فوت مهران غفوریان واقعیت دارد؟ بررسی علت بستری شد او در بیمارستان

0 دیدگاه

اخیرا خبر فوت مهران غفوریان منتشر شده است. در ادامه به جزئیات این خبر دردناک بیشتر اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا فوت مهران غفوریان حقیقت دارد؟

چند روز پیش خبری منتشر شد که خیلی از مردم را نگران و ناراحت کرده بود. چند وقتی هست که مهران غفوریان از 50 بازیگر برتر طنز کشورمون به دلایل نا معلوم در بیمارستان بستری شده بود. تا این که یک هفته بعد خبر فوت مهران غفوریان منتشر شد. پس از گذشت چند روز از انتشار این خبر نگرانی ها افزایش یافته بود. هیچ منبع و فردی فوت و سلامتی مهران غفوریان را تایید یا تکذیب نکرده بود تا این که با یک اتفاق معلوم شد حال او خوب است و وی زنده می باشد. با ما همراه باشید.

واکنش ها به فوت مهران غوریان

واکنش ها به فوت مهران غوریان

همان طور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم. خبر فوت مهران غفوریان خیلی افراد را نگران کرده بود. او جزء بازیگران درجه یک و از هیکل ترین بازیگران ایرانی می باشد. پس از گذشت چند روز که نگرانی و دلواپسی ها به اوج خود رسیده بود و همه باور کرده بودند که وی مرده است. این بازیگر در صفحه اینستاگرامش استوری منتشر کرد و نوشته بود: حال من خوب است. لطفا شایعه نسازید و مردم را نگران نکنید. هم چنین از هشتگ من فوت نکرده ام استفاده کرده بود. با منتشر شدن این استوری در فضای مجازی باعث شد نگرانی های مردم برطرف شود. او به شدت از افرادی که این خبر دروغین را منتشر کرده بودند انتقاد کرد.

دلیل مرگ مهران غفوریان

اما چه موضوعاتی باعث شد که خبر فوت مهران غفوریان منتشر شود؟ مهران در طول سال گذشته چندین بار به دلایل مختلف از جمله عمل زانو، کرونا، عمل قلب و…. به بیمارستان مراجعه کرده بود و بستری شده بود. معمولا برای این که هوادارن او از سلامتش مطلع شوند وی در صفحه اینستاگرامش خبری یا عکسی منتشر می کرد. اما وقتی برای آخرین بار به بیمارستان مراجعه کرد. هیچ گونه خبررسانی از مرخص شدن خود منتشر نکرد. همین موضوع باعث شده بود خیلی از مردم و حتی اهالی سینما فکر کنند او مرده است.

در مقاله های بعد به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

سوالات متداول

  1. چه موضوعی باعث شد همه فکر کنند که فوت مهران غفوریان واقعیت دارد؟

    زیرا او هیچ خبری از سلامتی و مرخص شدن خود از بیمارستان منتشر نکرده بود.

  2. مردم چگونه مطلع شدند که مهران غفوریان زنده است؟

    خود بازیگر در صفحه اینستاگرامش سلامتی اش را تایید کرده بود.

  3. مهران غفوریان از چه هشتگی در استوری خود استفاده کرده بود؟

    وی در استوری اش از هشتگ من فوت نکرده ام استفاده کرده بود.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0