اخیرا بین دو تا از رپرهای نسل اول رپ فارسی اختلاف پیش آمده است. با ما همراه باشید تا دعوای تتلو و سامان ویلسون را مورد بررسی قرار دهیم.

دعوای تتلو و سامان ویلسون سر چه موضوعی است؟

اخیرا بعضی از رپرهای نسل یک مانند تتلو، رضا پیشرو، سهراب ام جی، حسین تهی و حصین ابلیس و… در حال اتحاد هستند و قصد دارند اختلاف ها را کنار گذاشته و با یکدیگر همکاری داشته باشند. امیر تتلو برای گسترش اتحاد رپ فارسی به رپرهای دیگری هم از جمله ویلسون درخواست داد. اما ویلسون و بعضی از رپرهای دیگه مانند شایعه جواب رد به این همکاری دادند. چند روز بعد ویلسون در صفحه اینستاگرامش کلیپی از حضور خود در هیئتی منتشر کرد. بلافاصله امیر به کلیپ سامان واکنش نشان داد و حواشی در بین این دو نفر شروع شد. ماجرای دعوای تتلو و سامان ویلسون از این قرار بود. در ادامه به جزئیات و حواشی این دعوا اشاره خواهیم کرد. با ما همراه همراه باشید.

حواشی بین تتلو و ویلسون

حواشی بین تتلو و ویلسون

در ادامه پیدا کردن حواشی، ویلسون یک لایو جنجالی از خود منتشر کرد. در این لایو بیان می کند اتحاد به چه دردی می خورد؟ فرض کنید تمام رپرهای فارسی و ایران با یکدیگر متحد شدند. بعد قرار است چه اتفاقی بیقتد؟ چه منفعتی برای رپرها دارد؟ بعد از اتحاد قرار است با رپرهای کشورعراق رقابت داشته باشیم؟

او به شدت نسبت به این اتحاد مخالفت نشان داد. با توجه به مخالفت های متحد شدن، در پایان لایو به افرادی که متحد شدند از جمله سهراب ام جی ، حصین رحمتی و… تبریک گفت و آرزوی موفقیت کرد. هم چنین بیان کرد: امیدوارم که هرکس در این اتحاد شرکت می کند موفق و سربلند باشد.

واکنش رپرها به دعوای تتلو و سامان ویلسون

همان طور که اشاره کردیم دعوا تتلو و سامان ویلسون به دلیل یک سری اختلاف نظرات ریز است. به همین منظور بعضی از رپرهای مطرح برای کاهش حواشی و از بین بردن اختلافات بین تتلو و ویلسون دست به یک سری اقدامات زدند. از جمله سهراب ام جی که شرایط فعلی او ایجاد می کند رابطه دوستی خودرا با تتلو و ویلسون حفظ کند. باید ببینیم آیا اتحاد تتلو و برنامه های وی در آینده موفق خواهند شد یا نه؟ به زودی کنسرت تتلو، پیشرو و تهی در ترکیه برگذار خواهد شد. این کنسرت جزء اولین پروژه های این اتحاد می باشد.

سوالات متداول

  1. کدام رپرها در حال اتحاد با یکدیگر هستند؟

    رپرهای معروفی از جمله رضا پیشرو، حسین تهی، حسین رحمتی و…. در حال اتحاد هستند.

  2. سامان ویلسون نسبت به اتحاد رپ فارسی چه دیدگاهی دارد؟

    سامان با انجام اتحاد کاملا مخالف است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید