اگر به پیج حسین تهی در اینستاگرام یک سر بزنید. عکس و فیلم های مدل شدن حسین تهی را می توانید مشاهده کنید. در این مقاله قرار به جزئیات عکس و فیلم های منتشر شده اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

عکس و فیلم از مدل شدن حسین تهی

چند روز پیش تهی یکی از رپران محبوب و پرطرفدار فارسی در هفته مد و فشن آمریکا به عنوان یک مدل حاضر شد. البته پیش از این او از مدل های اینستاگرام بوده است. این ماجرا همه را شگفت زده کرد. همان طور که اشاره کردیم عکس و فیلم های مربوط به وی را در صفحات مجازی از جمله پیج اینستاگرام خود حسین تهی می توانید مشاهده کنید. با این که حسین تا کنون فعالیت کم رنگی در حوزه مد و فشن داشته است. اما توانست در هفته مد آمریکا خوش بدرخشد. در ادامه به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

مدل شدن حسین تهی برای برند dust of god

مدل شدن حسین تهی برای برند dust of god

مدل شدن حسین تهی مربوط به یک برند مطرح لباس مردانه و زنانه می شود. این برند کاملا در دنیا شناخته شده است. بد نیست بدانید افراد معروف زیادی از جمله نیمار، رونالدو، جیزی و….. چند رپر آمریکایی دیگر و اخیرا حسین تهی هم به این جمع پیوست. گفته شده است حسین با این برند قرارداد طولانی مدت بسته است. اما تا کنون تهی به جزئیات زیادی از فعالیت خودش در حوزه مدلینگ اشاره نکرده است. به نظر شما آیا تهی به فعالیت خود در حوزه مدلینگ ادامه می دهد؟

واکنش ها به حضور تهی در فشن شو

تا حالا کسی واکنش خاصی به مدل شدن حسین تهی نشان نداده است. عده ای از حاضرین در فشن شو نیویورک ایرانی بودند. حاضرین وقتی حسین تهی را به عنوان مدل دیدند در عین حالی که متعجب شده بودند. اورا تشویق و حمایت کردند. البته حسین در گذشته هم در حوزه مدلینگ فعالیت می کرده است. اما نه به عنوان یک فرد حرفه ای که بخواهد در هفته مد آمریکا شرکت کند. اخیرا شایعاتی مبنی بر این که حسین تهی به مدلینگ ادامه خواهد داد. پیچیده شده است. برای دیدن عکس و فیلم های بیشتر از مدل شدن تهی می توانید سری به پیج او بزنید.

آیا از نظر شما تهی استعداد در مدل شدن را دارد؟

سوالات متداول

  1. از کجا می توان عکس و فیلم های مدل شدن حسین را مشاهده کرد؟

    برای دیدن عکس و فیلم های مدلینگ تهی می توانید به پیج اینستاگرام او سر بزنید.

  2. حسین در فشن شو کدوم کشور و شهر شرکت کرد؟

    تهی در هفته مد آمریکا ظاهر شد. او در فشن شو نیویورک سیتی هم شرکت کرد.

5/5 - (2 امتیاز)