علی علیپور قرا از لژیونرهای ایران متولد بیستم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار از قائم شهر است او یکی از بازیکنان فوتبال ایرانی است که بیست و شش سال سن دارد، او در حال حاضر برای تیم ماریتیمو و در پست مهاجم با شماره ۹ فعالیت دارد، این بازیکن صد و هشتاد و یک سانتی متر می باشد وی اغلب در پست های مهاجم و وینگر چپ و راست بازی می کند، او از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ در نساجی مازندران فعالیت داشت همچنین از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ در استیل‌ آذین بازی می کرد.

 • نکته ای که درباره علی علیپور وجود دارد وجود داشتن همیشگی نام او در حواشی فوتبالیست ها می باشد که خود او درباره این موضوع تا به حال اظهار نظر نکرده است.
بیوگرافی علی علیپور

بیوگرافی علی علیپور

در ادامه مطلب به بیوگرافی علی علیپور می پردازیم، نام کامل او علی علیپور قرا می باشد، او یکی از بهترین بازیکنان فوتبال در ایران است که قبلا در تیم پرسپولیس بازی می کرد و افتخارات زیادی برای این تیم رقم زد اما دو سال پیش به تیم پرتغالی پیوست و هم اکنون در تیم ماریتیمو در پست مهاجم بازی می‌ کند، این بازیکن جوان که متولد بیستم آبان ماه هزار و سیصد و هفتاد و چهار از قائمشهر می باشد با قد صد و هشتاد و یک سانتی متر و بیست و شش سال سن به عنوان جوان ترین بازیکن تاریخ دربی تهران پس از گلزنی در پیروزی یک بر صفر پرسپولیس در پانزدهم اردیبهشت ماه نود و چهار انتخاب شد. همسر علی علیپور، زهرا دژوان نام دارد این زوج جوان یک پسر با نام شنتیا دارند، شنتیا یکی از نام های زیبا و کهن ایرانی است، این اسم به معنای فاتح و پیروز است، او در بیست و یک سالگی پدر شد و هم اکنون شنتیا ۶ سال دارد.

درآمد علی علیپور چقدر است؟

یکی از سوالات شخصی که برای مخاطبین به وجود می آید دانستن این است که درآمد فوتبالیست ها و بازیگران و خوانندگان چقدر است این سوال در رابطه با علی علیپور نیز شکل گرفته است اما باید گفت که این مبالغ هیچ وقت علنی نمی شوند و تا کنون در هیچ جایی سخنی از مبلغ درآمد این سلبریتی ها نشده است، اما می‌ توان گفت که درآمد بسیار بالایی دارند.

این فوتبالیست هم اکنون در چه تیمی است؟

علی علیپور یکی از بازیکن جوان و بسیار خوب ایرانی است که در حال حاضر در تیم ماریتیمو به عنوان مهاجم با شماره ۹ بازی می کند او توانسته است در این تیم خوش بدرخشد و افتخارات خوبی برای آن تیم به دست آورد.

جوایز و افتخارات علی علیپور

جوایز و افتخارات علی علیپور

علی علیپور فوتبالیست بسیار قدرتمند ایرانی تاکنون افتخارات زیادی را کسب کرده است اما اگر بخواهیم به چند نمونه از این افتخارات را نام ببریم می توانیم به نایب قهرمانی در لیگ برتر در سال ۹۴_ ۹۵ و قهرمانی در لیگ برتر سال هایی همچون ۹۵-۹۶، ۹۶-۹۷، ۹۸-۹۹ و همچنین قهرمانی در جام حذفی سال۹۷_۹۸ و قهرمانی در سوپرجام سال ۹۶-۹۷-۹۸ و آقای گل لیگ برتر خلیج فارس در سال های ۹۷_۹۶ با زدن نوزده گل و بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر با پنجاه و شش گل و پنجمین گلزن برتر تاریخ پرسپولیسی ها با هفتاد و دو گل و به ثمر رساندن چهار گل در شهرآورد تهران و بسیاری افتخارات دیگر اشاره کنیم.

اینستاگرام علی علیپور چیست؟

اینستاگرام یک برنامه جهانی و معتبر است که تقریباً تمام افراد جامعه از این برنامه استفاده می کنند عکس ها و فیلم های خودشان را در آنجا به اشتراک می‌ گذارند این برنامه امروزه در بین جوانان جایگاه بسیار خوبی پیدا کرده است همچنین چهره های محبوب و سرشناس جوامع از این برنامه استفاده می کنند و راحت تر می توانند با طرفدارانشان در تماس باشند علی علیپور فوتبالیست بسیار حرفه‌ ای ایرانی نیز از اینستاگرام استفاده می کند و بسیار در صفحه اش فعال است او عکس ها و فیلم های زیادی را در صفحه اش به اشتراک گذاشته است شما می توانید برای دیدن پیج او به آدرس alialipoor124@ مراجعه کنید، علی علیپور نزدیک به دو میلیون نفر دنبال کننده دارد.

مصاحبه با این فوتبالیست

مصاحبه با این فوتبالیست

چندی پیش مصاحبه جنجالی با علی علیپور صورت گرفت مبنی بر اینکه دیگر به ایران باز نخواهم گشت، از وی سوال شد که شکست در برابر بنفیکا با یک گل تیم شما یعنی ماریتیمو را به قعر جدول برد درست است؟ او پاسخ داد بله همین طور است اما فاصله امتیازی ما با تیم‌های بالای جدول نزدیک است و امیدواریم در هفته های آینده با نتایج خوبی که می‌ گیریم جایگاه تیم را تغییر دهیم.

از عملکرد خودت در این تیم راضی بودی؟ بازی خیلی سخت و نفس‌ گیری بود و سرمربی ماموریت ویژه به من داده بود در برخی صحنه ها تا ۱۸ قدم عقب می کشیدم و همچنین در حمله هم سعی بر این داشتم که حضور خوبی داشته باشم و صاحب یک موقعیت خوب هم شد اما ضربه هم توسط دروازه بان برگشت داده شد. خوشبختانه سرمربی تیم که صحبت می کردند از عملکرد من راضی بودند و من خیلی خوشحالم که در آن چنین بازی مهمی بازی کرده ام.

برخی رسانه ها خبر از بازگشت به ایران می دهند، به خاطر این است که در هفته‌ های سپری شده موفق به گلزنی برای تیم ماریتیمو نشده‌ ای؟ این خبر واقعیت ندارد زیرا کسی که این خبر را نوشته از متن قرارداد من با باشگاه و همچنین شرایط من در تیم اطلاعی ندارد، البته من یک حقیقت را نمی توانم کتمان کنم که در هفته‌ های سپری شده موفق به گلزنی نشده ام و باید تلاش کنم که از این چالش عبور کنم من تازه فوتبالیست نشده ام و شک ندارم که این اتفاق رخ خواهد داد حضور در فوتبال پرتغال چالش جدید برای من هست که شک نکنید از این چالش ها عبور می کنم، اگر قرار بود من به خاطر این اتفاق از تلاش دست بردارم اصلا به فوتبال پرتغال نمی آمدم.

جدید ترین اخبار از علی علیپور

جدید ترین اخبار از علی علیپور

یکی از جدید ترین خبر های که در رابطه با علی علیپور فوتبالیست بسیار خوب ایرانی می توان نام برد این است که هم اکنون که در آستانه بازی‌ های تیم ملی ایران در مقابل عراق هستیم، علی علیپور برای شاگردان دراگان اسکوچیچ استوری روحیه بخشی به اشتراک گذاشته است او یکی از عکس های در حال تمرین تیم ملی ایران را گذاشته است و نوشته است ماشالله به این تیم بترکونین بچه ها، او با وجود اینکه دو سال هست که جزو لژیونر های ایرانی محسوب می شود اما باز هم فرصت انجام بازی ملی را به دست نیاورده است.

علی علیپور اهل کجاست؟

علی علیپور فوتبالیست سابق پرسپولیس و مهاجم هم اکنون ماریتیمو در بیستم آبان ماه ۱۳۷۴ یعنی ۲۶ سال پیش در قائمشهر متولد شد اما پس از چند سال به تهران مهاجرت کردند او اصالتاً قائمشهری است وی شهرش را بسیار دوست دارد تعصب خاصی نسبت به زادگاهش دارد.

علی علیپور به پرسپولیس بر می گردد؟

در مصاحبه ای که اواخر با علی علیپور شکل گرفت مشخص شد که او قصد بازگشت به ایران را ندارد وی خاطرنشان کرد که هم اکنون که به تیم بسیار خوب پرتقال راه یافته است و باید از این چالش به خوبی عبور کند و بتواند جایگاه خوبی را در این تیم برای خودش به دست بیاورد و گل های متعددی را در این تیم به ثمر بنشاند از سخنان او مشخص بود که قصد بازگشت به تیم ایران را به هیچ وجه ندارد.

علی علیپور چند گله است؟

علیپور توانسته است نوزده گل در لیگ برتر خلیج فارس در سال ۹۷_۹۶ و پنجاه و شش گل در مسابقات لیگ برتر که توانست به عنوان بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس انتخاب شود و در لیگ قهرمانان آسیا توانست با ۱۰ گل باز هم به عنوان بهترین گلزن تاریخ پرسپولیس انتخاب شود و همچنین با هفتادو دو گل در مسابقات رسمی مختلف به عنوان پنجمین گلزن تاریخ پرسپولیس شناخته شود او همچنین توانسته است ۴ گل در شهرآورد تهران به ثمر بنشاند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. علی علیپور کیست؟

  یکی از فوتبالیستان جوان و بسیار حرفه ای کشورمان است که توانسته است افتخارات خوبی کسب کند او متولد بیستم آبان هزار و سیصد و هفتاد و چهار از قائم شهر می باشد، او با قد صد و هشتاد و یک سانتی متر و بیست و شش سال سن به عنوان جوان ترین بازیکن تاریخ دربی تهران پس از گلزنی در پیروزی قرار گرفت.

 2. آیدی اینستاگرام علی علیپور چیست؟

  وی در اینستاگرام فعالیت بسیار خوبی دارد که توانسته است مخاطبین زیادی را جذب کند، او نزدیک به دو میلیون دنبال کننده دارد و تنها صدو سی و نه نفر را دنبال می کند، برای مشاهده کردن صفحه اینستاگرام او تنها کافی است به آیدی پیج او به آدرس alialipoor124@ مراجعه کنید.

 3. علی علیپور در حال حاضر در کدام تیم بازی می کند؟

  او از دو سال پیش به تیم ماریتیمو پیوست و در حال حاضر در تیم ماریتیمو به عنوان مهاجم با شماره ۹ بازی می کند او تاکنون نتوانسته است برای این تیم گل بزند اما خودش باور دارد که باید بتواند و از این چالش سربلند بیرون آید.

 4. علی علیپور قبلا در کدام تیم فعالیت داشته است؟

  علی علیپور در گذشته به عنوان مهاجم و وینگر چپ و راست با شماره هفتاد در تیم پرسپولیس فعالیت داشت وی افتخارات بسیار خوبی در پرسپولیس کسب کرد و توانست آقای گل نام بگیرد، اما دوسال پیش از این تیم جدا شد و به ماریتیمو پیوست.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید