گروه دود پرفکت (Dude Perfect) + بررسی درآمد آن ها از یوتیوب

0 دیدگاه

اماگر تمایل دارید تا در رابطه با دود پرفکت اطلاعات مفیدی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه ما باشید. باید بدانید این یک گروه یوتیوبری است.

دود پرفکت کیست؟

دود پرفکت کیست؟

دود پرفکت (DP) یک گروه ورزشی و کمدی آمریکایی است که دفتر مرکزی آن در فریسکو، تگزاس قرار دارد. این گروه متشکل از دو قلو های کوبی و کوری کاتن، گرت هیلبرت، کودی جونز و تایلر تونی است که تمام آن ها هم اتاقی های سابق دانشگاه تگزاس (A&M) هستند. کانال آن ها بیش از 57 میلیون مشترک دارد و دومین کانال ورزشی پر مشترک ترین است. (DP) هم چنین دو کانال یوتیوب دیگر دارد به نام های Dude Perfect Plus و Dude Perfect Gaming دارد. آن ها از معروف ترین یوتیوبر های خارجی به حساب می آیند.

به طور معمول محتوای ایجاد شده توسط (DP) شامل ویدیو هایی است که تصاویر مختلف، کلیشه‌ ها و شیرین کاری‌ ها را به تصویر می‌ کشد. این گروه این روز ها به شهرت جهانی رسیده است و طرفداران بسیار زیادی نیز بدست آورده است.

عکس گروه دود پرفکت

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم، این روز ها این گروه به شهرت جهانی رسیده است و مخاطبان و طرفداران بسیار زیادی نیز به دست آورده است. حال برخی از مخاطبان آن تمایل به مشاهده عکس های این گروه را دارند تا به این گونه بیشتر با آن ها آشنا شوند. در این باره باید بگوییم که اگر به اینستاگرام این گروه مراجعه نمایید، می‌ توانید عکس‌ های متعددی از اعضای این گروه را در لوکیشن‌ های مختلف مشاهده نمایید.

مراجعه به اینترنت برای مشاهده عکس های این گروه

هم چنین باید افزود با مراجعه به اینترنت و جستجو عبارت مورد خود نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی از اعضای این گروه برای شما نمایش خواهد یافت.

پیج گروه دود پرفکت چیست؟

بهتر است که بدانید این گروه معروف این روز ها در اینستاگرام به صورت گسترده ای فعالیت می کند و با توجه به شهرت و معروفیت زیادی که دارد در اینستاگرام توانسته فالووران بسیار زیادی را به دست آورد. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس پیج اینستاگرام این گروه را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم تا عبارت dudeperfect را در قسمت جستجو اینستاگرام سرچ کنید تا پبج این گروه برای شما نمایش یابد. از آن جایی که پیج اینستاگرام این گروه بیش از 11.4 میلیون فالوور و هم چنین تیک آبی دارد، به همین دلیل پیج آن ها به راحتی قابل تشخیص می باشد.

حال این موضوع را هم باید افزود که این گروه در اینستاگرام عکس ها و کلیپ های متعددی را منتشر می‌ کند که تمام این پست‌ ها با طرفداران بسیار زیادی نیز رو به رو شده اند. حال شما با دنبال کردن پیج اینستاگرام این گروه می توانید از جدید ترین اخبار آن ها مطلع شوید.

آدرس چنل یوتیوب دود پرفکت چیست؟

یوتیوب یکی از شبکه های مفید و کاربردی است که این روز ها این گروه با توجه به فعالیت گسترده ای که در این شبکه انجام می‌ دهد، توانسته است به شهرت و معروفیت زیادی برسد و برای خود یک منبع درآمد عالی به وجود آورده است. حال اگر تمایل به پیدا کردن آدرس چنل یوتیوب این گروه را دارید، پیشنهاد می کنیم تا نام این گروه را در قسمت سرچ یوتیوب جستجو کنید تا چنل آن برای شما نمایش یابد. با مراجعه به چنل یوتیوب این گروه می توانید به مشاهده کلیپ دود پرفکت تفنگ، دود پرفکت ماهیگیری و دود پرفکت موشک نیز بپردازید.

درآمد Dude Perfect چقدر است؟

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این گروه معروف تقریباً 80 میلیون دلار دارایی خالص دارد که شامل درآمد تخمینی سالانه بین 12 الی 15 میلیون دلار است. این موضوع را هم باید افزود که کانال یوتیوب آن ها تقریباً یک ویدیو در هفته پست می کند و به طور معمول آن ویدیو در عرض یک هفته بعد از ارسال چندین میلیون بازدید دارد و از این طریق این گروه درآمدزایی می کند.

این گروه تا کنون چه حاشیه هایی داشته است؟

در پیرامون این گروه معروف همانند سایر گروه‌ های فعال و یا افراد معروفی که در یوتیوب و اینستاگرام فعالیت می‌ کنند، حاشیه‌ هایی مشاهده می‌ شود که اکثر این حاشیه ها در رابطه با فعالیت این گروه در شبکه‌ های مجازی و درآمد آن می باشد.

کلیپ های دود پرفکت را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر تمایل به مشاهده کلیپ های (DP) را دارید، پیشنهاد ما این است که به چنل یوتیوب آن مراجعه نمایید، چرا که این گروه کلیپ های خود را با کیفیت بالا در چنل برای علاقه‌ مندان منتشر می‌ کند و به این گونه می توانید به مشاهده کلیپ های دود پرفکت جدید و یا حتی کلیپ دود پرفکت بومرنگ بپردازید. هم چنین باید افزود که با مراجعه به اینترنت نیز می‌ توانید اکثر کلیپ های گروه دود پرفکت را جستجو کنید و به این گونه مشاهده کلیپ و فیلم دود پرفکت بپردازید.

اعضای دود پرفکت در کجا زندگی می کند؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم (DP) متشکل از دو قلو های کوری و کوبی کاتن، گرت هیلبرت، تایلر تونی و کودی جونز است که همگی هم اتاقی های سابق دانشگاه تگزاس A&M هستند. حال این موضوع را هم باید افزود که این گروه آمریکایی است و دفتر مرکزی آن در فریسکو، تگزاس قرار دارد و تمام اعضای گروه ساکن یکی از ایالت های آمریکا هستند.

سوالات متداول

 1. گروه دود پرفکت چیست؟

  دود پرفکت (DP) یک گروه ورزشی و کمدی آمریکایی است که کانال این گروه بیش از 57 میلیون مشترک دارد.

 2. چگونه می توان آدرس پیج اینستاگرام این گروه را بدست آورد؟

  برای پیدا کردن پیج اینستاگرام این گروه کافی است تا نام dudeperfect را در قسمت سرچ اینستاگرام جستجو کنید تا پیج این گروه برای شما نمایش یابد.

 3. افراد چگونه می توانند به مشاهده کلیپ های این گروه بپردازند؟

  اگر تمایل به مشاهده کلیپ های این گروه را دارید، پیشنهاد می کنیم تا به شبکه‌ های مجازی این گروه و یا حتی اینترنت مراجعه نمایید.

 4. اعضای این گروه شامل چه افرادی هستند؟

  این گروه متشکل از دو قلو های کوبی و کوری کاتن، کودی جونز، گرت هیلبرت و تایلر تونی است که هم اتاقی های سابق دانشگاه تگزاس (A&M) هستند.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0