بیوگرافی گاربینیه موگوروزا تنیس باز معروف اسپانیایی

4 دیدگاه

گاربینیه موگوروزا نام یکی از تنیس بازان بسیار حرفه ای است که در اسپانیا متولد شده است و توانسته عناوین و افتخارات بسیاری به دست آورد. در این مطلب قصد معرفی این بازیکن را داشته و در مورد زندگی شخصی و فعالیت های او اطلاعاتی را بیان می کنیم.

اگر از علاقه مندان به شرط بندی تنیس باشید بدون شک مطالعه بیوگرافی این تینسور برای شما جذابیت خاصلی خواهد داشت. پس همراه ما باشید.

بررسی بیوگرافی گاربینیه موگوروزا

بررسی بیوگرافی گاربینیه موگوروزا

گاربینیه موگوروزا در تاریخ 8 اکتبر سال 1993 به دنیا آمده است و زادگاه او شهری در ونزوئلا است، اما هم اکنون او سوئیس را برای زندگی خود انتخاب کرده است. در واقع می توان گفت که او اصالتی اسپانیایی و ونزوئلایی دارد. او تا کنون توانسته است دو عنوان گرند اسلم را به دست آورد و در مسابقات تنیس آزاد فرانسه در سال 2016 و رقابت های ویمبلدون در سال 2017 قهرمان شود. مادر گاربینیه Scarlet Blanco می باشد که ونزوئلایی است و پدر او خوزه آنتونیو می باشد که در باسک متولد شده است.

آسیر و ایگور نام برادرهای بزرگ تر این بازیکن است که آن ها نیز تنیس بازان بسیار حرفه ای هستند که تابعیت اسپانیایی و ونزوئلایی دارند. گاربینیه موگوروزا بازی تنیس را از زمانی که سه ساله بود آغاز کرد و استعداد بالایی در این ورزش داشت. او در شش سالگی به همراه خانواده اش به اسپانیا مهاجرت کردند و او توانست به طور جدی تری تنیس را دنبال کند. او و برادرانش در آکادمی ای در اسپانیا که بوگوئرا نام داشت تمرینات حرفه ای تنیس را آغاز کردند.

برای دنبال کردن این قهرمان در اینستاگرام می توانید از لینک زیر کمک بگیرید :

همسر گاربینیه موگوروزا کیست؟

تا کنون اطلاعاتی در مورد همسر گاربینیه موگوروزا منتشر نشده است. این بازیکن تلاش کرده است که زندگی شخصی خود را وارد فضای مجازی نکند و حریم زندگی خود را شخصی نگه داشته است. بهتر است بدانید که قد گاربینیه موگوروزا 1 متر و 82 سانتی متر است.

مربی گاربینیه موگوروزا چه کسی است؟

گاربینیه موگوروزا از سال 2010 تا سال 2015 فعالیت های خود را تحت نظر آلخو مانسییدور انجام می داد و پس از آن همکاری خود را با این مربی قطع کرد. او در همان سال سام سومیک را به عنوان مربی خود استخدام کرد اما در سال 2019 همکاری خود را با این مربی نیز به اتمام رساند و از او جدا شد. در نوامبر سال 2019 بود که کونچیتا مارتینز به عنوان مربی گاربینیه معرفی شد و بهتر است بدانید که این مربی در سال 2017 یکی از مربیان گاربینیه بود و به او کمک کرد که در رقابت های ویمبلدون 2017 قهرمان شود.

گاربینیه موگوروزا چه جایزه ها و دستاوردهایی تا به امروز بدست آورده است؟

گاربینیه موگوروزا تا کنون در رقابت های بسیاری حضور داشته است و توانسته عناوین بسیاری به دست آورد. در سال 2021 بود که او توانست در رقابت های دبلیو تی ای حضور داشته باشد و به عنوان قهرمان انتخاب شود. گاربینیه توانسته است ده عنوان را در تور رقابت های دبلیو تی ای کسب کند و در سال 2015 در مسابقات ویمبلدون و در رقابت های تنیس آزاد استرالیا در سال 2020 نائب قهرمان شود.

او در بازی های المپیک ریو در سال 2016 و توکیو در سال 2020 به عنوان نماینده اسپانیا حضور داشت. سبک بازی گاربینیه موگوروزا تهاجمی است و در سال 2012 به دلیل سبک بازی خود و شکست دادن دو رقیب قدرت مند در تور دبلیو تی ای توانست به شهرت بالایی برسد. البته موگوروزا در بازی های دو نفره نیز افتخارات زیادی به دست آورده و مهارت بالایی در این نوع بازی ها دارد. بازی های گاربینیه موگوروزا در فضای مجازی و در سایت های ورزشی موجود است.

تنیس آزاد فرانسه در سال 2016

گاربینیه موگوروزا در آن سال 22 سال سن داشت و توانسته بود تا مرحله نیمه نهایی پیش برود. او در مرحله یک چهارم نهایی با یک تنیسور آمریکایی به نام شلبی راجرز مسابقه داد و دو بر صفر او را شکست داد. در مرحله یک هشتم نهایی هم توانست بر تنیسور بلغاری به نام سونتانا پیرونکووا پیروز شود و به مرحله نیمه نهایی برسد. او در نیمه نهایی با استوسوربه مسابقه داد و در نهایت توانست برنده این رقابت ها شود.

رقابت های تنیس در دبی در سال 2021

در سال 2021 او در تورنمنت های بسیاری حضور داشت که یکی از آن ها در دبی برگزار شد. او توانست با شکست دادن بازیکنی به نام آرینا سابالنکا به مرحله نیمه نهایی وارد شود. او در مرحله فینال توانست رقیب خود را که باربورا کریچیکووا نام دارد را در ست های متوالی و پشت سر هم شکست بدهد و به عنوان قهرمان این دوره از رقابت ها انتخاب شود.

بهترین بازی های گاربینیه موگوروزا با چه کسانی بوده است؟

گاربینیه موگوروزا هم مانند سایر تنیسورها، دارای رقیبان بسیار سر سختی می باشد که بازی کردن با آن ها تلاش بسیاری می خواهد. بسیاری از این بازی های سخت به عنوان برترین بازی های او شناخته می شوند. سرینا ویلیامز که یک تنیسور بسیار موفق است، یکی از رقیبان قدرت مند این بازیکن می باشد که تا کنون رقابت های بسیاری داشته اند که از آن ها به عنوان برترین رقابت های گاربینیه یاد می شود. برای مشاهده عکس گاربینیه موگوروزا می توان به اینترنت مراجعه کرد.

بررسی ثروت گاربینیه موگوروزا

گاربینیه مبلغ 870 هزار دلار در رقابت های خود جوایز نقدی کسب کرده است اما او به وسیله اسپانسرهای مالی خود توانست درآمد بسیار بالایی به دست آورد. از سال 2012 برند آدیداس تمامی پوشاک این بازیکن را فراهم می کرد و با همکاری با این برند گاربینیه موگوروزا ماهانه دستمزد بالایی را به دست می آورد. بابولات هم یک برند برای ساخت راکت است که با این بازیکن قرارداد بسته بود و از این طریق هم پول زیادی به حساب این بازیکن واریز می شد.

در سال 2014 هم او به عنوان سفیر برند مزدا انتخاب شد. رولکس، اویان، جگوار کارز، نیوآ، بیتز الکترونیک و غیره از سایر برندهایی بودند که گاربینیه با آن ها همکاری داشت. با توجه به این موضوع می توان حدس زد که این تنیسور توانسته است ثروت زیادی به دست آورد و درآمد بالایی داشته باشد.

نگاهی به حاشیه های این تنیسور

تا کنون حاشیه ای برای این بازیکن به وجود نیامده است و بیش تری شایعات مربوط به باخت ها و شکست های این بازیکن بوده است. او زندگی شخصی خود را از دید خبرگذاری ها دور نگه داشته است و این موضوع باعث شد که او بهانه ای برای ایجاد حواشی به دست پاپاراتزی ها ندهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید عبارت، حواشی گاربینیه موگوروزا را در اینترنت جست و جو نمایید.

آدرس اینستاگرام گاربینیه موگوروزا چیست؟

garbimuguruza@ آدرس دقیق صفحه این بازیکن در اینستاگرام است. او تا کنون 972 تصویر و ویدئو را در این صفحه پست کرده است و توانسته تعداد 855 هزار دنبال کننده به دست آورد. می توانید وارد پیج این تنیسور شده و به تعداد دنبال کننده های اضافه شوید و از فعالیت های او مطلع شوید. گاربینیه موگوروزا تنیس را بسیار دوست دارد و ویدئوهای بسیاری از این ورزش را در صفحه خود منتشر کرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0