بررسی قد و وزن سلبریتی در سال 1401

0 دیدگاه

برای افرادی که به دنیای سلبریتی ها (سلبریتی کیست؟) و بازیگر ها علاقمند هستند و یا این که روی بازیگر و یا خواننده خاصی تمرکز دارند معمولا ظاهر این افراد نیز مهم است. اولین چیزی هم که برای فهمیدن آن کنجکاوی می شود قد و وزن است. در این متن می خواهیم به قد و وزن سلبریتی ها بپردازیم پس با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
قد و وزن معروفترین سلبریتی های زن در هالیوود چقدر است؟

قد و وزن معروفترین سلبریتی های زن در هالیوود چقدر است؟

سلبریتی های (معنی سلبریتی) زن هالیوودی معمولا باید افراد خوش اندام و زیبا باشند تا بتوانند مورد توجه افراد و یا تهیه کنندگان یا کارگردانان قرار بگیرند. بعضی از آن ها با ورزش به این اندام می رسند و برخی نیز با عمل های زیبایی. در قد و وزن برخی از این افراد را بررسی می کنیم.

بیانسه

قد و وزن بیانسه خواننده معروف آمریکایی همیشه مورد توجه طرفداران و مخاطبان او بوده است. این زن خوش هیکل بین ۶۲ تا ۶۵ کیلوگرم وزن و ۱ متر و ۷۰ سانتی متر قد دارد. او معمولا در کنسرت ها و موزیک ویدئو هایش لباس های بسیار زیبایی می پوشد و زیبایی اندام خود را نشان می دهد. اما معمولا دیده شده کفش پاشنه بلند می پوشد که این نشان می دهد شاید دوست دارد قدش را بلنتدتر نشان دهد.

نیکی میناژ

قد و وزن نیکی میناژ نیز همیشه جنجالی و حاشیه ساز بوده است. او عمل های زیبایی زیادی را انجام داده است و لباس هایی می پوشد که قد او را بلندتر نشان دهد. وزن نیکی ۶۲ کیلوگرم و قد او ۱ متر و ۵۷ سانتی متر است. او بین خوانندگان از قد کوتاه تری برخوردار است.

شکیرا

شکیرا نیز از خوانندگان قد کوتاه است. اما او همیشه از قد و ظاهر خود راضی بوده است و کم ترین تغییر را برای آن بوجود آورده است. قد شکیرا نیز ۱ متر و ۵۷ سانتی متر و وزن او بین ۵۴ تا ۵۶ کیلوگرم متغیر است. او اندام متناسبی دارد و این در موزیک ویدئو های او مشخص است.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی از بهترین بازیگران زن در هالیوود است. او فیلم های بسیار زیادی را بازی کرده است و ظاهر او نیز همیشه مورد توجه مردم بوده است. قد آنجلینا ۱ متر و ۶۹ سانتی متر و وزن او ۵۴ کیلوگرم است. اما به نظر می رسد به تازگی وزن او کم شده باشد.

جنیفر لوپز

از خوانندگان بسیار خوش اندام آمریکایی جنیفر لوپز است. ظاهر و اندام او همیشه مورد بحث بوده است. قد جنیفر ۱ متر و ۶۴ سانتی متر و وزن او ۵۶ کیلوگرم است. اما وزن او همیشه در حال تغییر است و ممکن است در حال حاضر از این عدد بیشتر باشد.

قد و وزن معروف ترین سلبریتی های مرد در هالیوود چقدر است؟

سلبریتی های مرد نیز همیشه مورد توجه قرار گرفته اند. ظاهر و اندام آن ها نیز زبانزد است اما از زن ها کمتر به آن ها توجه می شود. در زیر برخی از این افراد را بررسی می کنیم.

برد پیت

برد پیت یکی از بازیکنان بزرگ و مشهور هالیوود است. او همیشه بخاطر ظاهر زیبا و بازی خوبش زبان زد بوده است. قد برد پیت ۱ متر و ۸۰ سانتی متر و وزن او تقریبا ۷۶ کیلوگرم است. این وزن ممکن است برای بازی در فیلم های مختلف کم یا زیاد شود.

جانی دپ

یکی از بهترین و بزرگترین بازیگران مرد در دنیا جانی دپ است. او در فیلم های بسیار عالی بازی کرده است و zاهر او همیشه زبان زد بوده است. قد جانی دپ ۱ متر و ۷۸ سانتی متر و وزن او ۷۱ کیلوگرم است. این بین بازیگران مرد از اندام متوسط برخوردار است.

تام کروز

از بازیگران قدیمی هالیوود که بسیار نیز معروف است تام کروز معمولا قد کوتاهی را بین مردان هالیوودی دارد. قد او ۱ متر و ۷۰ و وزنش ۷۷ کیلوگرم است که به نظر می رسد کمی اضافه وزن نیز داشته باشد.

انریکه ایگلسیاس

انریکه ایگلسیاس یکی از خوانندگان بسیار معروف است که آثارش همیشه مورد توجه مردم قرار گرفته است. قد انریکه ۱ متر و ۸۷ سانتی متر و وزن او ۸۴ کیلوگرم است.

لئوناردو دی کاپریو

دیکاپریو نیز یکی از معروف ترین بازیگران هالیوود است. او در فیلم های بسیار زیادی را بازی کرده است و جوایز بسیار زیادی را نیز دریافت کرده است. قد دی کاپریو ۱ متر و ۸۳ سانتی متر است و وزن او ۸۶ کیلوگرم است. امروزه او نیز کمی اضافه وزن پیدا کرده است و این در عکس های او کاملا پیدا است.

قد و وزن سلبریتی های مرد ایرانی چقدر است؟

در میان سلبریتی های مرد ایرانی نیز افرادی وجود دارند که قد بسیار بلند دارند و با آن معروف هستند و یا این که اضافه وزن داشته اند و آن را عمل کرده اند. در زیر تعدادی از آن ها بررسی می کنیم.

بهرام رادان

بهرام رادان یکی از بازیگران خوب و بزرگ سینمای ایران است. او در بسیاری از فیلم ها بازی درخشانی را ارائه داده است و معمولا نیز ظاهرش مورد توجه قرار می گیرد. قد بهرام رادان ۱ متر و ۷۹ و وزن او ۸۸ کیلوگرم است.

سیروان خسروی

سیروان خسروی نیز یکی از خوانندگان مطرح کشور است که طرفداران بسیاری دارد. او به ظاهر و اندام خود اهمیت زیادی می دهد و همیشه از ورزش های خود پست و استوری می گذارد. قد او ۱ متر و ۷۹ سانتی متر و وزن او ۷۴ کیلوگرم است.

بهرام افشار

یکی از بازیگران بلند قد ایرانی بهرام افشاری است. قد او همیشه مورد توجه افراد و مخاطبان قرار گرفته است که بلندی آن به ۱ متر و ۹۸ سانتی متر می رسد. از وزن بهرام افشاری اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

پارسا پیروزفر

یکی از بازیگران بسیار خوب ایرانی که بیشتر اوقات نیز به خاطر ظاهرش مورد توجه قرار می گیر پارسا پیروزفر است. قد پارسا پیروز فر ۱ متر و ۷۶ سانتی متر و وزن او ۸۰ کیلوگرم است. اما در جوانی اندامی متناسب تر داشته است.

شهاب مظفری

یکی از خوانندگان بلند قد ایرانی شهاب مظفری است. تقریبا می توان شهاب مظفری با قد ۱ متر و ۹۸ سانتی متر بلند قد ترین خواننده ایرانی است. از وزن شهاب مظفری نیز اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

قد و وزن سلبریتی های زن ایرانی چقدر است؟

در میان سلبریتی های زن ایرانی و بازیگران ایرانی نیز نسبت قد به وزن بسیار مهم است. برای این افراد نیز موضوع تناسب اندام و شکل ظاهری عالی بسیار اهمیت دارد و معمولا مورد توجه طرفداران قرار می گیرد. در زیر به قد و وزن تعدادی از آن ها می پردازیم.

هانیه توسلی

هانیه توسلی از بازیگران بزرگ و با استعداد ایرانی است که ظاهر او همیشه برای مردم و طرفدارانش جذاب بوده است. قد هانیه توسلی ۱ متر و ۶۸ سانتی متر و وزن او ۶۵ کیلوگرم است.

طناز طباطبایی

از زیباترین بازیگران ایرانی که همیشه زبانزد طرفداران و افراد دیگر بوده است طناز طباطبایی است. قد طناز ۱ متر و ۶۵ سانتی متر است اما از وزن ام اطلاعات دقیقی وجود ندارد.

لیلا حاتمی

یکی دیگر از بازیگران زیبا و خوش اندام ایرانی لیلا حاتمی است. او بازی بسیار عالی نیز دارد. قد لیلا حاتمی ۱ متر و ۶۶ سانتی متر و وزن او ۶۴ کیلوگرم است.

سحر مقدسی

سحر مقدسی یکی از خوانندگان پر طرفدار ایرانی است که ظاهر زیبایی نیز دارد. قد سحر مقدسی ۱ متر و ۷۲ سانتی متر و وزن او ۶۲ کیلوگرم است. این خواننده نسبت به بقیه قد بلندی دارد.

افسانه پاکرو

یکی از بازیگران زیبا و خوش چهره ایرانی افسانه پاکرو است. قد و وزن افسانه پاکرو به ترتیب ۱ متر و ۶۰ سانتی متر و وزن او ۵۸ کیلوگرم است البته وزن او گاهی نیز بیشتر از این عدد می شود.

قد بلند ترین و سنگین وزن ترین سلبریتی های در جهان چه افرادی هستند؟

در بین سلبریتی های هالیوود افراد بسیاری قد بلند و یا متناسب دارند اما هافثور جولیوس بیورنسون یکی از بازیگران سریال معروف گیم آف ترونز ۲ متر و ۵ سانتی متر قد دارد که قد بلند ترین بازیگر هالیوودی شناخته می شود. کریسی متز نیز به عنوان سنگین وزن ترین سلبریتی هالیوود شناخته می شود که وزن او به ۱۸۱ کیلوگرم نیز رسیده بود. او هم اکنون کمی لاغر تر شده است.

قد کوتاه ترین و کم وزن ترین سلبریتی های جهان چه افرادی هستند؟

البته باید بگوییم که سلبریتی های کوتاه قد و یا بسیار لاغر نیز وجود دارند که این افراد نیز بخاطر این ویژگی ظاهری مورد توجه قرار می گیرند. دنی دیویتو یکی از بازیگران هالیوودی با قد ۱ متر و ۴۷ سانتی متر کوتاه قد ترین است و از لاغرترین سلبریتی ها نیز می توان آریانا گرانده با وزن ۴۷ کیلوگرم را مثال زد.

بلند قد ترین و سنگین وزن ترین سلبریتی های ایرانی کدامند؟

در میان سلبریتی های ایرانی نیز قد و وزن بالا وجود دارد و این افراد نیز باز هم از نظر طرفداران خود دوست داشتنی هستند. احمد ایراندوست با قد 2 متر و 10 سانتی متر بلند قد ترین و نعیمه نظام دوست با وزن ۱۴۵ کیلوگرم را می توان سنگین وزن ترین سلبریتی ایرانی است. البته این بازیگر اخیرا کمی کاهش وزن داشته است.

کوتاه قد ترین و کم وزن ترین سلبریتی های ایرانی کدامند؟

از میان سلبریتی های ایرانی افراد قد کوتاه و یا کم وزن نیز وجود دارند. این افراد معمولا نقش های خاص را می گیرند. به طور مثال مرحوم رشید اصلانی در نقش سمندون یکی از کوتاه قد ترین بازیگران ایرانی بود. الناز حبیبی نیز به عنوان یکی از لاغرترین بازیگران ایرانی وزن ۴۵ کیلوگرم را دارد.

قد و وزن سلبریتی ها چه مشکلاتی برای آن ها به همراه داشته است؟

اگر قد سلبریتی ها متناسب نباشد معمولا اگر بازیگر باشند برای ایفای نقش آن ها مشکل ایجاد می کند و باید نقشی متناسب با ظاهر خود دریافت کنند. آن ها در بعضی از فیلم ها و یا سریال ها نمی توانند بازی کنند. اگر سلبریتی ها بیش از حد چاق یا لاغر باشند نیز برای سلامتی آن ها خطرناک می شود.

آیا تا کنون قد و وزن سلبریتی ها باعث ایجاد حاشیه برای آن ها شده است؟

سلبریتی هایی که بسیار قد بلند و یا چاق باشند معمولا بیشتر از بقیه مورد توجه مردم قرار می گیرند. مخصوصا اگر سلبریتی چاق باشد معمولا مردم نظرات منفی بیشتری ممکن است نسبت به او بدهند و این روی روحیه آن سلبریتی تاثیر می گذارد.

سوالات متداول

 1. چرا قد و وزن سلبریتی های هالیوود متناسب است؟

  معمولا تناسب اندام سلبریتی ها مورد توجه مردم بوده است. این افراد برای بهتر دیده شدن از رژیم های مخصوص استفاده می کنند و همیشه ورزش می کنند.

 2. بین قد و وزن سلبریتی های ایرانی کدام یک متناسب تر است؟

  معمولا سلبریتی های ایرانی نیز اندام متناسبی دارند به عنوان مثال همان طور که گفتیم سیروان خسروی اندام خوبی دارد.

 3. قد و وزن سلبریتی های ایرانی بهتر است یا خارجی؟

  هم سلبریتی های ایرانی و هم خارجی افراد چاق یا لاغر و یا قد کوتاه یا بلند دارند. اما به نظر می رسد سلبریتی های خارجی بهتر باشند.

 4. آیا الناز حبیبی کوتاه قد ترین سلبریتی ایران است؟

  الناز حبیبی بین زنان بازیگری که هم اکنون ایفای نقش می کنند قد کوتاه تری دارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0