افشاگری رابطه جیجی حدید و دیکاپریو + عکس های دو نفره آن ها

0 دیدگاه

مثل اینکه جیجی حدید و دیکاپریو رابطه جدیدی را شروع کرده اند. در این مقاله بررسی خواهیم کرد که آیا این موضوع حقیقت دارد یا نه؟ با ما همراه باشید.

آیا جیجی حدید و دیکاپریو با یکدیگر رابطه دارند؟

طبق مدارکی که منتشر شده است. لئوناردو دی کاپریو بازیگر معروف که در فیلم های مطرحی ایفا نقش کرده است با مدل معروف آمریکایی رابطه جدیدی را با یکدیگر شروع کرده اند. اما نکته ای که قابل ذکر است این که این دو نفر تا حالا به این رابطه هیچ گونه اشاره ای نکردند. لئو که اخیرا از نامزد قبل خود کامیلا مورونه به دلایل نا مشخص جدا شد. رابطه جدیدی را با این مدل معروف آغاز کرده است. با این که خیلی وقت نیست از رابطه جیجی حدید و دی کاپریو می گذرد ولی حواشی زیادی به وجود آمده است که در ادامه این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد.

آیا جیجی حدید و دیکاپریو با یکدیگر رابطه دارند؟

عکس های جیجی حدید و دیکاپریو

در تابستان امسال خبرهایی مبنی بر این که جیجی حدید یکی از مدل های آمریکایی و دیکاپریو یکدیگر را ملاقات کردند منتشر شد. اما تا زمانی که عکس های این دو سلبریتی منتشر نشده بود کسی این خبررا باور نمی کرد. زیرا دی کاپریو اخیرا از همسر قبلی خود جدا شده بود و رابطه جدید او موضوع ای دور از انتظار بود. اما وقتی عکس جیجی حدید و دی کاپریو در یک قایق تفریحی خصوصی منتشر شد به خیلی از ابهامات پاسخ داده شد. در همان روزها چندین عکس دیگر از این دو سلبریتی در سواحل جنوبی فرانسه منتشر شد. هر چند که نه دیکاپریو و نه حدید نسبت به این عکس های جنجالی هیچ واکنشی نشان ندادند. در این عکس ها به راحتی می توان متوجه شد که حدید و دیکاپریو با یکدیگر در رابطه هستند.

حواشی بین جیجی حدید و لئو دی کاپریو

سوالات زیادی در مورد رابطه جیجی حدید و دیکاپریو از بهترین بازیگران هالیوود وجود دارد که خیلی از مخاطبان و خبرنگاران به دنبال پاسخ آن هستند. یک نکته مهم که در این رابطه و رابطه های قبل لئو دیده می شود. اختلاف سنی حداقل 20 ساله او با نامزدهای قبلش می باشد. او از حدید نزدیک 21 سال بزرگتر است. کاربران زیادی از این موضوع نقد کردند. باید در ادامه ببینیم آیا این دو نفر وارد یک رابطه جدی خواهند شد یا نه؟ در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. لئو دیکاپریو از جیجی حدید چند سال بزرگتر است؟

    دیکاپریو تقریبا 21 سال از حدید بزرگتر می باشد.

  2. آیا مدرکی برای اثبات رابطه داشتن جیجی حدید و دیکاپریو وجود دارد؟

    بله عکس هایی از این دو نفر در یک قایق خصوصی منتشر شده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0