مداحی آرون افشار در شاندیز که حاشیه ساز شد

0 دیدگاه

در این روزها کلیپی از مداحی آرون افشار منتشر شده است. در ادامه به حواشی و جزئیات این مداحی اشاره خواهیم کرد.

مداحی آرون افشار در مشهد

آرون افشار از خوانندگان پاپ ایرانی اصالتا مشهدی است. چند روز پیش به مناسبت ایام محرم در هیئتی شرکت کرد. بلافاصله کلیپی از او در فضای مجازی منتشر شد که وی در حال عزاداری می باشد. افراد زیادی از جمله هواداران و مخالفان او نسبت به این اقدام واکنش های متفاوتی نشان دادند. در ادامه این مقاله واکنش های طرفداران و منتقدان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

حضور پررنگ مردم در مداحی آرون افشار
آرون

حضور پررنگ مردم در مداحی آرون افشار

همان طور که در کلیپ منتشر شده معلوم است. جمعیت زیادی در مداحی آرون افشار شرکت کرده اند. البته لازم به ذکر است دلیل اصلی شلوغی جمعیت به دلیل مراسم عاشورا می باشد و ربط زیادی به آرون ندارد. اما این نکته را هم باید مد نظر گرفت که این خواننده جوان طرفداران بسیار زیادی دارد. خیلی از مردم و هواداران آرون پس از اتمام مداحی با او عکس گرفتند. تا کنون خود این خواننده نسبت به فیلم منتشر شده و نوحه خوانی اش هیچ گونه بازخوردی نشان نداده است. آرون در دوران کاری خود جزء 50 خواننده برتر 1400 بوده است که همیشه از حواشی های پیش آمده فراری بوده و جزء هنرمندان بی حاشیه می باشد.

منتقدان به نوحه خوانی آرون افشار

بلافاصله پس از منتشر شدن کلیپ از مداحی آرون افشار خیلی از مردم نسبت به آن واکنش نشان دادند. چنین افرادی بر این باورند که درست نیست یک خواننده پاپ، مداحی کند. این اقدام بی حرمتی به محرم و امام حسین است. البته تعداد این افراد با چنین نگرش هایی بسیار کم است. در عوض هواداران او، این حرکت را بسیار زیبا و خدا پسندانه دانستند. طبق یک سری اخبار منتشر شده امسال اولین سالی نیست که آرون مداحی می کند. بلکه نزدیک پنج سال است در هیئت محله زندگی اش مداحی می کند. پس از منتشر شدن کلیپ نوحه خوانی آرون، محبوبیت وی در بین مردم افزایش پیدا کرده است. در مقاله های بعد به حواشی و جزئیات بیشتری از این مداحی اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. آرون افشار در کدام شهر مداحی کرده است؟

    آرون در شهر مشهد مداحی کرده است.

  2. به غیر از آرون کدام خواننده های دیگر مداحی کرده اند؟

    بهنام بانی، راغب و… جزء خوانندگانی هستند که مداحی می کنند.

  3. آیا تا کنون آرون نسبت به کلیپ منتشر شده اش واکنشی نشان داده است؟

    خیر، او تا کنون نسبت به حواشی های اخیر واکنشی نشان نداده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0