بررسی دلایل جنجالی ترین طلاق سلبریتی ها در ایران و جهان

0 دیدگاه

بعد از درک معنی سلبریتی وقت ان می باشد بدانید طلاق سلبریتی ها پدیده ای است که در همه جوامع صورت می گیرد اما امروزه آمار طلاق افزایش پیدا کرده است به خصوص در بین سلبریتی ها که امروز شما را با چند طلاق جنجالی سلبریتی آشنا می کنیم.

محتوا پنهان
جنجالی ترین طلاق سلبریتی ها در ایران

ده مورد از جنجالی ترین طلاق سلبریتی ها در ایران کدام هستند؟

همانطور که خبر ازدواج دو نفر ما را خیلی خوشحال می‌ کند، شنیدن طلاق و جدایی آنها نیز می‌ تواند بسیار ما را ناراحت و متاثر کند. طلاق همیشه تلخ بوده است مخصوصاً برای هنرمندان که خبر طلاق آنها در بین مردم جامعه پخش می‌ شود و روح آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دهد به خاطر قضاوت هایی که می شوند. حالا چند مورد از جنجالی ترین طلاق هایی که در بین سلبریتی ها اتفاق افتاده است را برای شما بازگو می کنیم:

طلاق مهناز افشار از محمد یاسین رامین

مهناز افشار در رابطه با علت طلاق و جدایی خود از آقای محمد یاسین رامین اظهار داشت که به خاطر آقازاده بودن آقای رامین از سوی جامعه فشار زیادی به من وارد می‌ شده است. همچنین علت دیگر طلاقش را اینگونه بیان کرد که آقای رامین نمی‌ تواند به خود متکی باشد و بر روی پای خود بایستد او همیشه متکی به پدرش است و مرد ایده آلی برای زندگی من نیست. اگر به لیست پولدارترین سلبریتی های ایرانی توجه داشته باشید می بینید که لفراد زیادی مثل این آقا زاده هستند.

طلاق ماندانا دانشور از حمید گودرزی

حمید گودرزی اظهار داشت که من و همسرم رابطه خیلی خوبی با هم داشتیم و خیلی همدیگر را دوست داشتیم، اما ماندانا از اولش می خواست که مهاجرت کند و در خارج از ایران زندگی ایده آلی برای خود داشته باشد ولی من نمی خواستم که بروم و به توافق نرسیدیم و دوستانه از هم جدا شدیم، اما ماندانا دانشور بعد از مهاجرت در رسانه‌ها اعلام کرد که علت طلاق آنها مهاجرت ماندانا نبوده بلکه مشکلات اخلاقی و دست بزن داشتن آقای گودرزی بوده است.

طلاق بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

آقای مهدی پاکدل در سال ۸۹ با خانم بهنوش طباطبایی ازدواج کرد. از آنها به عنوان یک زوج بسیار شیک و زیبا یاد می‌ شد و بی حاشیه ترین زوج در دنیای هنرمندان بودند. دیدن آنها در کنار هم همگان را شگفت زده می کرد اما در سال ۹۵ به یکباره خبر طلاق آنها منتشر شد که خانم طباطبایی در رابطه با علت طلاقشان اظهار داشت که بعد از چند سال زندگی فهمیدم که آقای پاکدل آن کسی که من می خواستم نیست و به همین دلیل جدا شدم.

طلاق آزاده صمدی از هومن سیدی

خانم آزاده صمدی و آقای هومن سیدی در سال ۸۶ با هم ازدواج کردند و بعد از مدتی زندگی مشترکی که با هم داشتند از هم جدا شدند و هیچ کدام از آنها درباره اینکه چرا از هم طلاق گرفتند چیزی نگفتند اما خبرهایی که به گوش می‌ رسید در آن زمان، حاکی از اخلاق شوخ هومن سیدی و جدی بودن آزاده صمدی بود که نمی توانستند با هم کنار بیایند و به همین علت از هم جدا شدند.

طلاق نگار عابدی از هدایت هاشمی

همه ما نگار عابدی و هدایت هاشمی را می شناسیم که چه بازیگران با اخلاقی هستند. آنها بعد از سالها زندگی مشترک و با وجود دختر بچه ای که داشتند از هم جدا شدند علت طلاق آنها به طور مشخص بیان نشد ولی نگار عابدی گفت: پیش می آید که آدم دلش دیگر نمی‌خواهد زندگی کند و طلاق می گیرد.

طلاق سحر دولتشاهی از رامبد جوان یکی از جنجالی ترین طلاق سلبریتی ها

همه ما به خوبی می‌ دانیم که ازدواج رامبد جوان با خانم سحر دولتشاهی در سال ۸۷ ازدواج دوم او بوده است که بعد از شش سال زندگی مشترکی که داشتند از هم جدا شدند. سحر دولتشاهی علت طلاقش را اینگونه بیان کرد که رامبد آنطور که در بیرون از خانه خنده رو و خوش اخلاق است در خانه نیست و من نمی‌ توانستم این قضیه را تحمل کنم و جدا شدم.

طلاق آزاده نامداری از فرزاد حسنی

خبر ازدواج فرزاد حسنی و آزاده نامداری در سال ۹۲ به گوش رسید و دیده و شنیده می شد که چقدر عاشقانه یکدیگر را دوست دارند اما آنها بعد از یک سال از هم جدا شدند و آزاده نامداری عکس های خود را با بدن و صورتی آسیب‌ دیده در اینترنت پخش کرد و گفت که فرزاد حسنی دست بزن داشته و او طلاق گرفته است.

طلاق آناهیتا نعمتی از ابوالفضل پورعرب

ابوالفضل پورعرب و آناهیتا نعمتی با داشتن ۱۵ سال اختلاف سنی با یکدیگر ازدواج کردند و آنها فقط یک فرزند دختر به نام رایکا دارند. این زوج بعد از سال ها زندگی مشترک و با وجود داشتن فرزند از یکدیگر جدا شدند و هیچ وقت دلیل جدایی خود را بیان نکردند.

طلاق مینا لاکانی از امین زندگانی

این زوج هنرمند و بی‌حاشیه بعد از مدتی که با هم زندگی می کردند خبر طلاق خود را رسانه‌ای کردند. مینا لاکانی بعد از آنکه طلاق گرفت به کشور آمریکا رفت و امین زندگانی هم با الیکا عبدالرزاقی ازدواج کرد. مینا لاکانی می‌ گفت که امین دارای اخلاق های بسیار خاصی می باشد که هر کسی نمی‌ تواند او را تحمل کند و من هم آن کسی نبودم که بتوانم با این اخلاق بسازم بنابراین طلاق را بر زندگی با این شرایط ترجیح دادم.

طلاق آزیتا حاجیان از محمدرضا شریفی نیا

این زوج پیشکسوت سینما و تلویزیون بعد از سال‌ها زندگی و با داشتن دو دختر که هر دو در عرصه هنر و بازیگری می باشند بعد از سالهای خیلی زیادی که از زندگی مشترکشان می گذشت از هم جدا شده و هیچ وقت هیچ کدام آنها نگفتند که چرا از یکدیگر جدا شدند. در این مورد باید بگوییم که شرایط برای پولدارترین سلبریتی های ایرانی خارج کشور کمی متفاوت می باشد.

ده مورد از طلاق سلبریتی ها در جهان که جنجال به پا کرد کدام طلاق ها می باشد؟

طلاق در بین سلبریتی های ایرانی به تنهایی مشاهده نمی شود بلکه در همه جای دنیا در بین سلبریتی ها طلاق وجود دارد که به چند مورد از طلاق سلبریتی های هالیوود اشاره می کنیم:

طلاق دنیس ریچارد و چارلی شین

آنها طلاق خود را به این علت می دانند که هر دوی آنها به یکدیگر فحاشی و بددهنی می کردند و پدر فرزندان نمی گذاشته است که مادرشان آنها را واکسینه کند.

طلاق امبر هرد و جانی دپ

آنها علت طلاق خود را اینگونه بیان کرده‌اند که هر دوی آنها دست به زن داشته اند و با چاقو یکدیگر را زخمی می کردند. موضوع طلاق سلبریتی ها با این مورد کاملا تکمیل می شود و تقریبا در راس قرار دارد.

طلاق جنیفر آنیستون و برد پیت یکی از مهم ترین طلاق سلبریتی ها

رسانه های هالیوود علت طلاق آنها را عدم بهداشت فردی برد پیت و خیانت هر دوی آنها به هم را اعلام کرده است.

طلاق تام کروز و کیتی هلمز یکی از مهم ترین طلاق سلبریتی ها

علت طلاق آنها در رسانه‌های غرب بیان نشده است و فقط آنها اعلام داشتند که خیلی غیر منتظره به طلاق رسیده‌اند.

طلاق مدونا و شان پن

علت طلاق این زوج بازیگر عدم تفاهم اخلاقی و خشونت هر دو طرف اعلام شده است.

طلاق تام کروز و نیکول کیدمن

تام کروز ثبات شخصیتی ندارد و بعد از ده سال زندگی مشترک از نیکول جدا شد و از همسر دیگر خود هم به نام کیتی هلمز طلاق گرفت.

طلاق رابین ثیک و پائولا

پائولا اظهار داشت که به خاطر مشکلات روحی، روانی و اخلاقی از همسرش جدا شده است. در بین طلاق سلبریتی ها این مورد بیشتر از دیگر طلاق ها سر و صدا راه انداخت.

طلاق لیان ریمز و شرمت

لیان بعد از ازدواج با شرمت به خاطر خیانت های بسیار زیادی که به همسرش کرد شرمت از او طلاق گرفت و به این زندگی ادامه نداد.

طلاق یان و کیت گوسلین

آن ها به خاطر نداشتن هیچ تفاهمی با هم از هم جدا شدند و بعد از سالها جدایی دوباره با یکدیگر وارد رابطه تازه ای شدند و زندگی جدیدی را شروع کردند.

جسی جیمز و ساندرا بولاک

جسی اعلام کرد که همسرش به او با ۱۹ زن خیانت کرده و با همه آنها رابطه عاطفی و جنسی دارد و به همین علت جدا شده است.

دلیل طلاق سلبریتی ها چیست؟

سلبریتی ها به خاطر شرایط شغلی که دارند و رفت و آمدهای وقت و بی وقتی که در منزل دارند به صورت تک نفره و جدا از خانواده زندگی می کنند که این جدایی و تنهایی بعد از مدتی به آنها فشار می آورد و به همین دلیل بیشتر آنها به سراغ ازدواج می روند و بدون اینکه شناختی داشته باشند ازدواج می کنند و بعد از مدت کوتاهی که از زندگی مشترک آنها می گذرد آنها متوجه می شوند که فرد ایده آل هم نیستند و یا اینکه روابط عاطفی درستی با یکدیگر ندارند و طلاق می گیرند.

ازدواج و طلاق سلبریتی ها چقدر دوام دارد؟

همانطور که در مبحث قبلی اشاره کردیم سلبریتی ها به خاطر فشار کاری و تنهایی اقدام به ازدواج عجولانه می کنند و بعد از مدتی که با هم زندگی می کنند می بینند همسرشان همان شخصی که آنها انتظار داشتند نیست و به جای آن که مشکلات خود را با مشاوره حل کنند به خاطر تمکن مالی و آزادی عملی که دارند به راحتی بعد از مدت کوتاهی بدون آن که چیزی از زندگی مشترک درک کنند از یکدیگر جدا می شوند. در کل می توان به این نکته اشاره کرد که زندگی سلبریتی ها دوام زیادی ندارد و کوتاه مدت است.

چرا سلبریتی ها طلاق می گیرند؟

سلبریتی ها همانطور که همه ما می‌دانیم به خاطر شرایط شغلی سختی که دارند، حال و حوصله و حتی وقت آن را ندارند که بنشینند و درباره مشکلات و مسائل زندگی زناشویی خود گفتگو و مشاوره بگیرند. در واقع می‌ توان گفت که اکثر آنها درکی از زندگی زناشویی و مشترک ندارند.

همچنین این نکته قابل ذکر است که باید بدانید آن ها به خاطر نداشتن مشکلات مالی، دیگر خود را درگیر مشاوره و حل مسائل نمی کنند و به راحتی با به وجود آمدن چند مشکل کوچک آن را بزرگ جلوه می دهند و طلاق می گیرند.

جدایی و طلاق سلبریتی های معروف به چه علت بوده است؟

نگذاشتن وقت برای یکدیگر

سلبریتی ها به خاطر مشغله زیادی که دارند در شب و روز مشغول به کار هستند و نمی توانند یکدیگر را زیاد ببینند و همین مسئله باعث جدایی و سردی بین آنها شده که در آخر هم منجر به طلاق آنها از یکدیگر می شود.

سردی در روابط عاطفی و زناشویی

سردی در روابط یکی دیگر از علل طلاق آنها می باشد. آنها بعد از یک مدتی که روابط عاشقانه دارند دوباره سرگرم کار خود می شوند و کم کم سردی عاطفی و روانی بر زندگی زناشویی آنها حاکم می شود.

نداشتن تفاهم اخلاقی

سلبریتی ها فکر می کنند که اخلاق واقعی پارتنر شان همان چیزی است که در محل کار مشاهده می کنند، اما در خلال زندگی متوجه می‌ شوند که این شخص همان شخصی نیست که در محل کار می دیدند و همین باعث طلاق و جدایی آنها می‌ شود.

خیانت

متاسفانه داشتن رابطه های پنهان و پشت پرده در بین سلبریتی ها بسیار مشاهده می شود که همین رابطه ها باعث به هم خوردن زندگی زناشویی آنها و طلاق می شود.

آیا طلاق های بازیگران رسانه ای می شود؟

با توجه به اینکه زندگی هنرمندان همیشه برای مردم جذاب بوده است از این رو زندگی آنها زیر ذره بین بوده و کوچکترین اتفاقی که در زندگی آنها می‌ افتد می تواند رسانه ای شود. این روزها شاهد طلاق بسیاری از سلبریتی ها در رسانه های ایرانی و خارجی می باشیم که بسیار ناراحت کننده برای مخاطبان و هواداران آنها می باشد. همین طور که رسانه ها خبر خوشحال کننده ازدواج سلبریتی ها را می دهند روزی هم خبر طلاق آنها را پخش می کنند. عکس ازدواج و طلاق سلبریتی ها را در رسانه ها می توان دید.

سوالات متداول در مورد طلاق سلبریتی ها

کدام سلبریتی های ایرانی طلاق گرفتند؟

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل، هومن سیدی و آزاده صمدی، آزیتاحاجیان و محمدرضا شریفی نیا.

آیا سبلریتی های هالیوود هم طلاق می گیرند؟

طلاق سلبریتی ها در خارج از کشور بسیار بیشتر است.

عکس ازدواج و طلاق سلبریتی ها را کجا می توان دید؟

خبر ازدواج و طلاق سلبریتی ها رسانه ای می شود و می توان عکس آنها را دید.

علل طلاق سلبریتی ها چه می باشد؟

نگذاشتن وقت برای هم، نداشتن درک از زندگی زناشویی، خیانت.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0