Grospellier Bertrand با لقب ElkY یکی از پر طرفدار ترین شخصیت های دنیای پوکر است امروز قصد داریم به این قهرمان پوکر بپردازیم با ما همراه باشید. ما در این مقاله علاوه بر بیوگرافی به معرفی سایت شرط بندی پوکر و همچنین آموزش بازی پوکر پرداخته ایم.

بیوگرافی ElkY

بیوگرافی ElkY

Bertrand Grospellier او در8 فوریه 1981 در فرانسه به دنیا آمد. او در دسامبر سال 2001 ازکشور فرانسه به كره جنوبی مهاجرت کرد، در آنجا کار خود را به شکل حرفه ای به عنوان یك پلیر بازی ویدیویی آغاز كرد. “ElkY” همچنین مسلط به سه زبان ( فرانسوی، کره ای ، انگلیسی ) نیز هست.”ElkY” خیلی سریع به یکی از بهترین گیمرهای جهان بازی تبدیل شد و در بازی های سایبر جهانی سال 2001 توانست رتبه 4 را به دست بیاورد، همچنین در همین رده سال 2002 رتبه 2 را به خود اختصلص داد.

حضور ElkY در StarCraft and WarCraft III

“ElkY” همچنین موفق شد در بازی های سایبر یورو 2003 نیز پیروز شود. بازی ای که انتخاب کرد Starcraft بود و او یکی از صاحب سبک های این بازی در جهان بود.Grospellier توانسته بود شهرت زیادی را در کره جنوبی برای خود پیدا کند. بازی های ویدیویی برای کره جنوبی بسیار با اهمیت است و “ElkY” یکی از برجسته ترین ستاره های آن بود. اگر یک سرچ در اینترنت بکنید می بینید که سایت های زیادی با عنوان فن پیج برای او با اسم “ElkY” ساخته شده. مردم به عنوان یک بازیکن با ظاهری غیر عادی ( موهای نارنجی و عینک آفتابی های بزرگ ) او را می شناسند که از مهارت های استثنایی برخوردار است. “ElkY” گفته او عاشق غذا و فرهنگ کره جنوبی است.

موفقیت Bertrand Grospellie در وارکرافت


Grospellier یکی از بزرگترین گیمر های استارکرافت در جهان بود. تو در سال 2001 در بازی های سایبر جهانی توانست رتبه دوم را به خود اختصلص دهد. او تمام دوران گیمری را در کره جنوبی گذراند و شامل مقام 4 در آنگامنت استارلیگ بود. سال 2002 که بازی WarCraft III: Reign of Chaos به تازگی منتشر شد با کسب مقام 2 در لیگ Ongamenet WarCraft Retail League قبل از بازنشست شدن، موفق به کسب پیروزی های زیادی شد.

آموزش حرفه پوکر و کسب درامد از آن

“ElkY”در سال 2004 حرفه گیمری را رها کرد تا به اینبار به عنوان یک پوکرباز استعداد خود را به جهان نمایش دهد. اصولا تمام قمار بازان که اکنون در رده حرفه ای قرار گرفته اند در ابتدا فقط به چشم یک سرگرمی به این بازی مثل پوکر نگاه می کردند اما به تدریج که در آن حرفه ای شدند تصمیم گرفتند که شانس خود را در مسابقات امتحان کنند و وای به حالشان اگر فقط یک برد بگیرند و دیگر ول کن ماجرا نخواهند بود.

جالب است بدانید خیلی از گیمیر ها بوده اند که به دنیای پوکر روی آوردند “ElkY” هم یکی از همان ها بود، تقریبا مثل اکثر قماربازان او ساعت های زیادی را در سایت های پوکر آنلاین پذیرفت تا وقتی که اعتماد به نفس خود را افزایش دهد. اما او با استعداد بود و توانست در مدت کوتاهی برد های زیادی را برای خود به ثبت برساند.

خودش گفته بود که چون در بازی های ویدیویی مجبور بوده که مدام از استراتژی های متفاوت استفاده کند ذهن تحلیلی قوی ای پیدا کرده بود و این یک امتیاز بزرگ برای او در بازی پوکر حساب می شد. او همچنین تحمل و صبر زیادی را در این بازی از خود نشان می داد که واقعا بی سابقه بود گفته می شود او در صورت تمایل قادر است حتی چند روز متوالی پشت میز پوکر بنشیند و بی وقفه بازی کند.

ElkY در پوکر استارز

ElkY در پوکر استارز

او به دلیلی شهرت زیادی که از قبل در بازی های ویدیویی مخصوصا StarCraft داشت توانست خیلی زود خود را در بازی پوکر به شهرت برساند و یکی از بزرگترین موفقیت های او در این زمینه مربوط به سایت معروف «پوکر استارز» می شد که حامی مالی او در مسابقات شد. این یک نماد تبلیغاتی عالی برای پوکر استارز بود چرا که او از شهرت خیلی بالایی برخوردار بود و یک سود عالی برای خود “ElkY” نیز بود.

افتخارات این پوکر باز حرفه ای

اولین بار که ElkY به یک موفقیت بزرگ دست یافت در سال 2007 بود که در مسابقات EPT کپنهاگ با پخش زنده رو به روی مگنوس پیترسون به بازی پرداخت او بعد از اینکه تمام تلاش خود را انجام داد باز هم نتوانست مقام اول را به دست بیارد اما در عوض با جایزه ای به مبلغ 400 هزار دلار و کسب رتبه دوم از این بازی خدافظی کرد و باور کنید که رتبه دوم هم در همچنین بازی بزرگی مقام بسیار بالایی حساب می شود.

ElkY بعد از ناکام ماندن برای مقام اول درکپنهاگ چندی بعد با برنده شدن در PCA 2008 (Pokerstars Caribbean Adventure) ، بلاخره توانست خود را راضی کندا وبه آن چیزی که در سر داشت دست پیدا کند. او بعد از برد در مسابقه تواسنت مبلغ 2 میلیون دلار را با خود به خانه ببرد. همچنین گفته شده بخشی از پول او را به شکل چندین خودرو به او پرداخت کرده اند.

ElkY همچنین چهار با از بازی های سریالی پوکر جایزه نقدی دریافت کرده است. یکی از بزرگترین پیروزی های او در نهمین مسابقات 2500 دلاری No Limit Hold’em 25 بود که در یازدهم ماه ژوئن 2007 برگزار شد. که توانست نفر اول مسابقات بشود و جایزه ای نزدیک به 400 هزار دلار از آن خود کند. وی همچنین علاقه شدیدی به لاس وگاس دارد و بعد از کره جنوبی بیشتر عمر خود را در این شهر گذرانده است.

میزان ثروت

میزان ثروت ElkY

گفته شده بالا ترین رقمی که تا به حال از مسابقات در یافت کرده مبلغ 2.5 میلیون دلار از مسابقات PCA 2008 بوده است او همچنین در همین حالا از ویدیو های خود راجب بازی در یوتیوب پول می گیرد وسرمایه او رقمی نزیک به 18 میلیون دلار تخمین زده شده است. برای مشاهده عکس های بیشتر از این گیمر به یوتیوب ElkY مراجعه کنید.

سوالات متداول کاربران

ElkY در چه سالی متولد شده است؟

او با نام اصلی Bertrand Grospellier در8 فوریه 1981 در فرانسه به دنیا آمد.

شغل ElkY چیست؟

او زمان زیادی گیمر حرفه ای در کره جنوبی بود و حالا یکی از بزرگترین پوکر باز های جهان است.

ElkY چقدر ثروت دارد؟

سرمایه او رقمی نزیک به 18 میلیون دلار تخمین زده شده است.

همسر ElkY کیست؟

او زیاد از زندگی شخصی خود تعریف نمی کند اما همه جا تنها ظاهر شده و احتمالا مجرد است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید