استوری حصین رحمتی در ترکیه و حواشی مربوط به آن

0 دیدگاه

این روزها حضور حصین ابلیس یا همان حصین رحمتی در ترکیه حواشی های مختلفی به وجود آورده است. بریم با هم بررسی کنیم آیا او در کشور ترکیه است؟ اگر حضور دارد به چه دلیل است؟

کلیپ منتشر شده از حصین در استانبول

چند روز پیش بود که حصین در صفحه اینستاگرامش فیلمی منتشر کرد. در این کلیپ حصین در حال صحبت و تکرار کردن کلمات ترکی می باشد. هم چنین اشاره کرد که اینجا استانبول است. اما چه موضوعی باعث شده است حصین پس از مدت ها به ترکیه بازگردد؟ آیا دلیل خاصی وجود داشته است یا تفریحی آمده است؟ چند روز در ترکیه می ماند؟ یا اینکه آیا او قرار است تبدیل به یکی از سلبریتی های ساکن ترکیه شود؟ و….. به تمامی این سوالات پاسخ داده خواهد شد. با ما همراه باشید.

دلیل حضور حصین رحمتی در ترکیه
حصین در استانبول

دلیل حضور حصین رحمتی در ترکیه

اخیرا شاهد همکاری های بزرگی در رپ فارسی بوده ایم .به خصوص همکاری رپرهای نسل اول که نظر خیلی از کاربران را به خود جلب کرده است. یکی از دلایل حضور حصین رحمتی در ترکیه شرکت کردن در این همکاری است. طبق اخبار منتشر شده قرار است به زودی موزیکی از تتلو، حسین تهی و حصین منتشر شود. بدون هیچ شکی این موزیک جز یکی از بهترین همکاری های رپ فارسی می باشد. تتلو برای چندین بار در اینستاگرامش اعلام کرد: به زودی شاهد یک همکاری خفن از من، حسین تهی و حصین رحمتی خواهید بود. پس تا این جا دلیل حضور حصین در استانبول معلوم می شود.

این خواننده چند ماه در این کشور می ماند؟

تا کنون حصین رحمتی از جزئیات زندگی شخصی اش در ترکیه چیزی منتشر نکرده است. خیلی از افراد بر این عقیده هستند حصین برای مدت زیادی در ترکیه خواهد ماند. اما بازم نمی توان به طور دقیق پیش بینی کرد که چند روز حضور خواهد داشت. با ما همراه باشید تا به جزئیات جنجالی حضور حصین در استانبول اشاره کنیم.

حصین رحمتی در ترکیه پیش تتلو و تهی و پیشرو زندگی می کند؟

همان طور که اشاره کردیم تا کنون خیلی از جزئیات حضور حصین رحمتی در ترکیه معلوم نشده است. فقط در همین حد که قرار است برای ساخت موزیک های جدیدش با چند رپر مطرح نسل یک مانند امیر تتلو و حسین تهی همکاری داشته باشد. البته امکان کنسرت برگذار کردن در ترکیه هم وجود دارد. این همکاری می شه نقطه قوتی برای رپ فارسی باشد. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

سوالات متداول

  1. آیا حضور حصین رحمتی در ترکیه حقیقت دارد؟

    بله او چند روزی هست که به کشور ترکیه سفر کرده است.

  2. به چه دلیلی حصین به ترکیه سفر کرده است؟

    برای ساخت ترک های جدید خود مجبور شد به ترکیه سفر کند.

  3. حصین با کدام رپرها قرار است همکاری کند؟

    با رپرهای مطرحی از جمله تتلو، تهی و…. همکاری می کند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0