داوود پاشا کیست؟ | بیوگرافی معروف ترین فود بلاگر ترکیه

0 دیدگاه

داوود پاشا یکی از معروف ترین بلاگر های ترکیه است. امروزه بلاگری در زمینه های مختلف توانسته است به خوبی جای خودش را در میان مردم و جوامع باز کند. بلاگری زمینه های گوناگونی دارد که یکی از دسته های آن، فود بلاگری است.

داوود پاشا کیست؟

داوود پاشا کیست؟

داوود پاشا از جمله فود بلاگر های دسته دوم است. او یکی از فود بلاگر های موفق در کشور ترکیه است. زندگی او بسیار معمولی بود و خانواده اش همه اهل همین کشور هستند. داوود پاشا از همان سنین کودکی و نوجوانی متوجه علاقه اش به مواد غذایی و ترکیب آن ها با یکدیگر شده بود. او سعی می کرد با ترکیب این مواد، غذا های جدیدی را تولید کند. در همان زمان که هنوز اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر به بازار نیامده بودند، او ویدیو هایی از خودش در حال آشپزی می گرفت.

داوود پاشا عاشق تست کردن غذا های مختلف بود. او عاشق سفر به شهر ها و کشور های مختلف دنیا بود تا از این طریق با غذا های خاص هر منطقه آشنا شود. داوود پاشا از طریق همین تست کردن غذا های مختلف، ایده های جدیدی برای پختن غذا های مختلف می گرفت. او امروزه به دلیل همین دستور غذا های خاصش توانسته است شهرت بسیاری به دست آورد. از بیوگرافی داوود پاشا اطلاعات زیادی در سایت های اینترنتی و همچنین پیج های اینستاگرامی موجود نمی باشد. تنها نکته واضح در زندگی این شخص این است که او از کودکی عاشق این بود که مواد مختلف را با هم ترکیب کند.

این علاقه او، امروزه خودش را به شکل دیگری نشان داده است. دستور غذا های داوود پاشا امروزه در اینستاگرام و یوتیوب مورد استفاده آشپز های زیادی از کشور های مختلف دنیا می باشد. جالب است بدانید داوود پاشا در مصاحبه ای اعلام کرد که از این که طرفدارانش در رستوران ها و خانه هایشان غذا هایی که او آموزش داده است را درست می کنند، بسیار خوشحال می شود. او همیشه بیان می کند پس از هر آموزش منتظر واکنش مردم از آن می ماند. او از به اشتراک گذاشتن تجربه های آشپزی اش با مردم لذت می برد و آشپزی را زبان و راه ارتباطی اش با مخاطبان می داند.

آدرس پیج داوود پاشا در اینستاگرام چیست؟

در ابتدا داوود پاشا تمامی ویدیو هایش را تنها برای خانواده و دوستانش ارسال می کرد و اصلا در صفحه اش به اشتراک نمی گذاشت چون در آن زمان هنوز اینستاگرام محبوبیت امروزش را نداشت. با روی کار آمدن این برنامه کاربردی روال کاری داوود پاشا کاملا تغییر کرد. داوود پاشا اینستا را در ابتدا برای فعال بودن خود انتخاب کرد. او در این پلتفرم آموزش های زیادی را به مردم ارائه داده است. داوود پاشا اینستا را مکانی جدا از سایر اپلیکیشن ها می دید. او می خواست تا از طریق اینستاگرام تمامی ویدیو هایش را برای خودش هم ذخیره داشته باشد. پس از آن که برای اولین بار پیج داوود پاشا با مشکلاتی رو به رو شد و او نتوانست وارد صفحه اش شود، او تصمیم گرفت از برنامه های دیگری نیز در کنار اینستاگرام استفاده کند.

امروزه داوود پاشا بیش از یازده میلیون نفر فالوور در اینستاگرام دارد. تا کنون پیج کاری وی با مشکلات زیادی مواجه شده است و چند باری بسته شده است. با این وجود او هیچ وقت آموزش هایش را پایان نداد و هر از گاهی با آموزش های جدید آشپزی فعالیتش را از سر می گیرد. پیج اینستاگرام داوود پاشا به نام خودش در این پلتفرم در حال فعالیت است. او آموزش های زیادی تا به امروز منتشر کرده است. شهرت داوود پاشا به دلیل خورش های خاصی است که آموزش می دهد. او همچنین آموزش های زیادی درباره غذا های رژیمی در پیجش منتشر کرده است که مورد استقبال مردم زیادی قرار گرفت. شما می توانید آموزش هر غذایی، از فست بود گرفته تا غذا های سنتی را در پیج اینستاگرام و یوتیوب داوود پاشا مشاهده کنید.

یوتیوب داوود پاشا

داوود پاشا پس از بسته شدن پیج اینستاگرامش برای اولین بار، که تنها چند ساعت زمان برد تا پیجش آزاد شود، یوتیوب را به عنوان برنامه بعدی انتشار آموزش هایش انتخاب کرد. او تمامی فیلم های آشپزی که داشت را در این برنامه منتشر کرد. یوتیوب باعث شد داوود پاشا شهرت جهانی پیدا کند. در کم تر از یک هفته بسیاری از علاقمندان به آشپزی و حتی آشپز های حرفه ای او را در یوتیوب سابسکرایب کردند. امروزه ویدیو های آموزش آشپزی داوود پاشا در یوتیوب بسیار محبوب هستند. بازدید از ویدیو های او به قدری بالا است که پاشا تنها از راه انتشار این ویدیو ها در یوتیوب درآمد قابل توجهی به دست می آورد. داوود پاشا آموزش هایش را در این پلتفرم با جزییات کامل و حتی نوشتن دستور پخت آن ها منتشر می کند.

درآمد داوود پاشا چقدر است؟

داوود پاشا کارش را از یک علاقه ساده به خوراکی و آشپزی شروع کرد. او امروزه طرفداران زیادی از سراسر جهان دارد که در پیج های اینستاگرام و یوتیوبش او را دنبال می کنند. مردم زیادی از کشور های مختلف دنیا حاضر هستند مبالغ زیادی را برای شرکت در کلاس های آشپزی او صرف کنند. یکی از راه های درآمد داوود پاشا، اکانت یوتیوبش است. او ویدیو آموزش هایش را در یوتیوب منتشر می کند و همان طور که می دانید این برنامه به ازای تعداد مشخصی بازدید، به صاحب اکانت مبلغی را به عنوان دستمزد می دهد. داوود پاشا تنها از راه ادیت ها و انتشار همین ویدیو ها ماهیانه درآمد قابل توجهی به دست می آورد.

راه درآمدی دیگر داوود پاشا دوره ها و کلاس های آموزشی است که در زمان های مشخصی برگزار می کند. او از طریق این کلاس ها توانسته است شاگردان و آشپز های ماهر زیادی را در دنیا تعلیم دهد. او ورکشاپ های زیادی را برگزار کرده است و تمامی شرکت کنندگان این دوره ها از آموزش های پاشا رضایت داشته اند. داوود پاشا یک فود بلاگر مطرح و جهانی است. رستوران ها و هتل های زیادی به این چهره پیشنهاد همکاری می دهند. داوود پاشا با هر تبلیغش می تواند به رشد و درآمد یک رستوران و یا هتل کمک زیادی کند.

او برای تبلیغات خودش در برنامه هایی مانند اینستاگرام و یوتیوب مبالغ هنگفتی را دستمزد می گیرد. قرارداد های کاری و تبلیغاتی داوود پاشا بسیار خاص و نسبتا پر هزینه هستند. پیش بینی می شود که داوود پاشا از میلیونر های کشور ترکیه باشد. او تا به امروز توانسته است درآمد بسیار خوب و زیادی را از راه فود بلاگری و آشپزی و همچنین دوره هایی که برگزار می کند، به دست آورد. آموزش های او همیشه با استقبال بالای مخاطبان رو به رو می شوند. داوود پاشا از جمله فود بلاگر های مهم و اصلی کشورش به حساب می آید.

عکس های داوود پاشا را در کجا ببینیم؟

برای دیدن عکس های داوود پاشا راه های زیادی وجود ندارد. او بیش تر در اپلیکیشن های دنیا مجازی ویدیو هایش را منتشر می کند و عکس های خودش را منتشر نمی کند. داوود پاشا حتی در معرفی هایی که از رستوران ها و هتل ها انجام می دهد نیز سعی می کند تا بیش تر به موضوع اصلی بپردازد. امروزه بسیاری از فود بلاگر ها در ویدیو هایشان بیش تر به انتشار تصاویر خودشان می پردازند. داوود پاشا برعکس این دسته از افراد سعی می کند محتوا پیجش برایش مهم تر باشد. ویدیو های آموزش آشپزی او در برنامه های موجود، همه با محوریت آموزش آشپزی و دستور پخت غذا ها ساخته شده اند. عکس های این بلاگر را می توان از طریق جستجو او به زبان انگلیسی در گوگل پیدا کرد. برخی از سایت ها تصاویری از این فود بلاگر و آشپز معروف را منتشر کرده اند. در پیج اینستاگرام او نیز تصاویر بسیار کمی از خودش و دوره هایی که برگزار می کند، وجود دارد.

کانال تلگرامی داوود پاشا چه نام دارد؟

داوود پاشا در تلگرام نیز فعال است. او در این پلتفرم، کانال تلگرامی به نام خودش دارد که اکثر ویدیو های آموزش آشپزی اش را در آن قرار می دهد. کانال تلگرامی این چهره محبوب، تا به حال هک نشده است و از همان ابتدا فعالیتش باقی مانده است. ویدیو های قدیمی پاشا همه در این کانال تلگرامی موجود هستند، اما با این حال تعداد دنبال کنندگان کانال او بسیار کم تر از فالووران اینستاگرامش می باشند.

شروع فعالیت حرفه ای داوود از چه سالی بود؟

او از همان سنین نوجوانی علاقه اش به آشپزی را متوجه شد. او با امکانات بسیار ساده ای که داشت از آشپزی کردن هایش فیلم می گرفت. زمان هایی که داوود به مسافرت می رفت، او دائما از رستوران ها و غذا هایشان عکس می گرفت و حتی در سن کمی که داشت با آشپز های رستوران ها و هتل های مختلف، مشغول صحبت می شد. داوود در مصاحبه ای اعلام کرد که زمانی که با بلاگری آشنا شد، بلافاصله تصمیم گرفت فود بلاگری را یاد بگیرد. این بلاگر با قوانین این رشته به خوبی آشنا شد. امروزه این چهره از فود بلاگر های بسیار سرشناس در کشور ترکیه است. از پاشا در سمینار ها و ایونت های مختلفی در شهر های مختلف دعوت می شود.

دوست دختر داوود پاشا کیست؟

این بلاگر سعی می کند از مسائل شخصی خودش هیچ مطلبی را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام منتشر نکند. او در برخی از معرفی ها و رستوران گردی هایش به همراه دختری دیده می شود. مخاطبان او پیش بینی می کنند که آن دختر، در حقیقت دوست دختر و یا نامزد پاشا باشد. داوود پاشا تا به امروز درباره دوست دختر و ارتباطات خارج از اینستاگرامش صحبتی نکرده است. در چند ویدیو آموزشی پاشا در تلگرام نیز او به تنهایی آشپزی نمی کرد و در برخی از قسمت ها تصویر دختری نمایش داده می شد و همین مسائل سبب شد که فالووران به ارتباطی که پاشا با دختری دارد، پی ببرند. از ظواهر امر مشخص است که آن دختر ناشناس نیز مانند داوود پاشا به آشپزی و فود بلاگری علاقمند است.

حاشیه های داوود پاشا درباره چه موضوعاتی است؟

او در این سال ها سعی کرده است که از بازار حاشیه و شایعات به شدت دوری کند. او سعیش را می کند تا از هر کاری که حاشیه را به سمتش می کشاند فاصله بگیرد. تمرکز اصلی این بلاگر روی کار و تولید محتوای پیج های اینستاگرام و یوتیوبش است. البته این موضوعات به هیچ وجه سبب نشده اند که مردم نیز برای این چهره پر طرفدار دنیا مجازی، حاشیه ای درست نکنند. از حواشی زندگی پاشا می توان به ارتباطاتش با سیاست مداران اشاره کرد. تصویر او در مهمانی های زیادی که دولت مردان کشور ترکیه در آن حضور داشتند، دیده شده است. تا به امروز برخی از سایت ها و به خصوص پیج های زرد اینستاگرامی بعضی از این تصاویر محرمانه را منتشر کرده اند.

این موضوع سبب می شود که حاشیه هایی در ارتباط با معروفیت پاشا در شبکه های مجازی به دلیل روابطی که با سران این کشور دارد، شکل بگیرند. خوشبختانه داوود پاشا آن قدر در رسانه ها شهرت دارد که این حواشی برایش مشکلی ایجاد نکنند. حتی اگر این ارتباط او با سیاست مداران کشورش تایید هم شود، او آن قدر در میان مخاطبانش محبوب هست که هیچ خللی در کارش وارد نخواهد شد. داوود پاشا تا به حال درباره این موارد و اخبار واکنشی نشان نداده است. او خیلی جدی به کار و تولید محتوای پیج هایش مشغول است و در آن بسیار هم موفق می باشد.

آیا داوود پاشا تا به حال مصاحبه ای انجام داده است؟

رسانه های زیادی از کشور ترکیه و حتی دیگر کشور ها تا به امروز با این آشپز مصاحبه داشته اند. برخی از مصاحبه های او در اینترنت و سایت های مربوط به بلاگر ها نیز یافت می شود. داوود پاشا چهره مشهور و بسیار محبوبی در میان فود بلاگر هاست. او در این سال ها توانسته است مخاطبان زیادی از سراسر دنیا پیدا کند. ترکیه به بلاگر هایش در هر زمینه ای اهمیت فراوانی می دهد. پاشا در این سال ها یکی از پردرآمد ترین آشپز ها و همچنین فود بلاگر های کشورش بوده است. از او برای حضور در رستوران ها و هتل های زیادی از کشور های مختلف دعوت می شود که او به خیلی از این دعوت نامه ها، به دلیل مشغله کاری بالایش، پاسخ منفی می دهد.

سفر های این فود بلاگر به کدام شهر ها بوده است؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید که علاقه دوم داوود پاشا پس از آشپزی کردن و فود بلاگری، سفر است. او عاشق تجربه حضور در کشور های مختلف است. البته چشیدن طعم غذا های متفاوت نیز این حس خوب را برای پاشا چند برابر می کند. او از مسافرت کردن به شهر های مختلف جهان همیشه استقبال می کند و آن را جزیی از کارش می داند. داوود پاشا تا کنون به کشور های مختلفی رفته است و از شهر های زیادی دیدن کرده است. او اغلب برای قرارداد های تبلیغاتی خودش به این شهر ها می رود و در کنار تفریح به کار هم می پردازد.

داوود در این سفر ها به رستوران ها معروف شهر ها هم سری می زند و سعی می کند غذا های معروف مردم محلی را حتما تست کند. بسیاری از دستور های آشپزی این چهره محبوب برگرفته از تجربه های سفر وی است. او تا به امروز به کشور های زیادی از جمله کشور های عربی و اروپایی سفر کرده است. او مزه غذا های ایرانی را چشیده است و بسیار از این طعم ها خوشش آمده است. بخشی از خورش هایی که داوود پاشا در پیجش آموزش می دهد و بسیار هم مورد توجه مخاطبان هستند، برگرفته از طعم غذا های ایرانی است.

این فود بلاگر شغل دوم هم دارد؟

شغل اصلی وی فعالیت در زمینه های مختلف آشپزی و خوراکی ها است. او امروزه در کنار آشپزی و مهارت خوبی در آن دارد، به کار در حوزه فود بلاگری هم می پردازد. او برای شناخت طعم های جدید فود بلاگری را انتخاب کرده است و در آن بسیار هم موفق عمل کرده است. داوود عاشق تست کردن طعم ها و غذا های جدید است و با این تست کردن ها توانسته است دستور پخت های خوشمزه و متنوعی را بسازد. در حال حاضر این چهره در نظر دارد کتاب های آشپزی خودش را به زبان های مختلف دنیا، منتشر کند. او آموزش های آشپزی زیادی دارد که می تواند برای فروش آن ها، درآمدی به دست آورد. داوود متخصص ابداع خورش های مختلف است.

از معروف ترین دستور پخت های او می توان به خورش داوود پاشا اشاره کرد. برای مشاهده این دستور می توانید فیلم طرز تهیه خورش داوود پاشا را در اینترنت جستجو کنید. جالب است بدانید آشپز های زیادی در پیج های اینستاگرامیشان سعی می کنند از آشپزی های خوب و اصولی پاشا، ایده بگیرند. آشپز های ایرانی نیز در این قضیه سهیم هستند. علاوه بر خانم گلاور دیگر فود بلاگر ها و آشپز های اینستاگرامی نیز حتما در آرشیوشان این خورش خوش طعم را آموزش داده اند. داوود پاشا مدرس دوره ها و کلاس های آموزش آشپزی زیادی بوده است. برای شرکت در دوره های او که اغلب در همان کشور ترکیه برگزار می شوند، علاقمندانی از دیگر کشور ها هم حضور دارند. دوره های او همیشه با استقبال فراوانی رو به رو می شوند و همین موضوع موفقیت و توانمندی او را در رشته آشپزی نشان می دهد.

سوالات متداول

 1. داوود پاشا اهل کدام کشور است؟

  او یکی از فود بلاگر های موفق در کشور ترکیه است که شهرت جهانی دارد.

 2. شهرت اصلی داوود پاشا در آشپزی به چه علت است؟

  شهرت داوود پاشا به دلیل خورش های خاصی است که آموزش می دهد. پاشا آموزش های زیادی درباره غذا های رژیمی هم منتشر کرده است که بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته اند.

 3. داوود پاشا در اینستاگرام چه تعداد فالوور دارد؟

  امروزه داوود پاشا بیش از یازده میلیون نفر فالوور در اینستاگرام دارد.

 4. دوست دختر داوود پاشا چه کسی است؟

  داوود پاشا تا به امروز درباره دوست دختر و ارتباطات خارج از اینستاگرامش صحبتی نکرده است.

شما قبلا به این مطلب رای داده اید. 0 / 5. 0