بیوگرافی اوریم دوغان و همسرش + اطلاعات در مورد قد و وزن او

0 دیدگاه

در دنیای پیشرفت و توسعه تمامی صنعت ها سعی کردند تا بهترین باشند. هر یک به سبک خود بهتر شدند و تمام تلاش خود را برای بهبود اوضاع و صنعت شان کردند. پیشرفت در هر عرصه ای توانست تا به دیگران کمک شایانی کند و به کمک یکدیگر پیشرفت بیشتری داشته باشند. صنعت فیلم سازی نیز در تمام دنیا طی دهه های اخیر پیشرفت چشم گیری داشته است به طوری که بسیاری از کشور ها هم اکنون دارای حرفی برای گفتن هستند. بسیاری از این طریق توانسته اند تا حرف خود را به گوش جهانیان برسانند و یا فرهنگ خود را به دیگران نشان دهند. نگرانی های هر جامعه را می توانیم در سینما و تلویزیون آن ها مشاهده کنیم. رسانه کمک شایانی به این موضوع کرده است که کمبود ها و نقاط ضعف به خوبی دیده شوند و همچنین نقاط قوت و سرآمد های یک ملت نیز به دیده ی جهانیان برسد. در حال حاضر یکی از معروف ترین بازیگران ترکی اوریم دوغان می باشد که در این مقاله به صورت مفصل این بازیگر سرشناس ترک تبار را معرفی خواهیم کرد.

ترکیه نیز یکی از کشور هایی است که طی سال‌ های اخیر توانسته در این صنعت موفق عمل کند و از مسائل پیش پا افتاده بگذرد و داستان و ساخت قوی تری ارائه دهد. بازیگران ترکی نیز مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. ظاهری بسیار معقول آن ها در کنار هنرشان توانسته تا به درخشان بودن کار هایشان اضافه کند. در این مقاله سعی داریم تا یکی از این بازیگران را معرفی کنیم. در صنعت فیلم و سریال ترکیه زنان مورد توجه خاصی قرار گرفته اند. زیبایی چهره و اندام آن ها توانسته تا نظر های مثبت زیادی را به خود جلب کنند. اوریم دوغان یکی از این بازیگر های جذاب ترک است. در ادامه سعی می کنیم تا اوریم را در بُعد های اجتماعی، شخصی، کاری و فرهنگی بررسی کنیم پس با ما همراه باشید.

اوریم دوغان کیست؟

اوریم دوغان کیست؟

اوریم دوغان که نام او در زبان اصلی Evrim Doğan به این شکل نوشته می شود از خوشتیپ ترین بازیگران ترکی است. او که زاده ی شهر آنکارا در ترکیه است در تاریخ ۵ سپتامبر ۱۹۷۷ در این شهر به دنیا آمد. او تحصیلات خود را در سال ۲۰۰۲ در دانشگاه ایالتی آنادولو (Anadolu، Department of Acting) در رشته بازیگری کنسرواتوار تکمیل کرد. اوریم دوغان در گروه تلویزیونی Gulumse Yeter عضو است. او به دلیل شرایط خوب ظاهری توانسته تا در زمینه مدلینگ نیز قدم بگذارد و به خوبی عمل کند، اوریم دوغان مدل موفقی در ترکیه محسوب می شود. عکس اوریم دوغان را می توانیم با جستجو در گوگل بینیم. اگر بخواهیم او را در زندگی شخصی بررسی کنیم باید بگوییم که او با یانر اوزر بازیگر ترکیه ای که شهرت آن چنانی ندارد رابطه عاشقانه ای دارد و قصد ازدواج با هم را دارند. اوریم دوغان فعالیت هنری خود را با سریال محله بهشت شروع کرد و با بازی در سریال های کوچه های پشتی، خواهرزاده ها، ققنوس و لبخند کافیه به شهرت رسید. او اخیرا در سریال تو درم را بزن بسیار زیبا نقش آفرینی کرده است. بازیگر‌ و مدل موفق ترک مورد بحث ما دارای ۱۷۲ سانتی متر قد و ۵۷ کیلوگرم وزن است. او‌ در شبکه های اجتماعی حضور فعالی دارد و تعداد نسبتا زیادی کاربر پیج شخصی او را دنبال می کنند.

عکس های اوریم دوغان را از کجا ببینیم؟

اوریم دوغان از جذاب ترین بازیگران ترکی که‌ در دو زمینه مدلینگ و بازیگری به خوبی عمل می کند تصاویر زیادی در فضای مجازی دارد که می توانیم با جستجو در مرورگر آن ها را ببینیم. همچنین فعالیت وی در شبکه های اجتماعی باعث‌ شده تا تصاویر بیشتری از زندگی شخصی ‌‌و کاری وی داشته باشیم، حتی می توانیم بخش هایی از پروژه هایی که حضور داشته را در اینترنت ببینیم. با جستجو نام و سریال های حضور یافته بخش هایی از این سریال ها در آپارات را ببینیم. همچنین با جستجو نام او و آدرس پیج شخصی اش در اینستاگرام می توانیم روزمرگی های وی را نیز ببینیم.

آدرس پیج اینستاگرام اوریم دوغان چیست؟

اوریم دوغان نیز یکی از سلبریتی های فعال در اینستاگرام محسوب می شود. این روز ها تعداد کمی از افراد مشهور در اینستاگرام فعالیت ندارند. هر چند حضور این سلبریتی ها برای هر دو طرف خودشان و مردم می تواند موثر باشد و باعث ارتباط بیشتر مردم با آن ها می شود. آدرس پیج اینستاگرام اوریم دوغان ovrimdogan است. این پیج که نزدیک به ۵۰۰ پست دارد از طرف اینستاگرام دارای تیک آبی است. در این پیج ۴۶۷ هزار نفر به عنوان فالوور حضور دارند. اوریم نیز افراد زیادی را فالو دارد. در این پیج می توانیم تصاویر زیادی از زندگی شخصی وی ببینیم. تصاویر عاشقانه او نیز وجود دارد. با جستجو در اینستاگرام می توانیم پیج شخصی این بازیگر را پیدا کنیم.

همسر اوریم دوغان کیست؟

اوریم دوغان که متولد ۱۹۷۷ است تا کنون مجرد بوده است اما با یک بازیگر ترک دیگر که چندان شهرتی ندارد نامزد شده است و رابطه عاشقانه بسیار خوبی با یکدیگر دارند که نشان از ازدواج آن ها به طور جدی است. نام همسر وی یانر اوزر است. تصاویر زیادی از اوریم و یانر در اینترنت و اینستاگرام وجود دارد.

اوریم دوغان در چه فیلم هایی بازی کرده است؟

اوریم که در سال ۲۰۰۲ وارد دنیای بازیگری از طریق دانشگاه دولتی در ترکیه شد. او توانست تا در این عرصه موفق عمل کند و سابقه کاری خوبی نیز دارد. او که از سال ۲۰۰۴ وارد دنیای حرفه ای این صنعت شد تا کنون فعالیت خوبی داشته است.
در ادامه سعی می کنیم تا پروژه هایی که اوریم دوغان حضور داشته را بررسی کنیم.
محله بهشت
خواهر زاده ها
لبخند کافیه
تو درم را بزن
از شاخص ترین کار های وی است.

 1. اوریم دوغان اولین فعالیت حرفه ای خودش را در سریال محله بهشت در سال ۲۰۰۴ نقش ‌پلین را داشت.
 2. او سه سال بعد در سال ۲۰۰۷ در سریال کوچه های پشتی حضور یافت و نقش سونا را به عهده داشت.
 3. او به فاصله ۴ سال در سریال گوش کن عشق نقش ساکینه را بازی کرد.
 4. در سال ۲۰۱۲ نقش کوربان در سریال فوریه را داشت.
 5. او در سال ۲۰۱۳ نقش گیزم را در سریال وجدان بازی کرد.
 6. او در سال ۲۰۱۵ در نقش نورتن در سریال دوست داشتنی خطرناک حضور پیدا کرد.
 7. یک سال بعد در سال ۲۰۱۶ در سریال لبخند کافیه نقش آفرینی کرد و نقش نرمین را به عهده داشت.
 8. او دو سال بعد در سال ۲۰۱۷ در سریال زن نقش همسر نظیر را بازی کرد.
 9. او در همان سال در فیلم سینمایی همه چیز از عشقه حضور داشت.
 10. او یک سال بعد در سال ۲۰۱۸ در سریال داستان ما حضور پیدا کرد و نقش شیما را به عهده داشت.
 11. یکی دیگر از کار های او در سال ۲۰۱۸ سینمایی عشق اینه بود.
 12. او در سال ۲۰۱۸ یک پروژه دیگر نیز داشت که سریال من بارتو هستم نام داشت.
 13. او در سال ۲۰۱۹ در سریال خواهر زاده ها در نقش لبریز حضور یافت و توانست بازی خوبی را ارائه دهد.
 14. او در سال ۲۰۲۰ در سریال ققنوس حضور پیدا کرد.
 15. آخرین کار وی در سال ۲۰۲۰ سریال تو درم را بزن بود که نیش آیفر ییلدیز را بازی می کرد.

اوریم دوغان مدل است؟

اوریم دوغان با قد ۱۷۲ ‌‌و وزن ۵۷ کیلوگرم توانسته تا تناسب اندام خوبی داشته باشد و چهره شناخته شده ای دارد. او که بازیگر مشهور ترک است در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و یکی از بهترین مدل ها در ترکیه است.

آیا این بازیگر فرزند هم دارد؟

اوریم دوغان که در ۴۵ سالگی است فرزندی ندارد و به تازگی نامزد کرده است ولی هنوز فرزندی ندارد.

درآمد این بازیگر چقدر است؟

این بازیگر و مدل معروف ترکیه ای به واسطه سابقه درخشان و چهره شناخته شده می تواند عامل جذب بیننده برای پروژه باشد در نتیجه قرار داد های خوبی می بندد و از درآمد خوبی برخوردار است. همچنین او در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد که خود صنعت پولساز است و می تواند در این زمینه درآمد بسیار خوبی داشته باشد.

این بازیگر چه افتخاراتی کسب کرده است؟

اوریم دوغان که نزدیک به دو دهه است فعالیت هنری دارد توانسته به شهرت خوبی برسد و افتخارات او در کارنامه کاری خود حضور در سریال های شناخته و خوبی است اما به طور رسمی اطلاعاتی مبنی بر دریافت جایزه رسمی وجود ندارد.

سوالات متداول

 1. بیوگرافی اوریم دوغان چیست؟

  اوریم دوغان در سپتامبر ۱۹۷۷ به دنیا آمده است. زادگاه وی شهر آنکارا ترکیه است. او تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاهی دولتی در رشته بازیگری به اتمام رسانده است و از سال ۲۰۰۴ به طور حرفه ای حضور داشته است.

 2. اوریم دوغان در چه فیلم و سریال هایی حضور داشته است؟

  محله بهشت، وجدان، خواهرزاده ها، لبخند کافیه، تو درم را بزن، ققنوس، من بارتو هستم، داستان ما، همه چیز از عشقه و … از کار های وی است.

 3. اوریم دوغان متاهل است؟

  اوریم دوغان به تازگی با یک بازیگر مشهور ترک نامزد کرده است و قصد ازدواج با هم را دارند ولی هنوز فرزندی ندارد.

 4. اوریم دوغان در اینستاگرام حضور دارد؟

  اوریم دوغان در اینستاگرام حضور فعالی دارد و نزدیک به ۵۰۰ هزار دنبال کننده در پیج او حضور دارند. به دلیل شهرت وی پیج شخصی اش دارای تیک آبی است. آدرس این پیج ovrimdogan است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0