که چگونه یوتیوبر شویم پاسخ کامل بدهد.

برای یوتیوبر شدن چه چیزهایی لازم است؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه می‌ توان در یوتیوب فعالیت کرد و درآمد بسیاری جذب کرد و یا چه چیز هایی لازم است که در این برنامه جهانی فعالیت کرد که در این قسمت از مقاله می خواهیم به این سوالات جواب دهیم؟ افراد بسیاری هستند که در یوتیوب فعالیت کرده‌ اند و با ویدیویی که منتشر کردند توانسته اند به معروفیت برسند البته این افراد که در یوتیوب فعالیت می‌ کنند پشتکار قوی داشتند و درآمد زیادی داشتند و توانستند با فعالیت در این برنامه سابسکرایبرهای بیشتری جذب کنند اما برخی از یوتیوبر ها پشتکار نداشتند و نتوانستند به خوبی در یوتیوب فعالیت کنند‌.

درباره این سوال که برای معروف شدن در یوتیوب چه چیزی هایی لازم است می‌ توان گفت که برای فعالیت و معروف شدن در یوتیوب افراد باید از پشتکار قوی برخوردار باشند و از شکست نترسند تا بتوانند به معروفیت برسند بسیاری از افراد هستند که در یوتیوب فعالیت کردند ولی نتوانستند معروف شوند و دیگر در یوتیوب فعالیت نمی‌ کنند اما برخی دیگر از افراد هستند که توانسته‌ اند با فعالیت در یوتیوب به معروفیت بیشتری برسند و پله های ترقی را طی کنند که در این راستا می‌ توانیم به رکسانا و نیکا فلاحی و محمد روشن فکر و بسیاری از افراد دیگر اشاره کنیم که توانسته اند با ویدیو هایی که در یوتیوب منتشر می‌ کنند و پشتکار قوی که دارند به معروفیت برسند.

چه برنامه هایی برای یوتیوبر شدن لازم است؟

چه برنامه هایی برای یوتیوبر شدن لازم است؟

برای یوتیوبر شدن برنامه‌ های مختلف و زیادی وجود دارد که در این قسمت از مقاله می‌ خواهیم نام چندی از این برنامه‌ ها را برای شما بازگو کنیم اگر می‌ خواهید با این برنامه ها بیشتر آشنا شوید و نام آن ها را بدانید تا پایان مقاله همراه ما باشید یکی از برنامه‌ هایی که برای یوتیوبر شدن لازم است برنامه OpenShot Video Editor می‌باشد اما برنامه های بسیار دیگری هم هستند که در این راستا می‌ توانیم به برنامه های iMovie و Loom و Apowersoft و VideoPad Video Editor و AVS Video Editor و بسیاری از برنامه ‌های دیگر اشاره کنیم که تمامی این برنامه‌ ها برای یوتیوبر شدن لازم است یوتیوبر ها به تمام این برنامه‌ ها نیاز دارند آن ها با وجود این برنامه ها توانسته اند ویدیو های زیبایی منتشر کنند. کاربرد این برنامه‌ ها اینگونه است که برخی از برنامه‌ ها برای ادیت کننده ویدیو هستند و برخی از این برنامه ها برای برش دادن و ویرایش کردن ویدیو لازم است اما برخی از افراد برای ساختن کلیپ این برنامه ها را مورد استفاده قرار می‌ دهند. شاید این سوال که آیا شرایط یوتیوبر شدن سخت است یا آسان در ذهن شما به وجود آمده باشد که در این بخش از مقاله می خواهیم به شما بگوییم که آیا این شرایط سخت است یا آسان بعضی از افراد می‌ گویند که یوتیوبر شدن شرایط خاصی می‌ خواهد و این شرایط بسیار سخت می باشد.

یوتیوبر های مشهور ایرانی چه نام دارند؟

چگونه یوتیوبر شویم؟ یوتیوبر های مشهور ایرانی بسیار زیاد هستند که در این بخش از مقاله نام برخی از این یوتیوبر های معروف و مشهور را به شما خواهیم گفت تا شما با آن ها بیشتر آشنا شوید و اگر مایل بودید ویدیو های آن ها را در یوتیوب تماشا کنید یکی از معروفترین یوتیوبر های ایرانی امیر تتلو می باشد که توانسته با ویدیو هایی که منتشر می ‌کند به معروفیت بیشتری برسد البته افراد بسیار دیگری هم هستند که در این راستا می‌ توانیم به سحر تبر و پویان مختاری و نیلی افشار و دنیا جهانبخت و ندا یاسی و نیکتا مختاری و پدرام مختاری و الناز قاسمی و بسیاری از افراد دیگر اشاره کنیم که جزو مشهور ترین یوتیوبر ها در ایران شناخته شده اند این افراد توانسته ‌اند با فعالیت در یوتیوب به معروفیت بیشتری برسند و طرفداران زیادی جذب کنند اما در میان تمام یوتیوبر ها امیر تتلو از همه این افراد معروف تر است که شما می توانید ویدیو های این فرد را در یوتیوب مشاهده کنید. او با منتشر کردن فیلم های زیادی از خود در این برنامه توانسته سابسکرایبر های زیادی جذب کند و به معروفیت زیادی در یوتیوب برسد بیشتر کلیپ های وی مربوط به موزیک ویدیو هایش می باشد و آهنگ هایی که به صورت دلی می خواند.

اینستاگرام یوتیوبر های ایرانی

اینستاگرام یوتیوبر های ایرانی

امروزه کاربران مجازی به دنبال این هستند که چگونه یوتیوبر شویم. خوب است بدانید که بیشتر یوتیوبر های ایرانی در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند که شما می توانید پیج اینستاگرام آن ها را با وارد کردن نامشان در قسمت جست و جوی اینستاگرام پیج اصلی اینستاگرامشان را پیدا کنید یکی از معروفترین یوتیوبر هایی که توانسته در اینستاگرام فالوور های زیادی جذب کند امیر تتلو می باشد او توانسته با دمو آهنگ هایش و کلیپ هایی که منتشر می‌ کند فالووران بسیاری جذب کند و به معروفیت بسیاری برسد البته یوتیوبر های دیگری هم هستند که در اینستاگرام فعالیت می‌ کنند و توانسته اند از طریق اینستاگرام به درآمد زیادی برسند که در این راستا می‌ توانیم به دنیا جهانبخت و پویان مختاری و ندا یاسی و پدرام مختاری و الناز قاسمی و سحر تبر و ساشا سبحانی و بسیاری از افراد دیگر اشاره کنیم که این افراد توانسته اند با ویدیو هایی که در اینستاگرام منتشر می‌ کنند به معروفیت برسند‌

پیج اینستاگرام دنیا جهانبخت حدود ۱۲ میلیون فالوور دارد که این تعداد فالوور بسیار زیاد می باشد وی از طریق پیج اینستاگرامش درآمد بسیار زیادی بدست می‌آورد که همین امر باعث شده تا او جزو ثروتمند ترین یوتیوبر ها و اینستاگرامر ها شناخته شود شما می ‌توانید پیج اینستاگرام این فرد معروف را با وارد کردن نامش در قسمت جست و جو اینستاگرامتان پیدا کنید. فعالیت های گسترده یوتیوبر های خارجی به این معنا می باشد که این افراد در یوتیوب فعالیت گسترده ‌ای دارند برخی از افراد خارجی ویدیو هایی منتشر می کنند که در آن مشغول غذا خوردن هستند و موکبانگ می گذارند ولی برخی دیگر از افراد ویدیو های جنجالی منتشر می‌ کنند.

تفاوت بلاگر و یوتیوبر چیست؟

تا به اینجای مقاله با معنی یوتیوبر و این که چگونه یوتیوبر شویم آشنا شده اید ولی در این قسمت از مقاله می‌ خواهیم مفهوم کاملی از یوتیوبر را به شما توضیح دهیم یوتیوبر به کسانی گفته می شود که در یوتیوب فعالیت می‌ کنند و توانسته اند با ویدیو ها و ولاگ ها و خبرهایی که در یوتیوب منتشر می‌ کنند به معروفیت برساند که در این راستا می‌ توانیم به امیر تتلو و ساشا سبحانی و دنیا جهانبخت و سحر تبر و ندا یاسی و پویان مختاری و بسیاری از افراد دیگر اشاره کنیم که جزو معروف‌ ترین یوتیوبر های ایرانی شناخته شده‌ اند البته بسیاری از یوتیوبر های دیگر هم هستند که بسیار معروف هستند البته در این قسمت از می خواهیم شما را با تفاوت بین بلاگر و یوتیوب آشنا کنیم بلاگر یکی از شغل هایی است که امروزه در این جهان رواج زیادی دارد و به افرادی گفته می‌ شود که تاثیرات زیادی بر روی افراد دارند تفاوت بین بلاگر و یوتیوبر در این است که یوتیوبر ها فیلم های خنده دار و کلیپ و دابسمش و کارهای دیگر انجام می ‌دهند اما بلاگرها ویدیو هایی منتشر می ‌کنند که تاثیرات زیادی بر روی افراد دارد یکی از بلاگر های معروف و مشهور ایرانی صدف بیوتی می باشد که جزو ثروتمندترین بلاگرهای ایرانی شناخته شده است.

بعضی افراد با فعالیت در اینستاگرام توانسته اند به معروفیت زیادی برسند گاهی آن ها با گذاشتن روزمرگی هایی از زندگیشان و یا فعالیت در زمینه آرایشگری و آشپزی یا حرفه های دیگر توانستند بلاگرهای موفقی در اینستاگرام باشند اما افراد دیگری که در یوتیوب فعالیت می‌ کنند و توانستند با منتشر کردن فیلم هایی از کارهای زیبایی که انجام می‌دهند توجه افراد زیادی را جلب کنند و به موفقیت‌ های زیادی برسند تفاوت بلاگر و یوتیوب در این می باشد افرادی که در زمینه بلاگری فعالیت می‌ کنند حرف هایی برای گفتن درباره حرفه کاری خود دارند و می توانند افراد دیگر را متقاعد کنند که کارشان درست است و در این زمینه آنها را راهنمایی کنند تا آنها نیز بتوانند در راهی که قدم گذاشته اند به موفقیت برسند یوتیوبر به افرادی گفته می‌ شود که توانستند در یوتیوب به فعالیت هایی در زمینه های مختلف بپردازند و کلیپ های زیادی از خود منتشر کنند آن ها نیز سابسکرایبر های زیادی در یوتیوب جذب کردنده اند و به موفقیت زیادی دست یافته اند. افرادی که در زمینه بلاگری فعالیت می‌ کنند رفتار بسیار خوبی با مخاطبان و فالووران خود دارند و می‌ توانند آن ها را در زمینه‌ های مختلف راهنمایی کنند و گره از مشکلات آن ها بگشایند.

کتاب چگونه یوتیوبر شویم؟

کتاب چگونه یوتیوبر شویم

حرف های زیادی در رابطه با اینکه کتابی وجود دارد که با خواندن آن می توانید یک یوتیوبر موفق باشید زده می‌ شد اما وجود این کتاب صحت ندارد اما افراد زیادی هستند که در گوگل کلیپ های زیادی از خود منتشر می کنند و در آن اشاره کردند که چه کارهایی انجام دهید تا در این راه موفق شوید و بتوانید یک یوتیوبر موفق و معروف باشید که شما می توانید با وارد کردن گزینه چگونه یک یوتیوبر موفق شویم در قسمت جستجوی گوگل این کلیپ ها را مشاهده کنید و آن ها را تماشا کنید و در این راه به موفقیت‌های زیادی برسید.

ایده برای شروع یوتیوبری

اما سوالی که مطرح می شود این است که چگونه یوتیوبر شویم. ایده های متفاوت و جالبی برای یوتیوبر شدن وجود دارد که شما می توانید این ایده ها را در برنامه‌ های مختلفی تماشا کنید و آن ها را یاد بگیرید و با استفاده کردن از این ایده ها یک یوتیوبر موفق و معروف باشید و بتوانید از این راه کسب درآمد کنید. برای مثال شما می توانید در کلیپ های خود ایده های مختلفی پیاده کنید و با متفاوت کردن کلیپ های خود توجه افراد زیادی را جلب کنید. شاید در ذهن شما این سوال که نکات مهم یوتیوبر شدن چه چیزهایی هستند به وجود آمده باشد؟ مهمترین نکته یوتیوبر شدن پشتکار قوی داشتن است و بعد از پشتکار باید به خودمان اعتماد داشته باشیم تا بتوانیم یک یوتیوبر موفق شویم. شاید با خود بگویید که چگونه می توان صحیح ترین روش یوتیوبر شدن را طی کرد؟ می توان با کلیپ های درست و اخلاق مناسب بهترین روش یوتیوبر شدن را طی کنند تا جزو خوش اخلاق ترین و بهترین یوتیوبر شناخته شوند.

چگونه یوتیوبر شویم و درامد بالایی داشته باشیم؟

برای اینکه بتوانید در این زمینه شغلی به موفقیت برسید و درآمد زیادی کسب کنید باید به فیلم‌ هایی که در این برنامه قرار می دهید توجه کنید و فیلم‌ هایی بگذارید که توجه افراد زیادی را جلب کند و سابسکرایبرهای زیادی جذب کنید و از این راه به درآمد زیادی برسید افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند توانسته اند به موفقیت های زیادی برسند یکی از مشهور و دوست داشتنی ترین بیوتی بلاگر ها که توانسته در یوتیوب سابسکرایبرهای زیادی جذب کند صدف بیوتی می باشد او با منتشر کردن کلیپ هایش در یوتیوب توجه افراد زیادی را جلب کرده است و با گذاشتن لینک کلیپ هایی که در یوتیوب منتشر می کند در استوری اینستاگرامش فالوورانش را به سمت چنل یوتیوبش کشیده و افراد زیادی او را در یوتیوب هم دنبال می کنند وی در این راه به موفقیت های زیادی رسیده و در آمد زیادی کسب کرده و هم اکنون زندگی بدون دغدغه ای دارد وی یکی از معروف ترین بیوتی بلاگر های ایرانی می باشد. البته افراد زیاد دیگری هم هستند که در زمینه های مختلف دیگر فعالیت می کنند و امروزه توانسته اند جایگاه خاصی در بین سابسکرایبرهای خود پیدا کنند و به موفقیت های زیادی دست یافته اند. به این نتیجه می رسیم ک یوتیوبر شدن اگر همراه با هنرهایی که داری و با استفاده از ذهن خلاق و پشتکار قوی که داشته باشی آنقدر هم سخت نیست اما اگر تحمل شکست و باخت را نداشته باشی قطعا در این راه نمی توانی به موفقیت و معروفیت برسی. اگر بتوانی تمام این کار ها را انجام بدهی و به خودت اعتماد داشته باشی در این راه به موفقیت می رسی و در آمد هنگفتی بدست می آوری.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. صحیح ترین روش یوتیوبر شدن کدام است؟

  صحیح ترین روشی که می‌ توان یوتیوبر شد اخلاق خوب و منتشر کردن ویدیو های مناسب و درست می باشد.

 2. نکات مهم یوتیوبر شدن چه چیزهایی هستند؟

  مهمترین نکته یوتیوبر شدن پشتکار قوی و اعتماد داشتن است که بتوانیم در این راه به موفقیت برسیم.

 3. فعالیت های گسترده یوتیوبر های خارجی به چه معناست؟

  به این معناست که افراد خارجی ویدیو هایی منتشر کرده‌اند که در آن ویدیو مشغول خوردن غذاها هستند ولی برخی دیگر از افراد ویدیوهای جنجالی منتشر می کنند.

 4. آیا شرایط یوتیوبر شدن دشوار است؟

  برخی از یوتیوبر ها گفته اند که شرایط یوتیوبر شدن بسیار سخت می باشد اما زمانی که به معروفیت برسید این شرایط آسان می شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید