بهترین آهنگ های جیدال به همراه بیوگرافی و حواشی او و دوست دخترش

0 دیدگاه

جیدال یکی از رپرهای نسل دوم می باشد که مدتی میزان فعالیت های خود را در اینستاگرام و یوتیوب بالا برده است. به دنبال آن این چنین میزان محبوبیت و شهرت خود را در میان طرفدارانش بیشتر نموده است و این چنین توانسته هم اکنون در زمره خوانندگان نو پا و با استعداد ایرانی به شمار آید. این ایرانی تا کنون کنسرت های زیادی برگزار نکرده است اما به میزان شهرت خود همچنان افزوده است و دارد به رشد و پیشرفت خود اهمیت می دهد.

جیدال هم اکنون زندگی لاکچری و خوبی برای خود فراهم ساخته و بسیاری از افراد کنجکاوند که چگونه او تا کنون این مسیر را با انگیزه طی نموده است. پس پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این خواننده و پاسخ به سوالاتتان در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در این زمینه در اختیارتان بگذاریم.

 • برای ورود به سایت سیجل می توانید از این لینک نهایت استفاده را داشته باشید.
سن علی جیدال چقدر است؟

بیوگرافی علی جیدال

برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمده است که علی جیدال کیست؟ یا این خواننده هم اکنون در چه کشوری زندگی می کند یا برای آن ها سوال است که او در مسیر خوانندگی تا این لحظه چه سختی هایی را پشت سر گذاشته است. به همین خاطر است که ترجیح می دهیم که در ادامه درباره این خواننده اطلاعات کامل و جامعی را در اختیارتان بگذاریم و شما را با او آشنا کنیم تا اگر شما نیز از فن ها و طرفداران این هنرمند هستید، آگاهی خود را نسبت به او بالا ببرید.

علی قنی نژاد که با لقب جی دال هم اکنون در حال فعالیت در عرصه خوانندگی می باشد، اهل ایران است و با وجود آن که متولد سال ۱۳۷۰ می باشد اما توانسته در مسیر خوانندگی موفقیت های بسیار خوب و زیادی به دست آورد و این چنین پیشرفت خود را به طور نسبی بالا ببرد. به همین خاطر است که او آثار خوب و با کیفیتی هم اکنون منتشر می نماید و با بازخورد های زیادی نیز همراه بوده است.

او در تاریخ ۲۰ ام بهمن ماه در سال ۱۳۷۰ و در شهر تهران متولد شده است و مادر او از خوانندگان موفق و از استادان آواز به شمار می آید و به نواختن دو ساز دف و سه تار نیز تسلط کامل دارد. او دوران دبیرستان خود را با موفقیت در رشته ریاضی و فیزیک به پایان رساند و به گفته خودش از انجام این کار پشیمان است زیرا علاقه او در این رشته نبوده و به صورت قلبی به رشته هنر علاقه نشان داده است. او تحصیلات دانشگاهی خود را اما در رشته تئاتر در کشور فرانسه به پایان رسانده است.

اولین و پر جنجال ترین آلبوم این خواننده، آلبوم آمد و رفت می باشد و تنها حاوی ۶ آهنگ بود که او به تنهایی آن را منتشر نمود و او با انتشار این آلبوم به یکباره در میان علاقه مندان موسیقی به شهرت رسید. او در بهار سال ۱۳۹۴ دومین آلبوم خود را منتشر نمود و نام آن ۷۰ بود و شامل ۱۳ آهنگ بود. این آثار همه از جذابیت بسیار زیادی برخوردار بودند و واکنش های همه طرفداران او به این آهنگ ها و آلبوم های او بسیار مثبت بود.

اینستاگرام علی جیدال چیست؟

علی جیدال اینستا بسیار فعالی دارد اما برای دنبال کردن او در این شبکه مجازی پیشنهاد می کنیم که یوتیوب او را در اولویت قرار دهید زیرا فعالیت های گسترده ای از او در این شبکه مجازی مشاهده خواهید کرد. آیدی اینستاگرامی او g.daal می باشد و او هم اکنون در این شبکه مجازی فعالیت های زیاد و چشمگیری را به نمایش گذاشته است و هم اکنون می توان با کمک این آیدی فعالیت های او را نظاره نمود. او در این شبکه مجازی بیش از ۶۶۰ هزار نفر دنبال کننده و فالوور دارد که این افراد در مرور زمان به پیج او ملحق شده اند و فعالیت های او را نظاره نموده اند. او ۱۷۸ نفر را در این شبکه مجازی دنبال کرده است.

اینستاگرام هم اکنون راهی برای دنبال کردن همه سلبریتی ها و افراد مشهور در سراسر جهان می باشد و اگر بتوان همه افراد فعال در این شبکه مجازی را دنبال نمایید متوجه می شوید که میلیون ها کاربر هم اکنون در این شبکه مجازی در حال فعالیت در این شبکه مجازی می باشند و تعداد این افراد به قدری زیاد است که اینستاگرام محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و این افراد از طریق فعالیت در اینستاگرام به یک باره شهرت دو چندانی پیدا کرده اند. به عنوان مثال جی دال توانسته شهرت و محبوبیت چندین برابری در این شبکه مجازی به دست آورد و او هم اکنون نیز زندگی خود را در این شبکه مجازی با دنبال کنندگان و فالوور های خود به اشتراک می گذارد.

یوتیوب علی جیدال

یوتیوب علی جی دال از راه های بسیار زیادی به شهرت و موقعیت کنونی دست پیدا کرده است. به عنوان مثال این خواننده به قدری در یوتیوب فعال است که همیشه کلیپ های او بازدید چند هزار نفری پیدا می کند و از این رو همه بر این باورند که او همه تلاش خود را انجام می دهد تا چنل او بازدید بسیار زیادی پیدا کند و افراد زیادی او را در این شبکه مجازی و پلتفرم محبوب دنبال کنند. به خاطر تلاش های بی وقفه او است که هم اکنون یوتیوب او محبوب است و تعداد سابسکرایب های چنل یوتیوبی او رو به افزایش است. کیفیت ویدیو ها و کلیپ های او در چنل یوتیوبی اش به قدری زیاد است که می توان او را برای احترامی که برای چشم مخاطبان خود قائل است، ستود.

هم اکنون شما می توانید با دنبال کردن و سابسکرایب کردن پیج یوتیوبی او، این هنرمند را حمایت کنید و از طریق حمایت کردن پیج او در اینستاگرام و یوتیوب به افزایش درآمد او کمک نمایید. زیرا همان طور که می دانید این یوتیوبر و خواننده محبوب چندان کنسرتی برگزار نمی کند و تنها منبع درآمدی این هنرمند فعالیت او در یوتیوب و اینستاگرام می باشد و یوتیوب با بالا رفتن تعداد دنبال کننده ها و سابسکرایبر های این هنرمند به او درآمد بیشتری می دهد و برای او این چنین میزان درآمد چشم گیری تعلق پیدا می کند.

عکس های علی جیدال را در کجا ببینیم؟

هم اکنون مجموعه عکس های زیاد و کاملی از این سلبریتی در پیج های اینستاگرامی فن ها و طرفداران این خواننده در دسترس است و همچنین میزان عکس های خوب و چشمگیری از این هنرمند در اینستاگرام خود او و در یوتیوب او قابل مشاهده می باشد. با توجه به این توضیحات احتمالا متوجه شده اید که این هنرمند آلبوم کاملی از عکس های خود را به صورت روزانه در پیج اینستاگرامی اش منتشر می کند و شما می توانید از این طریق او را دنبال کنید و از فعالیت های او در اینستاگرام که به صورت انتشار عکس و فیلم می باشد دیدن نمایید.

انتشار عکس های او در اینستاگرام، با سگ محبوبش و همچنین با اعضای بند و گروه پایدار ( یکی از بهترین گروه های رپ فارسی) می باشد و مدتی پیش نیز او عکس هایی از خود در کنار دوست دخترش نیز منتشر نمود و این چنین تعداد دنبال کننده های خود را بالا برد و موفق شد که از میزان محبوبیت خود نزد طرفدارانش نکاهد. زیرا مدتی فعالیت های او در عرصه خوانندگی کاهش پیدا کرد و بعد از مدتی طرفداران او فعالیت چندانی نیز از او در اینستاگرام مشاهده نکردند. انتشار عکس های او در اینستاگرام اما باعث شد که بار دیگر طرفدارانش رضایت خود را از این خواننده اعلام نمایند.

فری استایل جدید علی جیدال

با توجه به آن که تا کنون اطلاعات کاملی از این خواننده به دست آورده اید و نسبت به این خواننده دانسته ها و آگاهی خود را افزایش داده اید، به احتمال زیاد عکس های او را نیز مشاهده کرده اید و می دانید که او تیپ و استایل کاملا لش و راحتی دارد و فری استایل او همیشه مورد توجه قرار گرفته است. این خواننده کار های بسیار زیبا و خوبی منتشر نموده است و این چنین افرادی که کار های او را دنبال کرده اند کنجکاو بوده اند که ویدئو های بیشتری از او را مشاهده کنند. این چنین او همه تلاش خود را انجام داد تا بتواند تمام فری استایل های خود را به صورت عکس در قالب استوری و پست منتشر نماید.

دیس های علی جیدال

تمامی دیس های Gdaal همیشه مورد توجه قرار گرفته است و او چندان تا کنون به خوانندگان بسیار پر طرفدار که کیفیت کار های خوبی دارند دیس نداده است. این نشان از آن دارد که او قصد ندارد این چنین با ایجاد حاشیه و جنجال طرفداران و دنبال کنندگان خود را افزایش دهد. از جمله این دیس ها که طرفداران زیادی پیدا کرده است، می توان به دیس ترک او با نام آبی اشاره نماییم. این آهنگ، دیس ترک او به سامان ویلسون بوده است و گروه زد بازی با این ترک بسیار نقد شدند که اتفاقا بازخورد های بسیار خوبی نیز پیدا کرد.

زمانی که این دیس ترک منتشر شد طرفداران بسیار زیادی او را دنبال کردند و شنوندگان آن ابراز علاقه زیادی به آن نشان دادند ولی دسته ای از شنوندگان نسبت به این آهنگ اعتراضاتی نشان دادند و می خواستند از این طریق نشان دهند که همچنان گروه مورد علاقه خود یعنی زد بازی را دنبال می کنند و دوست ندارند که جی دال در دیس ترک این حجم از انتقاد را نشان دهند.

فیت های جیدال با چه افرادی بود؟

برای دنبال کردن تمامی آثار این خواننده پیشنهاد می کنیم که تمام آهنگ های این خواننده و گروه پایدار را گوش دهید زیرا او با این گروه و بند آثاری را به صورت مشترک منتشر نموده است و شما می توانید تمامی آثار او را که به صورت فیت منتشر نموده از طریق جستجو و سرچ در گوگل گوش دهید. تمامی آهنگ های این خواننده با آهنگسازی او ساخته و تولید شده است اما گروه پایدار در برخی از آهنگ های این خواننده به صورت فیت حضور پیدا کرده اند.

عرفان یکی از اعضا اصلی گروه پایدار است که تا کنون چند بار به این موضوع تاکید کرده است که قصد دارد با علی جی دال آثار مشترکی را منتشر نماید. فیت های او با این خواننده نیز از کیفیت خوبی برخوردار بوده و مورد توجه نیز قرار گرفته است. از نظر عرفان او مسیر بسیار روشن و خوبی پیش رو دارد و جیدال نیز با شنیدن این صحبت ها از علاقه خود به عرفان پایدار اشاره نموده است.

آهنگ های محبوب علی جیدال کدامند؟

این خواننده تا کنون آثار متعددی منتشر نموده است اما اگر بخواهیم به بهترین آثار او اشاره کنیم شاید بتوان آهنگ زیبای وحشی و شقایق اشاره نماییم. به هر حال تمامی این آثار مورد توجه طرفداران علی جی دال قرار گرفته و نمی توان از این آهنگ ها تنها به چند نمونه اثر اشاره کنیم. آهنگ های محبوب جیدال از آثاری است که در سبک رپ می توان به آن گوش داد و از شنیدن آن به وفور لذت برد و از شنیدن و گوش دادن به این آثار سیر نشد. در ادامه قصد داریم تعداد کمی از آثار این خواننده را معرفی نماییم و شما را با جزئیات این آثار آشنا کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

زیبای وحشی

زیبای وحشی نام یکی از آثار بسیار زیبا این خواننده می باشد که بسیاری از طرفداران موسیقی این آهنگ را گوش داده اند و نسبت به آن بازخورد های خوبی را نشان داده اند. این آهنگ از زیبایی بسیار زیادی برخوردار بود و در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. حتی این آهنگ به قدری مورد توجه قرار گرفت که افراد زیادی آینده درخشانی در برابر این خواننده مشاهده نمودند.

بنفش

بنفش از موزیک های شنیدنی و زیبا این خواننده می باشد که با مدگل آن را به صورت فیت منتشر نموده و از جذابیت های این آهنگ می توان به همخوانی این دو خواننده اشاره نماییم. برای آن که این آهنگ را دانلود کنید پیشنهاد می کنیم که به سایت های معتبر دانلود آهنگ مراجعه نمایید و یا از طریق اپ رادیو جوان به شنیدن آثار جیدال بپردازید.

میوه ممنوعه

میوه ممنوعه همانند اسم خفن و جذابش از شنیدنی ترین آثار این خواننده می باشد که هم اکنون برای شنیدن آن می توانید به اپ های مختلف مراجعه کنید و از پلتفرم هایی مانند یوتیوب و اینستاگرام و یا رادیو جوان این آثار را گوش دهید.

حاشیه های Gdaal در رابطه با چه موضوعاتی است؟

آهنگ زیبای وحشی جیدال و آهنگ بنفش جیدال‌ به تازگی منتشر شده است و این خواننده به قدری با انتشار این آهنگ ها برای خود جنجال به وجود آورد که بسیاری از افراد کنجکاو شدند بدانند جریان انتشار این آهنگ ها چه بوده است. او چندی پیش با انتشار این دو آهنگ افراد را به فکر فرو برد که مخاطب این آهنگ ها چه بوده است. به همین خاطر از او درباره این موضوع سوالاتی پرسیده شد. خوب است بدانید که او این آهنگ ها را بدون داشتن هیچ مخاطبی به انتشار در می آورد.

از حواشی دیگر این خواننده می توان به انتشار عکس های این خواننده در کنار دوست دختر سابقش اشاره نمود. افراد زیادی با شنیدن آثار او و مشاهده عکس های این خواننده منتظر شنیدن و جدی ساختن خبر رابطه او با این خواننده بوده اند. متاسفانه اما او با انتشار خبر کات نمودن رابطه اش با مدگل همه را مبهوت و متعجب ساخت.

بتل کوروش و علی جیدال چگونه بود؟

دانلود آهنگ سرنوشت از علی جیدال و کوروش وانتونز باعث شد که میان این دو خواننده کمی بحث و جدل به وجود آید و افراد را کنجکاو سازد که بدانند چرا میان این دو خواننده بحث و جدل به وجود آمده است. گروه و بند بسیار پر طرفدار پایدار و فعالیت های خوب این خواننده در این گروه همیشه طرفداران زیادی را به همراه داشت و بحث او با کوروش به قدری توسط طرفداران این خواننده حمایت شد که بعد از مدتی به سرعت به دست فراموشی سپرده شد.

سن علی جیدال چقدر است؟

عکس های جیدال و عرفان و عکس جیدال و خواهرش از جمله عکس هایی است که این خواننده تا کنون از خود در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر نموده است و برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمد که او چند سال دارد و چگونه تا کنون توانسته با این سن به موفقیت های کنونی خود دست پیدا کند. با توجه به این حواشی همه افراد کنجکاو شدند که درباره او اطلاعاتی را به دست آورند. او متولد ۲۰ ام مرداد ماه در سال ۱۳۷۰ متولد شده است و زاده شهر تهران است. او با آن که ۳۰ سال سن دارد اما مسیر موفقیت و پیشرفت خود را به سرعت پیدا کرده است.

دانلود آهنگ جدید عرفان و علی جیدال

برای کسب اطلاعات کامل درباره آهنگ های این خواننده و عرفان باید سرگذشت گروه پایدار را از ابتدا مطالعه نمود و درباره آن اطلاعات کاملی به دست آورد. اعضا این گروه به خاطر صمیمیتی که همیشه داشته اند به سرعت توانستند با هم پیشرفت کنند و مطابق خواسته و سلیقه طرفداران خود پیش بروند. برای دانلود آثار مشترک جی دال و عرفان پایدار پیشنهاد می کنیم که به چنل یوتیوبی یکی از این دو خواننده محبوب و پرطرفدار مراجعه نمایید.

رابطه علی جیدال و مدگال چگونه است؟

کلاب هاوس جیدال چندی پیش توسط طرفداران این خواننده دنبال شد و فالوور های او در این شبکه مجازی بخشی از صحبت های او را درباره مدگل شنیدند و او در این مصاحبه ها اعلام نمود که رابطه اش با مدگل به سرانجام نرسیده و آن ها قصد دارند که مدتی طولانی و یا برای همیشه از هم جدا باشند.

در رابطه با ازدواج آتوسا مدگل و این خواننده سوالاتی در ذهن طرفداران این خواننده به وجود آمده است اما جالب است بدانید که به قدری که در ذهن طرفداران این خواننده سوال به وجود آمده است؛ ذهن این خواننده و مدگل سمت و سوی ازدواج ندارد و آن ها همچنان می خواهند بدانند که سمت و سوی زندگی آن ها به چه سمتی است اما مدگل اعلام کرده که می خواهد در فکر پیشرفت و موفقیت های بیشتر باشد و قصد دارد که فعلا این مسیر را تنهایی طی نماید.

مصاحبه با Gdaal

برای دنبال کردن تمامی مصاحبه های این خواننده می توانید چنل یوتیوبی او را سابسکرایب کنید و بعد از آن تمامی فعالیت های این خواننده را دنبال کنید زیرا او کلیپ های کوتاهی را از مصاحبه های خود در شبکه های مجازی منتشر می کند و این چنین طرفداران خود و فن پیج هایش را از فعالیت هایش با خبر می سازد. مصاحبه های او بسیار جذاب است و از او در این مصاحبه ها سوالات خوبی پرسیده می شود که او به تمامی این مصاحبه ها پاسخ کاملی داده است. البته فن پیج های این خواننده ویدیو های کاملی از مصاحبه های این خواننده را در اینستاگرام نیز منتشر می کنند.

سوالات متداول

 1. جیدال کیست؟

  جی دال از خوانندگان محبوب سبک رپ است که از اعضای اصلی گروه پایدار معرفی شده و موفق شده است که این مدت اخیر فعالیت های خود را ارتقا دهد؛ او به عنوان خواننده مطرح ایرانی سطح فعالیت های خوبی را در آثار خود به مخاطبان خود ارائه دهد.

 2. همسر جیدال کیست؟

  همسر جیدال تا کنون به طور رسمی معرفی نشده است و گمان می کنیم که این خواننده ترجیح می دهد که در حال حاضر تنها باشد و زندگی خود را به تنهایی جلو ببرد؛ جیدال آن چنان به ارتقا و رشد خودش فکر می کند که فعلن قصد ازدواج ندارد و تا کنون اعلام نکرده است که متاهل شده است.

 3. رابطه مد گل و جیدال چگونه است؟

  رابطه این دو خواننده بسیاری از اوقات خوب و عاشقانه و بقیه اوقات نیز در جدایی به سر می برد اما این دو خواننده هم اکنون از هم جدا شده اند و به گفته خودشان دیگر نمی خواهند که به هم دیگر بازگردند.

 4. جیدال در چه گروهی فعالیت می کند؟

  جیدال هم اکنون در گروه پایدار در حال فعالیت می باشد و توانسته آثار بسیار خوبی را برای مخاطبین خود به اشتراک بگذارد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0