فرهاد مدیری پسر و فرزند بزرگ مهران مدیری، کارگردان و بازیگر بزرگ کشور ایران است. فرهاد در رشته موسیقی فارغ التحصیل شده است و شغل اصلی او خوانندگی است. او تا کنون یک آلبوم منتشر کرده است و در این آلبوم ۶ ترک موجود بود که قیمت نسخه دیجیتال آن پانزده هزار تومان قیمت خورده بود. فرهاد مجرد است و با هیچ زنی در رابطه نمی باشد. او به همراه خواهر کوچک تر خود یعنی شهرزاد در خانه پدر خود زندگی می کنند. ساز اصلی او پیانو است و قطعات زیبایی با پیانو منتشر کرده است.

فرهاد مدیری کیست؟

فرهاد مدیری کیست؟

فرهاد مدیری پسر مهران مدیری، از جذاب ترین بازیگران مرد ایرانی و کارگردان بزرگ ایرانی است. در این مطلب از سایت به بیوگرافی فرهاد مدیری پرداخته ایم و این مطلب را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. قد فرهاد مدیری نسبتا بلند است و این گمانه زنی ها ایجاد شده بود که بسکتبالیست است اما او در یک مصاحبه اعلام کرده بود که فقط ۳ ماه بسکتبال رو حرفه ای دنبال کرده و در حال حاضر ورزش های رزمی را در کنار شغل اصلی انجام می دهد. شغل اصلی او خوانندگی است و نوازندگی نیز می کند. مادر او خانه دار است و در رشته هنر و ادبیات فارغ التحصیل شده است و شعر و کتاب می نویسد اما آن ها را منتشر نمی کند. فرهاد در جمع دوستان و همکاران خودش فردی شوخ طبع و طناز یاد می شود گویا این شوخ طبعی و طنازی پدرش به او به ارث رسیده است. فرهاد تا اکنون یک فیلم بازی کرده است که آن جنگ هفتاد و هفت نام داشت و در نقش جوانی پدرش یعنی مهران مدیری به ایفای نقش پرداخته بود. او در مصاحبه ای گفته بود که به فیلم سازی نیز علاقه دارد و به زودی یک فیلم کوتاه می سازد. فیلم کوتاه او هنوز منتشر نشده است.

فرهاد مدیری متولد چه سالی است؟

فرهاد در تاریخ 18 اردیبهشت 1370 در تهران متولد شده است. او که از هنرستان موسیقی فارغ التحصیل شده است در این زمینه فعالیت دارد. او تحصیلات تکمیلی و دانشگاهی خود را در خارج از کشور به پایان رسانده است. اولین ساز موسیقی که فرهاد کار خودش را با آن آغاز کرده بود ساز ابوا بوده است. سپس به صورت حرفه ای پیانو را آموخت و پیانو به عنوان ساز اصلی اش معرفی و شناخته شده است.

شغل این فرد چیست؟

فرهاد پسر ارشد و بزرگ مهران مدیری که در زمینه موسیقی تحصیل کرده است و مدتی به عنوان آهنگ ساز فعالیت داشته بود اکنون در حال حاضر به عنوان خواننده فعالیت دارد و نام هنری او فرواگ است و تا به امروز یک آلبوم هم منتشر کرده است. او در مدت هنرستان علاوه بر ابوا و موسیقی، پیانو را نیز به صورت حرفه ای آموخت. او یک موزیک بی کلام منتشر کرده بود و آن را تقدیم یکی از اقوام خود کرده بود. آهنگ دختر عموی فرهاد مدیری آهنگی زیبا و بی کلام است که تقدیم به دختر عمویش کرده بود. عمو فرهاد از موزیسین های بزرگ ایران است.

فرهاد مدیری در کجا به دنیا آمده است؟

فرهاد مدیری در کجا به دنیا آمده است؟

فرهاد که در اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۰ متولد شده است و در شهر تهران چشم به جهان گشوده است. او در حال حاضر ۳۰ سال سن دارد. او در همین شهر نیز به همراه پدر و مادرش زندگی می کند. همچنین او در مصاحبه ای که اخیرا از او منتشر شده بود گفته بود که ایران را دوست دارد و همین جا خوشحال است و قصد مهاجرت را ندارد و در همین تهران به فعالیت خود ادامه می دهد.

مدرک تحصیلی فرهاد مدیری

فرهاد در هنرستان رشته موسیقی را دنبال کرده بود و در همین زمینه نیز در دانشگاهی در خارج از کشور به تحصیل پرداخته است و در همین زمینه موسیقی و آهنگ سازی و خوانندگی نیز فعالیت دارد.

فرهاد مدیری فارغ التحصیل چه رشته ای است؟

او در رشته موسیقی فارغ التحصیل شده است و مدرکش را از هنرستان موسیقی دریافت کرده است و یک مدرک در تحصیلات تکمیلی دارد که در دانشگاه خارج از کشور آن را اخذ کرده است. او در رشته خودش نسبتا فرق موفقی است و در حال رشد است و قطعا بزودی خبر های بزرگی از خواهیم شنید.

پدر فرهاد مدیری کیست؟

فرهاد پسر بزرگ و ارشد مهران مدیری است. مهران مدیری دو فرزند دارد و فرهاد فرزند اول او و تنها پسر مهران مدیری است. مادر و همسر مهران مدیری خانه دار است و در دانشگاه تحصیلات ادبیات و هنر را آموخته است و شعر و نوشته هایی را در خانه نوشته است اما تاکنون هیچ اقدامی برای چاپ کتاب و ثبت نوشته هایش نکرده است. مهران مدیری از علاقه شدید به فرهاد در بسیاری از سریال هایی که بازی کرده است به عنوان نقش فرهاد به ایفای نقش پرداخته است یا حداقل شخصیتی با نام فرهاد نیز در فیلم و سریالش جای داده است. همچنین او یک خواهد نیز دارد، که او دختر مهران مدیری می باشد.

عکس فرهاد مدیری

عکس های جذاب و زیبایی از فرهاد در کنار پدرش مهران مدیری منتشر شده است که ما این عکس ها را برای شما تهیه کردیم و با بالاترین کیفیت می توانید آن ها را دانلود کنید. فرهاد و شهرزاد مدیری وقتی از خود برای اولین باز عکسی منتشر کرده بودند به علت شباهت بیش از اندازه به پدرشان مورد توجه قرار گرفته بودند. عکس این خانواده عزیز را می توانید در این پست تماشا کنید.

پیج اینستاگرام فرهاد مدیری چیست؟

فرهاد مدیری اینستا را محلی برای اعلام و انتشار آثار جدیدش در موسیقی تبدیل کرده است. او آن چنان در این شبکه اجتماعی همانند پدرش فعالیت ندارد و تا به امروز در این شبکه اجتماعی که با نام فرواگ فعالیت دارد تقریبا ۳ هزار دنبال کننده دارد و ۵۵ پست دز این شبکه منتشر کرده است. اگر شما هم علاقه به شنیدن آهنگ ها و موسیقی های جذاب فرهاد دارید حتما پیج او را که در زیر برای شما آماده کرده ایم را دنبال کنید.

همسر فرهاد کیست؟

شایعاتی درباره فرهاد مدیری و همسرش منتشر شده بود که او با یک دختری خارجی ازدواج کرده است اما بلافاصله توسط نزدیکان و خود او این شایعه تکذیب شد. او همچنان مجرد است و با هیچ دختر و زنی در رابطه نیست و به گفته خودش تمام توجه اش به کارش و رشد در زمینه موسیقی و خوانندگی است.

ساز تخصصی فرهاد چیست؟

ساز تخصصی فرهاد چیست؟

فرهاد فرزند بزرگ مهران مدیری اولین سازی که آموخت ساز ابوا بود اما در ادامه او بطور حرفه ای پیانو رو آموخت و در این زمینه رشد خوبی داشت. نام او در یکی از قسمت های برنامه دورهمی برده شده بود که مهران مدیری در جواب میلاد کی مرام که چه هدیه ای برای پسرش می خواهد بخرد و پیشنهاد کی مرام که برای او ساز بخرد گفته بود که فرهاد در ساز بسیار تنبل است و ممکنه پیانو خاک بخورد اما فرهاد سراغ این ساز ها نمی رود.

فیلم کوتاه فرهاد مدیری

فرهاد در تمام مصاحبه هایش اعلام کرده بود که به بازیگری به هیچ وجه علاقه ندارد اما به فیلم سازی فکر کرده است و مدتی استارت ساخت یک فیلم کوتاه را زده بود که بنا به دلایلی فعلا ساخت این فیلم کوتاه متوقف شده است ولی او گفته است که بزودی در فیلم سازی نیز فعالیت می کند و اگر فیلم کوتاهش مورد توجه قرار بگیرد حتما این رشته و فعالیت را دنبال می کند.

فرهاد شهرزاد کیست؟

فرهاد پسر بزرگ مهران مدیری است. مهران مدیری علاوه بر فرهاد یک فرزند دیگر نیز دارد. او یک دختر به نام شهرزاد دارد. فرهاد و شهرزاد خواهر و برادر تنی و خونی یک دیگر هستند. این دو شباهت ظاهری شدیدی با پدرشان یعنی مهران مدیری دارند. شهرزاد از فرهاد کوچک تر است و فرزند دوم مهران مدیری و خواهر کوچک تر فرهاد محسوب می شود.

آیا این شخص به همراه مهران مدیری زندگی می کند؟

بله فرهاد در یکی از مصاحبه هایش این گونه تعریف کرده بود که با پدرش به علت این که بیشتر اوقات در پیش تولید سریال یا در حال کار روی یک پروژه سینمایی است کمتر وقت می گذرانند اما گاهی اوقات با یکدیگر بیلیارد بازی می کنند و اغلب مدیری بزرگ او را شکست می دهد. او گفته بود که این روز فقط یک بار به سینما رفته بودند اما با یکدیگر بیشتر به کنسرت های مختلف می روند. مهران مدیری هم در گفتگو های خود در برنامه دورهمی نیز گفته بود فرهاد در موسیقی تنبل است و گاهی پیانو او خاک می خورد اما فرهاد از آن استفاده ای نمی کند. تمام این موارد و گفته ها نشان از این دارد که فرهاد با پدرش و مادرش به همراه خواهر کوچک تر از خودش در یک خانه زندگی می کنند و زندگی مستقل با خانه جداگانه برای خود ندارد.

سوالات متداول

 1. فرهاد کیست؟

  فرهاد پسر بزرگ کارگردان و بازیگر معروف ایرانی مهران مدیری است.

 2. فرهاد در چه زمینه ای فعالیت می کند؟

  او در رشته موسیقی فارغ التحصیل شده و در زمینه نوازندگی و آهنگ سازی و همچنین خوانندگی فعالیت می کند.

 3. فرهاد چند سال سن دارد؟

  فرهاد پسر مهران مدیری متولد سال ۱۳۷۰ می باشد و سی سال سن دارد.

 4. فرهاد با چه کسی ازدواج کرده و چند فرزند دارد؟

  فرهاد در حال حاضر با هیچ دختری در ارتباط نیست و مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است که فرزندی داشته باشد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید