الهام فرهمند یکی از فوتبالیست های زن ایرانی است. الهام فرهمند و حسین پاپی در سال 97 ازدواج کردند. همسر او، حسین پاپی در 6 اسفند سال 1362 در الیگودرز به دنیا آمد. پاپی یکی از بازیکنان تیم سپاهان اصفهان است. حسین پاپی از بازیکنان تک باشگاهی است یعنی تا کنون تیم خود را عوض نکرده است، فقط برای یک فصل در سپاهان نوین مشغول بود. زینب شریفی که یکی از مربیان آموزش و پرورش است متوجه استعداد فرهمند شد. فرهمند توانست در 18 سالگی اولین گل خودش را که با ضربه پنالتی بود در برابر تیم اراک به ثمر برساند.

  • تنها با یک کلیک بر روی گزینه “ورود به وب سایت” می توانید به بهترین سایت شرط بندی فوتبال ایرانی هدایت شوید.
الهام فرهمند کیست؟

الهام فرهمند کیست؟

الهام فرهمند سودرجانی متولد 21 شهریور سال 1372 در شهر فلاورجان است. این بازیکن ایرانی 28 ساله، تا کنون در تیم ملی بانوان و لیگ بانوان وچان کردستان حضور داشته است. تحصیلات این بازیکن، لیسانس تربیت بدنی است. او در ابتدا فوتسال بازی می کرد که در آن لقب دیوید بکهام را به او دادند. الهام فرهمند در تیم های آینده سازان، سپاهان نیز بازی داشته است که اولین بار از طریق باشگاه آینده سازان توانست وارد لیگ برتر زنان شود. در سال 98 به تیم ملی فوتبال راه یافت. در سال 96 تیم آینده سازان به دلیل اقتصاد و اوضاع مالی ضعیف، از هم پاشید. او کاپیتان تیم سپاهان بود. د ر بیوگرافی این بانوی فوتبالیست آمده است که قد الهام فرهمند 168 سانتی متر است و اکنون در اصفهان زندگی می کند. بازیکنان فوتبال و تیم های مورد علاقه او، آقای نویدکیا و پیرلو که در ایتالیا مشغول است و تیم سپاهان اصفهان و شهرم ذوب آهن می باشد.

این فوتبالیست ایرانی در چه تیمی بازی می کند؟

او هم اکنون در تیم بانوان وچان کردستان بازی می کند. در تیم ملی بانوان نیز حضور دارد و شماره پیراهن این بازیکن 14 است.

الهام فرهمند در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

الهام فرهمند در چه پستی فوتبال بازی می کند؟

او پست هافبک را در تیم ملی و تیم سپاهان به عهده دارد و با پای راست خود بازی می کند.

عکس های این فوتبالیست را در کجا مشاهده کنیم؟

فرهمند به عنوان یک بانوی موفق د رعرصه فوتبال و راه یافتن به تیم ملی ایران، شخصی به نام و معروف است که در فضاهای مجازی و اینترنت با نوشتن نامش اطلاعات و عکس های زیادی از او و خانواده اش پیدا می شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از او را ببینید با تایپ کردن کلمه ، الهام فرهمند ویکی پدیا، مجموعه ای از بهترین اطلاعات شخصی و حرفه ای این بازیکن را خواهید دید.

پیج اینستاگرام الهام فرهمند چیست؟

پیج اینستاگرام الهام فرهمند چیست؟

پیج فرهمند در اینستاگرام Elhamfarahmand5@ است. از فعالیت های فضای مجازی الهام فرهمند اینستا، است که در صفحه خود اطلاعات به روز از خودش را متنشر می کند.

الهام فرهمند چه حاشیه هایی داشته است؟

یکی از بهترین اتفاقاتی که برای الهام افتاد، این بود که آقای فردوسی پور در برنامه نود از فرهمند و گلی که در برابر تیم سیرجان زده بود صحبت کرد و آن را سومین گل برتر در آن ماه اعلام کرد. آوردن نام او در برنامه ای که اسامی بهترین بازیکنان فوتبال حضور دارد برای فرهمند بسیار افتخار آفرین است. او یک دختر دارد و به خاطر او مدتی از فوتبال دور بود اما دوباره به زمین بازی بازگشت. لقب بهترین گلساز را به او دادند که به دلیل 12 پاس گلی بود که توسط الهام زده شده بود. او چندین بار از نابرابری های حقوق بازیکنان زن و مرد صحبت کرده و نارضایتی خود را از در آمد بانوان اعلام داشته است.

آرنیکا پاپی دختر خردسال الهام است. او که برای تمرین و مسابقات دخترش را به زمین می برد، در یک مسابقه در کرج، در بین دونیمه دخترش را به آغوش کشید. مهر مادرانه الهام فرهمند بر سر آرنیکا در بین دو نیمه باعث شد که بازخورد های زیبایی از این رفتار شود. اعضای تیم فرهمند از بودن آرنیکا انرژی مثبت دریافت می کنند و از حضورش کاملا راضی هستند. او به عنوان یک ملی پوش برای مسابقات جام ملت های فوتبال بانوان آسیا عازم سفر به هند بود. این مادر که نمی توانست از کودک خود دور بماند به کمک کادر فنی و رئیس فدراسیون مجوز حضور دخترش در هند را گرفت. او این خبر را در صفحه خود در اینستاگرام اعلام کرد و گفت که کوچک ترین ملی پوش ایران، آرنیکا است که قرار است همراه او به مسابقات برود. الهام فرهمند و فرزندش درهند سوژه عکاسان شدند.

سوالات متداول

  1. یکی از حاشیه های الهام فرهمند که به زیباترین حاشیه خبری تبدیل شد چه بود؟

    دیدار الهام فرهند و دخترش در زمان استراحت تیم در مسابقه باعث شد تا این بازیکن و کودکش یکی از شیرین ترین حاشیه ها را به وجود آورند.

  2. بهترین اتفاقی که در فوتبال برای الهام فرهمند افتاد چه بود؟

    معرفی او و تعریف از یکی از گل های او توسط عادل فردوسی پور وآوردن نامش در کنار بهترین بازیکنان ایران بود.

  3. همسر الهام فرهمند چه کسی است؟

    حسین پاپی یکی از بازیکنان تیم سپاهان، همسر فرهمند است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید