هدف از این مقاله، دادن اطلاعاتی کامل راجع به آلبوم جدید هیچکس، بیوگرافی و زندگی شخصی وی و همچنین آثار، آلبوم ها و ترک های منتشر شده از هیچکس می باشد. اگر شما نیز طرفدار موسیقی رپ فارسی و همچنین سروش هیچکس می باشید، در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جالب و کاملی از آن در یافت کنید.

آلبوم جدید هچکس مجاز

سروش هیچکس

پیش از صحبت راجع به آلبوم جدید هیچکس مجاز ، بد نیست مقداری راجع به بیوگرافی این ترانه سرا و خواننده بزگ سبک رپ در ایران بدانیم. سرئش لشکری که بسیاری او را با نام هنری وی یعنی هیچکس می شناستند در 19 امین روز ماه اردیبهشت سال 1364 در یک خانواده ی پر جمعیت با پنج نفر اعضا متولد شد. او در دانشگاه رشته ی متعرجمی زبان را می خواند اما به دلیل علاقه ای که به موسیقی و رپ داشت، درس خود را نیمه کاره رها کرد و به دنبال علایق خود رفت. البته باید بگوییم که وی هم اکنون در حال تحصیل برای تکمیل مدارک دانشگاهی خود است ولی این بار رشته ای دیگر که بیش تر مورد علاقه اش است را دنبال می کند. راجع به فعالیت او در عرصه موسیقی و سبک رپ باید بگوییم که او در واقع یکی از اولین رپر های فارسی زبان بود و به ادعای خودش او به رپ فارسی جهت داده است و باعث رشد آن شده است. سروش هیچکس همچنین بنیان گذار دو گروه بزرگ رپ فارسی به نام های صامت و ملتفت می باشد. که گروه صامت مدتی پیش به دلیل اختلافات بین اعضای آن از هم پاشید و وی هم اکنون مشغول فعالیت در تشکل ملتفت می باشد و همچنین در حال کار کردن بر روی آلبوم جدید خود است و گفته می شود امکان دانلود آلبوم جدید هیچکس به نام مجاز به زودی فراهم می شود.

آلبوم ها و آهنگ های هیچکس

در این قسمت راجع به آثار این خواننده و ترانه سرای بزرگ رپ بیش تر توضیح داده ایم تا شما با دانلود آلبوم جدید هیچکس و همچنین دیگر آثار وی، بیش تر با سروش هیچکس آشنا شوید؛ چرا که طرز تفکر، عقاید و نگرش وی در متن آهنگ هایش به وضوح قابل مشاهده است.

آلبوم جدید هیچکس کی میاد

آلبوم جنگل آسفالت

اولین آلبوم هیچکس که باعث شهرت و محبوبیت وی شد جنگل آسفالت نام داشت. وی این آلبوم نسبتا طولانی را در سال 1385 به آهنگ سازی مهدیار آقاجانی در آی تیونز منتشر کرد و از آن جایی که سبک این آلبوم به گونه ای بود که بیش تر به مشکلات اجتماعی مردم جامعه و خود جامعه پرداخته بود، بیش تر باعث شد تا مردم با آن ارتباط بر قرار کرده و از آن استقبال کنند. شما نیز با دانلود آلبوم جدید هیچکس جنگل آسفالت و گوش دادن به ترک های آن می توانید متوجه این موضوع بشوید و با این رپر بیش تر آشنا شوید.

آلبوم انجام وظیفه 

سروش هیچکس در سال 1385 خبر ساخت آلبوم جدیدی به نام انجام وظیفه را منتشر کرد و یک سال بعد در تاریخ 17 اسفند سال 1389 این آلبوم برای فروش بر روی آمازون و ای تیونز قرار داده شد و همچنین امکان دانلود این آلبوم به صورت رایگان در سایت های مختلف نیز وجود داشت. مردم، خصوصا طرفداران موسیقی رپ پس از دانلود آلبوم جدید هیچکس انجام وظیفه بسیار از آن استقبال کردند و هیچکس بار دیگر بر سر زبان ها افتاد. آهنگ سازی آلبوم انجام وظیفه هیچکس نیز همچون جنگل آسفالت بر عهده ی مهدیار آقاجانی بوده است که وی این کار را به بهترین نحو انجام داد و همچنین تمامی اعضای گروه متلفت نیز از جمله فدایی و قاف در آن حضور داشتند.

البته باید بگوییم که از وی تک آهنگ ها و آلبوم های کوتاه و یا غیر رسمی بسیاری نیز منتشر شده است که شما با دنالود فول آلبوم جدید هیچکس می توانید به تمامی آن ها دسترسی داشته باشید.

همچنین آهنگ جدید هیچکس به نام “دستاشو مشت کرده” یکی از زیبا ترین ترک های اعترااضی به وضعیت دولت و اجتماع بود که بسیار برای مخاطبان تاثیر گذار واقع شد.

آلبوم جدید هیچکس

سروش هیچکس در 12 فروردین سال 1392 با انتشار قطعه ای صوتی به نام “تهران مال کی شد” ضمن تبریک سال نو به هم وطنان و خصوصا طرفداران خود، خبر شروع کار بر روی آلبوم جدید خود را اعلام کرد و به علاوه توضیحاتی نیز راجه به این آلبوم ارائه داد. وی راجع به آهنگ سازی این آلبوم گفت که این بار علاوه بر دوست قدیمی اش مهدیار آقاجانی، سه آهنگ ساز دیگر نیز در این آلبوم همکاری کرده اند که از جمله ی آن ها سعید دهقان است که آهنگ سازی وی اخیرا در آلبوم کویر علی سورنا بسیار درخشید. بسیاری از مخاطبان بعد از این خبر همواره منتظر انتشار و دانلود آلبوم جدید هیچکس مجاز بودند ولی این انتظار آن ها بسیار طولانی شد و تا به امروز حدود 6 سال است که این آلبوم هنوز منتشر نشده است. سروش هیچکس در پاسخ به گلایه های طرفداران خود بابت این تاخیر طولانی و دلجویی از آن ها در توییتر خود اعلام کرد که این آلبوم از آلبوم کوتاه به آلبوم بلند تغیر پیدا خواهد کرد و در واقع بر تعداد ترک های آن افزوده خواهد شد.

دانلود البوم جدید هیچکس به نام مجاز

آلبوم جدید هیچکس کی میاد؟

خبر خوب این که این انتظار 6 ساله تقریبا به پایان رسیده است و سروش هیچکس در 12 اسفند سال 1398 با انتشار پستی در اینستاگرام خود اعلام کرد که آلبوم مجاز کامل شده است و به زودی، یعنی در تاریخ 12 فروردین سال 1399 منتشر خواهد شد و مخاطبان می توانند نسبت به پیش خرید و دانلود آلبوم جدید هیچکس 2018 اقدام کنند.

پیش خرید آلبوم مجاز

شما می توانید برای پیش خرید آلبوم مجاز از طریق سایتی که توسط هیچکس و گروه متلفت برای پیش فروش آن معرفی شده است اقدام کنید. آدرس این سایت www.hichkas.me می باشد که جالب است بدانید مبلغ پرداختی برای پیش خرید این آلبوم انتخابی است و شما با توجه به توانایی تان می توانید مبلغی که دوست دارید برای خرید آن پرداخت کنید. همچنین باید بگوییم که به محض انتشار عمومی این آلبوم ما لینک دانلود آلبوم جدید هیچکس به نام مجاز 320 را در همین سایت و همین مقاله در اختیارتان قرار خواهید داد.

در ضمن توجه داشته باشید که این سایت یعنی سایت www.hichkas.me صرفا برای فروش آلبوم می باشد و آن را نباید با سایت بازی انفجار هیچکس اشنتباه گرفت! این آرتیست هیچ گونه فعالیت شرط بندی ندارد!

لطفا به این مقاله امتیاز دهید