بیوگرافی السا فیروز آذر به همراه عکس های جدید این بازیگر حاشیه ساز

0 دیدگاه

در دنیای امروز، بازیگران زیادی در دنیای سینما و تلویزیون فعالیت می کنند که با نقش های ماندگاری که ایجاد می کنند طرفداران زیادی را جذب خود می کنند. یکی از این بازیگران السا فیروز آذر است. او را می توان یکی از خوشتیپ ترین بازیگران زن ایرانی دانست؛ ما همراه باشید.

السا فیروز آذر متولد 25 شهریور 1362 در شهر تهران است. او فارغ التحصیل رشته معماری از دانشگاه آزاد است. او بازیگری را از کودکی آغاز کرد و با فیلم زن ساخته تهمینه میلانی بازیگری را جدی تر دنبال کرد. السا فیروز آذر خواهر الناز فیروز آذر و خواهر زاده تهمینه میلانی کارگردان سینما است. بسیاری از افراد معتقد اند که فیروز فر به واسطه خاله اش وارد دنیای بازیگری شده است اما فیروز فر در مصاحبه های خود اظهار نظر داشته است که خاله اش واسطه بوده و من خودم بعد از بازی در اولین فیلم خاله ام متوجه شده ام به بازیگری علاقه دارم.

السا فیروز آذر کیست؟

السا فیروز آذر کیست؟

همان طور که گفتیم، السا آذر متولد 25 شهریور 1362 در شهر تهران و خواهر زاده تهمینه میلانی است. این او خواهر از جذاب ترین بازیگران زن ایرانی می باشند و این موضوع به نظر می رسد که خانوادگی و ارثی باشد. السا زمانی که هفت ساله بود، اولین بازی خود را در فیلم افسانه آه در سال 1369 آغاز کرد. هم چنین وی با بهرام رادان هم بازی بوده است. فیروز آذر دانشجوی فوق لیسانس ادبیات نمایشی است و لیسانس معماری هم از دانشگاه آزاد دارد. السا می گوید در دوران تحصیلم معملم ها و هم کلاسی هایم تشویقم می کردند بازیگری را جدی دنبال کنم. البته که وجود خاله ام تهمینه میلانی که در زندگی و کارشان موفق بوده اند، الگوی خوبی برای من شد.

تجربه ساخت فیلم مستند را دارد و تا کنون برای رشد و فرهنگ جامعه خود سه فیلم کوتاه ساخته است. فیروز آذر ورزشکار حرفه ای است و ورزش اصلی که آن را به طور جدی دنبال می کند، کاراته است و از 14 سالگی کاراته را شروع کرده است و کمربند مشکی دارد. از میان بازیگران زن بازیگری نگار جواهریان و ترانه علیدوستی را دوست دارد و سبک بازی الناز شاکر دوست و باران کوثری را هم می پسندد. آخرین فیلمی که السا فیروز آذر در آن ایفای نقش کرده است فیلم ملی و راه های نرفته اش است که در این فیلم ماهور الوند و میلاد کی مرام هم ایفای نقش کرده اند. این فیلم در مورد مردی است که نسبت به مرد های اطراف همسرش بد دل است و دائما روی همسرش دست بلند می کند.

معروف ترین فیلم های السا فیروز آذر کدامند؟

السا فیروز آذر در فیلم و سریال های زیادی نقش آفرینی کرد که باعث شد نقش های ماندگاری را از خود به جا بذارد و بتواند کارنامه هنری خود را درخشان کند.

یکی از ما دو نفر

 یکی از ما دو نفر به کارگردانی تهمینه میلانی در سال 1389 ساخته شد. السا در این فیلم نقش معمار جوان و مهربانی را دارد که به کارش علاقه مند است و برای رسیدن به اهداف خود جدی و مصمم است. فیروز آذر در این فیلم با بهرام رادان هم بازی است.

دیگه چه خبر

 دیگه چه خبر دیگر اثر تهمینه میلانی است که در سال 1370 ساخته شد و در آن فیلم السا فیروز آذر ایفای نقش کرده است. این فیلم در مورد دانشجویان ادبیات است که بنا به دلایلی از دانشگاه اخراج می شوند. السا دراین فیلم با حمید جبلی هم بازی بوده است.

تقاطع

 تقاطع محصول سال 1384 است که ابوالحسن داودی این فیلم را ساخته است و السا فیروز آذر در این فیلم ایفای نقش کرده است. السا در این فیلم دوباره با بهرام رادان هم بازی شده است و از دیگر بازیگران این فیلم می توان به فاطمه معمتد آریا و بیژن امکانیان اشاره کرد.

مجنون لیلی

 کارگردان این اثر قاسم جعفری است و این فیلم در سال 1386 ساخته شده است. این فیلم از پنج اپیزود ساخته شده است که مربوط به کادوی سپندار مذگان است. السا در این فیلم با محمد رضا گلزار و الناز شاکر دوست هم کار بوده است.

چگونه میلیاردر شدم

 این فیلم اثر علی عبدالعلی زاده است که در سال 1389 ساخته شده است. داستان این فیلم اشاره به فرضیه جهان های مواضی دارد و ژانر آن کمدی است. فیروز آذر در این فیلم با مریم امیر جلالی و فتحعلی اویسی هم کار بوده است.

عکس های السا فیروز آذر را در کجا مشاهده کنیم؟

 عکس های السا فیروز آذر، که از جنجالی ترین بازیگران ایرانی است؛ را می توانید با سرچ کردن در موتور جست و جو گر گوگل و هم چنین عکس های به روز تر این بازیگر را در پیج اینستاگرامی او می توانید مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام السا فیروز آذر چیست؟

السا فیروز آذر برای خود حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کرده است elsafirouzazar. این بازیگر تیک آبی از طرف اینستا ندارد. او 571 پست در اینستاگرام خود منتشر کرده است که پست هایش علاوه بر روزمرگی هایش، تبلیغ کار های هم کاران خود هم هست. پیج اینستاگرام السا فیروز آذر 174 هزار دنبال کننده دارد.

السا فیروز آذر تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

 السا فیروز آذر تا کنون حواشی نداشته است اما بعضی از پیج ها علت بازیگر شدن او را پارتی او یعنی تهمینه میلانی می دانند. فیروز آذر این موضوع را نه تایید و نه تکذیب کرده است و در مصاحبه ای بیان کرده است که علت بازیگر شدن او دیدن موفقیت خاله اش هم در زندگی خصوصی و هم در عرصه بازیگری بوده است و او را الگوی خودم در بازیگری قرار داده ام.

درآمد السا فیروز آذر چقدر است؟

 السا فیروز آذر تا کنون درآمد دقیق خود را بیان نکرده است و گفته است که درآمد او با توجه به فیلم و سریال هایی که بازی کرده است، متغیر است و نمی توان مقدار دقیقی را در این مورد بیان کرد. چون با توجه به مضمون فیلم و سریال ها درآمد ها متغیر هستند و نمی توان مقدار دقیقی از دستمزد آن ها را بیان کرد.

همسر السا فیروز آذر کیست؟

 فیروز آذر در سن هجده سالگی عاشق شد و پس از گذراندن یک سال از دانشگاه با همسرش نامزد کرد. در آن سن و سال کم همسرش را آزمایش کرد و متاسفانه همسر وی به او خیانت کرد و همین امر باعث شد فیروز آذر جدا شود و تا کنون مجرد است و ازدواج مجدد نداشته است.

اولین فیلم السا فیروز آذر چه نام داشت؟

همان طور که قبلا هم گفتیم، السا فیروز آذر زمانی که هفت ساله بود، اولین بازی خود را در فیلم افسانه آه در سال 1369 با کارگردانی تهمینه میلانی آغاز کرد. که با بازی در این فیلم باعث شد در بین مردم شناخته شود و مردم از بازی او خوششان بیاید و فیلم های بعدی او را مشتاقانه دنبال کنند. تهمینه میلانی فرصت بازی کردن را در اختیار السا قرار داد و السا هم بعد از بازی در این فیلم متوجه شد به بازیگری علاقه دارد و بازیگری را بعد از این فیلم به طور جدی دنبال کرد و بعد از گذراندن دوره های بازیگری وارد دنیای بازیگری شد.

آیا السا فیروز آذر در تئاتر هم بازی کرده است؟

 السا فیروز آذر در تئاتر بازی نکرده است اما زمانی که کودک بوده است در فیلم های خاله اش تهمینه میلانی بازی کرده است و در یکی از فیلم ها نقش اصلی داشته است ولی بعد از اتمام فیلم برداری تهمینه میلانی به او گفته است دیگر کار بازیگری را ادامه ندهد تا زمانی که درسش در دانشگاه تمام شود و بتواند در زمینه بازیگری موفقیت ها و تجربه های زیادی کسب کند.

فیلم های این بازیگر را چگونه دانلود کنیم؟

 فیلم های السا فیروز آذر را می توان با سرچ کردن در گوگل دانلود و تماشا کرد. همچنین می توانید با مراجعه به سایت آپارات و یوتیوب فیلم ها و سریال های او را با کیفیت دلخواه دانلود کرده و تماشا کنید.

السا فیروز آذر چه افتخاراتی در عرصه سینما کسب کرده است؟

السا فیروز آذر تا کنون نتوانسته است جایزه ای در جشنواره های مختلف بگیرد. اما او دل سرد و نا امید نشده است و هم چنان تلاش می کند تا بتواند در عرصه بازیگری آن قدر موفق شود تا روزی بتواند در جشنواره های مختلف جایزه کسب کند. مطمئنا تلاش های او و هم چنین الگو قرار دادن خاله اش تهمینه میلانی برای بهتر شدن در عرصه بازیگری باعث می شود تا روزی او بتواند جایزه کسب کند و تلاش ها و زحمات او یک جایی جواب می دهد.

سوالات متداول

  1. علایق السا فیروز آذر چیست؟

    السا فیروز آذر در مصاحبه ای گفته است که دوست دارد کارگردان شود و کارگردانی را نوعی مدیریت می داند. او گفته است امیدوارم روزی کارگردان شوم و فیلم های اثر گذاری خلق کنم.

  2. بازیگر محبوب السا فیروز آذر کیست؟

    بازیگر مورد علاقه السا فیروز آذر رابرت دنیرو است که او می گوید به نظرش یک اسطوره واقعی است. از بازیگران ایرانی هم ترانه علیدوستی، الناز شاکر دوست، باران کوثری از سبک بازی آن ها خوشش می آید.

  3. نام مستند های ساخته شده توسط السا فیروز آذر چیست؟

    فیروز آذر فیلم های کوتاه در سال 1385 به نام شوخی،  تخت جمشید در سال 1386 و فیلم های مستند و فیلم داستانی گفتم نه که نه در سال 1387 را ساخته است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0