بیوگرافی دلارام خسروانی به همراه بررسی علت های طلاق او

0 دیدگاه

دلارام خسروانی کیست؟ در این مقاله به طور کامل به این سوال پاسخ خواهیم داد و حواشی زندگی وی را بررسی خواهیم کرد. ابتدا به تعریف کلی از Delaram Khosravani خواهیم پرداخت و سپس بیوگرافی او را به عنوان یکی از سلبریتی های اینستاگرام برایتان شرح خواهیم داد.

سپس رابطه و داستان وی با شوهرش را بررسی خواهیم کرد و نگاه کوتاهی خواهیم داشت به زندگی شخصی وی، در پایان نیز به چند سوال متداول که ممکن است برایتان پیش بیاید پاسخ خواهیم داد. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

محتوا پنهان
دلارام خسروانی کیست؟

دلارام خسروانی کیست؟

دلارام خسروانی یکی از چهره های مشهور شبکه اجتماعی اینستاگرام و از بلاگرهای ایرانی است که در زمان جنجال خود سراسر فضای مجازی را از آن خود کرد. ماجرا های خوانندگی وی و همچنین ماجرای حاملگی وی در سن پایین مانند بمب ترکید و سراسر فضای مجازی را فرا گرفت و توسط همین موارد توانست فالورهای زیادی را به سوی خود جذب کند و درآمد بالایی را از همین طریق کسب کند. در ادامه تمام ماجرا های وی برای شما شرح داده خواهد شد.

بیوگرافی دلارام خسروانی

بهتر است تا در ادامه نگاه دقیق تری داشته باشیم به بیوگرافی و زندگی شخصی وی. دلارام خسروانی در سال 1378 در شهر تهران و شکور ایران متولد شد و توسط ماجرا های خود به یکی از چهره های معروف فضای مجازی تبدیل شد. وی در یک خانواده 3 نفره بدنیا آمد و تک فرزند به شمار می آید. Delaram Khosravani برای مدت کوتاهی در کانادا تحصیل کرد و از علاقه مندی های وی می توان به نقاشی و خوانندگی اشاره کرد.

دلارام خسروانی و ملیکا تهامی

دلارام خسروانی و ملیکا تهامی هر دو از چهره های معروف و مشهور شبکه اجتماعی اینستاگرام و فضای مجازی هستند. ملیکا تهامی در سال 1375 و در 6 دی ماه متولد شد. وی متولد شهر تهران و کشور ایران است و از معروف ترین چهره های شبکه اجتماعی اینستاگرام به شمار می اید. ملیکا تهامی فارغ التحصیل لیسانس طراحی لباس است و فعالیت خود را به عنوان مدل آرایشی در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز کرد. ملیکا تهامی همچنین در زمینه های کافی شاپ داری، نویسندگی و عکاسی دارای تجربه است.

دلارام خسروانی و حسین رضوانی

خب بهتر است تا در ادامه رابطه دلارام خسروانی و حسین رضوانی را بررسی کنیم. Delaram Khosravani با پسری به به نام حسین رضوانی آشنا شد. این پسر تنها 24 سال سن داشت. توسط پدر دلارام خسروانی با خواندن صیغه با هم محرم شدند و به جهت ادامه زندگی و تحصیل به کانادا رفتند. اگر به دیدن عکس های این 2 علاقه دارید می توانید با جستجویی ساده در فضای اینترنت یا اینستاگرام به این عکس ها دسترسی بیابید.

ماجرای حاملگی Delaram Khosravani

خب خبری عجیب که همه را شوکه کرد ماجرای حاملگی دلارام خسروانی در سن پایین بود. وی پس از بهم خوردن حالش در کانادا و دادن آزمایش توجه می شود که حامله است. نکته قابل توجه این است که حسین نامرد Delaram Khosravani به وی شک داشته و از وی درخواست می کند که آزمایش بدهد تا متوجه این قضیه شود که بچه مال این دو است یا دلارام خسروانی به وی خیانت کرده است.

ماجرای طلاق دلارام خسروانی

خب اجرا تا جایی جلو می رود که کار به طلاق و جدایی می کشد. اما حقیقت این قضیه چه بود؟ در ادامه به صورت کامل به شما توضیح داده خواهد شد. حسین رضوانی از دلارام خسروانی درخواست می کند که بچه را سقط کنند اما دلارام مخالفت می کند. به همین دلیل و مخالفت دلارام، حسین رضوانی از دلارم جدا می شود و با ملیکا تهامی وارد رابطه می شود.

دختر بچه Delaram Khosravani

بعد از این که حسین رضوانی، دلارام خسروانی را ترک می کند، دلارام تصمیم می گیرد تا خود بچه را بزرگ کند. پس از درگیری هایی که بین وی و ملیکا تهامی صورت می گیرد وی تصمیم می گیرد تا برای مدتی از فضای مجازی برود. وی پس از این که دخترش به نام دلناز به دنیا می آید وی تصمیم می گیرد تا دوباره به اینستاگرام برگردد. پس از بازگشت توضیحاتی در مورد گذشته می دهد و عکس هایی پخش می کند که توسط این کار تعداد فالورهایش بسیار بالا می رود. همچنین وی در صفحه خود عکس ها و فیلم هایی را از خود و دخترش پخش می کند که باعث جذب فالورهای بسیاری می شود.

دختر دلارام خسروانی با وی زندگی می کند؟

دلارام خسروانی از همسر سابقش حسین رضوانی یک دختر دارد. نام دختر آن ها دلنواز است. این زوج به دلایلی که در قسمت های قبل خدمت شما عزیزان گفتیم از یکدیگر جدا شدند و دلنواز در حال حاضر با پدرش زندگی می کند.

اما دلارام در یکی از لایوها خود گفته که دخترم دلنواز تمام زندگی من است و تمام تلاش خودم را می کنم تا دلنواز را از حسین پس بگیرم و خودم او را بزرگ کنم. به هر حال من مادرم و دخترم دلنواز بیشتر به من نیاز دارد.

ازدواج دوباره دلارام خسروانی

همه چیز همیشه بعد هم نیست، حسین روانی و دلارام خسروانی پس از مدتی باز به سوی هم باز می گردند و دوباره ازدواج می کنند. در تاریخ 5 اسفند سال 1396 پس از این که دخترشان بدنیا می آید در پیج شخصی خود عکس هایی از خود و دخترش و حسین منتشر می کند و خبر از ازدواج دوباره و بازگشت حسین می دهد.

اینستاگرام Delaram Khosravani

این چهره مشهور فعالیت های خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز کرد و در آن کلیپ هایی از خواندن آهنگ های مشهور ایرانی و خارجی منتشر می کرد. در این کلیپ ها مادر وی نیز حضور داشت و نقش معلم موسیقی را برای دلارام ایفا می کرد و به وی کمک می کرد تا به طور درست خوانندگی را یاد بگیرد. وی رابطه بسیار نزدیکی با مادرش داشت و صدای زیبای او باعث شد تا در اینستاگرام مشهور شود. برای دنبال کردن اینستاگرام دلارام خسروانی می توانید از این لینک کمک بگیرید.

یوتیوب دلارام خسروانی

دلارام خسروانی یکی از بهترین یوتیوبر های ایران است. وی از سن خیلی پایین کار خود را در شبکه های اجتماعی آغاز کرد. او آهنگ های قدیمی را باز خوانی می کرد و کلیپ هایی از خوانندگی خود را در صفحات مجازی منتشر می کرد. از همان ابتدای کار مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفت.

چون با سن کمی که داشت، صدای بسیار زیبایی داشت که به دل مخاطبین زیادی نشست و باعث شد تعداد زیادی کار های او را لایک کنند و جزو فالوورهای وی شوند.‌ دلارام خسروی در یوتیوب نیز فعالیت کرده و کلیپ ها و ویدئوهای بسیاری از او در این شبکه اجتماعی موجود است.

دلارام تک فرزند است به همین دلیل خانواده حامی بسیار خوبی برای وی بوده است. دلارام متولد ۱۳۷۸ است و یک چهره شناخته شده در اینستاگرام است. این دختر جوان به خوانندگی علاقه بسیاری دارد و به همین دلیل کار خود را در شبکه هایی مانند اینستا، یوتیوب، فیسبوک و دیگر شبکه ها با خوانندگی شروع کرده است.

مادرش در این راه کمک زیادی به وی کرده است. مادر دلارام در موسیقی کمی تجربه داشته و سعی کرده تا ایراد و اشکالات دخترش را رفع کند. به خاطر همین در بیشتر پست هایی که توسط دلارام منتشر شده، صدای مادرش نیز شنیده می شود.

ماجرای دلارام خسروانی و حامیم

ماجرای دلارام و حامیم این است که خانواده حامیم با خانواده دلارام یک روابط خانوادگی ساده داشتند. دلارام در بیشتر کنسرت های حامیم شرکت می کند و کارهای زیادی نیز در کنار حامیم انجام داده است. حامیم دلنواز را خیلی دوست دارد و به گفته دلارام حامیم عموی دلنواز است و دلنواز دلبری زیادی برایش می کند.

اعتیاد دلارام خسروانی حقیقت دارد؟

گفته شده که دلارام خسروانی مشکلات زیادی در زندگی شخصی خود داشته است و این امر باعث شده تا مدت زمانی به سوی اعتیاد کشیده شود. وی با همسر خود حسین رضوانی به مشکل خورده بود و به دنبال جدایی از او بود. اما در این میان متوجه شده بود که باردار است و این عذابش را بیشتر می کرد.

در واقع این طور اعلام شده بود که حسین رضوانی به دلارام خسروانی خیانت کرده است و پای زن دیگری در میان است.

دلیل به شهرت رسیدن این اینستاگرامر چه بود؟

این اینستاگرامر از همان ابتدای کودکی صدای خوبی داشت و خانواده اش او را تحسین می کردند. وی آهنگ های قدیمی و خاطره انگیز را می خواند و در صفحات مجازی منتشر می کرد. دلیل به شهرت رسیدن این دختر جوان خواندن این آهنگ های ناب و قدیمی در سنین پایین است که افراد بسیاری را به سوی خود جذب کرد و باعث شد روز به روز به محبوبیتش افزوده شود.

آیا دلارام خسروانی با خانواده اش در ارتباط است؟

دلارام خواهر و برادر ندارد و تک فرزند است. دلیل این که در نوجوانی موفق شد به شهرت برسد حمایت خانواده و مخصوصا مادرش بود. وی رابطه بسیار خوب و عمیقی با مادرش داشت. به خصوص حالا که خودش مادر شده و یک دختر دارد و رابطه مادر و فرزندی را بهتر درک می کند.

بعد از ازدواج و حاشیه هایی که برای وی به وجود آمد پدر و مادرش دیگر نتوانستند حرف هایی که در مورد او می شنوند را تحمل کنند به همین دلیل وی را از خود طرد کردند. او دیگر حمایت خانواده را ندارد.

این اینستاگرامر قصد مهاجرت از ایران را ندارد؟

دلارام خسروانی در حال حاضر در تهران زندگی می کند. اما قصد دارد به همراه دوست پسرش به خارج از کشور مهاجرت کند. وی دوست دارد زندگی جدیدی را در یک کشور اروپایی شروع کند. او در زندگی قبلی خود آن طور که باید راحت نبوده و به همین علت می خواهد به یک کشور خارجی سفر کند شاید بتواند طعم یک زندگی راحت و شیرین را در آن جا بچشد.

داستان خودکشی دلارام خسروانی چیست؟

این دختر جوان ایرانی هیچ وقت دست به خودکشی نزده است. مدتی را به خاطر طلاق دچار افسردگی شده بود که آن هم با کمک خانواده به زندگی عادی خود برگشت. وی در زندگی شخصی خود زجرهای بسیاری را از سوی همسرش متحمل شد، اما از زندگی نا امید نشد و در مقابل سختی های آن مقاومت کرد.

دوست پسر کنونی وی چه کسی است؟

بعد از ماجرای طلاق و جدایی دلارام خسروانی از همسر سابقش، حضانت دلنواز به پدرش داده شد و این موضوع باعث شد دلارام برای مدتی افسرده شود و از فضای مجازی دوری کند.‌ اما با کمک مادر و پدرش و رفتن پیش مشاور و روانشناس، بالاخره سلامتی روحی خود را به دست آورد و دوباره شروع به کار کرد.

در این مدت با پسری به نام سیاوش آشنا شد و با هم دوست شدند. آن ها تصمیم دارند تا به کشورهای اروپایی مهاجرت کنند و کارهای خود را از آن جا برای فالوورهای خود آماده کرده و منتشر کنند.

حاشیه های دلارام خسروانی

دلارام خسروانی از بلاگرهایی است که حاشیه های کمی نداشته است. یکی از حواشی وی بارداری در سن ۱۷ سالگی بود که از دوست پسرش حامله شده بود. اما این موضوع باعث شد دوستی آن ها به ازدواج منتهی شود. اما بعد از مدتی حسین به دلارام خیانت کرد و با دوست صمیمی دلارام به نام ملیکا دوست شد.

این کار حسین باعث جدایی آن ها شد. بعد از به دنیا آمدن دلنواز دختر دلارام، حضانت به حسین داده شد چون متوجه شدند که دلارام اعتیاد دارد و صلاحیت نگهداری از دلنواز را ندارد. آن زمان دلارام خسروانی با سیاوش آشنا شده بود و توسط وی معتاد شده بود. وی یک نوشته را در صفحه خود به اشتراک گذاشت که در آن این گونه گفته بود؛ تعدادی از دوستان به من بی احترامی کردن و در فضای مجازی اعلام کردند که بارداری نامشروع بوده است.

اما من و حسین با حضور پدرم صیغه عقد را اجرا کردیم و این نشان دهنده آن است که فرزند من حاصل یک رابطه مشروع است. این یک نعمت الهی هست که خدا به من داده است.‌ شاید همسر سابقم حاضر به نگه داشتن این بچه نبود و از من جدا شد، اما من این نعمت را نگه داشتم و از خدا بابت این هدیه بزرگ ممنونم.

من دیگر دلیلی نمی بینم که بخواهم در مورد زندگی شخصی خودم به دیگران توضیح بدهم. شما احترام خودتان را با حرف هایتان به من نشان دادید که تا چه اندازه لایق احترام گذاشتن هستید. به خاطر حرف های دیگران حسین نیز به من شک کرده بود که آیا من از او باردار هستم یا ممکن است بچه از کس دیگری باشد.

او به من گفت که باید آزمایش دی ان ای بدهی تا مشخص شود که بچه را از من باردار شده ای. یا باید این کار را انجام بدهی و یا بچه را سقط کنی، من به خودم اطمینان داشتم و حاضر نشدم خواسته او را انجام بدهم و دخترم را نگه داشتم. اما حرف های اشتباه بعضی باعث شد که حسین به من و فرزندم خیانت کند و با دوست صمیمی من ملیکا طرح دوستی بریزد.

من سعی خودم را می کنم تا سلامتی روحی و جسمی خودم را به دست بیاورم و حضانت دخترم را بگیرم. شب و روز تلاش می کنم تا بتوانم نیازهای دخترم را برآورده کنم تا او کمبود پدر را در کنار من احساس نکند. من از خانواده ام دور شده ام و می دانم دوری از خانواده چقدر می تواند برای یک دختر سخت باشد.

دوست ندارم دلنواز مانند من در زندگی عذاب بکشد و از نعمت خانواده محروم بماند. من عاشق دخترم هستم و دلم می خواهد مادر خوبی برای او باشم.

درآمد دلارام خسروانی از کجاست و چقدر است؟

این بلاگر محبوب اینستا از راه کلیپ ها و ویدئوهایش کسب درآمد می کرد. با اضافه شدن تعداد زیاد به فالوورهایش از وی خواسته شد تا به تبلیغات لوازم آرایشی و برندهای نسبتا معروف بپردازد و از این راه کسب درآمد کند. درآمدش از این راه بد نبوده است.

او در کنار کار بلاگری در شبکه های مجازی و اجتماعی به طراحی لباس نیز مشغول است و توانسته طرح های زیادی را ارائه دهد که مورد استقبال جوانان بسیاری قرار گرفته است. از میزان درآمد وی اطلاع دقیقی در دسترس نیست.

در این مقاله در مورد دلارام خسروی یکی از افراد مشهور در اینستاگرام صحبت کردیم و اطلاعاتی در مورد زندگی حرفه ای و شخصی وی در اختیارتان قرار دادیم. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. مانند همیشه از همراهی شما کمال تشکر و قدردانی را داریم و امیدواریم در مقالات بعدی نیز با ما همراهی کنید.

سوالات متداول

 1. نام دختر دلارام خسروانی چیست؟

  نام دختر دلارام، دلناز است.

 2. دلارام خسروانی اکنون با چه کسی رابطه عاشقانه دارد؟

  وی اکنون با شخصی به نام سیاوش در یک رابطه عاشقانه قرار دارد.

 3. دلیل جدایی حسین رضوانی از دلارام چه بود؟

  دلیل این جدایی سقط نکردن دخترشان بود.

 4. حسین رضوانی پس از جدایی از دلارام با چه کسی وارد رابطه شد؟

  وی پس از جدایی با ملیکا تهامی وارد رابطه شد.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0