در این روزها کسی نیست که از ماجرا دعوای علی کریمی از استوره های فوتبال ایران با خبر نباشد. اگر از این موضوع بی خبر هستید با ما همراه باشید.

ماجرای دعوای علی کریمی

ماجرای درگیری علی کریمی از این جا شروع شد که در اوایل دهه محرم امسال، این فوتبالسیت در اینستاگرام استوری منتشر کرد که در آن نوشته بود: بهتر است به جای نذری دادن به صد نفر بریم همان هزینه را خرج یک بیمار بکنیم. چند روز بعد آخوند معروفی در یک هیئت پر جمعیت به سخنان کریمی واکنش تندی نشان داد و به او توهین کرد. بلافاصله در روز بعد کریمی نسبت به توهین آخوند واکنش نشان داد و قضاوت را بر عهده مردم سپرد. با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری از این تنش را بررسی کنیم.

جمع شدن بنر های علی کریمی
ماجرای دعوای علی کریمی

جمع شدن بنر های علی کریمی

در پی اقدام علی کریمی، به دستور مقامات دولتی دستور جمع شدن بنر های علی کریمی صادر شد. حتی تبلیغ هایی که علی کریمی در آن حضور داشته را از سطح شهر جمع آوری کردند. اما کریمی سکوت نکرد و حتی به این اقدام واکنش نشان داد. او با انتشار عکس هایی از جمع آوری تبلیغاتش در سطح شهر آخوند را ترسو خطاب کرد و به او توهین کرد. باید ببینیم آیا دعوای کریمی در این جا ختم می شود یا ادامه خواهد داشت؟

واکنش های مردم به دعوای علی کریمی

علی کریمی در بین مردم و ورزشکاران فردی محبوب می باشد. تعداد فالوور های پیج او این محبوبیت را به خوبی نشان می دهد. جدا از این موضوع همیشه او حامی افراد نیازمند بوده است و اقدامات زیادی برای این افراد انجام داده است. حتی اگر این مسائل را در نظر نگیریم. کریمی در ابتدا ماجرا به کسی توهین نکرده بود و به کس خاصی اشاره نکرده بود. در پستی که وی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت کامنت پست را باز گذاشت و تصمیم گیری را بر عهده مردم گذاشت. تمام کامنت ها به منظور حمایت از علی کریمی بوده است. افراد زیادی آخوند را مقصر ماجرای دعوای علی کریمی می دانند.

باید ببینیم آیا درگیری علی کریمی ادامه خواهد داشت یا؟ به نظر شما مقصر واقعی این ماجرا چه کسی است؟ البته کریمی همیشه واکنش های تندی را دارد؛ مانند آخرین دعوایش که بین امیر تتلو و علی کریمی بود.

سوالات متداول

  1. از نظر مردم در دعوای علی کریمی چه کسی مقصر است؟

    بیشتر مردم بر این باور هستند آخوند مقصر این داستان می باشد.

  2. آیا جمع شدن بنرهای علی کریمی اتفاقی بوده است؟

    خیر جمع آوری تبلیغات کریمی از سطح شهر به دستور مقامات دولتی اجرا شد.

  3. در دعوای کریمی چه کسی و چگونه تنش را ایجاد کرد؟

    آخوند با توهین و فحاشی به علی کریمی برای اولین بار در هیئتی باعث ایجاد تنش بین خود و کریمی شد.

3/5 - (2 امتیاز)