گوگوش (فائقه آتشین) لیست همسران و خاطرات او در ایران

0 دیدگاه

فائقه آتشین که نام هنری اش گوگوش می باشد قدیمی ترین خواننده ایران و بازیگر قبل از انقلاب اسلامی در کشور می باشد هنرمند محبوب با صدا و آهنگ های ماندگار که بعد از انقلاب اسلامی برای ادامه فعالیت هنری اش از ایران مهاجرت کرده است. گوگوش با اجرای آهنگ های شاد و غمگین بسیار در ذهن و قلب طرفدارانش رسوخ کرده است او علاقه مندان و طرفداران زیادی در ایران دارد که تمایل دارند از زندگی شخصی و حرفه ای این هنرمند محبوب بیشتر بدانند. سعی بر آن کردیم که اطلاعات مفید و جامع ای را از این خواننده در اختیار شما بگذاریم امیدواریم این مقاله که رضایت شما را به همراه داشته باشد.

گوگوش کیست؟

گوگوش کیست؟

فائقه آتشین که با نام هنری گوگوش شناخته می شود در ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۲۹ در محله سرچشمه تهران متولد شده است؛ او اکنون از خواننده های لس آنجلسی به حساب می آید. پدر او صابر آتشین از اهالی شهر سراب می باشد و نام مادرش نسرین آتشین می باشد. زمانی که گوگوش دوساله می شود پدر مادر او از یکدیگر جدا می شوند. نام گوگوش! یک نام پسرانه ارمنی است که در کودکی دایه اش او را با این نام صدا می زد که بعد ها گوگوش این نام را به عنوان نام هنری خود انتخاب کرد. گوگوش در اواخر سال ۱۳۵۷ پس از انقلاب اسلامی به ایالات متحده آمریکا می رود که بعد از مدتی کوتاه به ایران باز می گردد و هیچ فعالیت هنری در ایران انجام نمی دهد او بعد از گذشت مدتی در ایران دوباره تصمیم می گیرد که از ایران برود و در سال ۱۳۷۹ از ایران مهاجرت می کند و فعالیت هنری خود را در خارج از ایران دوباره از سر می گیرد او در همان سال ۱۳۷۹ هجری شمسی ۲۷ کنسرت در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی اجرا کرد و لقب شاه ماهی موسیقی دوباره بر سر زبان ها افتاد این لقب پیش از انقلاب اسلامی در دهه ۵۰ به گوگوش داده شده بود که او را شاه ماهی موسیقی ایران می نامیدند.

عکس های گوگوش را در کجا ببینیم؟

علاقمندان به این هنرمند که از خوانندگان قدیمی ایرانی می توانند برای دستیابی و دیدن عکس های او به صفحات اینترنتی مراجعه نمایند و با جستجوی نام این هنرمند در مرورگر گوگل عکس های او را مشاهده نمایند و همچنین می توانند مستقیما به پیج این هنرمند نامی و محبوب در اینستاگرام مراجعه کنند.

آدرس پیج اینستاگرام گوگوش چیست؟

طرفداران و دوستداران این خواننده ایرانی و بازیگر سال های قبل از انقلاب اسلامی می توانند با جستجوی نام گوگوش در قسمت جستجوی اینستاگرام به پیج او و فن پیج های طرفدارانش دست پیدا کنند و عکس ها و فیلم های این خواننده را مشاهده نمایند و به طور مستقیم در جریان اطلاعات مربوط به این خواننده قرار بگیرند و یا این که می توانند مستقیم به پیج او به نشانی googoosh مراجعه نمایند او در صفحه شخصی اش ۴/۴ میلیون فالوور دارد و تا کنون ۷۳۴ پست در پیج خود به اشتراک گذاشته است.

همسر این خواننده کیست؟

این خواننده نامی و چهره ماندگار و سرشناس هر چند که در زندگی حرفه ای خود بسیار موفق بوده است ولی در زندگی شخصی خود آنگونه که به نظر می رسد نتوانسته است موفق باشد و او تتاکنون چهار دفعه ازدواج کرده است که ازدواج های او بعد از چند سال زندگی منجر به طلاق می شده است. ازدواج اول او با محمود قربانی بوده است که در سال ۱۳۴۶ ازدواج کرده اند و در سال ۱۳۵۱ طلاق گرفته اند و گوگوش بعد از گذشت سه سال دوباره تصمیم به ازدواج با بهروز وثوق را می گیرد که عمر این زندگی مشترک بیشتر از یک سال نشد او در سال ۱۳۵۴ با بهروز وثوق ازدواج کرد و در سال ۱۳۵۵ از یکدیگر جدا شدند. گوگوش بعد از گذشت یک بار تصمیم به ازدواج برای سومین دفعه می گیرد او در سال ۵۶ با همایون مصداقی ازدواج می کند و این ازدواج هم در سال ۱۳۶۸ به طلاق ختم می شود و چهارمین دفعه او با مسعود کیمیایی در سال ۱۳۶۷ ازدواج می کند که ازدواج چهارم او هم نیز در سال ۱۳۸۲ برای چهارمین دفعه به طلاق ختم می شود.

چه حاشیه هایی برای گوگوش به وجود آمد؟

گوگوش خواننده ایرانی در زندگی خود داستان ها و ماجرا های خیلی زیادی داشته است که هم مربوط به زمان قبل انقلاب و هم مربوط به بعد انقلاب در کشورهای خارجی می باشد حاشیه هایی مربوط به ازدواج های متعددش و حاشیه های مختلف دیگر که از شهرت بالای او نشات می گیرد. علاقمندان برای این که بتوانند در جریان اطلاعات درست و دقیق از این خواننده قرار بگیرند بهتر است که به سایت های معتبر و یا پیج خود این خواننده رجوع کنند تا اطلاعات کذب و نادرست نشات گرفته از حاشیه ها در اختیارشان قرار نگیرد.

برترین آهنگ های گوگوش چه نام دارند؟

این خواننده مشهور و به نام ایرانی در طول فعالیت های هنری خود آهنگ های بسیار زیادی خوانده است که تعدادی از این آهنگ ها قدیمی می باشند و جزء آهنگ های نوستالژی محسوب می شود که افراد با این آهنگ ها خاطرات زیادی دارند.

آهنگ هجرت

شعر این آهنگ توسط شهریار قنبری و آهنگسازی و تنظیم آن را ناصر چشم آذر انجام داده است آهنگی بسیار دلنشین که به گفته موسیقی دانان یکی از شاهکارهای موسیقی ایران است.

آهنگ غریبه آشنا

آهنگ خاطره انگیز و بسیار زیبای غریبه آشنا که ترانه سرای آن اردلان سرفراز و آهنگساز آن حسن شماعی زاده که تنظیم آن توسط واروژان انجام شده است

آهنگ مرداب

یکی از آهنگ هایی که بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفت که ترانه سرای آن اردلان سرفراز و آهنگ ساز آن حسن شماعی زاده و تنظیم کننده آن واروژان بوده است.

آهنگ مخلوق

شاهکار دیگر گوگوش که مانند دیگر کارهایش بسیار پر مخاطب است که ترانه سرای آن منصور تهرانی و آهنگساز آن حسن شماعی زاده و تنظیم کننده آن منوچهر چشم آذر می باشد.

آهنگ باور کن

آهنگ زیبا و شنیدنی اثر به یادماندنی گوگوش که ترانه سرای آن ایرج جنتی عطایی و تنظیم کننده و آهنگساز آن واروژان بوده است.

شغل اصلی این خواننده چیست؟

این خواننده به نام و مشهور ایرانی قبل از انقلاب اسلامی علاوه بر هنر خوانندگی در حرفه بازیگری هم نیز فعالیت می کرد و در فیلم های زیاد و ماندگاری ایفای نقش کرده است او در حال حاضر به حرفه خوانندگی مشغول است و یک آکادمی هنری نیز دارد.

اولین آهنگ گوگوش چه نام داشت؟

گوگوش در فیلم های خود آهنک های زیادی را خوانده است ولی به صورت رسمی می توان گفت آهنگ هجرت اولین آهنک این خواننده ایرانی می باشد.

آیا گوگوش بیماری خاصی دارد؟

این خواننده محبوب و مشهور ایرانی در سلامت کامل به سر می برد و تمام اطلاعات مربوط به بیماری او کذب و شایعه می باشد.

بهترین آلبوم های گوگوش چه نام دارد؟

گوگوش آلبوم های زیادی منتشر کرده است چند نمونه از بهترین آلبوم های او همسفر، جاده، مرداب، کوه، کویر، زرتشت، دو ماهی، در امتداد شب می باشد.

درآمد گوگوش چقدر است؟

گوگوش از لحاظ مالی در وضعیت عالی قرار دارد و یک فرد ثروتمند محسوب می شود این گفته از منزل او در آمریکا و زندگی لاکچری او کاملا مشخص است. گوگوش به دلیل شهرت و محبوبیت بالایی که دارد توانسته است از برگزاری هر کنسرت خود مبالغ بالایی به دست بیاورد کنسرت های او معمولا با جمعیت بالای هزار نفر برگزار می گردد و این بخشی از درآمد او می باشد و درآمد هایی نیز از آکادمی اش و آهنگ هایش نیز به دست می آورد.

برای دانلود آهنگ های این خواننده به کجا مراجعه کنیم؟

علاقمندان و طرفداران این خواننده ایرانی می توانند برای دانلود آهنگ های او به سایت های معتبر در زمینه دانلود آهنگ مراجعه کنند و آهنگ های او را دانلود نمایند و به آنها گوش فرا دهند.

کنسرت های گوگوش

گوگوش خواننده قدیمی می باشد که آهنگ های قدیمی او بسیار خاطره انگیز است او در مکان های بسیار مشهور کنسرت برگزار کرده است مکان هایی مانند ایر کانادا سنتر در تورنتو واریکسون گلوب در استکلهم و هالیوود بول در لس آنجلس و رویال آلبرت هال در لندن علاوه بر این مکان ها او کنسرت های بسیاری در دبی، امارات برگزار کرده است که تعداد تماشاچیان این کنسرت ها بیش از ۱۲ هزار نفر می باشند که این تعداد فارسی زبانانی هستند که از نقاط مختلف به دبی مسافرت می کنند که در کنسرت او شرکت کنند. قیمت بلیط کنسرت های گوگوش از ۹۵ هزار تومان تا ۵۴۰ هزار تومان است که با توجه به این قیمت ها کنسرت های او از گرانترین کنسرت های دبی می باشد.

چرا گوگوش در ایران ماند؟

گوگوش بعد از انقلاب به ایران بازگشت و مدتی را در ایران ماند که عده ای معتقدند او به خاطر علاقه به وطنش در ایران مانده بود.

نوه گوگوش مدل شده است؟

نوه گوگوش مایا قربانی یکی از مدل های لاغر اندام صنعت مدلینگ می باشد.

سوالات متداول

 1. نام اصلی گوگوش چه می باشد؟

  نام او فائقه آتشین می باشد.

 2. گوگوش متولد چه سالی است؟

  او متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹ می باشد.

 3. او در زندگی شخصی اش چند ازدواج ناموفق داشته است؟

  او ۴ ازدواج ناموفق داشته است.

 4. او در سال ۱۳۷۹ چند کنسرت برگزار کرده است؟

  او در طی یک سوال ۲۷ کنسرت برگزار کرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0