حامی کی ام کیست؟ رازهای بازی حامی km جوانترین استریمر فارسی زبان

1 دیدگاه

حامی کی ام یکی از یوتیوبر های محبوب ایرانی است. حامی در میان جوان ها از طرفدار های بسیاری برخودار است. این پسر ایرانی و یوتیوبر مشهور، مدت زمان زیادی نیست، که حرفه خود را آغاز کرده است. البته اغلب یوتیوبر های فارسی زبان تنها 4 سال است، که دیده شده اند. چرا که تا قبل از آن یوتیوب در ایران متقاضی کمتری داشت و برای موارد این چنینی دنبال نمی شد. اغلب مردم در ایران نیز یوتیوب را برای مشاهده ویدیو های خارجی و مهارت آموزی دنبال می کردند.

حامی که یکی از جوان ترین یوتیوبر های اهل ایران می باشد، مانند دیگر همکار های خود به انتشار ویدیو های فان و بامزه می پردازد. این پسر جوان در تمام سال های فعالیت خود هدفش برای شاد کردن مردم بوده است. حامی در میان ویدیو های فان خود چالش های مختلف را نیز تجربه می کند. چرا که در میان یوتیوبر های فارسی زبان، چالش های متعدد بسیاری است. حامی در میان همکار های خود و کسانی که در این حوزه فعال هستند، دوستان بسیاری دارد. بسیاری از دوستان این پسر جوان ایرانی او را در رسیدن به اهدافش حمایت کرده اند.

برای شناخت حامی و آشنایی بیش تر با او توصیه می شود، که این مقاله را با دقت تمام دنبال کنید. اگر شما نیز در جست و جو روشی برای کسب شهرت می باشید، در این مقاله با ما همراه شوید.

حامی کی ام کیست؟

حامی کی ام کیست؟

حامی کی ام یوتیوبر و استریمر جوان ایرانی می باشد. این مرد جوان تا به حال در ویدیو به خصوصی خود را معرفی نکرده است. اما اگر از دنبال کننده های حامی باشید، متوجه مشخصات او خواهید شد. نام اصلی این مرد جوان و خوشتیپ ایرانی، سید احمد می باشد. البته این نام برای او در شناسنامه اش درج شده است و او را در خانه با نام حامی صدا می زنند. خانواده او در زمان تولد پسرشان نام او را این گونه انتخاب کرده اند، که ریشه در اعتقادات مذهبی و دینی دارد. علت آن که این یوتیوبر مشهور خود را با پسوند کی ام معرفی می کند، نام خانوادگی او می باشد. چرا که فامیلی او کامران می باشد و KM مخفف آن است.

حامی در شهر رشت متولد شده است و تمام خانواده او نیز به صورت اجدادی در این شهر زندگی کرده اند. اصالت این پسر جوان تماما به شمال کشور و شهر رشت بر می گردد. حامی کامران یکی از جوان ترین یوتیوبر های فارسی زبان می باشد. چرا که او در حال حاضر 19 ساله است. این مرد جوان در سال 1380 هجری شمسی متولد شده است و تا یک ماه دیگر به سن 20 سالگی می رسد. حامی در روز بیست و سوم ماه مرداد متولد شده است. چهره این یوتیوبر ایرانی بسیار بیش تر از سن او می باشد. به صورتی که اغلب مخاطبان او نیز چنین نظری را داشته اندو تعدادی علت چهره بزرگسالانه او را وجود ریش و سیبیل می دانند.

این پسر جوان به گفته خانواده اش از ابتدای کودکی بسیار روابط اجتماعی بالایی داشته است و به ارتباطات اجتماعی اهمیت می داده است. حامی در تمام دوران زندگی خود علاقه داشت، که بتواند مشهور شود. او تا حد زیادی به خواسته خود دست یافته است. چرا که با وجود سن کمی که دارد، از شهرت بسیاری در ایران برخوردار می باشد. او جز معدود یوتیوبر های مشهوری است، که در ایران ساکن هستند. چرا که اغلب آن ها به دلایل مختلف کشور خود را ترک می کنند.

اینستاگرام حامی کی ام

حامی کی ام به دلیل سن کمی که دارد، رویه جداگانه ای را به نسبت دیگر یوتیوبر ها در دست گرفته است. این مرد جوان و خوش قیافه رشتی، در حال حاضر پیج اینستاگرام خود را نیز بسیار اکتیو کرده است و فعالیت او در این فضا نیز بسیار زیاد است. حامی کامران در اغلب شبکه های اجتماعی حضور داشته و با طرفدار های خود در حال ارتباط گیری است. این پسر جوان علاوه بر این که در یوتیوب دنبال کننده های بسیاری دارد، در فضای اینستاگرام نیز از شهرت بسیاری برخودار می باشد.

نام آیدی پیج اینستاگرام حامی Hamiikm می باشد. این نام به این دلیل گذاشته شده است، که قبل از او ایدی هایی با نامش تولید شده بوده اند. در نتیجه او مجبور شده است، تا کمی آیدی خود را تغییر دهد، تا بتواند اکانت بسازد. حامی گفته است، که تا به حال نمونه های دیگری را برای آیدی خود قرار داده است، اما بعد ها متوجه وجود صفحه ای با همان عنوان شده است. بر اساس ادعا های این مرد جوان، اغلب صفحه های موجود با نام او به صورت مرده و یا dead هستند. به شکلی که سازنده آن اکانت رمز ورود خود را فراموش کرده است و پیج بدون هیچ گونه استفاده ای مانده است.

ورزش مورد علاقه حامی کی ام یوتیوبر

حامی کی ام بار ها در ویدیو های مختلف خود اعلام کرده است، که علاقه بسیاری به ورزش های رزمی دارد. این پسر جوان بیش تر زمان خود را تا به حال صرف ورزش کرده است. او علاقه بسیاری به ورزش مهیج بوکس دارد و مدتی است، که کی اف سی را با جدیت دنبال می کند. البته او قصد ندارد، تا در زمینه ورزش های رزمی به درجات بالایی دست پیدا کند. اما از دیدن و یا تجربه آن ها لذت می برد. حامی با توجه به نسلی که در آن رشد کرده است، استایل و طرز فکر مشابهی داشته و همان ها را نیز دنبال می کند. حامی در ویدیو اخر خود اعلام کرده است، که به ورزش های استقامتی نیز بسیار علاقه مند است. برای مثال او به کراس فیت نیز علاقه بسیاری دارد.

یوتیوبر های مورد علاقه حامی km

حامی در میان یوتیوبر های مشهور در جهان، تعدادی را بسیار دوست دارد. این تعداد جز بهترین یوتیوبر های جهان می باشند. اغلب ویدیو هایی که در حال حاضر در یوتیوب فارسی موجود است، الهام گرفته از یوتیوبر های خارجی است. چرا که یوتیوب بسته به آن که قدمت بسیاری دارد، اما به دلیل خدمات بسیاری که عرضه می کند، یکی از بهترین گزینه برای نشر ویدیو می باشد. یکی از خدمات مهم در این زمینه را می توان کسب درآمد از طریق مشاهده ویدیو و تعداد بازخورد دانست. یوتیوبر های مشهور و مورد علاقه حامی :

 • کی اس آی
 • کو دی کو
 • نیکو آمیلانا
 • لوگن پاول
 • سایدمن
 • پیو دی پای
 • مستر بیست
 • دجی

حامی کی ام یوتیوبر چه موزیکی می پسندد؟

یکی از سوال هایی که بسیاری از طرفدار های حامی کی ام به دنبال آن هستند، سبک موسیقی و موزیکی است، که او گوش می دهد. حامی بر اساس گفته های خودش در زمینه موسیقی حساس نبوده و تمام سبک ها را گوش می دهد. این پسر جوان و اهل شمال کشور، بیش تر بر روی موزیک های رپ تمرکز دارد. اما نه به شکلی که به دیگر موسیقی های موجود اهمیت ندهد. حامی سبک های پاپ، جز، راک، کلاسیک و … را نیز می پسندد و از گوش کردن به آن ها لذت می برد.

بازی های مورد علاقه این یوتیوبر

حامی کی ام چندی پیش ادعا کرده بود، که بازی مورد علاقه او کال آف دیوتی می باشد. البته این ادعا اشتباه نبود. چرا که او زمان زیادی از روز خود را به این بازی اختصاص می داد. اما از آن جایی که این بازی در حال حاضر آپدیت های بسیاری می دهد، حامی دیگر به ان علاقه ای ندارد. حامی در شرایط فعلی ترجیح می دهد، تا به بازی جی تی ای بپردازد و ورژن های مختلف آن را بازی کند. البته او به بازی های دیگر نیز می پردازد، اما جی تی ای در شرایط فعلی رتبه اول را دارد.

حامی گفته است، که در گذشته علاقه بسیاری به بازی های رقابتی داشته است. اما در حال حاضر از این ژانر بازی خسته شده است و علاقه ای به تجربه این چنین بازی ها ندارد. این پسر جوان و دهه هشتادی، در شرایط فعلی به بازی هایی با ژانر مخفی کاری بیش تر متمایل شده است. حامی در ویدیو معرفی خود گفته است، که سری بازی های اسپلینترسل را بسیار می پسندد و علاقه بسیار زیادی به تجربه دوباره آن ها دارد. با توجه به علاقه شما به این مقاله، پیشنهاد می کنیم مقاله علی بیگزموگ را هم بخوانید.

تعداد سابسکرایب های حامی کی ام چقدر است؟

تعداد سابسکرایب ها و دنبال کننده های حامی کی ام در حدود 21 هزار نفر می باشد. این پسر جوان ایرانی ویدیو های پر بازدیدی دارد و بسیاری از طرفدار های او ویدیو هایش را در اینستاگرام و به صورت تیکه تیکه مشاهده می کنند. اغلب ویدیو هایی که در کانال یوتیوب حامی منتشر می شود، بیش تر از تعداد سابسکرایب های او دیده می شوند و این نشان می دهد، که تعداد مخاطبان این پسر جوان بسیار بیش تر از 21 هزار نفر می باشد.

حامی کی ام و آروین شو

حامی کی ام در میان یوتیوبر های مشهور ایرانی با دو نفر از آن ها بیش تر صمیمی می باشد. یکی از آن ها آروین شو می باشد . دیگری نیز فرشاد سایلنت است. این سه یوتیوبر که ارتباط بسیار خوبی با یک دیگر دارند، تا به حال کار ها و ویدیو های مشترک بسیار داشته اند. البته هر کدام از آن ها سبک های مخصوص به خود را دنبال می کنند و از لحاظ سنی نیز هیچ گونه شباهتی به یک دیگر ندارند. البته حامی از سنین کودکی یوتیوب را بسیار دنبال می کرده و یکی از مخاطبان جدی این اپ بوده است. حامی قبل از آن که وارد یوتیوب شود، در آپارات نیز ویدیو های بسیاری منتشر می کرده است. این پسر جوان ادیت تمام ویدیو های خود را به تنهایی انجام می دهد.

سوالات متداول

 1. حامی کی ام متولد چه سالی است؟

  حامی کی ام در روز بیست و سوم مرداد ماه سال 1380 هجری شمسی زاده شده است.

 2. نام اصلی حامی کی ام چه می باشد؟

  نام اصلی این یوتیوبر جوان، سید احمد کامران می باشد.

 3. حامی کی ام متولد چه شهری است؟

  حامی کی ام در شهر رشت زاده شده است.

 4. آیدی اینستاگرام حامی کی ام چیست؟

  آیدی اینستاگرام حامی کی ام، Hamiikm است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0