فینالیست های عصر جدید و بررسی عملکرد هر کدام به صورت تخصصی

0 دیدگاه

در این مقاله فینالیست های عصر جدید را به شما معرفی خواهیم کرد. هم چنین به حواشی های فصل سوم این برنامه اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

 • در صورت تمایل می توانید اقدام به بستن شرط های هیجانی بر روی فینالیست های عصر جدید کنید؛ که این روز ها بسیاری به این کار پرداخته اند.

اعلام فینالیست های عصر جدید 1401

چند روز پیش بود که سری فینالیست های عصر جدید با رای گیری شما معلوم شدند. در ادامه به معرفی تک تک این افراد اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

به ترتیب 6 نفر زیر اول هستند:

 • علی طولابی با 5 میلیون و 562 هزاری رای نفر مقام اول
 • گروه پهلوانک های ایران زمین با 4 میلیون و 60 هزار رای مقام دوم
 • پیمان ابراهیمی با 3 میلیون و 680 هزار رای نفرمقام سوم
 • ساینا شیخی با 3 میلیون و 263 هزار رای نفرمقام چهارم
 • آنیسا و ستیلا با 3 میلیون و 134 هزار رای مقام پنجم
 • احسان یاسین با 3 میلیون و 90 هزار رای مقام ششم

را کسب کردند.

حواشی فینالیست های برنامه عصر جدید
علی طولابی

حواشی فینالیست های برنامه عصر جدید

مسابقات معمولا بدون حواشی نیستندند. به خصوص مسابقه ای در سطح فینالیست های عصر جدید که رقابت در آن بسیار سخت و نفس گیر می باشد. خیلی از شرکت کننده ها و مردم نسبت به آرا معترض هستند. به عنوان مثال اکثر مردم بر این عقیده هستند که دختران خورشید باید حداقل در بین 3 فینالیست های عصر جدید باید حضور می داشتند. گروه دختران خورشید از خراسان با انجام حرکات نمایشی و رزمی جزء پر طرفدارترین تیم های شرکت کننده این دوره عصر جدید بودند که رتبه 7 را کسب کردند و به فینال راه نیافتند.

شرکت کننده دیگری که حواشی زیادی ایجاد کرد یوسف سرکوهی از سرخس بود. یوسف که خواننده محلی و از خوانندگان سنتی ایرانی سرخس بود بسیار زود حذف شد و نتوانست به رقابت بپردازد. خیلی از کاربران بر این عقیده بودند که یوسف باید جایگاه و مقام بهتری کسب می کرد. حتی فینالیست های عصر جدید به این رای دادن و آرا معترض بودند.

معروف شدن فینالیست عصر جدید

برنامه های استعدادیابی گزینه بسیار خوبی هستند برای نشان دادن هنرهای خود به دیگران که بدون شک این امر شما افراد حاضر را معروف می کند. داوران این دوره علاوه بر حمایت هایی که از بعضی شرکت کنندگان کردند. باعث معروف شدن و به درآمد رسیدن آنان شدند. هم چنین یک سری بسترها از جمله اجرا موسیقی، شرکت در تیزرهای تبلیغاتی و…. برای فینالیست های عصر جدید فراهم شد که کمک بزرگی به مطرح و دیده شدن آنها می کند. در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

سوالات متدول

 1. چه کسی جایگاه ششم را به دست آورد؟

  احسان یاسین با 3 میلیون و 90 هزار رای مقام ششم را کسب کرد.

 2. چه کسی و با چه رتبه ای توانست در فینالیست های عصر جدید اول شود؟

  علی طولابی با 5 میلیون و 562 هزاری رای نفر مقام اول شد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0