فلوید می ودر Floyd Mayweather یک بوکسور حرفه ایی اهل کشور آمریکا می باشد که در تمامی مسابقات خود شکست ناپذیر بوده است. از همین رو توجه داشتن به این سری بازیکن ها در سایت شرط بنی بوکس می تواند برایتان سود های خوبی به همراه داشته باشد. او هم چنین توانسته است تا افتخارات بسیار زیادی را برای خودش و کشورش در این زمینه به ارمغان بیاورد و از این نظر بسیار محبوب و مشهور می باشد. در ادامه به بیوگرافی کاملی از او می پردازیم.

مبارزه ی فلوید می ودر و حبیب

مبارزه ی فلوید می ودر و حبیب

علی عبدالعزیز، مدیر برنامه های حبیب نورماگومدوف اعلام کرد که فلوید می ودر، این بازیکن با استعداد و تکرار نشدنی حرفه ای بوکس برای مبارزه با حبیب تلاش می کند. علی عبدالعزیز می گوید و من و فلوید می ودر در طی چندین ماه گذشته با یک دیگر در تماس بودیم و اگر فلوید می ودر بخواهد این ارتباط ما را انکار کند تمامی پیام ها را علنی و روشن می کنم، او در واقع برای مبارزه کردن با حبیب التماس می کند، من هم به او گفتم فلوید می ودر تو سنت بالا ست و بدنت کارایی روزهای اوجت را ندارد و اگر من این پیشنهاد را قبول کنم مردم فکر می کنند که من دیوانه شدم که فکر میکنم فلوید می ودر ممکن است حبیب را شکست بدهد.

فلوید فکر می کند که حبیب برای او یک رقیب آسان است اما باید بگم که حبیب از اون جوان تر، تازه نفس تر و سرسخت تر و قوی تر می باشد و حبیب کسی نیست که تسلیم شود. فلوید می ودر فقط بلد است در رینگ مبارزه کند. ما با این کارش مشکلی نداریم و می تونیم آن جا حسابش را برسیم. او سال گذشته کاتر مک گرگور را در رینگ بوکس شکست داد و در راند یازدهم نام اوت کرد و رکورد 50 برد و بدون شکست را برای خود به ثبت رساند.

مبارزه ی فلوید می ودر و کانر مک گرگور

کانر مک گرگور ورزشکار اهل ایرلند از مبارز های یو اف سی (ufc چیست) است و فلوید می ودر مرد شکست ناپذیر رنگ بوکس با ثبت رکورد 50 بازی بدون شکست است، اگرچه این دو مبارز قد و هیکل یکسانی دارند بنابر این عاملی که مشخص می کند چه کسی پیروز رینگ بوکس خواهد بود تنها مهارت و سبک های خاص آن دو می باشد. در 17 ماه اوت سال 2017 یکی از جذاب ترین مسابقه های بوکی برگزار شد.

مسابقه ایی که بین آن دو برگزار شد فلوید می ودر در راند دهم توانست با ضربات سنگین مک گرگور را ناک اوت کند و به این نتیجه پنجاهمین پیروزی خود را جشن بگیرد. قبل از این بازی چون مک گرگوری یک بازیکن ترکیبی است به عنوان بازنده ی میدان در نظر گرفته می شد اما این مبارز ایرلندی توانست مسابقه را به راند دهم بکشاند ولی در راند دهم ناک اوت شد و فلوید می ودر توانست جایگاه خود را به عنوان بهترین بوکسور تاریخ ثبت کند.

مبارزه ی فلوید می ودر و کانر مک گرگور

بررسی مبارزات Floyd Mayweather

فلوید می ودر قهرمان سابق 5 وزن در مسابقات بوکس است. او در سال 2015 با کسب 49 پیروزی و بدون هیچ شکستی در کارنامه ی خویش بازنشسته شد و یکی از بهترین مشت زن های تاریخ شد. مسابقه با با مک گرگوری یکی از مبارزات بحث برانگیز شد چرا که او بعد از بازنشستگی اقدام به انجام این مسابقه کرد و دلیل آن نیز بسیار واضح است، قرار است به هر یک از طرفین مسابقه 100 میلیون دلار جایزه بدهند. این دلیلی بود که فلوید می ودر را بعد بازنشستگی به رینگ مسابقه کشاند.

فلوید که در 5 وزن جهان قهرمان شده است بعد از مبارزه ایی که در آن آندره برتون را در سپتامبر 2015شکست داد به طور رسمی اعلام کرد که حرفه ی من به پایان رسیده است شما باید بدانید چه زمانی دست کش های خود را آویزان کنید من در دنیای ورزش و بوکس چیز دیگری برای اثبات ندارم و الان زمانش رسیده زمان باقی مانده ی خود را در کنار خانواده بگذرانم. مبارزه ی او با مک گرگوری یکی از بهترین مسابقات او بود، چرا که مک در حالی برای این مبارزه آمده بود که نه به صورت حرفه ای و نه به صورت آماتور تجربه ی بوکس نداشت اما اجازه شرکت در مسابقه را گرفت. هر دو طرف این مبارزه در شبکه های اجتماعی بسیار بهم توهین کردند و فلوید می ودر حریفش را بچه پرو نامید.

دنیای بوکس و یو اف سی همچنان در شوک برگزاری این مسابقه بود،به فلوید می ودر و لقب (مانی ) داده بودند. حساسیت این مبارزه آن جا مشخص می شود که اگر فلوید پیروز شد از عدد 49 پیروزی بدون شکست می گذرد. بهترین های بوکس واکنش خوبی نشان نداده و گفتند این مسابقه جوک و به بوکس ضربه می‌زند.

فلوید می ودر بوکسور آمریکایی

فلوید می ودر بوکسور آمریکایی

فلوید می ودر جونیور با قد 1.73 متری یک بوکسور حرفه ایی اهل کشور آمریکا می باشد که در تمام مسابقاتی که برگزار کرده است بدون شکست بوده است. او تا به حال 50 بازی انجام داده که در هر 50 بازی پیروز میدان بوده. او دو بار تا اکنون به عنوان بهترین مشت زن سال توسط مجله ی رینگ انتخاب شده است. او تا به حال 6 بار جایزه ی اسپی را برنده شده است. فلوید می ودر تا اکنون 3 بار بعد از رونالدو، مسی، کوبی برایت، لبرون جیمز، به عنوان پر درآمد ترین ورزشکار سال معرفی شده است. در سال 2014 بعد از لبرون جیمز و رونالدو به عنوان چهارمین ورزشکار کامل جهان معرفی شده است.

وی دوباره در سال 2015 برای چهارمین بار از طرف مجله ی فوربس، پر درآمد ترین سلبریتی دنیا انتخاب شده است. در آمد وی بالغ بر 300 میلیون دلار است. آخرین مبارزه ی وی با مک گرگور به عنوان مبارزه ی قرن شناخته شد و رکورد او را تکمیل کرد. به او لقب های پسر خوشگل، پولدار، تی بی تی( بهترین) داده‌اند. او در باره ی محمدعلی کلی می گوید من باید به احترام او کلاهم را بردارم ولی من تا 40 سالگی مبارزه نکردم که در پایان بگویم شخص دیگری از من بهتر است. او می گوید من بهترین بوکسور تاریخ هستم چون بهتر از هر بوکسور دیگری و البته در زمان کوتاه تری، قهرمانان جهان را شکست دادم. در مدت 18 سال قهرمان جهان بود و در این مدت کم ترین ضربه ها را خورد.

ثروت خالص فلوید می ودر چقدر می باشد؟

فلوید می ودر ثروتمند ترین ورزشکار جهان است، و در یک ساعت و 20 دقیقا بیشتر از 400 هزار دلار دریافت می کند که نشان از درآمد بالای او دارد او می تواند رونالدو را برای 49 هزار بازی اجاره کند. هر دقیقه 5 هزار دلار دریافت می کند. در بزرگ ترین مسابقه ی بوکس جهان که از آن به عنوان نبرد قرن نام می برند، فلوید توانست مانی پاکیایو را شکست بدهد و جایزه ی بزرگ 180 میلیون دلاری را از آن خود کند و به نفر بودم 120 میلیون دلار رسید.

این بوکسور آمریکایی با آخرین قهرمانی خود، ثروتمند ترین ورزشکار جهان‌ شناخته شد. در هر پیروزی خود مقدار زیادی پول به جیب می زند. در ‌شهر های لس آنجلس جدید ترین خودرو های روز دنيا که بعضی از آنها نایاب هستند را در اختیار دارد. نکته ی جالب درباره‌ی خودرو های او این است که تمام ماشین های او در شهر لاس‌وگاس به رنگ سفید و در شهر لس آنجلس مشکی هستند تا او قاطی نکند در کدام‌ شهر است. او آنقدر ثروتمند است که از هر کفش و لباس تنها یک با استفاده می کند و دوست ندارد لباس هایش را بشورد.

ثروت خالص فلوید می ودر چقدر می باشد؟

اینستاگرام فلوید می ودر

فلوید می ودر در اینستاگرام بیش از 150 میلیون دنبال کننده دارد. سال گذشته فلوید با گذاشتن عکسی از جت شخصی اش در اینستاگرام خود در حالی که تمام اتومبيل های گران قیمتش مقابل جت شخصی پارک شده بود، بسیار بحث برانگیز شد. علاوه بر این او در صفحه ی اینستاگرامش عکس هایی منتشر می کند و پول های زیاد خود را به نمایش می گذارد. در این عکس ها نشان داده می شود چگونه پردرآمدترین ورزشکار جهان پول هایش را برای مسافرت آماده می کند. او عادت بدی و ناپسندی هم در زمینه ی فخر فروشی و نشان دادن پول ها و ثروتش دارد. برای دنبال کردن ای فرد می توانید آدرس اینستاگرام فلوید می ودر را با این لینک دریافت کنید.

همسر فلوید می ودر

فلوید می ودر هرگز ازدواج نکرده است ولی مدتی با جوزی هریس و ملیسا بریم، شانتل جکسون رابطه داشته است. او دارای چهار فرزند است. دو پسر به نام های کورون و زئون، و دو دختر به نام های آسانا و جیرا که سه تا از فرزندان او از ربطه با جوزی هریس و دیگری حاصل رابطه ی او با ملیسا بریم هستند.

تعداد بازی های Floy Mayweather

فلوید در طول زندگی حرفه ایی خود، 49 بار مسابقه داده است که هر 49 تای آن ها را برده است و هیچ باختی در کارنامه ی خود ندارد و 26 بار با نام اوت برده است و در مسابقه ی آخر با گرگوری توانست رکورد 50 بازی خود را ثبت کند و آن هم بدون شکست.

سوالات متداول

  1. کدام بازی فلوید خبر ساز شد؟

    بازی او با گرگوری به دلیل اینکه او بعد از بازنشستگی اعلام به بازی کرد

  2. همسر فلوید کیست؟

    او تا اکنون ازدواج نکرده و با ملیسا و جوزی رابطه داشته است.

  3. چگونه می توانیم با زندگی این مبارز آشنا تر شویم؟

    در این خصوص می توانید با 10 دقیقه زمان گذاشتن بر روی متن بالا به اطلاعات خوبی برسید.