در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از افراد معروف در اینستاگرام یعنی فرناز مرادی صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

فرناز مرادی کیست ؟

شاید خانم مرادی را نشناسید، ما در این مقاله قصد معروفی او را داریم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. در ابتدا باید بگوییم که خانم مرادی در ایران به دنیا آمده است و هم چنین دهه شصتی می باشد، او برای ادامه تحصیل به تورنتو مهاجرت کرد و در همان جا نیز مستقر شد. او در یکی از استوری های خود بیان کرده است که دیگر تمایل ندارد به کشور ایران بازگردد و آشنایان زیادی در این جا دارد که در کنار آن ها احساس خوشحالی می کند، او یکی از بلاگر های موفق می باشد.

بیوگرافی فرناز مرادی

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم فرناز مرادی دهه شصتی می باشد و در کنار خانواده اش در خارج از ایران زندگی می کند، او توانسته است که مدرک دکترای خود را با نمره بسیار عالی از دانشگاه کسب کند. او بیان کرده است که یکی از سرگرمی هایی که در دوران فراغت خود انجام می دهد، کتاب خواندن است. فرناز درباره ی کتاب خواندن بیان کرده است که مطالعه ی کتاب علاوه بر این که یکی از سرگرمی های مورد علاقه ی من است، هم چنین قبل از خواب با کتاب خواندن می توانم به راحتی و با آرامش بیشتری بخوابم. هم چنین او کتاب خواندن را به فالووران خود نیز توصیه می کند و اسم بیشتر کتاب هایی که می خواند را برای فالووران خود می گوید تا آن ها نیز اگر خواستند این کتاب ها را تهیه و مطالعه کنند.

این سلبریتی اهل کجاست ؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم فرناز در ایران به دنیا آمده و بزرگ شده است و حدود 10 الی 11 سال قبل از ایران مهاجرت می کند و ساکن تورنتو می شود. هم چنین جالب است که بدانید او بیان کرده است که هنگامی که در ایران دانشجو بوده است به هیچ عنوان از رشته ی خود راضی نبوده و به آن علاقه ای نداشته و به دلیل خواهش مادرش در رشته ی مهندسی تحصیل کرده است. البته او این را هم اضافه کرد که دلتنگ دوران دانشجویی خود در ایران و هم چنین هم کلاسی هایش می باشد. در ضمن اگر با مفهوم سلبریتی آشنا نیستید و نمی دانید سلبریتی کیست پیشنهاد می کنیم از طریق لینک مربوطه مقاله مرتبط با آن را بخوانید.

منبع درآمد فرناز شاخ اینستاگرام

سوالی که برای خیلی از کاربران و هم چنین فالووران فرناز مرادی به وجود می آید، این است که منبع درآمد او از کجا است؟ درباره ی جواب این سوال باید بگوییم که فرناز یک برند اکسسوری و بدلیجات در ایران دارد که بخش مهمی از درآمد او از این طریق بدست می آید و گفته شده است که برند او در ایران بسیار مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است. هم چنین بخش دیگر درآمد او از طریق اینستاگرام می باشد، به این گونه که او در اینستاگرام به تبلیغ بعضی از پیج ها و یا هم چنین محصولاتی که برند ها برای او می فرستند، می پردازد و از این طریق نیز درآمدزایی می کند. البته او در یکی از استوری های خود بیان کرده بود که شغل دیگری نیز دارد که در آینده از آن برای فالوورانش بیشتر خواهد گفت.

لایو فرناز مرادی

لایو فرناز مرادی

فرناز مرادی لایو های زیادی برای فالووران خود می گذارد و در آن به اکثر سوالات فالووران خود جواب می دهد. هم چنین او از خودش و کار هایی که انجام می دهد نیز در لایو می گوید. فرناز در یکی از لایو های خود بیان کرده بود که طرفدار صدف بیوتی است و کار های او را همیشه دنبال می کند و از این که یک خانم ایرانی توانسته در این جایگاه قرار بگیرد و به این گونه محبوب شود به او افتخار می کند و هم چنین در ادامه نیز بیان کرد که یکی از آرزو هایش این است که صدف را از نزدیک ببیند و او را آرایش کند.

فرناز مرادی شاخ اینستاگرام

فرناز مرادی عکس ها و هم چنین استوری های لاکچری زیادی را در پیج خود برای فالوورانش به اشتراک می گذارد به همین دلیل برخی از کاربران به او گفته اند که فرناز نیز یکی از شاخ های اینستاگرام است. البته او در مورد این صحبت ها گفته است که من تنها یک بلاگر هستم که گاهی اوقات عکس و یا استوری برای فالوورانم به اشتراک می گذارم.

بررسی حواشی فرناز مرادی

یکی از حواشی که برای فرناز مرادی به وجود آمده بود، عکس های قبل از عمل او که در اینستاگرام منتشر شد، بوده است. البته فرناز در این باره در استوری خود بیان کرد که من چهره ی قبل عملم را از کسی مخفی نمی کنم و باید بگوییم که عمل هایی داشته ام و از این عمل ها احساس پشیمانی نمی کنم. بعد از این حواشی به وجود آمده، فرناز عکس های بیشتری از قبل عمل خود و حتی زمانی که ایران بوده است، برای مردم به اشتراک گذاشت. البته او گفته است که به حاشیه ها اصلا اهمیت نمی دهد و زندگی اش را هر گونه که می خواهد، پیش می برد.

سوالات متداول درباره ی فرناز مرادی

  1. فرناز مرادی کیست؟

    فرناز در ایران به دنیا آمده است و هم چنین دهه شصتی می باشد، او برای ادامه تحصیل به خارج از کشور مهاجرت کرد و در همان جا نیز مستقر شد. او بیان کرده است که دیگر تمایل ندارد به ایران بازگردد و دوستان و آشنایان زیادی در این جا دارد که در کنار آن ها احساس خوشحالی می کند، او یکی از بلاگر های موفق می باشد.

  2. فرناز مرادی چگونه درآمدزایی می کند؟

    فرناز در اینستاگرام به تبلیغ برخی از پیج ها و یا هم چنین محصولاتی که برند ها برای او می فرستند، می پردازد و از این طریق درآمدزایی می کند، البته علاوه بر آن او نیز یک برند اکسسوری و بدلیجات در ایران دارد.

  3. فرناز مرادی طرفدار کدام اینفلوئنسر ایرانی است؟

    او در یکی از لایو های خود بیان کرده بود که فن بسیار بزرگ صدف بیوتی است و کار های او را دنبال می کند و از این که یک خانم ایرانی توانسته در این جایگاه قرار بگیرد به او افتخار می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید