دوست دختر جدید جرارد پیکه یا همان مادر گاوی بازیکن بارسلونا

0 دیدگاه

با ما همراه باشید تا با دوست دختر جرارد پیکه آشنا شویم و بررسی کنیم دلیل جدای پیکه از شکیرا که حواشی زیادی به همراه داشته است.

آشنایی با دوست دختر جرارد پیکه

نام او کلارا کیا مارتی می باشد. وی 23 سال دارد و در اسپانیا به دنیا آمده است. یکی از نکاتی که مورد توجه همه قرار گرفته این اختلاف سنی زیاد با پی که است که در ادامه به حواشی آن اشاره خواهیم کرد. کلارا در شرکت خصوصی پی که به نام کسموس در بخش روابط عمومی مشغول به کار می باشد. این دوختر جوان اخیرا با مدیر عامل خود و بازیکن معروف و پرحاشیه جرارد پیکه از فوتبالیست های پوکر باز وارد رابطه شده است. در ادامه این مقاله به حواشی این رابطه اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

عکس های دوست دختر جرارد پیکه
جرارد پیکه

عکس های دوست دختر جرارد پیکه

رابطه کلارا و پیکه زمانی جدی شد که عکس های این دو نفر در کنسرت دنی مارتین منتشر شد که در حال بوسیدن یک دیگر بودند. این عکس زمانی منتشر شد که شکیرا و پی که بایکدیگر تو رابطه بودند. به همین منظور شکیرا تصمیم گرفت از جرارد پس از 12 سال زندگی مشترک جدا شود. کاربران زیادی نسبت به عکس های دوست دختر جرارد پیکه واکنش نشان دادند و این کار پیکه را غیر اخلاقی دانستندند. تا کنون جرارد نسبت به این اتفاتقات واکنش خاصی نشان نداده است. البته این روزها تعداد عکس ها در حال افزایش است. یک سری عکس از پیکه و کلارک در یک کلاب منتشر شده است. تا کنون جرارد نسبت به این عکس ها هیچ گونه واکنش خاصی نشان نداده است.

دوستی کلارا با شکیرا

قبل از این که کلارا دوست دختر جرارد پیکه بشود چندین بار به خاطر مسائل کاری به خانه پیکه رفته بود. در طول این مدت توانسته بود با شکیرا دوست شود. حتی کاربران زیادی نسبت به این حواشی واکنش نشان دادند و کلارا را محکوم کردند. باید ببینیم رابطه پیکه و دوست دخترش در چه حد جدی خواهد بود. یک سری شایعه منتشر شده است که این دو نفر قصد دارند به زودی ازدواج کنند. قطعا این رابطه حواشی زیادی به همراه خودش خواهد داشت. در مقاله های بعد به این حواشی اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

  1. نام دوست دختر جرارد پیکه چی می باشد؟

    نام او کلارا کیا مارتی می باشد

  2. پیکه چگونه با کلارا آشنا شد؟

    کلارا از کارمندان جرارد در شرکت خصوصی اش می باشد.

  3. آیا شکیرا و کلارا در گذشته رابطه خاصی باهم داشتندند؟

    رابطه خاص که نه ولی بایکدیگر دوست شده بودند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0