یوتیوبر چیست و چه کاری انجام می دهد؟ شاید این سوال هم برای شما پیش آمده باشد. یوتیوبر به کسی گفته می شود که در ابر رسانه یوتیوب فعالیت دارد و در این‌ نرم افزار تولید محتوا می کند. یکی از این یوتیوبر های قوی و برتر ال روبیوس است که بیش از ۴۰ میلیون دنبال کننده در یوتیوب دارد و به تفسیر و نقد و گیم پلی بازی های ویدیویی و رایانه ای می پردازد. در صفحه اطلاعات کاملی از او را برای شما آماده کرده ایم که امید واریم لذت ببرید.

ال روبیوس کیست؟

ال روبیوس کیست؟

ال روبیوس اسم و نام یک کانال یوتیوبی می باشد که اگر یک بار هم وارد یوتیوب خارجی شوید این کانال و ویدیویی از این کانال را مشاهده کرده اید. این کانال یوتیوبی متعلق به یک جوان اسپانیایی است که از ۱۶ سالگی وارد عرضه یوتیوب شده و به عنوان یکی از یوتیوبر های خارجی موفق مثال زده می شود. اسم اصلی و مالک این کانال یوتیوبی روبن دوب لاس است که در این کانال به گیم پلی ها و تفسیر بازی های رایانه ای و همچنین هر از گاهی بازی های ویدیویی را نقد می کند و با این کار که خیلی حرفه ای و خلاقانه انجام داده است به شهرت رسیده و جز ده یوتیوبر فعال و بزرگ این غول و ابر رسانه خارجی محسوب می‌ شود.

عکس ال روبیوس

ال روبیوس یوتیوب را از ۱۶ سالگی به صورت حرفه ای دنبال می‌ کند و در این مدت که فعالیت دارد از او فوتو شات و ادیت های بسیار جذاب و دیدنی توسط فن ها و طرفدارانش ایجاد شده است همچنین او در صفحه شخصی خود در اینستا گرام عکس های زیبایی از خود منتشر کرده است که ما‌ گلچینی از بهترین عکس های او را برای شما آماده کرده ایم که می‌ توانید این تصاویر را با بالا ترین‌ کیفیت تماشا و در صورت تمایل آن ها را دانلود کنید.

پیج ال روبیوس چیست؟

روبن دوب لاس که توسط طرفدارانش به ال روبیوس معروف است و با این‌ اسم به شهرت رسیده است علاوه بر یوتیوب همانند خیلی از افراد جهان و افراد مشهور در اینستاگرام نیز فعالیت می کند و پست های جذابی نیز در اینستا قرار می دهد که تعداد فالوور های او در اینستا گرام هم زیاد است. تعداد زیادی پیج طرفداری یا فن پیج برای روبن دوب لاس ساخته شده است که ما برای شما آدرس رسمی صفحه و پیج شخصی او را برای شما آماده کرده ایم که با کلیک می توانید وارد صفحه او شوید.

آدرس چنل یوتیوب elrubiusOMG چیست؟

آدرس چنل یوتیوب elrubiusOMG چیست؟

ال روبیوس در یوتیوب با نام کاربری elrubiusomg فعالیت دارد و با سرچ این‌ نام در یوتیوب کانال و ویدیو های او را می توانید مشاهده کنید. همچنین برای شما لینکی آماده کرده ایم که با کلیک بر روی آن می توانید وارد صفحه رسمی او در یوتیوب شوید. این کانال برای دوست داران بازی های ویدیو محشر است و اگر عاشق بازی های رایانه ای هستید حتما این کانال یوتیوب را مشاهده کنید. برای ورود به کانال رسمی elrubius بر روی لینک زیر کلیک کنید.

درآمد این گیلم پلیر چقدر است؟

ال روبیوس در این مدت که فعالیت کرده است بیش از ۴۱ میلیون دنبال کننده و سابسکرایبر در یوتیوب پیدا کرده است و یوتیوبر اول کشور اسپانیا محسوب می شود که بیش از ۷۰۰ ویدیو آپلود کرده که ویو هر پست او بیش از ۱۱ میلیون ویو در عرض یک الی دو روز می خورد که درآمد او از یوتیوب چیزی بالغ بر ۴۰۰ هزار دلار در ماه است که این‌ مبلغ بسیار قابل توجهی برای این جوان اسپانیایی محسوب می شود و درآمد او در سال به بیش از ۴ میلیون دلار می رسد که به نظر می‌ رسد با رشد بالایی که کانال او دارد قطعا به درآمد های بالاتری‌ قطعا خواهد رسید.

کلیپ های ال روبیوس را در کجا مشاهده کنیم؟

کلیپ های ال روبیوس را در کجا مشاهده کنیم؟

منبع اصلی کلیپ های او در صفحه و کانال رسمی اش در یوتیوب است که با عضویت در کانال و دنبال کردند او علاوه بر حمایت ازش می توانید ویدیو های او را تماشا‌ کنید. همچنین در اینستاگرام فن پیج های او قسمت های فوق جذاب پست های یوتیوبش را ادیت می کنند و در پیج های خود قرار می دهند که این پست ها رو هم می توانید تماشا کنید اما برای تماشا ویدیو کامل و با کیفیت اصلی به یوتیوب اصلی و شخصی او رجوع‌ کنید که لینکش در بالا قرار داده شده است.

این گیم پلیر چه حاشیه هایی داشته است؟

این جوان با استعداد و خلاق اسپانیایی همیشه از حاشیه و در امان به دور بوده است و تمرکز اصلی اش را روی کار و فعالیتش در یوتیوب قرار داده است و تا همین امروز حاشیه و حواشی از او نشنیده ایم. او روز به روز در کارش موفق تر می شود و به برترین نفرات یوتیوب تبدیل می شود و بزودی خودش را جز تاپ ۳ یوتیوب قرار می دهد. ال روبیوس از حواشی به دور است و فرد آروم و خلاقی است که با استعدادی که دارد در حال رشد و شهرت است.

ال روبیوس در کجا زندگی می کند؟

روبن دوب لاس در کشور اسپانیا متولد شده است و در همین کشور زندگی می کند. او در حال حاضر یکه تاز و بهترین یوتیوبر اسپانیا محسوب می شود و بنظر می رسد حالا حالا ها کسی به نزدیکی او در کشور اسپانیا نمی شود.

سوالات متداول

 1. اسم واقعی و اصلی او چیست؟

  روبن دوب لاس ملقب به ال روبیوس است که جز برترین یوتیوبر های جهان‌ محسوب می شود.

 2. تعداد دنبال کنندگان و یا سابسکرایبر های او چند تا است؟

  او بیش از ۷۰۰ ویدیو آپلود کرده است و تا به امروز نزدیک به ۴۱ میلیون دنبال کننده و سابسکرایبر دارد.

 3. روبن دوب لاس اهل کدام کشور اروپایی است؟

  ال روبیوس یوتیوبر نفر اول کشور اسپانیا است و در این‌ کشور زندگی می کند.

 4. ویدیو های او مربوط به چه موضوعاتی است؟

  او در زمینه گیم ویدیو می سازد و در ویدیو ها گیم پلی ونقد و بررسی و تفسیر بازی های کامپیوتری و ویدیویی می پردازد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید