فیت پوتک و تراویس اسکات قوی ترین فیت رپ فارس در سطح بین المللی

0 دیدگاه

اخیرا اخباری مبنی بر انتشار فیت پوتک و تراویس اسکات صورت گرفته است. در این مقاله بررسی خواهیم کرد که آیا این خبر حقیقت دارد؟ اگر این فیت رپ فارسی انتشار پیدا کند یکی از بهترین فیت های پوتک خواهد بود. با ما همراه باشید.

آیا همکاری پوتک و تراویس اسکات حقیقت دارد؟

تا کنون خبر فیت پوریا پوتک و تراویس اسکات از هیچ منبع معتبری تایید نشده است. فقط در طی یک ماه اخیر پوتک چندبار به این ماجرا به صورت غیر مستقیم اشاره کرد. هیچ منبع دیگر برای تایید یا تکذیب این خبر در حال حاضر وجود ندارد. البته لازم به ذکر است فیت پوتک و اسکات خیلی دور از انتظار و غیر ممکن نیست. زیرا این دو رپر رابطه بسیار خوبی با یکدیگر دارند. حتی در بیت سازی با یکدیگر همکاری داشته اند. در ادامه این مقاله به جزئیات مهمی از این همکاری اشاره خواخیم کرد. با ما همراه باشید.

دانلود فیت پوتک و تراویس اسکات
پوتک و تراویس

دانلود فیت پوتک و تراویس اسکات

در ابتدا هم اشاره کردیم در حال حاضر این موضوع در حد خبر است. کاربران زیادی پیش بینی کرده اند که فیت پوتک از رپر های نسل سوم و تراویس اسکات به عنوان یکی از پروژه های آلبوم جدید پوریا است که قرار است اولین ترک آن هم به زودی منتشر شود. در این آلبوم خشایار از تیک تاک و…. حضور دارند. برای مطلع شدن از زمان دقیق انتشار و نحوه دانلود می توانید مقاله های مارا دنبال کنید. هم چنین می توانید صفحه این دو رپررا در صفحات مجازی دنبال کنید. خبرهای زیادی مبنی بر فیت پوتک و تراویس زیاد منتشر شده است. اگر این خبر حقیقت داشته باشد به احتمال زیاد تا پایان تابستان امسال منتشر خواهد شد.

واکنش ها به فیت پوتک و تراویس اسکات

واکنش کاربران به فیت پوتک و تراویس بسیار متفاوت بوده است. خیلی از کاربران نسبت به این خبر واکنش مثبت نشان دادند و این همکاری را قدم بزرگی برای پیشرفت رپ فارسی می دانند. در عوض خیلی از کاربران نسبت به فیت پوتک و تراویس واکنش منفی نشان دادند و مورد تمسخر خود قرار دادند. زیرا اسکات بسیار در سطح بالایی از رپ فعالیت می کند ونه تنها تو آمریکا شناخته شده است بلکه کل جهان او را می شناسند. به همین منظور این اتفاق را غیر ممکن دانستند.

در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری از فیت پوتک و تراویس اسکات اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

  1. کاربران نسبت به فیت پوتک و تراویس چه واکنشی نشان دادند؟

    خیلی از افراد این همکاری را یک قدم مثبت دانستندند. خیلی از افراد هم پوتک را مورد تمسخر قرار داند.

  2. آیا پوریا پوتک و اسکات یک دیگررا می شناسند؟

    بله این دو رپر در زمینه بیت سازی هم باهم همکاری داشته اند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0