هانده ارچل محبوب ترین بازیگر ترکیه می باشد، که در دنیا طرفدار های مخصوص به خود را دارد. این بازیگر جوان و زیبای ترکی، تا به حال در سریال ها و فیلم های مشهور بسیاری بازی کرده است. این زن زیبا و جوان را اغلب مردم ایران به خوبی می شناسند. چرا که بسیاری از سریال ها و فیلم های ترک در ایران محبوبیت ویژه ای دارند. اگر به دنبال اطلاع از زندگی شخصی و حرفه ای این بازیگر زیبا هستید، توصیه می شود، که این مقاله را از دست ندهید. چرا که در این مقاله ناگفته های زندگی ارچل بیان می شود.

فهرست محتوا پنهان
بیوگرافی هانده ارچل

بیوگرافی هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر زیبا و مشهور ترک، در اصل اصالتی دو ملیتی دارد. این دختر جوان و خوش اندام در کشور ترکیه زاده شده است و شهر تولد او باندیرما بوده است. اما مادر او اهل آلمان می باشد و بعد از ازدواج با پدر او تصمیم به ترک کشور خود گرفته و در ترکیه ساکن می شود. هانده به دلیل اصالت مادرش مدت زمان زیادی از زندگی خود را در آلمان گذرانده است. او که به خاطر مادرش به کشورهای اروپایی بسیاری تا به حال سفر کرده است، بخش زیادی از کودکی خود را در ترکیه نبوده است. بسیاری از مخاطبان و طرفدارهای او معتقدند، که راز زیبایی هانده ارچل مدیون چهره غربی مادرش می باشد.

هانده زبان انگلیسی بسیار خوبی دارد، چرا که از کودکی تحت تعلیم مادر خود بوده است. البته سفرهای بسیار او به اروپا و به خصوص آلمان و دیدار خانواده مادری اش، نیز بی تاثیر نبوده است. هانده با این که توانایی و شرایط مهاجرت را داشته است، تا به حال به فکر ترک وطن خود نبوده است. این دختر جوان و بازیگر مشهور، خواهان زندگی در ترکیه است و علاقه ای به زندگی در کشور های اروپایی ندارد. البته شاید یکی از دلایل اصلی آن، سفرهای بسیار او به کشورهای غربی است.

هانده از کودکی علاقه بسیاری به بازیگری داشته است. این دختر جوان و خوش اندام ترکی، در دوران مدرسه خود در تئاتر های بسیاری شرکت می کرده است. به شکلی که علاقه او به سمت و سوی هنر و به خصوص هنرپیشگی از همان ابتدای کودکی مشخص بوده است. والدین او تا به حال حمایت های بسیاری از دختر خود کرده اند. چرا که در فرهنگ ترکیه بازیگران زن مشکلات بسیاری داشته و با قضاوت های زیادی رو به رو می شوند. اما حمایت های بی دریغ والدین او باعث شده است، که هانده بتواند در مسیر خود موفق عمل کند.

هانده ارچل چند ساله است؟

هانده ارچل چند ساله است؟

هانده ارچل در روز بیست و چهارم ماه نوامبر سال 1993 میلادی متولد شده است. این بازیگر جوان و خوش چهره ترک، در حال حاضر 28 سال دارد. هانده در شهر زیبای باندیرما زاده شده است. این شهر در شمال غربی ترکیه واقع است و نزدیک به اروپا می باشد. این شهر نسبتا کوچک بوده و دارای جمعیت محدودی است. در این شهر رودخانه ها و دریاچه های بسیاری موجود است، که زیبایی بسیاری به محیط بخشیده است. هانده و والدینش در این شهر زندگی می کردند. هانده در حال حاضر به دلیل شغل خود در استانبول ساکن شده است. البته او همچنان در مصاحبه های خود اعلام می کند، که از استانبول و شلوغی آن بیزار است. چرا که این دختر جوان همان آرامش شهر کوچک محل تولد خود را ترجیح می دهد.

جالب است بدانید، که شهر باندیرما یکی از شهرهای مشهور ترکیه است. این شهر به داشتن زنان زیبا و خوش اندام مشهور است. به شکلی که اغلب دختران زاده شده در این شهر از زیبایی خیره کننده ای برخوردار می باشند. این ادعا بعد از به شهرت رسیدن هانده همه گیر شد.

کودکی هانده ارچل

کودکی هانده ارچل

هانده ارچل در یک خانوده کوچک 4 نفره متولد شده است. هانده دختر بزرگ خانواده است و یک خواهر کوچک تر به نام غمزه ارچل دارد. نام عر دو دختران خانوده ارچل اصالت ترکی دارند. این خانوده دارای دختران زیبایی است، که اندام بسیاری خوبی نیز دارند. هانده جز زنان قد بلند به حساب می آید و این ویژگی را از مادر خود به ارث برده است. هانده در تمام دوران کودکی خود در شهر باندیرما ساکن بوده است. البته او همراه با خواهر و والدین خود به سفرهای مختلف می رفته است. اما بخش مهم و زیادی را در این شهر کوچک خود می گذرانده است.

این دختر جوان بر اساس گفته های خودش زمان زیادی از کودکی اش را همراه با پدر بزرگ و مادر بزرگ پدری اش بوده است. دلیل این اتفاق، به دنیا آمدن خواهر کوچک هانده می باشد. چرا که حضور یک فرزند کوچک باعث شده بود، تا والدین او شرایط سختی را برای مراقبت و نگهداری از هانده داشته باشند. در نتیجه این دختر کوچک به خواست خود برای مدت زمان زیادی را در خانه مادر و پدر بزرگ خود گذراند.

هانده از همان کودکی علاقه بسیاری به هنر داشت و این علاقه او با کمک والدینش رشد کرده و در نهایت نیز نتیجه داد. هانده بخش مهمی از اصالت ترکی خود را از خانوده پدری اش دریافت کرده است.

قد هانده ارچل چقدر است؟

قد هانده ارچل چقدر است؟

یکی از زنان بلند قامت ترک را می توان هانده ارچل دانست. این دختر جوان و بازیگر مشهور در میان ترک ها از قد بسیار بلندی برخودار است. البته اندام او حالتی اروپایی دارد و هانده آن را از مادر خود به ارث برده است. چرا که او دارای اندام لاغر و ظریف است و در عین حال قامت بلندی دارد. هانده دارای قدی در حدود 175 سانتی متر می باشد و این مقدار در میان بازیگر های ترک بسیار بلند می باشد. مورد دیگری که به اندام هانده زیبایی دو چندان می بخشد، ظرافت موجود در بدن او می باشد. چرا که این دختر جوان در عین داشتن قدی بلند، بسیار اندام ظریفی دارد. این اتفاق باعث شده است، که جذابیت های او بیش از پیش گردد. او یکی از جذاب ترین مدل های ترکیه نیز می باشد.

این بازیگر جوان و خوش سیمای ترک، پوستی گندمی دارد. پوست گندمی خود را از خانواده پدرش به ارث برده است. پوست گندمی او در کنار چهره اروپایی هانده، ترکیب زیبایی از شرق و غرب را به نمایش می گذارد. هانده چشمانی عسلی رنگ دارد، که باعث شده است، تا زیبایی های او بیش تر از گذشته گردد.

ارچل دختر شایسته ترک

ارچل دختر شایسته ترک

در سال 2012 میلادی بود، که هانده ارچل به عنوان یکی از زیباترین دختران ترکیه شناخته شد. این دختر جوان در آن دوران در ابتدای بازیگری خود به سر می برد. به شکلی که تعدادی کار موفق در کارنامه خود داشت و همین باعث شده بود، که تا حدی در میان مردم شناخته شود. هانده در آن سال تنها 19 سال داشت و بسیار کم سن بود. هانده که از همان ابتدا دارای اندام و چهره زیبایی بود، به اصرار دوستان و خانواده خود در مراسمی که در کشور آذربایجان برگزار شد، شرکت کرد. این مراسم در آن سال ها در کشور ترکیه ممنوع بود. چرا که اعتقادهای دین اسلام در آن کشور پر رنگ تر بود.

هانده با شرکت در این فستیوال بزرگ که تعداد زیادی از زنان شایسته آسیا در آن شرکت کرده بودند، زیبایی ها و توان مندی های خود را به نمایش گذاشت. این دختر زیبا بعد از آن که در فستیوال آذربایجان دیده شد، بیش تر از سمت کارگردان ها مورد توجه قرار گرفت. به شکلی که بعد از آن در فیلم ها و سریال های بسیاری بازی کرد. این اتفاق در بازه زمانی کوتاهی رخ داد. حضور به عنوان دختر شایسته، شرایط را برای رسیدن به اهداف هانده هموار کرد. چرا که او توانست از این طریق خود را در عرصه هنر و نمایش نشان دهد. پیش بینی می شود در آینده نیز او به عنوان دختر شایسته ترکیه انتخاب شود.

دسترسی به اینستاگرام هانده ارچل چگونه ممکن می شود؟

دسترسی به اینستاگرام هانده ارچل چگونه ممکن می شود؟

اینستاگرام هانده ارچل را می توانید با جستجو کردن نام او در این پلتفرم پیدا کنید. هانده ارچل در بین بازیگران ترکی بیشترین تعداد فالور را در اینستاگرام دارد. شما می توانید در صفحه این شخص زیباترین عکس هانده ارچل را مشاهده کنید. اما به تازگی هانده اعلام کرده است که قرار است در اینستاگرام خود تغیراتی به وجود آورد. وی قصد دارد استوری های خود را شخصی سازی کند. یعنی کسانی که می خواهد عکس هانده ارچل و یا استوری او را ببینند باید مبلغی پرداخت کنند. هانده ارچل قصد دارد از این طریق هم منبع درآمد خود را داشته باشد. طرفداران هانده می توانند از این طریق استوری های خاص او را مشاهده کنند.

تحصیلات هانده ارچل

تحصیلات هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر مشهور ترک، از همان ابتدای نوجوانی علاقه خود را به رشته های هنری درک کرده بود. این دختر جوان و زیبای ترکی، از کودکی به صورت جدی نقاشی می کشید و در این کار بسیار مهارت داشت. اما نقاشی رشته ای نبود، که هانده برای آینده خود انتخاب کرده بود. این دختر زیبا و خوش اندام، در تمام آرزوهای خود به هنرپیشگی فکر می کرد. او در دوران مدرسه در چندین تئاتر نیز شرکت کرده بود و از علاقه خود به این حرفه خبر داشت. خانواده او نیز که از علایق دختر ارشد خود مطلع بودند، شرایط را برای رسیدن او به آرزوهایش فراهم کردند.

هانده در دانشگاه در رشته بازیگری مشغول به تحصیل شد. دانشگاهی که هانده برای خود انتخاب کرده بود، در استانبول واقع بود. چرا که او در یکی از بهترین دانشگاه های دولتی ترکیه مشغول به تحصیل بود. هانده در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان در تحصیل کرده و مدرک کارشناسی خود را دریافت کرد.

این بازیگر جوان و خوش اندام ترک، بعد از آن که در مقطع لیسانس فارق التحصیل شد، درس خود را ادامه نداد. شاید یکی از دلایل آن دیده شدن او در سریال های مختلف بود. چرا که هانده در همان دوران دانشجویی در چندین فیلم بازی کرد و شهرت نسبی را برای خود کسب کرده بود.

دوری از خانوده و زندگی در استانبول برای ارچل شرایط سختی بود. اما او برای رسیدن به خواسته های خود مجبور به زندگی در استانبول بود. چرا که در این شهر فرصت های بسیاری برای نشان دادن توانایی و استعدادهای جوانان فراهم است.

بررسی سریال های هانده ارچل

بررسی سریال های هانده ارچل

هانده ارچل تا کنون در سریال ها و فیلم های سینمایی زیادی بازی کرده است. او به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد طرفداران زیادی دارد. این شخص در سریال های خود بسیار خوش درخشیده است. در این قسمت برخی از سریال های این هنرمند را توضیح می دهیم.

سریال یک فرد کاملا متفاوت

فرد متفاوت یا یک فرد کاملا متفاوت جدیدترین سریال هانده ارچل است. او به خوبی در این سریال درخشیده و هنری متفاوت را از خود به نمایش گذاشته است. او در این سریال نقش یک کاراگاه به اسم لیلا را بازی می کند. بوراک دنیز همبازی قدیمی او هم در این سریال نقش یک مجری تلویزیونی موفق را بازی می کند. ماجرا این سریال از جایی شروع می شود که یک قتل مشکوک در جنگل اتفاق افتاده است. هانده ارچل در نقش لیلا بر روی این پرونده کار می کند. داستان این کاراگاه و مجری تلوزیون رفته رفته به هم گره می خورد و اتفاقات جالبی می افتد. این سریال هم اکنون جزو پر بیننده ترین سریال های ترکی به شمار می رود.

سریال تو در خانه ام را بزن

سریال تو در خانه‌ ام را بزن با نام اصلی Sen Çal Kapımı شناخته می‌ شود. این سریال یکی از سریال‌ های محبوب و موفق ترکی هانده ارچل است. این مجموعه در سال 2020 پخش شد. در این سریال رمانتیک کمدی، هانده ارچل نقش اصلی زن به نام ادا ییلدیز را بازی می‌کند. او یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در رشته معماری است. ادا در جستجوی بورس تحصیلی برای ادامه تحصیل خود است.

وی در طول داستان با سرکان، با بازی کریم بورسین، مواجه می‌ شود. سرکان یک تاجر جوان و جذاب است که از ادا می‌ خواهد تظاهر کند آن ها نامزد هستند. سرکان از ادا می خواهد تا در بر آوردن یک هدف شخصی کمک کند. در ابتدا، ادا و سرکان بخاطر تفاوت‌ های فرهنگی و اجتماعی‌ شان با هم درگیر می‌ شوند. اما به تدریج رابطه دوستانه‌ ای میان آن ها شکل می‌ گیرد.

دلیل درخشش این سریال بخاطر داستان عاشقانه زیبا و جذاب آن بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت. این سریال به دلیل پرداختن به مضامینی مانند خانواده، دوستی و اهمیت تعقیب رویاها در جامعه شناخته شده است. این سریال به چندین زبان دوبله و در کشورهای مختلف پخش شده است. پس از انتشار و هواداران بین‌المللی زیادی پیدا کرده است.

سریال عشق حرف حالیش نیست

عشق حرف حالیش نیست یکی از سریال‌ های پرطرفدار در ترکیه‌ است. این سریال در ژانر درام و رمانتیک می‌ باشد و در سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ در ترکیه پخش شد. داستان اصلی سریال حول محور شخصیت‌ های حیات و مراد می‌ چرخد. حیات، دختر جوان و زیبایی است که با خانواده‌ ای سنتی در استانبول زندگی می‌ کند. او به دنبال کار است و برای انجام این کار خودش را یک فرد دیگر معرفی می کند. مراد، جوانی خوش‌ تیپ و ثروتمند است که مدیر یک شرکت بزرگ است.

حیات و مراد اتفاقی با هم آشنا می‌ شوند و این آشنایی به تدریج به یک رابطه‌ عاطفی تبدیل می‌ شود. اما مسیر عشق آن‌ ها به دلیل مشکلات و مبارزه با رقبا پر از چالش است. سریال عشق حرف حالیش نیست با بازی هانده ارچل و بوراک دنیز بسیار خوش درخشید. این سریال در شبکه‌ های اجتماعی و بین مخاطبین بین‌ المللی هم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. عشق حرف حالیش نیست یکی از سریال‌ های شناخته شده‌ در ترکیه به شمار می‌ رود.

سریال مروارید سیاه

سریال مروارید سیاه

مروارید سیاه (Siyah İnci) یک سریال ترکیه‌ ای است که در سال 2017 پخش شد. این سریال درام و عاشقانه چالش‌ ها و مشکلات یک رابطه پیچیده را دنبال می‌ کند. هانده ارچل در نقش هازال که شخصیت اصلی داستان است، ظاهر می‌ شود. هازال با پدر و مادر ناتنی اش زندگی می کند. او به خاطر زیبایی طبیعی‌ اش به عنوان یک مروارید سیاه در نظر گرفته می‌ شود.

هازال که در یک شهر ساحلی کوچک زندگی می‌ کند، با کنعان، با بازی تولگاهان ساییشمان، عشقی دیرینه دارد. این دو قصد دارند با هم ازدواج کنند. هازال در یک شرکت کوچک کار می کند که رییس آن شرکت به طور اتفاقی متوجه چیزی می شود. آن فرد متوجه شباهت عجیب هازال به همسر فوت شده خودش می شود. او تصمیم می گیرد تا هازال را به یک مهمانی دعوت کند و از ماجرا با خبر شود.

این سریال به بررسی موضوعاتی چون اعتماد، خیانت، قدرت و انتقام می‌ پردازد. مروارید سیاه به خصوص به خاطر عملکرد هانده ارچل و سایر بازیگران، به یک سریال پر طرفدار تبدیل شد. در طول سریال، تنش‌ ها و کشمکش‌ های بین شخصیت‌ ها آزمایشی برای عشق حقیقی آن‌ ها به حساب می‌ آید. داستان این سریال حول محور تصمیم‌ های دشوار و پیامدهای آن‌ ها می‌ چرخد.

سریال حلقه

حلقه، سریال ترکی با بازی هانده ارچل، یک مجموعه درام و عاشقانه می‌ باشد. هانده در این مجموعه نقش اصلی زن را ایفا می‌ کند. داستان بر روی روابط شخصی و تحولات احساسی کاراکترها تمرکز دارد. اغلب در این نوع سریال‌ ها، داستان‌ هایی پر از شور و هیجان وجود دارد. هانده در این فیلم نقش مژده آکای را بر عهده داشته است.

هانده ارچل در سریال چکاوک

در سال 2013 هانده در سریال چکاوک نقش بسیار کوچکی را بازی کرد. این نقش که با عنوان زاهده مشهور شد. او نقش میهمان در این فیلم جذاب بود. هانده برای بازی در این فیلم مبلغ بسیار کمی را به عنوان حقوق دریافت کرد. چرا که او در آن سال تنها یک دانشجو رشته هنرهای نمایشی بود.

این سریال خانوادگی از شبکه های رسمی کشور ترکیه پخش شد و سبک جدید آن باعث شد، تا مردم این کشور بسیار به آن واکنش نشان دهند. این سریال به صورت مجموعه در شبکه دی ترکیه منتشر شد. بازیگرهای مشهور بسیاری در آن نقش آفرینی می کردند. این سریال جذاب به زبان فارسی نیز دوبله شده است و در ایران نیز طرفدارهای بسیاری داشت. در این سریال، تنها سه بازیگر نقش های اصلی را ایفا می کردند. بلکه دیگر بازیگر ها به عنوان میهمان تنها در چند سکانس حضور داشته و به ایفای نقش می پرداختند. این سریال درباره دختری به نام فریده می باشد، که تنها با مادر خود زندگی می کند. اما یک روز مادر خود را از دست می دهد و تنها کسی که برای او در دنیا باقی می ماند، پسر خاله او نریمان می باشد.

هانده ارچل در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

هانده ارچل در چه فیلم های سینمایی بازی کرده است؟

فیلم سینمایی ترکی عاشقانه بدون سانسور با بازی هانده ارچل مست عشق نام دارد. تنها فیلم سینمایی که تا کنون او بازی کرده است مست عشق می باشد. این فیلم سینمایی محصول مشترک ایران و ترکیه است که هنوز به صورت رسمی اکران نشده است. در این قسمت به توضیح این فیلم خواهیم پرداخت.

فیلم سینمایی مست عشق

مست عشق یک پروژه مشترک بین ایران و ترکیه است. این فیلم به زندگی و آثار مولانا جلال‌الدین بلخی، شاعر و عارف نامدار پرداخته است. این فیلم به کارگردانی حسن فتحی ساخته شده است. در آن بازیگرانی از هر دو کشور ایفای نقش کرده‌ اند. مست عشق تلاش می‌ کند تا بخشی از داستان‌ ها و تعلیمات حکمت‌ آمیز مولانا را نشان دهد. فیلم مست عشق این تعلیمات را با مفهوم عشق عرفانی به تصویر می کشد. این اثر با توجه به ارتباطی که می‌ تواند با مخاطبین امروزی برقرار کند، جذابیت دارد.

از آن جا که این فیلم به شخصیت‌ ها و مضامین درونی و معنوی می‌ پردازد بسیار جذابیت دارد. پروژه مست عشق همچنین شامل موسیقی‌ های بومی و اصیل ایرانی و ترکی می‌ باشد. این موسیقی غنای فرهنگی آن را افزایش می‌ دهد و گواهی بر پیوندهای مشترک فرهنگی بین دو کشور است. هانده در این فیلم نقش دختر مولانا را ایفا می کند و نام او کیمیا است.

هانده ارچل و بوراک دنیز

هانده ارچل و بوراک دنیز

هانده ارچل با بازیگر مرد مشهور ترک، بوراک دنیز فعالیت و همکاری های مشترک بسیاری داشته است. این دو بازیگر مشهور تا به حال در سریال های ترکی مشهوری با یک دیگر بازی کرده اند. به شکلی که این همکاری از سال های اولیه ورود هر دو آن ها به حرفه بازیگری ادامه داشته است. بوراک یکی از بازیگرهای مشهور و پر طرفدار ترک است، که تا به حال بازی های درخشان بسیاری را در کارنامه خود داشته است. این مرد جوان برای اولین بار در سریال دیوانه در کلاس درس دانشگاه با هانده همکاری کرد. این همکاری به قدری مخاطب داشت، که بارها در سریال های مختلف تکرار شد.

یکی از مشهور ترین کار های مشترک بوراک دنیز و هانده، سریال عشق حرف حالیش نمیشه است. این همکاری به قدری شهرت یافت، که بسیاری از مردن ایران نیز این سریال را بارها مشاهده کرده اند. این سریال مشهور در استانبول فیلم برداری شد و موضوع آن تا حد زیادی تکراری بود. اما از آن جایی که بازیگرهای آن بسیار خوب بودند، این سریال با حجم زیادی از مخاطب همراه شد. بوراک در این سریال نقش مورات را داشت و هانده نیز با نام حیات در این سریال ایفای نقش می کرد.

این سریال حالت فانتزی داشته و درام بود. بوراک در این سریال نقش یک فردی را ایفا می کرد، که ثروت مند بوده و شرکت داشت. حیات نیز دختری از خانواده متوسط بود، که در این شرکت کارمند ساده ای بود. رابطه هانده و بوراک دنیز در این سریال بسیار موفق بوده و بار ها بعد از آن نیز تکرار شد. این سریال را می توان در ژانر کمدی نیز قرار داد، چرا که لحظات خنده دار آن نیز بسیار است.

هانده ارچل و همسرش

هانده ارچل و همسرش

یکی از خبرهای کذب و دروغی که درباره هانده ارچل بسیار رایج است، خبر ازدواج او می باشد. این دختر جوان که تنها بیست و هشت سال دارد، تا به حال ازدواج نکرده است و قصدی نیز برای آن ندارد. هانده بارها در مصاحبه های خود این خبر های نادرست را کذب دانسته و از شایعه بودن آن ها اطلاع داده است. هانده در زندگی خود تا به حال رابطه های عاشقانه بسیاری را تجربه کرده است. اما هیچ کدام از آن ها به ازدواج ختم نشده است. او ادعا کرده است، که علاقه ای به تشکیل خانواده و ازدواج ندارد. چرا که در حال حاضر تمام توجه خود را معطوف به شغل خود کرده است. این دختر جوان و بازیگر توان مند، تنها دغدغه پیشرفت خود در عرصه بازیگری را دارد.

هانده ارچل و همسرش کجا زندگی می کنند؟

هانده ارچل کجا زندگی می کنند؟

راجب وضعیت ازدواج هانده باید بگوییم که او تا کنون ازدواج نکرده است. هانده با همکاران خود تا کنون رابطه عاشقانه ای داشته است. اما او تا به الان ازدواج رسمی نکرده است. این هنرمند مشهور هم اکنون با فردی به نام هاکان سابانجی در رابطه است. هاکان سابانجی یکی از ثروتمندترین افراد ترکیه است که دوست پسر جدید هانده می باشد. شما می توانید برای اطلاع از بیوگرافی هانده ارچل به سایت های گوناگون مراجعه کنید.

ارچل در حرفه مدلینگ

ارچل در حرفه مدلینگ

در سال 2012 میلادی که هانده ارچل به عنوان زن شایسته ترکیه شناخته شد، پیشنهاد های بسیاری از او برای ورود به حرفه مد و فشن شد. به شکلی که این دختر جوان در همان سنین پایین فعالیت خود را در حوزه مدلینگ و فشن شو آغاز کرد. هانده تا به حال برای برند های بسیاری به خصوص در ترکیه به عنوان مدل فعالیت کرده است.

البته فعالیت های این بازیگر جوان به مد و فشن ختم نمی شود. چرا که او مدتی نیز به عنوان مجری در تلویزیون فعالیت داشت. هانده یکی از سفیرهای تجاری ترکیه می باشد، که برند های مختلف جهانی را در این کشور وارد می کند. برای مثال یکی از برندهای مشهور که ارچل برای آن فعالیت می کند، لورآل می باشد.

نگاهی به ثروت و درآمد هانده ارچل بازیگر ترکی

نگاهی به ثروت و درآمد هانده ارچل بازیگر ترکی

درآمد سلبریتی ها و هنرمندان مشهور هیچ وقت به صورت رسمی در هیچ سایت و منبعی مطرح نشده است. ارچل هم تا کنون در هیچ مصاحبه و یا فضای مجازی درآمد و ثروت خود را فاش نکرده است. اما با توجه به اینکه او مشهورترین بازیگر ترکیه است می توان گفت که ثروت زیادی دارد. هانده علاوه بر بازیگری یک مدل موفق هم به شمار می رود.

او از اندام و قد مناسبی برخوردار است که توانسته در این حوزه موفق باشد. قد هانده ارچل 1 متر و 70 سانتی متر است. او از این طریق هم درآمد بسیار خوبی کسب می کند. برای اطلاع دقیق از بیوگرافی هانده ارچل و فعالیت های او به سایت های مختلف مراجعه کنید.

هانده ارچل و کرم بورسین فقط رابطه کاری دارند؟

هانده ارچل و کرم بورسین فقط رابطه کاری دارند؟

کرم بورسین و هانده ارچل، دو بازیگر مطرح ترکیه برای مدتی با هم رابطه عاشقانه ای داشتند. آن ها بعد از بازی مشترک در سریال Sen Çal Kapımı که از سال 2020 پخش شد، رابطه عاشقانه‌ای با یکدیگر شروع کردند. این رابطه بسیار مورد توجه طرفداران و رسانه‌ها قرار گرفت.

این زوج به یکی از معروف‌ ترین زوج های بازیگر در ترکیه تبدیل شدند. اما رابطه آن ها دوام چندانی نداشت و پس از مدتی این دو نفر از هم جدا شدند. این دو نفر اکنون فقط رابطه دوستانه و کاری با یکدیگر دارند.

سوالات متداول

 1. هانده ارچل متولد چه سالی است؟

  هانده ارچل در سال 1993 میلادی متولد شده است.

 2. اولین سریالی که هانده در آن ایفای نقش کرد چه بود؟

  اولین سریالی که هانده ارچل در آن ایفا نقش کرد، چکاوک بود.

 3. هانده ارچل در کدام سال به عنوان دختر شایسته ترکیه انتخاب شد؟

  هانده ارچل در سال 2012 میلادی و در سن 19 سالگی به عنوان دختر شایسته ترکیه انتخاب شد.

 4. شهر محل تولد هانده ارچل کجاست؟

  هانده ارچل در شهر باندیرما متولد شده است.

1/5 - (1 امتیاز)