اگر از طرفداران امیر تتلو باشید حتما تا به امروز نام مادرش را شنیده اید. فریده واثق مادر تتلو است که او هم مانند تتلو بسیار حاشیه ساز شده است. طرفداران او معمولا جنجال های بسیاری را از طرف او شنیده اند. در ادامه بیشتر با این فرد و زندگی خصوصی او آشنا می شویم. با ما همراه باشید.

فریده واثق کیست؟

فریده واثق کیست؟

فریده واثق مادر امیر حسین مقصودلو یا همان امیر تتلو است که او نیز مانند پسرش بسیار پر حاشیه است. واثق متولد سال ۱۳۴۴ است و از طریق پسر خود توانسته در فضای مجازی بسیار معروف شود. او سال ها پیش با پدر تتلو ازدواج کرد و هم اکنون به غیر از او دو دختر دیگر به نام های نغمه مقصودلو و نسیم مقصودلو نیز دارد. نسیم بدنسازی کار می کند و خواننده نیز هست و نغمه در رشته هنرهای تجسمی و عکاسی فعالیت می کند. فریده واثق در ابتدا با تتلو رابطه خوبی داشت و تتلو درباره او یک شعر نیز خوانده است و از او حمایت نیز می کرد. اما اکنون روابط خوبی با هم ندارند و تتلو از او فاصله گرفته است. فریده واثق هم اکنون در ایران زندگی می کند.

نسبت فریده واثق با امیر تتلو چیست؟

همان طور که در بالا گفتیم فریده واثق مادر واقعی امیر تتلو است. این فرد در ابتدا به دور از رسانه ها بود و تصویری از او نشان داده نمی شد.

وقتی تتلو به خارج از کشور رفت خانواده او نیز یکی یکی وارد حواشی او شدند و مادرش از همه بیشتر معروف شد و تصویرش در رسانه ها نشان داده شد. هم اکنون همه او را به نام مادر تتلو می شناسند و معروفیت او مانند خود تتلو شده است.

پیج اینستاگرام فریده واثق چیست؟

واثق در اینستاگرام یک صفحه شخصی به نام خود دارد که عکس های خودش را به اشتراک می گذارد و همین طور درباره پسرش اخباری را منتشر می کند. به نظر می رسد روابط او با تتلو خوب شده باشد یا این که این خوب شدن روابط یک طرفه باشد. پیج اینستاگرام فریده واثق بیشتر از 115 هزار نفر دنبال کننده دارد و بیشتر این افراد طرفداران تتلو هستند و یا کسانی که به حواشی بین این دو نفر علاقمند هستند. واثق در این صفحه پست هایی درباره اجرا های تتلو و یا کار هایی که منتشر کرده است را قرار می دهد و هم چنین عکس هایی از زندگی روزمره و یا جوانی های تتلو را می گذارد.

در قسمت بیو صفحه نیز آدرس یوتیوب تتلو را گذاشته است تا طرفداران به وسیله آن بتوانند وارد کانال یوتیوب شوند و کارهای تتلو را گوش دهند یا تماشا کنند. در قسمت کامنت ها می توانید با او در ارتباط باشید و نظرات خود را بیان کنید.

نظر فریده واثق در مورد دستگیری امیر تتلو چه بود؟

نظر فریده واثق در مورد دستگیری امیر تتلو چه بود؟

مدتی قبل امیر تتلو به خواسته خود تصمیم گرفت تا به ایران بازگردد. حال با توجه به این که تتلو پس از مهاجرتش به ترکیه حواشی بسیار زیادی را برای خود به وجود آورد. هم چنین به توهین و فحاشی مسئولین کشور می‌ پرداخت. در کنار آن از طریق تبلیغ سایت بازی انفجار درآمدزایی می‌ کرد هم چنین فساد و فحشا را رواج می داد. به همین دلیل پرونده سنگینی را برای خود به وجود آورد. این موضوع باعث شد تا پس از بازگشتش به ایران خیلی از افراد بیان کنند که اشد مجازات در انتظار امیر تتلو می‌ باشد. حال در این میان واکنش عجیب مادر تتلو به بازگشت پسرش به ایران نیز حاشیه ساز شد.

پس از بازگشت تتلو به ایران فریده مادر تتلو پست دردناکی در اینستاگرام منتشر کرد. او در کپشن این پست نوشت: خدا بود من بودم در کوچه پس کوچه های پایین شهر در محله ای که زن ها جلوی در باقالی و سبزی پاک می‌ کردند و پشت سر هر که رد می شد صحبت می کردند. این پست با متن سوزناک و غمگینی به اتمام رسید که باعث ناراحتی خیلی از مردم به ویژه فن های تتلو گردید. حال اگر تمایل دارید تا به صورت کامل به مشاهده این کپشن از مادر فریده که در رابطه با تتلو منتشر کرده است بپردازید. پیشنهاد می‌ کنیم تا به صفحه اینستاگرام فریده واثق مراجعه نمایید.

عکس فریده واثق

عکس فریده واثق

عکس های فریده واثق مانند هر فرد دیگری که معروف می شود در اینترنت موجود است. سایت هایی در اینترنت وجود دارند که حواشی تتلو را به اشتراک می گذارند و این سایت ها معمولا عکس های مادر تتلو را نیز دارند. برای دسترسی به این سایت ها می توانید به موتور جستجوی گوگل مراجعه کنید.

در قسمت تصاویرآن نام فریده واثق یا مادر تتلو را وارد کنید. در قسمت نتایج می توانید تمام عکس های او را ببینید. همین طور با مراجعه به صفحه اینستاگرام او می توانید تعدادی از عکس های این فرد را مشاهده کنید. با جستجوی نام واثق به همراه هشتگ در قسمت اکسپلور می توانید پست هایی که برای او در پلتفرم اینستاگرام گذاشته شده است را ببینید.

فریده واثق چه حاشیه هایی داشته است؟

این زن حواشی بسیار زیادی داشته است. او تقریبا با همین حواشی معروف شده که تعدادی از آن مربوط به خودش است و تعدادی را نیز تتلو به وجود آورده است. اولین و بزرگترین حاشیه او مربوط به پستی بود که در اینستاگرام گذاشته بود و در آن نوشته بود که می خواهد بازیگر شود و پوز نوید محمدزاده را به خاک بزند.

این پست به دلیل لحن نا مناسبی که داشت بسیار جنجال برانگیز شد. چندی بعد تتلو به او فحاشی کرد و هم در کانال تلگرام و هم در اینستاگرامش آدرس پیج او را داد. هم چنین تتلو اعلام کرد که مادرش رقصنده است و فیلم این رقص نیز پخش شده است، اما فریده واثق در این باره صحبتی نکرده است.

شغل فریده واثق چیست؟

از شغل فریده واثق هم اکنون اطلاعاتی در دسترس نیست و به نظر می رسد هم اکنون از تبلیغات در صفحه اینستاگرامش درآمد زایی دارد. اما تتلو در یکی از حواشی که برای مادرش ساخته بود بیان کرده بود که او در قدیم در خانه مردم کار کرده است و تتلو را همین طور بزرگ کرده است.

تتلو از این کار ابراز نارضایتی کرده بود و گفته بود که با عقده بزرگ شده است. اما خود فریده واثق همان طور که گفتیم در پیج خود بیان کرده بود که قرار است بازیگر شود و تا کنون نیز فیلم هایی را بازی کرده است و نقش هایی را به او پیشنهاد داده اند.

درآمد فریده واثق از کجاست؟

یکی از سوالاتی که برای خیلی از افراد در رابطه با فریده به وجود می‌ آید در مورد شغل او می باشد. گفتنی است که امیر تتلو مدت ها قبل در مورد شغل مادرش این گونه بیان کرد که او رقاص بوده است و پس از آن هشتگ هایی در مورد فریده واثق رقص در فضای مجازی به وجود آمد.

البته ناگفته نماند که در حال حاضر فریده به واسطه فعالیتش در اینستاگرام و تعداد فالوورانی که دارد توانسته یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورد.

دلیل فحاشی تتلو به مادرش چه بود؟

دلیل فحاشی تتلو به مادرش چه بود؟

به طور معمول هنرمندان زمانی که به شهرت و معروفیت می‌ رسند در مورد اعضای خانواده به ویژه مادرشان به صحبت می‌ پردازند و علاقه خود به مادرشان را بازگو می‌ کنند. اما در این میان تتلو تا به اکنون از طریق فضای مجازی چندین بار به مادرش فحاشی کرده است که این موضوع حاشیه‌ های بسیار زیادی را به وجود آورده است. هم چنین خیلی از هواداران و طرفداران تتلو بر این باورند که مادرش برای بزرگ کردن تتلو بسیار زحمت کشیده و نباید به او فحش بدهد. به هر حال به نظر می‌ رسد که تتلو با توجه به این که از شغل مادرش متنفر بوده و او را به سختی بزرگ کرده است به همین دلیل به فحاشی مادرش پرداخته است.

هم چنین ناگفته نماند که مدتی قبل مادر تتلو برای دیدن فرزندش به ترکیه سفر کرد، اما در این سفر فریده به کرونا مبتلا می‌ شود. امیر تتلو نیز در واکنش به بیماری مادرش این گونه بیان کرد که به دیدار مادرش نمی‌ رود، چرا که وقت سر زدن به مادرش را ندارد و می‌ خواهد طرح های جدیدش را بر روی بدنش تتو بزند. هم چین او بیان کرد که نمی‌ خواهد از مادرش کرونا بگیرد و بمیرد. پس از آن نیز امیر تتلو از طریق چنل تلگرام خود به فحاشی پدر و مادرش پرداخت.

پس از آن امیر تتلو مورد انتقاد خیلی از مردم و حتی طرفدارانش قرار گرفت. هم چنین توجهات بسیار زیادی به سمت فریده واثق جلب شد تا جایی که خیلی از افراد تمایل پیدا کردند تا اطلاعات بیشتری در مورد او بدست آورند. به عنوان مثال فریده واثق چند سال دارد و یا این که به مشاهده عکس های فریده واثق بپردازند. فریده واثق سن نسبتا بالایی دارد و متولد سال 1344 می باشد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با او و یا مشاهده تصاویر فریده می توانید به اینترنت مراجعه نمایید.

فریده واثق چند فرزند دارد؟

همان طور که گفتیم فریده واثق به جز تتلو دو فرزند دختر دیگر نیز دارد. اما فرزندان او با وی زندگی نمی کنند. به نظر می رسد که اکنون روابط او با تتلو بهتر شده است اما باز هم همدیگر را نمی بینند. اطلاعات بیشتری درباره روابط او با دخترانش نیز موجود نیست.

فریده واثق در نمایش جشن پروانه ها

فریده واثق در نمایش جشن پروانه ها

گفتنی است که در سال 1372 یک برنامه به نام جشن پروانه‌ ها با هنرمندی فریده (مادر تتلو) به نمایش درآمد. حال پس از این که ویدیو این نمایش در فضای مجازی با حضور فریده منتشر شد خیلی از افراد به تعریف و تمجید از فریده واثق پرداختند. پس از آن نیز خیلی از تتلیتی‌ ها بیان کردند که تتلو هنر و استعدادش را از مادر خود فریده به ارث برده است.

حال اگر تمایل دارید تا به مشاهده ویدیو این نمایش بپردازید پیشنهاد می‌ کنیم تا به اینترنت مراجعه نمایید و عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید تا به این گونه با نتایج دلخواه رو به رو شوید. هم چنین با مراجعه به پلتفرم‌ های ویدیویی مانند یوتیوب و اینستاگرام هم می‌ توانید به راحتی به جستجو و مشاهده ویدیوی این نمایش بپردازید.

فرزندان فریده واثق چه کسانی هستند؟

فریده واثق مادر امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی اهل ایران است. پس از این که امیر تتلو در دنیای خوانندگی و در میان مردم به شهرت فراوانی رسید مادر او فریده واثق نیز در میان مردم شناخته شده و معروف شد. حال در ادامه قرار است به معرفی تمام فرزندان فریده بپردازیم و اطلاعات کاملی در رابطه با آن ها قرار دهیم.

نغمه مقصودلو

نغمه مقصودلو فرزند فریده و خواهر بزرگتر امیرحسین مقصودلو است که با نام هنری امیر تتلو شناخته می‌ شود. نغمه دانش آموخته هنر است و در هنرهای تجسمی و عکاسی مهارت دارد. در حال حاضر نغمه در تهران زندگی می‌ کند و یک پسر دارد. نغمه سعی کرده است تا از حواشی برادر و مادرش به دور بماند و به همین دلیل زندگی آرام را برای خود و خانواده‌ اش به وجود آورده است. نغمه در حرفه عکاسی و فیلمسازی فعالیت می‌ کند و شغل او نیز در همین زمینه است. نغمه در موسسه ای به نام تصویر سال مشغول به فعالیت است. گفتنی است که نغمه همیشه به حمایت و پشتیبانی از برادرش امیر تتلو می‌ پردازد و رابطه بسیار خوبی نیز با مادرش دارد.

نسیم مقصودلو

نسیم مقصودلو یکی دیگر از فرزندان فریده واثق و هم چنین خواهر بزرگتر امیر تتلو می‌ باشد. نسیم یک مربی حرفه‌ ای ورزش است که در زمان دانشجویی به باشگاه می‌ رفته و آموزش می‌ دیده است. حال گفتنی است که نسیم مدتی است یک باشگاه ورزشی تاسیس کرده و یک مربی ورزشی شده است و در این حرفه مشغول به فعالیت می‌ باشد. نسیم همانند خواهر دیگرش سعی کرده است تا از تمام حواشی پیرامون برادر و مادرش دور بماند. او در حال حاضر در حرفه خود مشغول به فعالیت است و شاگردان بسیار زیادی هم دارد. گفتنی است که نسیم نیز رابطه بسیار خوبی با برادر کوچکترش دارد و همیشه به حمایت از امیر تتلو می‌ پردازد.

امیر مقصودلو

امیر مقصودلو که این روزها با نام هنری امیر تتلو شناخته می‌ شود کوچک‌ ترین فرزند فریده واثق است. امیر مقصودلو یکی از خوانندگان مشهور ایرانی است که در حال حاضر طرفداران بسیار زیادی دارد. حال گفتنی است که خانواده مقصودلو به واسطه امیر ملقب به امیر تتلو در میان مردم به شهرت رسیده اند و طرفدارانی را هم بدست آورده اند. با این که امیر تتلو تا به اکنون بارها به اعضای خانواده خود به ویژه مادر و دو خواهرش فحاشی کرده است. اما با این حال تتلو در این باره بیان کرده است که این فحاشی‌ ها از روی قصد و غرض نبوده و رابطه بسیار خوبی با اعضای خانواده‌ اش دارد.

همسرش این شخص کیست؟

همسر این شخص کیست؟

محمد تقی مقصودلو همسر اول فریده واثق و پدر تتلو است. او چندین سال پیش فوت کرده است. بعد از او فریده واثق یک بار دیگر ازدواج کرده است ولی از همسر دوم او اطلاعاتی در دسترس نیست. فقط تتلو در یکی از مصاحبه هایش اعلام کرده که او از همسر دوم خود نیز جدا شده است و سال ها است که تنها زندگی می کند. هم اکنون نیز از وضعیت تاهل واثق گزارشی داده نشده است و به نظر می رسد هنوز مجرد زندگی می کند.

حمایت فریده واثق از امیر تتلو

با این که تتلو به مادرش فحاشی کرده است و به او بی احترامی کرده است اما باز هم واثق از او حمایت می کند و همیشه از تتلیتی ها و طرفداران تتلو خواسته است که هوای او را داشته باشند. او همان طور که بیان کردیم در صفحه اینستاگرام خود پست های حمایتی از تتلو می گذارد و از مردم می خواهد که کانال یوتیوب او را سابسکرایب کنند و موزیک های جدید تتلو را گوش دهند. او هم چنین قبلا نیز در لایوهای خود و استوری هایی که می گذاشته تتلو را ساپورت می کرده و در جواب فحاشی های او هم چیزی نگفته است.

فیلم رقص فریده واثق را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن این فیلم باید آن را در اینترنت جستجو کنید. اگر موجود باشد می توانید آن را مشاهده کنید. به نظر می رسد که بسیاری از سایت رقص مادر تتلو را سانسور یا حذف کرده باشند و این به خواسته خود فریده واثق و یا تتلو باشند. اما باز هم بعضی از سایت ها شیطنت کرده اند و این فیلم را بازنشر می کنند و یا حذف نکرده اند. در بعضی از کانال های تلگرامی نیز ممکن است این فیلم را پیدا کنید و مشاهده یا دانلود کنید.

نسبت فریده واثق با امیر تتلو چیست؟

حرف های عجیب مادر تتلو به تتلیتی ها

فریده واثق مادر امیر تتلو یکی از محدود مادرهای سلبریتی است که در اینستاگرام فعالیت گسترده‌ ای انجام می‌ دهد. فریده به طور معمول در مورد پسرش و طرفداران او در صفحه اینستاگرام خود پست منتشر می کند. حال مدتی قبل فریده یک پست در اینستاگرام خود منتشر کرد و در این پست بیان کرد: عشق را انتخاب کردم و عشق در وجود شما دیدم برای وجودتان سپاسگزارم این صحبت‌ های فریده خطاب به طرفداران امیر تتلو بوده است.

هم چنین او در ادامه صحبت‌ های خود بیان کرد عشق یعنی تتلیتی‌ ها و من چقدر خوشبختم که امیرم در هزاران دختر و پسر پدیدار شده است. امیرم از تریلیون سلول از من به وجود آمد و تریلیون تتلیتی را به وجود آورد. خدا را به خاطر وجودتون شکر می‌ کنم. فریده در نهایت از طبیعت به خاطر وجود تتلیتی‌ ها تشکر کرد و پس از آن در انتهای صحبت‌ های خود بیان کرد عوضی های سمج دوستتون دارم.

این صحبت‌ های فرید واثق حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد. با این که صحبت‌ های او مورد استقبال طرفداران تتلو که به عنوان تتلیتی شناخته می‌ شوند قرار گرفت. اما در این میان برخی از کاربران اینستاگرام بیان کردند که صحبت‌ های مادر تتلو همانند خود تتلو شده است. به همین دلیل آن ها بر این باور بودند که قطعاً مادر تتلو هم از مواد مخدر استفاده می‌ کند. اما با این حال برخی دیگر بر این باور بودند که فریده واثق تنها از روی احساسات خود با مخاطبان تتلو صحبت کرده است و هیچگونه موادی مصرف نکرده است. با این حال صحبت‌ های عجیب مادر تتلو حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد و کامنت‌ های زیادی را از آن خود کرد.

سوالات متداول

 1. آیا اسم مادر تتلو فریده واثق است؟

  نام اصلی این فرد همین است و تتلو نیز آن را تایید کرده است. اسامی دیگری که در سایت های دیگر موجود هستند نشان دهنده اطلاعات غلط هستند و معمولا معتبر نیستند.

 2. فریده واثق چند سال دارد؟

  همان طور که بیان کردیم فریده واثق متولد 1344 است و هم اکنون 56 سال دارد. این سن اصلی او است و تایید شده است و تاریخ های دیگر در سایت های نا معتبر درست نیست.

 3. آیا مادر تتلو اینستا دارد؟

  فریده واثق در اینستاگرام فعال است و صفحه ای را به نام خود دارد که در آن ها خبرهایی از تتلو و موزیک هایش به اشتراک می گذارد.

 4. بیوگرافی فریده واثق چیست؟

  فریده واثق مادر 56 ساله امیر حسین مقصودلو یا امیر تتلو است. او دو دختر دیگر به نام های نسیم و نغمه نیز دارد. وی با محمد تقی مقصودلو پدر تتلو ازدواج کرد که همسر وی سال های پیش فوت کرده است. او یک ازدواج ناموفق دیگر نیز داشت. هم اکنون از محل زندگی او اطلاعاتی در دسترس نیست اما به نظر می رسد در ترکیه زندگی می کند.

1/5 - (1 امتیاز)