گروه گمبرون را چقدر می شناسید؟ بیوگرافی اعضا و بهترین آهنگ ها

3 دیدگاه

گمبرون یکی از گروه های رپی است که امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. این گروه با فیت های فوق العاده ای که داشته توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. باید بدانید اصالت تمام رپرهای نسل چهار این گروه جنوبی هستند.

چرسی و یانگ صادن در گروه گمبرون هستند؟

چرسی و یانگ صادن در گروه گمبرون هستند؟

مدتی قبل برخی از رپرهای جنوبی همچون چرسی، آرش و یانگ صادن یک گروه موسیقی رپ به نام گروه گمبرون را راه اندازی کردند. این گروه پس از مدت کوتاهی به دلیل سبک خاصی که دارد توانست جایگاه خوبی را از آن خود کند. حال این موضوع را هم باید افزود در حال حاضر چرسی و یانگ صادن هنوز هم در گروه رپ گمبرون مشغول به فعالیت هستند. آن ها با همکاری یکدیگر در گروه توانسته اند آثار فوق العاده‌ ای را ضبط و منتشر کنند که با انتشار این آثار به میزان شهرت و معروفیت خود نیز افزوده اند.

معروف ترین آلبوم های گروه گمبرون کدامند؟

این گروه تا به اکنون آلبوم های بسیاری را برای هواداران منتشر کردند که هر یک از این آلبوم ها توانست در اوج قرار گیرد و افراد بسیاری را به سمت خود جذب کند.

فری استایل های گروه گمبرون

در ابتدا در رابطه با فری استایل بهتر است بدانید که فری‌ استایل نوعی بداهه‌ خوانی است که در آن اشعار بی هیچ ساختار و هدف به خصوصی خوانده می‌ شوند. حال این موضوع را هم باید افزود که اعضای این گروه رپ توانایی و استعداد بسیار خوبی در فری استایل دارند. حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده فری استایل‌ های این گروه بپردازید، پیشنهاد می کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو نمایید. به این گونه با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد. هم چنین ناگفته نماند که در اینترنت می‌ توانید به جستجوی اهنگ های گروه گمبرون و دانلود آهنگ گروه گمبرون نیز بپردازید.

بهترین آهنگ های گروه گمبرون کدامند؟

این گروه آهنگ های بسیاری خوانده اند که هر یک توانسته به نوعی جذاب باشد و مورد توجه افراد قرار گیرد. در ادامه به بهترین آهنگ های این خواننده می پردازیم.

بعد از مرگ

یکی از آهنگ هایی که توسط این خواننده خوانده شد آهنگ بعد از مرگ نام دارد که این آهنگ روی سایت های متعدد با دو کیفیت 128 و 360  قرار گرفته و شما می توانید به راحتی به آن ها دست یابید.

G’s walk

آهنگ G’s walk نیز یکی دیگر از آهنگ های این گروه می باشد که توانسته افراد بسیاری را به سمت خود جذب کند. این آهنگ نیز توسط یکی از اعضا گمبرون خوانده شد.

دختر

آهنگ دختر نیز یکی دیگر از آهنگ های این گروه می باشد که در کنسرت های متعدد خوانده شد و افراد را به خود جذب کرد.

من یه چی دیگم

این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های این گروه می باشد که در کنسرت های متعدد خوانده شد و روز به روز به هواداران خود می افزود.

پیج اینستاگرام اعضای گروه گمبرون چیست؟

اگر شما علاقه مند هستید تا به پیج اینستاگرام این گروه دست یابید می توانید نام هر یک از اعضا گروه را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی به پیج آن ها دست یابید. این افراد در اینستاگرام پست های بسیاری را برای هواداران به اشتراک می گذارند و هر یک از این پست ها شامل عکس و کلیپ هایی می شود که آن ها در کنسرت هایشان گرفته اند. این افراد در این پلتفرم بیش از یک میلیون هوادار دارند و توانسته اند از این طریق با افراد ارتباط داشته باشند.

عکس گروه گمبرون را در کجا مشاهده کنیم؟

شما می توانید نام این گروه را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به راحتی از سایت های متعدد به تصاویر این افراد دست یابید. یک راه دیگر برای مشاهده تصاویر این گروه از طریق شبکه های مجازی نظیر اینستاگرام می باشد. این افراد در پیج خود تصاویر و کلیپ های بسیاری از گروه و خودشان گرفته اند که هر یک از آن ها لایک و کامنت بسیاری دریافت کرده اند.

گروه گمبرون چه حاشیه هایی داشته است؟

می توان گفت این گروه حاشیه آن چنانی ندارند اما باز هم بی حاشیه نیستند. یکی از حاشیه ها آن ها در رابطه با غیبت چند ساله شان بود چرا که آن ها سال ها هیچ اجرایی نداشتند و بسیاری از افراد گفتند آن ها مجوز خواندن ندارند و شایعه های بسیاری از این قبیل برای آن ها ایجاد شد که هیچ کدام پایه و اساس نداشت.

کنسرت های گمبرون

این گروه مدتی کنسرت برگزار نکردند و هر کدام از اعضا مشغول تحصیل یا مطالعاتی در رابطه با موسیقی بودند و به همین علت هیچ خبری از آن ها نبود تا این که بعد از سیزده سال با اعضا جدید روی صحنه آمدند و همه را شگفت زده کردند. اگر شما علاقه مند بودید تا کلیپ این کنسرت را ببینید می تواندی نام این کتسرت را در مرورگر وارد کنید و از طریق سرویس هایی نظیر آپارات و یوتیوب این کلیپ ها را تماشا کنید.

درآمد گروه گمبرون چقدر است؟

درآمد این گروه از طریق آهنگ هایی که خوانده می شود و آن ها را برای هواداران به اشتراک می گذارد می باشد. می توان گفت اکثر خواننده ها از طریق کنسرت هایی که برگزار می کنند به کسب درآمد می پردازند. با وجود بیماری کرونا بسیاری از کنسرت ها کنسل شد و خواننده ها نظیر گروه گمبرون نتوانستند کنسرت برگزار کنند و مدتی کنسرت های خود را به صورت آنلاین برگزار کردند. اما به این صورت بود که افراد یک بلیط تهیه می کردند و با همان یک بلیط همه اعضا خانواده در کنسرت شرکت می کردند و این به ضرر این گروه و دیگر خواننده ها بود.

آهنگ های گروه گمبرون را از کجا دانلود کنیم؟

شما می توانید نام هر یک از آهنگ های این گروه را در موتور های جستجو وارد کنید و از این طریق از سایت های متعدد به دانلود این آهنگ ها بپردازید. به طور معمول افرادی هستند که علاقه مندند آهنگ های این گروه را جمع آوری کنند و آن ها را از طریق کانال های تلگرامی و دیگر شبکه های اجتماعی و سایت های متعدد با دو کیفیت 128 و 360 برای طرفداران به اشتراک می گذارند.

اعضای گروه گمبرون کجا زندگی می کنند؟

بهتر است بدانید در حال حاضر اکثر رپرانی که به شهرت خوبی رسیدند و طرفداران فراوانی را به دست آورده اند برای پیشرفت در حرفه‌ شان به خارج از کشور مهاجرت کردند. حال این موضوع شامل اعضای این گروه نیز می‌ باشد. این موضوع را هم باید افزود که طبق آخرین اخبار در حال حاضر اعضای گروه رپ گمبرون ساکن کشور ترکیه می‌ باشند و در شهر استانبول به فعالیت‌ های خود می پردازند.

هر سه اعضای این گروه که از رپر نسل چهار به شمار می‌ روند پس از این که توانستند در دنیای موسیقی و سبک رپ جایگاه خوبی را از آن خود کنند برای پیشرفت در حرفه‌ شان تصمیم گرفتند تا به خارج از کشور مهاجرت کنند.

گروه گمبرون در چه تاریخی ایجاد شد؟

گروه گمبرون یکی از گروه هایی است که توانسته افراد بسیاری را به سمت خود بکشاند و به طرفدارانش بی افزاید. این گروه در سال هزار و سیصد و هشتاد ایجاد شده است و جالب است که بعد از سیزده سال در بندر عباس به روی صحنه رفت. گروه گامبون بعد از سیزده سال سکوت این دفعه با اعضا جدید روی صحنه حاضر شدند. این گروه آهنگ های خاطره انگیز بسیاری را خواندند که هر یک از این آهنگ ها توانست به گونه ای افراد را به سمت خود جذب کنند.

 رئیس انجمن موسیقی هرمزگان این گونه گفت که گروه گامبون از زمانی که ایجاد شده است تا به اکنون به دنبال یک موسیقی منحصر به فرد بوده است و از دهه هشتاد فعالیت خود را آغاز کرده است و بعد از مدتی به دلایلی این گروه دیگر کار نکرد. از این گروه سوال شد که اجرای گروه گامبون در کشور در زمان بندی اجرا ها قرار گرفت آیا شما این را ریسک می دانید؟ در پاسخ به این سوال گفتند ما اصلا این اجراها را ریسک نمی دانیم و همان گونه که می دانید این اجرا ها قابلیت این را دارند که افراد را به خود جذب کنند و کمی ایمان به کار باعث می شود تا گروه موفق شود.

گروه گمبرون به چه رپرهایی دیس داده است؟

تا به اکنون خبری در رابطه با دیس دادن گروه گمبرون به دیگر گروه ها منتشر نشده است و این طور که پیدا است این گروه تا به حال کسی را دیس نکرده است.

چه رپرهایی تا کنون به گروه گمبرون دیس داده اند؟

یاس که یکی از رپرهای معروف می باشد و تا به حال به بسیاری از رپرها دیس داده است به این گروه هم دیس داده است.

این گروه هنوز هم فعالیت دارند؟

اگر از طرفداران اعضای این گروه هستید و یا گروه گمبرون را دنبال می‌ کنید. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در حال حاضر اعضای این گروه هنوز هم مشغول به فعالیت هستند و اعضای گروه هر چند وقت یکبار آهنگ جذابی را با سبک خاص و منحصر به فرد با همکاری یکدیگر ضبط و منتشر می کنند.

هم چنین مدتی قبل اعضای این گروه در یکی از صحبت‌ های خود تمام حواشی و اخباری که در رابطه با از هم پاشیدن گروه منتشر شده بود را تکذیب کردند. آن ها در این باره بیان کردند که قوی تر از هر زمان دیگری به فعالیت های خود ادامه خواهند داد و خطاب به طرفدارانشان بیان کردند که منتظر بمب جدید باشند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0