سرکار خانم الهام چرخنده مستند ساز و بازیگر ایرانی می باشد که از سال ۱۳۷۵ کار هنری خود را با بازی کردن در فیلم عروس مهتاب شروع کرده است و سابقه خوانندگی نیز داشته است. خانم الهام چرخنده در شبکه مهاجر که یک شبکه ماهواره ای می باشد، مجری برنامه ای به نام ستاره مهاجر در دهه ۸۰ بوده است. به خاطر موارد این چنینی او را یکی از جنجالی ترین بازیگران ایرانی به حساب می آورند. او در سال ۱۳۵۷ در کاشان متولد شده است و هم اکنون دارای دو فرزند می باشد. همسر سابق سرکار خانم چرخنده آقای فرشید نوابی بوده است. او هم اکنون با آقای سید محمد درویشی ازدواج کرده و در کشور عراق ساکن می باشد.

الهام چرخنده کیست؟

الهام چرخنده کیست؟

الهام چرخنده یکی از بی حیا ترین بازیگران زن ایرانی در روز ۴ تیر سال ۱۳۵۷ در کاشان متولد شد و در حال حاضر ۴۴ سال سن دارد. سرکار خانم چرخنده بازیگر و مستند ساز است و فعالیت هنری خود را در سال ۱۳۷۵ در آن بازیگری در فیلم عروس مهتاب شروع کرده است. او قبلاً به عنوان خواننده و ترانه سرا فعالیت داشته و آلبوم موسیقی نیز دارد. الهام چرخنده دارای تحصیلات معماری می باشد و بعد از مدتی دانشگاه خود را رها کرده است.
خانم الهام چرخنده و همسر سابق ایشان که آقای فرشید نوابی بودند، در دهه ۸۰ مجری برنامه ای در شبکه ماهواره ای بودند. این برنامه در سبک امریکن آیدل ساخته شده بود. سرکار خانم چرخنده در یکی از مصاحبه های تلویزیونی خود در نوروز و در سال ۱۳۹۳ با نام بردن سید علی خامنه ای به عنوان شخصی که نائب امام زمان است تبریک خود را برای نوروز به او تقدیم کرده است و این یکی از حاشیه های سرکار خانم چرخنده می باشد. او در یکی از سخنرانی های خود گفته است که علاقه‌ ای ندارد تا در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شود. حاشیه هنرمندان همواره بازیگران را دنبال می کند؛ با این حال اصولا این خود هنرمندان هستند که برای خود حاشیه ایجاد می کنند.

بهترین فیلم های الهام چرخنده کدامند؟

بهترین فیلم های الهام چرخنده کدامند؟

خانم الهام چرخنده در فیلم هایی مثل عروس مهتاب به کارگردانی خسرو ملکان، هما به کارگردانی ناصر شاملو، جنایات و مکافات به کارگردانی امیر قویدل، شب یلدا به کارگردانی کیومرث پوراحمد، سوگند به کارگردانی شاپور قریب، دانه های سفید به کارگردانی محمد ابراهیم معیری، اسب ها همچنان می تازند، به کارگردانی حسن نجفی و فیلم عشق و جنون به کارگردانی حسن نجفی ایفای نقش کرده است. همچنین او در مجموعه‌های تلویزیونی داروخانه پر ماجرا به کارگردانی رسول نجفیان، من یک مستاجرم به کارگردانی پریسا بخت آور، دایره تردید به کارگردانی امیر قویدل، ششمین نفر به کارگردانی بهمن گودرزی، پروانه به کارگردانی جلیل سامان، آوای باران به کارگردانی حسین سهیلی زاده، آسمان من به کارگردانی محمدرضا آهنج و بزم آخر به کارگردانی سجاد شهریار ایفای نقش کرده است.

سرکار خانم چرخنده در تئاتر هایی مانند شبا شب، والس خداحافظی و گیتار شکسته نیز فعالیت داشته است. او در مستند های با توکیو و لالایی های مادران دنیا نقش داشته است. جوایزی که الهام چرخنده در جشنواره ها برنده شده است به ترتیب روبرو می باشد: در سال ۱۳۹۱ در جشنواره نمایشنامه خوانی فردا در بخش بهترین نقش خوان زن، برای انتهای مهتاب برنده شده است و همچنین در سال ۱۳۹۲ در سومین دوره جشنواره فیلم های تلویزیونی جام جم در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل زن، برای پروانه نامزد شده است. در ادامه به معرفی چند فیلم از فیلم های این هنرمند ایرانی، یعنی خانم چرخنده می پردازیم.

عروس مهتاب

فیلم عروس مهتاب در سال۱۳۸۰ نویسندگی خسرو ملکان و به کارگردانی خسرو ملکان ساخته شده است.

دامنه های سفید

این فیلم در سال ۱۳۹۱ و به نویسندگی و کارگردانی محمد ابراهیم معیری تولید شده است.

شب یلدا

فیلم شب یلدا در سال ۱۳۸۰ و ساخته کیومرث پوراحمد و با بازی خانم الهام چرخنده، محمدرضا فروتن، پروین دخت یزدانیان و هیلدا هاشم پور می باشد. داستان این فیلم برگرفته از زندگی کارگردان بوده است.

سوگند

این فیلم در سال ۱۳۸۷ و به کارگردانی شاپور قریب و با نویسندگی احمد میرکمالی و ایفای نقش خانم الهام چرخنده ساخته شده است.

عشق و جنون

این فیلم در سال ۱۳۹۴ و به کارگردانی حسن نجفی و به نویسندگی حسن نجفی ساخته شده است.

فیلم های الهام چرخنده را چگونه دانلود کنیم؟

فیلم های الهام چرخنده را چگونه دانلود کنیم؟

برای دانلود فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی سرکار خانم چرخنده می توانید نام مجموعه و یا فیلم مورد نظر خود را در گوگل جست و جو کرده و آن را دریافت کنید. همچنین می توانید با استفاده از سایت های پخش آنلاین فیلم، فیلم های سرکار خانم چرخنده را به صورت آنلاین تماشا کنید.

عکس های الهام چرخنده را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده عکس های الهام چرخنده در مالزی و عکس های الهام چرخنده در دورهمی و همچنین عکس های الهام چرخنده بی حجاب، می توانید هر کدام از موضوعات را که می خواهید در مرورگر خود جستجو کرده و با استفاده از سایت های مختلف عکس های سرکار خانوم چرخنده را مشاهده کنیم. همچنین شما می توانید با سر زدن به فن پیج اینستاگرام سرکار خانم چرخنده و دنبال کردن آن ها عکس های جدید سرکار خانوم چرخنده را مشاهده کنید، زیرا خود خانم الهام چرخنده اینستا ندارد.

آدرس پیج اینستاگرام الهام چرخنده چیست؟

شما می توانید برای پیدا کردن صفحه فن پیج های سرکار خانم چرخنده در اینستاگرام، نام ایشان را در قسمت جستجو برنامه اینستاگرام جستجو کنید و با استفاده از فن پیج سرکار خانوم چرخنده، عکس های ایشان را مشاهده کنید. خود سرکار خانم چرخنده در اینستاگرام صفحه شخصی نداشته و در این برنامه فعالیتی ندارند.

الهام چرخنده کجا زندگی می کند؟

خانم الهام چرخنده در ایران زندگی می کرد ولی سرکار خانم چرخنده به دلیل شغل همسرش به مدت سه سال می باشد که در شهر کربلا زندگی می کند و از زندگی کردن در این شهر و در این مکان مقدس خوشحال می باشد. او گفته است که مهاجرتش به کشور عراق به این صورت نیست که دیگر هیچ وقت به کشور ایران باز نخواهد گشت. او گفته است که به دلیل شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم و طی این مدتی که در عراق ساکن هستم، بارها به ایران آمده ام و خواهم آمد.

الهام چرخنده چه حاشیه هایی داشته است؟

یکی از بزرگترین حاشیه های سرکار خانم الهام چرخنده پخش شدن فیلم ایشان در حالی که داشتند با آهنگ سلام فرمانده سلام نظامی می دادند بود. او در سال ۱۳۹۳ و هنگامی که ۳۶ سال داشت، یک ویدیو از خود منتشر کرد که در آن با چادر به رهبر انقلاب عید را تبریک می گفت و در این ویدئو خبر از تغییر روحیات و عقایدش داده است. حرکت خانم الهام چرخنده با حمایت کردن گروه هایی به این منجر شد که او به عنوان یکی از سمبل های تبلیغاتی چادر به انجام فعالیت های اجتماعی بپردازد. خود ایشان می گوید که، تا به امروز توانسته است هزاران نفر را به این پوشش دعوت کند.

همسر الهام چرخنده کیست؟

همسر الهام چرخنده کیست؟

سرکار خانم چرخنده از ازدواج اول خود که اطلاعات زیادی از آن در دسترس نمی باشد یک فرزند پسر که نام آن شایان است را دارد. سرکار خانم چرخنده پس از طلاق و جدایی از ازدواج اول خود در سال ۱۳۷۵ وقتی که تنها ۱۸ ساله بود با آقای فرشید نوابی که ۱۹ سال داشت ازدواج کرد و نتیجه این ازدواج یک فرزند پسر به نام ارسطو می باشد. او در سال ۱۳۹۲ با همسر خود یعنی آقای فرشید نوابی در سریال پروانه همبازی بوده است، اما نزدیک عید نوروز آن سال این زوج از یکدیگر طلاق گرفتند. خانم چرخنده در شهریور ماه سال ۱۳۹۶ و برای بار سوم با منتشر کردن عکسی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خبر از ازدواج سوم خود داد و در سال ۱۳۹۹ از همسر خود یعنی همسر سومش آقا سید محمد درویشی پرده گشود.

الهام چرخنده سلام فرمانده

در روز چهارم خرداد به مناسبت روز پایداری مردم دزفول مراسمی در باغ موزه دفاع مقدس این شهر برگزار شده بود و خانم چرخنده در این مراسم با انجام حرکات عجیب و در حالی که در حال سلام نظامی دادن بود، در آن دیده شد و ویدیو این شخص به سرعت گسترش یافت. همزمان با همایش سلام فرمانده که در ورزشگاه آزادی انجام شده بود، این فیلم را از خود منتشر کرد و توضیح داد که یکی از خبرنگاران از دزفول آن را فیلمبرداری کرده و خواسته بود که این فیلم را پخش نکند، اما این فیلم به سرعت وایرال شد. خانم چرخنده گفته است، ما با افتخار به فرمانده تمام جهانیان یعنی مهدی موعود سلام می دهیم.

درآمد الهام چرخنده چقدر است؟

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از درآمد این هنرمند در دسترس نمی باشد.

سوالات متداول

  1. الهام چرخنده چند بار ازدواج کرده است؟

    خانم الهام چرخنده در کل سه بار ازدواج کرده است. از ازدواج اول ایشان اطلاعات زیادی موجود نمی باشد و تنها می دانیم که از این ازدواج یک فرزند پسر به نام شایان وجود دارد. او برای بار دوم و با آقای فرشید نوابی ازدواج کرد و از این ازدواج نیز یک پسر به نام ارسطو دارد. ایشان در سال ۱۳۹۶ برای بار سوم و با آقای سید محمد درویشی ازدواج کرده است.

  2. الهام چرخنده چند سال دارد؟

    خانم الهام چرخنده در سال ۱۳۵۷ در کاشان متولد شده است و در حال حاضر ۴۴ سال سن دارد.

  3. در حال حاضر خانم الهام چرخنده در چه کشوری ساکن است؟

    الهام چرخنده سه سال است که با همسر خویش به کشور عراق و شهر کربلا رفتند و در حال حاضر در این کشور یعنی کشور عراق سکونت دارند.


لطفا به این مقاله امتیاز دهید