امینم یک خواننده سفید پوست سبک رپ می باشد که از این لحاظ در میان دیگر خوانندگان که معمولا سیاه پوست می باشند، استثناء است و به همین دلیل توجه بسیاری را به طرف خود جلب کرده است. او که به عنوان بهترین رپر جهان شناخته می شود تا به حال ترانه های ناب زیادی را اجرا کرده است و هر از چند گاهی هم کنسرت هایی را اجرا می کند که از این طریق توانسته پول خوبی را به جیب بزند. همچنین این خواننده در فیلمی هم ظاهر شده است که در آن نقش فردی را بازی می کند که در واقع به زندگینامه خود او می پردازد. وی همچنین تا به حال موزیک هایی را به بازار عرضه کرده است که توانسته است جوایز معروف گرمی را از آن خود کند و رکوردهای فروش را با آنها جا به جال کند. همچنین برخی از موزیک های او در بیلبوردهای کشورهای مختلف صاحب امتیاز شده است و توانسته از این لحاظ نسبت به بقیه دستاوردهای خوبی کسب کند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی eminem بپردازیم و شما را با این خواننده بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی امینم

بیوگرافی امینم

اسم واقعی او مارشال بروس مدرز سوم است که نام هنری امینم را برای خود انتخاب کرده است. وی در کارهای تهیه کنندگی و آهنگسازی هم مهارت خاصی دارد و گفته می شود که برخی از کارهای معروف خودش را او ساخته است. سبک کارهای او رپ می باشد و برخی مواقع هم هیپ هاپ خوانده است که یکی از ترانه های او به این سبک موفق به کسب جایزه گرمی شده است. این خواننده در 17 اکتبر سال 1972 میلادی به دنیا آمده است و از همان دوران کودکی پدرش او و مادرش را تنها گذاشته است. این دو در همان دوران سختی های زیادی را تحمل کرده اند و بارها از این شهر به آن شهر و از این خانه به آن  خانه آواره بوده اند تا اینکه بالاخره در ایالت میشیگان ساکن شدند.

او از همان ابتدا استعداد بی نظیری در شعر گفتن داشت و زمانی که مادرش اسم او را در مدرسه ای نوشت، استعدادش شکوفا شد. وی تا سن 17 سالگی درس خواند و سپس ترک تحصیل کرد. در مورد زندگی شخصی اش باید بگوییم که این خواننده عاشق دختری به نام کیمبرلی آن اسکات بود و زمانی که از خانه اش فرار کرده بود به او پناه داده بود و از همان زمان مهرش به دلش نشست و عاشقش شد. پس از مدت کوتاهی آنها با یکدیگر ازدواج کردند و سپس صاحب یک دختر شدند. این دو اما پس از مدتی از یکدیگر جدا شدند و تا به حال هم هر کدام از آنها با افراد زیادی بوده اند.

آهنگ های برتر امینم

آهنگ های برتر امینم چه ترک هایی بوده اند؟

همانطور که می دانید این خواننده تا به حال کارهای زیادی را روانه بازار کرده است که در سبک های مختلف خوانده است.. در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

امینم رپ گاد

آهنگ امینم رپ گاد را به سبکی خوانده است که به سبک اعتراضی مشهور است. این آهنگ در زمانی که ضبط شد و به بازار عرضه شد، استقبال خوبی نیز از آن صورت گرفت و موجب شد تا تعداد زیادی آن را دانلود کنند و گوش دهند. در حال حاضر در برخی از سایت های موسیقی این آهنگ وجود دارد و بیشتر افراد هم آن را دانلود کرده اند. از این اثر به عنوان یکی از بهترین آهنگ های رپ جهان هم یاد می شود.

امینم گودزیلا

اهنگ گودزیلا امینم یکی دیگر از آهنگ هایی است که وی توانسته با سبک رپ ضبط کند و به بازار عرضه کند. همچنین جویس ورلد از دیگر رپرهای مشهور آمریکایی نیز در آن با وی همکاری کرده است و از مشهورترین آهنگ های مشترک او به حساب می آید. این آهنگ از آلبوم موسیقی ای که توسط آن به قتل می رسید می باشد که یازدهمین آلبوم وی محسوب می شود. تاریخ انتشار آن به 31 ژانویه سال 2020 میلادی بر می گردد و یکی از جدیدترین آلبوم های وی محسوب می شود. eminem در این آهنگ به طور مداوم 30 ثانیه رپ می خواند.

امینم خمینی

اهنگ امینم خمینی یکی دیگر از کارهایی است که وی خوانده است و زمانی که ضبط شد و به بازار عرضه شد، مورد توجه بسیاری از طرفدارانش به خصوص ایرانی ها و فارسی زبانان شد. او در بخشی از این آهنگ چند بار اسم خمینی رهبر ایران را به زبان می آورد و موجب شد تا واکنش هایی را داشته باشد. البته ناگفته نماند که در کنار اسم خمینی نام چند نفر از سیاسیون و رهبران ارشد دیگر کشورها را هم به زبان آورد. برخی از سایت ها پس از انتشار این آهنگ گزارش داده اند که این آهنگ به خاطر مبارزه با آزادی اسلحه و نیز تروریسم خوانده شده است. یکی از آهنگ های مشهور او است که گفته می شود به حملات 11 سپتامبر می پردازد.

امینم lose yourself

امینم رپر قدیمی آمریکایی است که در سال 2002 میلادی این آهنگ را به بازار عرضه کرده است. او در این آهنگ از افراد دیگری مانند لوئیس رستو و جف بس درخواست همکاری کرده بود و آنها هم به درخواست او جواب مثبت داده اند. علاوه بر آنها، برادران مشهور باس نیز در آن به عنوان تهیه کننده و آهنگساز کار کرده اند. گفته می شود که این ترانه را بر اساس فیلم هشت مایل ساخته اند که در مورد زندگینامه خود وی می باشد. در این فیلم تمام زندگینامه او به مخاطبان ارائه می شود و از تمام دوره های زندگی این خواننده نیز سکانسی وجود دارد تا مخاطب به طور کامل با او آشنا شود. این آهنگ پس از اجرا توانست جایزه اسکار بهترین ترانه اورجینال را از آن خود کند.

امینم ایلومیناتی

اما موضوع این آهنگ eminem رپر متفاوت می باشد. به این صورت که زمانی که او به شهرت رسید، افرادی که در زمینه فراماسون و نظام نوین جهانی کار می کردند مانند همیشه سراغش آمدند و سعی کردند تا او را به خدمت خود در بیاورند. از آنجایی که او شهرت زیادی داشت طعمه خوبی برای این کار بود و موفق شدند تا با او قراردادی را ببندند. این کار موجب شد تا میان طرفداران او دو دستگی ایجاد شود و برخی ها نسبت به او انتقادهایی را انجام دهد که مجبور شد تا این قرارداد را یک طرفه فسخ کند. او سپس این آهنگ را خواند و در آن اشاراتی به این موضوع کرده است.

امینم ویکی پدیا

امینم ویکی پدیا

ویکی پیدیا که یکی از سایت های دانش عمومی محسوب می شود نقل کرده است که اهنگ امینم در سبک رپ زبان زد خاص و عام می باشد و همه به تحسین این خواننده می پردازند. او در یکی از ایالت های آمریکا به دنیا آمده است و زمانی که کودکی بیش نبود مجبور بود با مادرش زندگی خود را اداره کنند. پدرش آنها را تنها گذاشته بودند و به همین دلیل از این شهر به آن شهر آواره شده بودند. او سپس در ایالت میشیگان مستقر شد و در آنجا به مدرسه رفت. در مدرسه با چند نفر که همگی به رپ علاقه داشتند، دوست شد و سپس نخستین شعر خود را به بازار عرضه کرد. او در سن 17 سالگی از تحصیل انصراف داد و به موزیک پرداخت.

او سبک رپ را انتخاب کرد و از همان ابتدا به همین دلیل مورد توجه بسیاری قرار گرفت. نخستین کار خود را که بیرون داد، به یکباره توجهات به سوی او افزایش یافت و موجب شد تا او انگیزه بگیرد و مصمم تر و جدی تر به این کار ادامه دهد. از آنجایی که او نیز از دوران کودکی با تبعیض های نژادی و نیز مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی زیادی روبرو بود، خیلی زود موفق شد تا سبک رپ را یاد بگیرد و شعرهای خوبی را در این زمینه بسراید. این خواننده بارها شعرهایی را سرود که حتی توجه دستگاههای حاکمیتی آن زمان را هم به سوی خود جلب کرد.

پیشرو امینم رپر قدیمی

اهنگ امینم رپر خارجی از شهرت زیادی برخوردار می باشد و هر یک از خواننده های دیگر کشورها هم حتی آن را بارها بازخوانی کرده اند. در این راستا اما یکی از خواننده های خوب کشورمان هم به نام پیشرو توانسته چند آهنگ او را بازخوانی کند و از این منظر نام خود را در بین افرادی که این کار را انجام داده است ثبت کند. آهنگ های سبک رپ او بارها مورد توجه افراد مختلفی قرار گرفته اند و موجب شده نگاه زیادی را جلب کنند.

همسر امینم چه کسی است؟

زمانی که در دبیرستان بود او روزی از سالن رد می شد که ناگهان دید یک دختر روی میز رفته و آهنگ رپ می خواند. او به وی خیره شد و به آهنگش گوش داد تا اینکه چشم به چشم شدند و با هم دوست شدند. رابطه این دو دوستانه دنبال می شد تا اینکه مدتی بعد دوست دخترش که اسمش کیمبرلی ان اسکات بود با خواهر دوقلوی خود از خانه فرار می کند و به منزل او و مادرش پناه می آورد. آنها با کمال میل این دو را می پذیرند و از همان جا بود که بیشتر اوقات خود را در کنار هم می گذراندند.

این دو پس از مدتی تصمیم می گیرند تا با یکدیگر ازدواج کنند و در سال 1999 میلادی طی مراسمی به طور رسمی به همدیگر می رسند. این ازدواج تا دو سال پا بر جا بود اما ناگهان همسرش به دلیل اختلافاتی از وی خواست تا از یکدیگر جدا شوند. این موضوع گذشت تا اینکه این دو دوباره به همدیگر رسیدند و اختلافات خود را حل کردند اما پس از چند ماه دوباره رابطه آنها تیره شد و از یکدیگر جدا شدند.

اسم دختر امینم

اسم دختر امینم چیست؟

اسم او هیلی است زمانی که امینم با کیمبرلی ان اسکات ازدواج کرد، مدتی پس از آن صاحب این دختر شدند. تاریخ تولد او 25 دسامبر سال 1995 میلادی می باشد. این دختر زمانی که این دو از یکدیگر جدا شدند بچه ای بیش نبود و به همین دلیل از همدیگر خواستند تا زمانی که بزرگ شود با هم حضانت آن را بر عهده بگیرند. همچنین همسرش با یکی دیگر رابطه برقرار کرد و پس از مدتی یک دختر دیگر هم آورد که حضانت آن را هم eminem قبول کرده است که پس از آن بود که شایعاتی در مورد ازدواج و رابطه مجدد این دو مطرح شد. علاوه بر آن، خواهرش نیز با یکی دیگر ازدواج کرد که او نیز یک دختر دیگر را آورد که اتفاقا آن را هم به دست امینم سپردند تا بزرگ کند.

دانلود آهنگ eminem را از چه مراجعی می توانم انجام دهیم؟

کنسرت  eminem در کشورهای مختلفی برگزار شده است و تا به حال هم چندین بار آن را اجرا کرده است. برای اینکه بتوانید از برنامه های این خواننده آگاهی یابید باید به سایت او مراجعه کنید تا بتوانید به موقع بلیط آنها را تهیه کنید. همچنین در این سایت برخی از آهنگ های ناب او را به نمایش می گذارد که می توانید در آن هم تماشا کنید و هم اینکه آنها را دانلود نمایید. باید به یاد داشته باشید که این آهنگ ها با کیفیت های مختلفی در دسترس قرار می گیرند و به همین دلیل باید قبل از دانلود به این موضوع توجه کنید. همچنین برخی از سایت ها هستند که متن و لیریک آنها را هم در کنار این موسیقی ها ارائه می کنند. برخی دیگر که تصویری می باشند دارای زیر نویس هستند.

امینم در یوتیوب

فعالیت امینم در یوتیوب به چه صورت است؟

اگر نتوانستید آهنگ های eminem را در سایت او مشاهده کنید، به شما توصیه می کنیم که به اکانت یوتیوب این خواننده مراجعه کنید. در این صفحه او تمام آهنگ های خود را از قدیم تا جدید آپلود کرده است و می توانید به راحتی به تمامی آنها دسترسی داشته باشید. اما این را هم بگوییم که دانلود از این شبکه ویدئویی خاص می باشد و باید ترفندهایی را یاد داشته باشید که می توانید در گوگل در مورد نحوه دانلود از یوتیوب را سرچ کنید. در حال حاضر اکانت او فعال است و حدود 46 میلیون نفر سابسکرایبر دارد.

آیا اینستاگرام امینم فعال است؟

این خواننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز فعالیت می کند و در حال حاضر اکانتی به نام خودش دارد. او تا به حال موفق شده است تا بیش از 31 میلیون نفر را جذب کند و بیش از 550 پست مختلف را هم منتشر کند. او در یکی از آخرین پست های خود تصویری از خود را منتشر کرده است که لایک، بازدید و کامنت زیادی گرفته است که نشان دهنده این است که فالورهای او فیک نیست. در حال حاضر او از این طریق نیز هوادار جذب می کند و توانسته است پول خوبی را هم از فعالیت در فضای مجازی به جیب بزند.

اینستاگرام امینم

توییتر این خواننده چه پست هایی را منتشر می کند؟

اما نکته جالب اینکه این خواننده در شبکه توییتر نیز فعالیت های رسمی دارد. همانطور که می دانیم این شبکه مخصوص افرادی است که در زمینه خبر و سیاست کار می کنند، اما این خواننده نیز از آن در راستای اهداف خود بهره می گیرد. هر زمانی که کنسرتی یا برنامه ای در پیش داشته باشد با اعلام آن از این طریق همه را خبردار می کند. در صفحه شخصی او نوشته شده است که این خواننده از سال 2009 میلادی در این شبکه فعالیت می کند. او تا به حال بیش از 22 میلیون نفر کاربر را جذب کرد است. توییتر امینم در حال حاضر پست های مختلفی را از کارهایش منتشر کرده است.

آیا تلگرام این خواننده فعال است؟

تلگرام امینم یکی دیگر از مواردی است که برای هوادارانش به خصوص ایرانی ها اهمیت دارد. این خواننده در این شبکه اجتماعی هم کانال هایی را راه اندازی کرده است و در حال حاضر کانالی به نام خودش دارد. هر چند که گفته می شود که این کانال توسط برخی از فن هایش اداره می شود که ایرانی است اما باز هم در این کانال هواداران بسیاری حضور دارند.  در این کانال ما شاهد عکس و کلیپ های مخصوص به این خواننده مشهور می باشیم.  حتی گفته می شود که امینم لایکی هم دارد.

فیلم 8 mile در مورد زندگینامه eminem

آیا فیلم 8 mile در مورد زندگینامه eminem خواننده می باشد؟

این فیلم به طور کامل در مورد زندگینامه او است و گفته می شود که خود او نیز در آن نقش خود را بازی کرده است. داستان این فیلم به این صورت است که یک خواننده رپ به نام جیمی بانی رییت در آن ظاهر می شود که در واقع همین امینم است و در آن از کودکی آن تا بزرگسالی را به نمایش می گذارد. در این فیلم که کارگردانی آن را آقای کرتیس هتسن بر عهده دارد، در مورد فقر، تنگدستی، بدبختی، بیچارگی و تمام مشکلات او سکانس هایی وجود دارد و طوری ساخته شده است که به بیننده القاء کند که او اصلا زندگی راحتی نداشته است در واقع با دیگر خوانندگان رپ سیاه پوست هیچ فرقی نداشته است. پس از آن بود که نظر ها در مورد او برگشت و مورد توجه قرار گرفت.

موسیقی که در این فیلم خوانده شده است، یکی از کارهای ناب او است که اسم آن خودتو غرق کن بود. این موزیک توانست جایزه بهترین موزیک با سبک هیپ هاپ را برنده شود که تا به حال هیچ یک از موسیقی های این سبکی موفق به این کار نشده است.

آلبوم جدید slim shady

در آلبوم جدید امینم چه کسانی حضور داشته اند؟

این آلبوم که نامش “موسیقی ای که به قتل می رساند” است و در تاریخ 17 ژانویه سال 2020 میلادی به بازار عرضه شد. این آهنگ را پس از انتشار شرکت های معروفی مانند افترمث، اینتراسکوپ رکوردز و نیز شیدی رکوردز حمایت کردند و دوباره عرضه کردند. در این آهنگ افرادی مانند دکتر دره، د آلکمیست و مارک باتسون همکاری کرده بودند که کار آهنگسازی را بر عهده داشتند. همچنین چند نفر دیگر هم در آن به عنوان مهمان نقش آفرینی کرده بودند. ناگفته نماند که نام این اثر را از یکی از کارهای آلفرد هیچکاک گرفته بودند. پس از آنکه این آهنگ در استپوتیفای قرار گرفت، بیش از یک میلیارد استریم شد و موجب شد تا به شهرت برسد. این کار نخستین کاری بود که در سال 2020 موفق به کسب گواهی گلد شد. همچنین یکی دیگر از کارهای خوب او اهنگ eminem رپ گاد می باشد.

آیا این خواننده شیطان پرست است؟

زمانی که عکس های اهنگ eminemبا برخی از افرادی که در گروه شیطان پرستی منتشر شد، طرفداران وی واکنش هایی را نشان دادند. آنها می گفتند که این خواننده وارد این نوع از گروه ها شده است. همچنین او در همان دوران هم با برخی از افرادی که عضو فراماسون ها بودند، ارتباط برقرار کرده بود و حتی با آنها هم قراردادهایی را امضاء کرد. از همان زمان بود که واکنش های منفی بر علیه این کار او شکل گرفت و مجبور شد تا از قراردادی که امضاء کرده بود خارج شود و اعلام کند که دیگر عضو این گره نیست و قراردادی که با آنها بسته است، به طور کامل فسخ شده است. اما این کار هم نتوانست نظر برخی از طرفدارانش را جلب کند. آنها می گویند که کارهایی که او از خود انجام می دهد و حرکاتی او در حین کار از خود بروز می دهد، به این فرقه بر می گردد.

ثروت امینم چقدر است؟

ثروت امینم چقدر است؟

مسلما یکی از ثروتمندترین خواننده های سبک رپ می باشد که تا به حال موفق شده است تا از این طریق درآمدهای زیادی را کسب کند. این خواننده تا به حال کارهای خوبی را روانه بازار کرده است که فروش های خوبی را هم داشته است و از آن طریق موفق به کسب درآمد زیادی شده است. همچنین او تا به حال 3 آلبوم متفاوت را منتشر کرده است که توانسته است که جوایزهایی را کسب کند. همچنین او در سال 2008 میلادی موفق شد تا به عنوان یکی از بهترین رپرهایی دنیا شناخته شود و توجه همه را به خود جلب کند. علاوه بر آن، این خواننده از طریق فعالیت در فضای مجازی نیز توانسته به شهرت زیادی دست یابد. در سال 2010 میلادی بود که یکی از آهنگ های او 94 میلیون بار کپی شد که موجب شگفت بسیاری شد. بدون شد نام او را می توان در بین پولدارترین خواننده های رپ جهان قرار دارد. از حاشیه های امینم می توان به درگیری او با مایکل جکسون اشاره کرد.

بهتر است برای شناخت بهتر از این رپر به ویکی پدیا eminem مراجعه کنید.

سوالات متداول

امینم اهل کجاست؟

این خواننده اصلیتی آمریکایی دارد و در این کشور به دنیا آمده است و تا به حال توانسته است آهنگ های رپ زیادی را منتشر کند.

امینم چند دختر دارد؟

او یک دختر به نام هیلی دارد اما از دختر خواهر خود و نیز از دختر همسر سابق خود نیز مراقبت می کند.

آیا امینم جایزه گرمی را برنده شده است؟

این خواننده موفق شده است تا یک آهنگ به سبک هیپ هاپ بخواند که جایزه بهترین آهنگ این سبک را برنده شود.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید