خداحافظی سعید معروف از تیم ملی واقعیت دارد؟ بررسی دلایل این تصمیم

0 دیدگاه

سعید معروف یکی از بازیکنان شناخته شده بین علاقه مندان به شرط بندی روی والیبال است و همچنین کاپیتانی تیم ملی والیبال ایران را هم در دست داشته اما مدتی است که از تیم ملی والیبال ایران و کاپیتانی تیم ملی خداحافظی کرده است که البته از خداحافظی سعید معروف مدت زیادی و نمی گذرد زیرا امروز در نیمه اول سال 2021 و یا به عبارتی ۳ اوت ۲۰۲۱ خداحافظی اش را در پیج پابلیک اینستاگرامش به صورت غیررسمی منتشر کرد. این بازیکن والیبال مطرح ایرانی افتخارات بسیار زیادی برای تیم ملی ایران ثبت کرد و همچنین قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۹ شد، او مدال های زیادی را به دست آورده است که طی چند سال اخیر مدال برنز جام قهرمانان بزرگ جهان در سال ۲۰۱۷ و مدال طلا بازی‌ های آسیایی در سال ۲۰۱۸ را به نام خودش ثبت کرد و جز پر افتخار ترین بازیکنان والیبال تیم ملی ایران می باشد.

ماجرای خداحافظی سعید معروف چه بود؟

ماجرای خداحافظی سعید معروف چه بود؟

سعید معروف به عنوان بهترین پاسور تیم ملی والیبال ایران شناخته شده است و او همراه با تیم ایران برای مسابقات المپیک به توکیو رفت اما بعد از حذف تیم ملی ایران از مسابقات خبر هایی در رابطه با خداحافظی سعید معروف زمزمه می شد ماجرا کناره گیری سعید معروف از این قرار می باشد که این کاپیتان باتجربه والیبال ایران عازم قاره جدید یا به عبارتی ینگه دنیا شد و بعد از این که از مسابقات المپیک حذف شدند تصمیم گرفت که به تهران برنگردد و همچنین برای تعطیلات به کشور آمریکا رفت و مدتی هیچ خبری از او نبود و در هیچ رسانه ای با این بازیکن معروف مصاحبه ای صورت نگرفت آیا او در تیم ملی والیبال ایران می ماند؟ یا می رود؟ اما بعد از مدتی در پیج اینستاگرامش با تیم ملی ایران خداحافظی کرد و دلایل آن را بازگو نکرد.

دلیل خداحافظی سعید معروف

هنوز دلیل خداحافظی سعید معروف مشخص نمی باشد عده ای بر این باور اند زمانی که تیم ملی والیبال ایران از المپیک حذف شد سعید معروف تصمیم به کناره گیری از این تیم را گرفت! اما نمی توان این را دلیل کناره گیری سعید معروف دانست زیرا خودش هنوز هیچ صحبتی در این باره نکرده است و در پست اینستاگرام اش بیان کرده است که خودش به زودی دلیل کناره گیری اش را از تیم ملی والیبال ایران خواهد گفت پس تا زمانی که این بازیکن معروف والیبال ایرانی صحبتی نکند نمی‌ توان دلیل خداحافظی سعید معروف را با اطمینان و منبع موثق در فضای مجازی منتشر کرد.

عکس های خداحافظی سعید معروف

هنوز از خداحافظی سعید معروف ۲۴ ساعت هم نگذشته است و او امروز در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۰ طی انتشار یک پست در اینستاگرامش به صورت غیر رسمی از تیم ملی والیبال ایران کناره گیری کرد و یک عکس از مسابقات المپیک را شیر کرد و در کپشن پست از تمامی هواداران و طرفدارانش معذرت خواهی کرد و در نهایت کناره گیری اش را اعلام کرد در پایان کپشن هم اعلام کرد که به زودی دلیل کناره گیری اش از تیم ملی والیبال ایران را خواهد گفت و همچنین از هوادارانش و دیگر مردم ایران خواست که او را مورد قضاوت غلط قرار ندهند پس می توان گفت که فقط یک عکس از خداحافظی وی در فضای مجازی موجود است.

نظر مردم درباره خداحافظی سعید معروف

۵ ساعت از خداحافظی سعید معروف می گذرد و هنوز عده زیادی از مردم اطلاع ندارند که سعید معروف از تیم ملی والیبال ایران کناره گیری کرده است پس صحبت‌ های زیادی درباره این خداحافظی روانه فضای مجازی نشده است اما عده ای از هوادارانش معتقدند که سعید معروف به دلیل حذف تیم ملی والیبال ایران از المپیک تصمیم به کناره گیری گرفته است که البته نمی توان روی حدس و گمان های مردم حساب باز کرد و تا زمانی که سعید معروف دلیل کناره گیری اش را در پیج اینستاگرامش بیان نکند نظرات و حرف های مردم و هوادارانش قابل اعتماد نیست.

کلیپ گزارش خداحافظی سعید معروف

هنوز چند ساعت از خداحافظی سعید معروف نگذشته پس طبیعی است که خبر ها و شایعه های زیادی در رابطه با خداحافظی اش صورت گیرد او فقط یک پست با عکس خودش همراه با کپشن خداحافظی اش از تیم ملی ایران را منتشر کرد و حتی علت این خداحافظی تلخ را هم بیان نکرد پس خبر هایی در رابطه با کلیپ گزارش خداحافظی سعید معروف و یا علت خداحافظی او کاملاً دروغ می باشد و جز حواشی این بازیکن معروف والیبال ایران است که باید این خبر ها را نادیده گرفت و منتظر خبر موثق از پیج اصلی اینستاگرام خود این بازیکن باشیم.

خداحافظی سعید معروف بعد از بازی های المپیک

عده ای از از مردم بر این باورند که سعید معروف به دلیل حذف تیم ملی والیبال ایران از المپیک تصمیم به خداحافظی گرفته است که البته تمامی این صحبت ها بر پایه حدس و گمان و نظرات مردم می باشد پس نمی توان این را دلیل منطقی خداحافظی او دانست اما تا حدودی این دلیل قانع کننده می باشد! زیرا بلافاصله بعد حذف تیم از المپیک سعید معروف تصمیم به سفر به آمریکا گرفت و دیگر به تهران بازنگشت پس تا حدودی می توان دلیل خداحافظی اش را حذف تیم ملی از المپیک دانست.

خداحافظی سعید معروف از بازی های ملی

امروز در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۱۴۰۰ خداحافظی کاپیتان تیم ملی والیبال ایران تمامی علاقه مندان به ورزش والیبال را شوکه کرد زیرا سعید معروف از محبوبیت بسیاری در بین ایرانیان برخوردار است به همین خاطر خداحافظی این بازیکن معروف ایرانی بسیار خبر ساز شد و تمامی مردم ایران از این خداحافظی باخبر شدند زیرا سعید معروف در اینستاگرامش حدود ۵ ساعت پیش خبر خداحافظی اش را از تیم ملی ایران اعلام کرد و هنوز دلیلش را به گفته است!

جایگزین معروف چه کسی خواهد بود؟

همانطور که پیداست تیم ملی والیبال ایران از بازیکنان بسیار حرفه ای و با تجربه ای برخوردار است اما سعید معروف از بین تمامی این بازیکنان برتر بوده به همین خاطر لقب کاپیتانی را به این پاسور حرفه ای داده‌ اند اما امروز که این پاسور و بازیکن با تجربه تیم ملی ایران خداحافظی اش را در پیج اینستاگرامش اعلام کرد طبیعی است که به دنبال کاپیتان و جایگزین برای تیم ملی باشند اما با جرات می توان گفت که هیچ کس نمی تواند جایگزین کاپیتان خوش اخلاق و معروف ایرانی شود پس در حال حاضر شخص خاصی برای جایگزین شدن این بازیکن وجود ندارد!

واکنش سرمربی والیبال به کناره گیری معروف چه بود؟

همانطور که در اول مقاله بیان کردیم سعید معروف یکی از بهترین پاسور های تیم ملی ایران و یا حتی به عنوان بهترین پاسور آسیا شناخته شده است، با جرات می توان گفت خبر کناره گیری این بازیکن تیم ملی ایران برای همه مردم همچنین سرمربی والیبال ایران تلخ و ناراحت کننده می باشد زیرا یکی از از مهم ترین و حرفه ای ترین ستون های بازی کناره گیری کرده است پس می‌توان گفت که برای سرمربی و دیگر بازیکنان تیم بسیار سخت می باشد که البته سرمربی تیم ملی تا کنون هیچ واکنشی نسبت به خداحافظی این بازیکن نداشته است و ممکن است در آینده ری اکشن نسبت به کناره گیری سعید معروف نشان دهد.

از هم پاشیدگی تیم ایران بعد از رفتن این پاسور

قطعاً با کناره گیری سعید معروف از تیم ملی والیبال، تیم ایران سر پا خواهد ماند و به بازی هایش ادامه خواهد داد اما ممکن است مثل قبل جز تیم های برتر آسیا نباشد که این قضیه بسیار تلخ و و غم انگیز می باشد.

بازنشستگی کاپیتان والیبال ایران بعد از چند سال بود؟

سعید معروف ، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ، سرانجام پس از ۱۴ سال حضور از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد. سعید معروف در دوران فعالیت خود در تیم ملی افتخارات زیادی را به دست آورد که می توان به دو مدال طلا بازی های آسیایی، دو قهرمانی آسیا و دو قهرمانی جام کنفدراسیون های آسیا اشاره کرد. آخرین تورنومنت وی در تیم ملی مسابقات المپیک توکیو ۲۰۲۰ بود که بعد از حذف مقابل ژاپن، کاپیتان تیم ملی تصمیم به خداحافظی از بازی های ملی گرفت.

گفتنی است علاوه بر افتخارات تیمی، کوله باری از افتخارات فردی نیز در کارنامه ملی سعید معروف به چشم می خورد که از جمله آن ها می توان به بهترین پاسور در مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۴ و دو عنوان بهترین پاسور در مسابقات آسیا و عنوان ارزشمند ترین بازیکن این تورنومنت در سال ۲۰۱۳ و همچنین قرار گرفتن در لیست ۲۰ ورزشکار برتر آسیا در سال ۲۰۱۶ اشاره کرد.

سوالات متداول

 1. پاسور های معروف تیم ملی والیبال ایران کیست؟

  سعید معروف.

 2. دلیل کناره گیری سعید معروف از تیم ملی ایران چیست؟

  او هنوز علت کناره گیری اش را نگفته است.

 3. سعید معروف چند سال در تیم ملی والیبال ایران بازی کرده است؟

  این پاسور معروف آسیا تجربه ۱۴ سال بازی در تیم ملی والیبال ایران را داشته است.

 4. سعید معروف در حوزه فردی چه افتخاراتی را برای خودش رقم زده است؟

  گفتنی است علاوه بر افتخارات تیمی، کوله باری از افتخارات فردی نیز در کارنامه ملی سعید معروف به چشم می خورد که از جمله آن ها می توان به بهترین پاسور در مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۴ و دو عنوان بهترین پاسور در مسابقات آسیا و عنوان ارزشمند ترین بازیکن این تورنومنت در سال ۲۰۱۳ و همچنین قرار گرفتن در لیست ۲۰ ورزشکار برتر آسیا در سال ۲۰۱۶ اشاره کرد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0