بیوگرافی فریده سپاه منصور + عکس های قبل از انقلاب این بازیگر

0 دیدگاه

فریده سپاه منصور یکی از مومن ترین بازیگران ایرانی می باشد که این شخص تا کنون کار های بسیار خوبی را در سینما و تلوزیون ارائه داده است و ما می خواهیم که در مورد این شخص بیشتر بدانیم و در مورد او زندگی شخصی و کاری وی بیوگرافی نسبی ارائه دهیم.

فریده سپاه منصور کیست؟

فریده سپاه منصور کیست؟

یکی از بازیگران بسیار خوب سینما و تلوزیون ایران فریده سپاه منصور می باشد. این شخص در پانزدهم روز فروردین سال هزار و سیصد و بیست و شش و در تهران به دنیا امده است. او در مقطع دیپلم نقاشی تحصیل کرده است و در دانشگاه تهران هنرهای دراماتیک خوانده است. او می گوید که همیشه سعی کرده است که اشتباه کمتری داشته باشد و خیلی کمتر احساس پشیمانی کند.

او همسر هوشنگ توکلی می باشد. وی فعالیت خود را از تئاتر اغاز نمود و در زمانی که دانشجو بود این کار را انجام می داد. این شخص در سال هزار و سیصد و چهل و نه وارد دانشگاه شد و در دانشکده هنر های دراماتیک مشغول تحصیل شد. او در همین موقع تحصیلات خود را رها کرد و سپس ازدواج کرد. بعد از آن دوباره در سال هزار و سیصد و پنجاه و شش به دانشگاه رفت و دوباره این راه را ادامه نداد و ترک تحصیل کرد. او که از سال چهل و نه تئاتر را آغاز کرده بود تا سال شصت و یک این راه را ادامه داد و بعد از آن به ایفای نقش در سینما و تلوزیون مشغول شد.

او می گوید که در دانشکده هنر های دراماتیک درس می خوانده است و هرگاه که استاد نداشتند به کلاس های استاد سمندریان می رفته است. او می گفت که من یک دفعه در وسط کلاس ظاهر می شدم و او نیز اجازه می داد من تمرین کنم. او می گوید که معلم اول و آخر ما استاد سمندریان می باشد که حدود هشتاد درصد از بازیگران شاگردان او بوده اند.

در مورد کار های معروف او اگر بخواهیم صحبت کنیم باید گفت که او در کتاب قانون به ایفای نقش پرداخته است که در سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت به کارگردانی مازیار میری ساخته شد و بعد از آن نیز در سریال مارمولک که در سال هزار و سیصد و هشتاد و سه و به کارگردانی کمال تبریزی بوده است، می توان اشاره کرد.

این شخص در شهریور سال پنجاه با هوشنگ توکلی ازدواج کرد. هوشنگ توکلی یا هوشنگ گلدوز در سال هزار و سیصد و بیست و هفت به دنیا آمده است و یک بازیگر و کارگردان می باشد. وی بازیگری را از تئاتر و از سال هزار سیصد و بیست و هفت آغاز نمود و کار جلوی دوربین را از سال پنجاه و پنج، و با بازی کردن در یک فیلم کوتاه به نام زنده به گور آغاز کرد. این فیلم به کارگردانی سیامک بیات ساخته شده بود. هم چنین در سال هزار و سیصد و شصت و چهار با بازی کردن در فیلم خانه ابری که کارگردان آن اکبر خواجوی بود این کار را ادامه داد. این شخص هم چنین مدتی اداره هنر های دراماتیک بود.

فریده سپاه منصور می گوید که من عاشق گل ها و گیاهان هستم. اما به این دلیل که در آب دادن به گل ها تنبل می باشم نمی توانم که آن را در خانه نگه داری کنم. او می گوید مهم نیست چند گلدان در خانه داشته باشیم اما همین که بتوانیم یک گلدان داشته باشیم و با او حرف بزنیم و از با او بودن لذت ببریم بسیار لذت بخش است و کافی می باشد.

او می گوید که عاشق اشپزی کردن است. همانقدر که عاشق آشپزی می باشد از جارو کردن و تمیز کردن نیز متنفر می باشد. او می گوید در کنار همه این ها عاشقانه آشپزی کردن را دوست دارد. از غذاهایی که متنفر است می توان رشته پلو و هویج پلو را اشاره نمود و همچنین این شخص همه غذا ها را دوست دارد و برای خوب آشپزی کردن همه تلاشش را می کند. در مورد اینکه حضور در تلوزیون بسیار کمرنگ شده است می گوید که حس می کند ممنوع التصویر است. او می گوید که تقریبا حدود دو سال می باشد که در تلوزیون بازی نکرده است و همین طور هیچ پیشنهاد کاری نیز نداشته است. او می گوید انقدر این بازه زمانی زیاد شده است که فکر می کند ممنوع التصویر شده است.

در مورد کار کردن با وسایل امروزی و استفاده از وسایل مدرن می گوید که از تلفن همراه فقط برای پیامک زدن و تلفن زدن استفاده می کند. او می گوید کار کردن با کامپیوتر را دوست می دارد و بعضی اوقات نیز با کامپیوتر داستان های کوتاه را پیدا کرده و می خواند. او می گوید دوست دارم به اینترنت بروم اما هر کار می کنم نمی شود. او می گوید که دور اینترنت را خط کشیده ام. او می گوید هم چنین گاهی اوقات با کامپیوتر بازی می کند و می گوید که باید یک جوری زمان را بگذراند. این شخص نیز در سریال های مختلفی از جمله سریال ستایش شرکت کرده است.

فرزندان فریده سپاه منصور

فریده سپاه منصور نیز دارای فرزندانی می باشد اما تا کنون نامی از این ها در فضای مجازی منتشر نشده است. این شخص نیز هم چنین به همراه دخترش عکسی منتشر کرده اما نام او مشخص نیست.

درآمد فریده سپاه منصور چقدر است؟

این شخص نیز همانند دیگر بازیگر ها توانسته است که بسیار زیاد درآمد داشته باشد اما به این دلیل که مدتی در تلوزیون حضور نداشته است نتوانسته است که از درآمد خوبی برخوردار باشد. او می گوید که مردم فکر می کنند که ما میلیاردر هستیم اما این گونه نیست و ما واقعا سطح متوسطی را داریم. این شخص نیز از درآمد نسبی برخوردار می باشد و این نیز توانسته است که این شخص بتواند زندگی ایده الی را نیز برای خود فراهم کند. هم چنین باید گفت که از ثروت فریده سپاه منصور نیز اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد. این فرد هیچگاه در مورد ثروت خود هیچ حرفی نزده است.

پیج اینستاگرام فریده سپاه منصور

فریده سپاه منصور نیز یکی دیگر از افرادی است که در اینستاگرام صفحه دارد. البته باید گفت که این صفحه متعلق به خود این شخص نمی باشد و صفحه وی گویا توسط ادمین اداره می شود. او در اینستاگرام تیک آبی ندارد اما فالوور های زیادی دارد. این شخص نیز هم چنین دارای چهار هزار فالوور می باشد. در صفحه او هم چنین می توان پنجاه و دو پست را مشاهده نمود. با توجه به گفته های این بازیگر که گفته بود نمی تواند با اینترنت کار کند و دور اینترنت را خط کشیده است می توان نتیجه گرفت که پیج این شخص توسط ادمین اداره می شود. هم چنین باید گفت که در مورد این شخص همه نوع اطلاعاتی در ویکی پدیا وجود دارد و می توان با مراجعه به این سایت در مورد فریده سپاه منصور اطلاعات بسیار زیادی را به دست آورد.

عکس های فریده سپاه منصور

فریده سپاه منصور یکی از بازیگران بسیار خوب کشورمان می باشد که تا کنون در کار های بسیار خوبی بازی کرده است. این شخص نیز هم چنین یکی از افرادی می باشد که از وی می توان عکس های زیادی در اینترنت مشاهده نمود. با سرچ کردن نام فریده سپاه منصور در اینترنت می توان به عکس های این شخص دسترسی پیدا کرد. عکس های او هم چنین عکس های قبل انقلاب این شخص را نیز می توان در اینترنت مشاهده نمود.

فیلم های فریده سپاه منصور

فریده سپاه منصور یکی از افرادی می باشد که فیلم های زیادی را بازی کرده است. این شخص در فیلم ها نقش های بسیار درخشانی را از خود به یادگار گذاشته است که در ادامه به معرفی چند مورد از این فیلم ها خواهیم پرداخت.

نون خ

نون خ یکی از فیلم هایی بود که به کارگردانی سعید آقاخانی، در حواشی زندگی کرد نشینان کشورمان ساخته شد. این شخص در این فیلم نقش مه لقا خانم و مادر زن نورالدین خان زاده را بازی می کرد. او در این فیلم نیز یک شخصیت بسیار خوب داشت و یک نقش مثبت را بازی می کرد. هم چنین در این سریال و در قسمت دو با اینکه خود وی وجود نداشت اما این نام او نیز بر سر زبان بازیگر های این سریال بود.

دردسر های عظیم

سریال درد سر های عظیم سریالی با بازی درخشان جواد عزتی بود که در دو فصل پخش شد. این سریال نیز همان طور که از نامش پیداست در مورد اتفاقاتی می باشد که برای شخصی به نام لطیف اتفاق می افتد. فریده سپاه منصور در این شخص در نقش یک مادر شوهر عصبانی و ناراحت بازی می کند که از عروسش کینه دارد و از وی دل خوشی ندارد. اما در پایان فیلم با عروسش اشتی می کند و با او به صلح می پردازد.

شاهرگ

شاهرگ از دیگر سریال هایی می باشد که این بازیگر بسیار خوب در آن بازی کرده است. این سریال نیز از سریال هایی می باشد که فریده سپاه منصور بسیار زیبا در آن هنر نمایی کرده است.

مرگ تدریجی یک رویا

مرگ تدریجی یک رویا، یک سریال بسیار خوب می باشد که توانسته است بسیار زیاد در زمان پخشش مورد استقبال قرار گرفت. این فیلم در مورد یک دختر نویسنده می باشد که می خواهد کتاب هایش را در خارج از کشور به چاپ برساند اما در این راه با مشکلاتی رو به رو می شود.

اغما

اغما از دیگر سریال هایی می باشد که در ماه رمضان پخش شد. این سریال در مورد یک پزشک می باشد که شیطان بر سر راه او قرار می گیرد و باعث می شود که او از کار های درستی که می خواهد انجام دهد باز بماند و به مسیر غلط کشیده بشود. این سریال نیز در زمان پخش شدنش بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

معصومیت از دست رفته

معصومیت از دست رفته یک سریال تاریخی می باشد که توانست بسیار زیاد مورد استقبال قرار بگیرد.

جوایز و افتخارات فریده سپاه منصور

این شخص در دوران کاری خود تا کنون توانسته است که جوایز زیادی را به دست بیاورد که همه این جوایز بسیار با ارزش هستند.

فریده سپاه منصور چند سال دارد؟

در ابتدای بیوگرافی این شخص گفتیم که او متولد سال بیست و شش می باشد که با یک حساب ساده می توان فهمید که او اکنون دارای هفتاد و چهار سال سن می باشد.

حاشیه های فریده سپاه منصور

این شخص تا کنون حاشیه های زیادی را در زندگی خود نداشته است و یک زندگی کاری ارام را در کنار زندگی شخصی خود داشته است. او همیشه سعی کرده است که یک زندگی آرام داشته باشد.

همسر این بازیگر کیست؟

همسر این فرد هوشنگ توکلی می باشد که در چند تیتر قبل از وی بیوگرافی کوچکی ارائه دادیم. همسر این شخص نیز بازیگر می باشد و او نیز یک کارگردان و یک بازیگر مطرح است.

سوالات متداول

 1. فریده سپاه منصور چند سال سن دارد؟

  فریده سپاه منصور حدود هفتاد و چهار سال سن دارد.

 2. چه مدت است که او کار نکرده است؟

  به مدت دو نیم سال است که این شخص کار نکرده است.

 3. این شخص همسر کدام هنرمند می باشد؟

  این شخص همسر هوشنگ توکلی کارگردان و بازیگر می باشد.

 4. رشته تحصیلی وی چیست؟

  رشته تحصیلی او نقاشی و هنر های دراماتیک بوده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0