فرشاد سایلنت یکی از بهترین یوتیوبر های ایران می باشد، که ویدیو های آن بازدید بسیار بالایی دارند. این مرد جوان ایرانی بسیار در یوتیوب فارسی مشهور بوده و محبوبیت ویژه ای در میان طرفداران خود دارد. فرشاد در ویدیو های خود چالش های مختلفی را برگزار می کند. این مرد جوان رفتار ها و اکت های مخصوص به خود را دارد، که باعث شده است، تا او را از دیگر یوتیوبر های موجود متمایز کند. او هیچ گاه در پی دنبال کردن همکار های خود و یا تقلید از آن ها نبوده است. این یوتیوبر مشهور و محبوب، در اینستاگرام نیز از شهرت بسیاری برخودار است. به شکلی که ویدیو های او را در فضای اینستاگرام نیز بسیار منتشر می کنند.

فرشاد در نظر سنجی های اعلام شده، همیشه نفر برتر بوده است و به عنوان یکی از بهترین یوتیوبر های ایرانی شناخته شده است. فرشاد در یوتیوب بسیار شناخته شده است و تعداد بسیاری دنبال کننده دارد. او طرفدار ها و دنبال کننده های خود را سایلنت آرمی و یا ارتش خاموش می نامند. این مرد جوان بخش عمده ای از فعالیت خود را در فضای یوتیوب انجام می دهد و ویدیو های او بیننده های بسیای دارند.

برای شناخت این یوتیوبر جوان و مشهور توصیه می شود، تا این مقاله را با دقت و توجه دنبال کنید. در این مقاله به زندگی شخصی این پسر جوان و مسیر رسیدن به موفقیت فرشاد می پردازیم.

فرشاد سایلنت کیست؟

فرشاد سایلنت کیست؟

فرشاد سایلنت یکی از یوتیوبر های ایرانی پر مخاطب است. نام اصلی این پسر جوان ایرانی، فرشاد دهقانی می باشد. این یوتیوبر محبوب در شهر زیبای بندرعباس زاده شده است. فرشاد در سال 1367 هجری شمسی و در روز یکم آبان ماه متولد شده است. فرشاد در حال حاضر در سن 33 سالگی به سر می برد. این مرد جوان در 4 سال اولیه زندگی خود در شهر بندرعباس بوده است. اما بعد از آن به دلیل شغل پدرش به شهر اصفهان آمده و بقیه زندگی خود را در این شهر گذرانده است.

با این که این مرد جوان در شهر های اصفهان و بندرعباس زندگی کرده است، اما لهجه او هیچ گونه شباهتی به این دو شهر ندارد. به صورتی که او هیچ گاه در ویدیو های خود نشانی از لهجه خود نداده است. در نتیجه بسیاری از طرفدار های این یوتیوبر مشهور فکر می کردند، که او ساکن تهران باشد.

البته فرشاد مدتی نیز از ایران خارج شد. او در دوره نوجوانی خود همراه خانواده اش از ایران خارج شده و برای مدتی در سوئد زندگی کرده است. البته بعد از مدتی زندگی در آن کشور، شرایط برای فرشاد و والدینش سخت شد. به شکلی که ترجیح دادند، تا امکانات و شرایط ایده ال زندگی در سوئد را از دست بدهند، اما به کشور خود بازگشته و در شهر اصفهان ساکن شوند. البته این اتفاق باعث شد، تا فرشاد بعد ها و بعد از اتمام دوره تحصیل خود به فکر مهاجرت به کشور سوئد بیوفتد. این پسر جوان بعد از ان که مدرک لیسانس خود را گرفت و اوضاع کار را در ایران دید، به فکر مهاجرت افتاد.

مهاجرت برای او بهترین گزینه بود و از طرفی رشته او در کشور سوئد بسیار خواهان داشت. تمام این اتفاق ها شرایطی را حاصل کرد، تا این مرد جوان از هر راهی برای رفتن از ایران استفاده کند. فرشاد در دوره ای که در ایران بوده شناخته شده نبود و در یوتیوب فعالیت خاصی نداشت.

تحصیلات فرشاد سایلنت

تحصیلات فرشاد سایلنت

یکی از سوال های پر تکرار درباره فرشاد سایلنت تحصیلات او می باشد. این یوتیوبر جوان مانند بسیاری از همکار های خود در یکی از رشته های مهندسی تحصیل کرده است. فرشاد از ان جایی که دوره دبیرستان خود را در شهر اصفهان گذراند، برای دانشگاه نیز در همین شهر مشغول به تحصیل شد. او که در کنکور خود رتبه نسبتا خوبی را کسب کرد، در یکی از بهترین دانشگاه های ایران به رشته مهنسی نرم افزار پرداخت. مهندسی نرم افزار و یا کامپیوتر یکی از رشته های پر طرفدار در حال حاضر می باشد. اما در دوره تحصیل فرشاد بسیار رشته جدید و تازه ای بود. این رشته که جز سخت ترین رشته های مهندسی می باشد، برای فرشاد در همان مقطع لیسانس تمام شد.

فرشاد که در آن دوره با هزاران امید و آرزو رشته خود را انتخاب کرده بود، به مرور دچار سرخوردگی شد و بعد از اتمام دوره لیسانس دیگر این رشته را ادامه نداد. در همان شرایط بود، که این پسر جوان به فکر مهاجرت افتاد.

ماجرای مهاجرت فرشاد دهقانی

ماجرای مهاجرت فرشاد دهقانی

فرشاد سایلنت مدت کوتاهی است، که از ایران مهاجرت کرده است. این پسر جوان در دوره ای که در ایران بود، در یوتیوب فعالیت نداشت. اما یکی از ادیتور های مشهور ایرانی است. به شکلی که ادیت ویدیو های او از کیفیت بسیاری بالایی برخودار هستند و تمام ویدیو هایش را خود به تنهایی ادیت می کند. فرشاد بار ها گفته است، که خود از سال 2011 میلادی ویدیو ها و استریم های بسیاری را نگاه می کرده است و به دنبال رسیدن به همان جایگاه بوده است.

فرشاد در سال 2018 میلادی بود، که ایران را برای همیشه ترک کرد. این یوتیوبر مشهور یکی از دوستان آریا کئوکسر می باشد و در زمانی که در ترکیه بود، با او آشنا شد. آریا کئوکسر و فرشاد در ترکیه ویدیو های دو نفره بسیاری را منتشر کردند. یکی از دلایلی که باعث به شهرت رسیدن فرشاد سایلنت شد، همان ویدیو ها بود. در آن زمان بود، که فرشاد تصمیم گرفت تا کانال یوتیوب خود را راه اندازی کرده و به صورت جدی این حرفه را دنبال کند. آریا نیز در این مسیر بسیار به او کمک کرد. چرا که کئوکسر در آن دوران تاحدی در یوتیوب فارسی شناخته شده بود و طرفدار های خود را داشت.

مدتی بعد از آن که فرشاد در ترکیه ساکن شد، توانست ویزای اروپای خود را دریافت کند. این پسر جوان و یوتیوبر مشهور به کشور سوئد مهاجرت کرده و ادامه فعالیت های خود را باقدرت بسیاری در پیش گرفت.

یوتیوب فرشاد سایلنت

یوتیوب فرشاد سایلنت

کانال یوتیوب فرشاد سایلنت در حدود 400 ویدیو و 106 هزار دنبال کننده دارد. ویدیو هایی که این پسر جوان منتشر می کند، جز پر بازدید ترین ویدیو های یوتیوب می باشند. فرشاد در حال حاضر یکی از معروف ترین یوتیوبر ها و استریمر های ایرانی می باشد. فرشاد سه سال است، که به صورت جدی فعالیت خود در یوتیوب را آغاز کرده است و به جذب مخاطبان خود می پردازد. این مرد جوان در یک ساله اخیر پیج اینستاگرام خود را نیز بسیار فعال کرده است و استوری ها و پست های بسیاری را منتشر می کند. فرشاد از طریق پیج اینستاگرام خود تا به الان مخاطبان زیادی را دریافت کرده است.

آغاز آشنایی مردم با فرشاد از طریق آریا کئوکسر بود. به شکلی که آریا و فرشاد در کشور ترکیه به گرفتن ویدیو های فان و دوربین مخفی می پرداختند. این ویدیو ها در میان مردم ایران و به خصوص جوانان بسیار دیده شد و باعث شد تا فرشاد در زمینه فعالیت خود جدی تر شود. چرا که او به این نتیجه رسید مخاطب رفتار ها و حرف های او را دوست دارد.

اغلب ویدیو هایی که در کانال یوتیوب فرشاد قرار داده می شود، فان و بامزه هستند. فرشاد بعضی از اوقات برای جذابیت ویدیو ها خود با همکار هایش فعالیت می کند. این پسر جوان و خوش تیپ ایرانی در ویدیو های خود به مسخره کردن وویس ها و یا ویدیو های بامزه موجود می پردازد. فرشاد در یکی از مصاحبه های خود اعلام کرده است، که تمام آن ها را دوست داشته و از انتشار هیچ کدام از آن ها ناراحت و یا پشیمان نمی باشد.

یکی از ویدیو های مشهور فرشاد، روش های مخ زنی می باشد. این مجموعه ویدیو های او بسیار پر طرفدار بوده و مخاطبان بسیاری دارد. به شکلی که افراد روش های مخ زنی خود را برای او فرستاده و فرشاد آن ها را مورد بررسی قرار می دهد.

درآمد فرشاد سایلنت یوتیوبر

درآمد فرشاد سایلنت یوتیوبر

درامد فرشاد سایلنت یکی از متداول ترین سوال هایی است، که درباره او می شود. این مرد جوان از طریق روش های مختلفی به کسب درآمد می پردازد. هیچ کس از میزان درآمد او باخبر نمی باشد و میزان پولی که او در سال کسب می کند را نمی داند. اما می توان با توجه به کار های بسیاری که او انجام می دهد، درامدش را نیز بالا متصور شد. روش های کسب سرمایه توسط فرشاد :

 • انتشار ویدیو در یوتیوب
 • تبلیغ در پیج اینستاگرامی
 • فعالیت در حرفه مد و فشن
 • انجام ادیت و ساخت ویدیو

این مرد جوان از میزان درامد بسیاری برخوردار می باشد. به صورتی که در سال 2019 میلادی و کم تر از 24 ساعت بعد از راه اندازی کانال یوتیوب خود توانست از میزان بازدید کننده های ویدیو خود درامد کسب کند.

سوالات متداول

 1. فرشاد سایلنت متولد چه سالی است؟

  فرشاد سایلنت متولد سال 1367 هجری شمسی است.

 2. فرشاد سایلنت زاده کدام شهر است؟

  فرشاد سایلنت زاده شهر بندرعباس بوده و اصالتی جنوبی دارد.

 3. محل زندگی فعلی فرشاد سایلنت کجاست؟

  فرشاد سایلنت در حال حاضر در کشور سوئد ساکن است.

 4. تعداد سابسکرایب های فرشاد سایلنت چقدر است؟

  تعداد سابسکرایب های فرشاد سایلنت 106 هزار نفر است.